X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 września 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ją się witam po sobotniej wizycie na SOR. niestety dopadł mnie silny ból brzucha z którym nie mogłam sobie poradzić przez 6 godzin. Chcieli mnie zostawic ale odmówilam bo usg nie wykazało nic złego z dzidziusiem a poza tym nie miałam co z córka zrobić. Dostalam zastrzyk rozkurczowy i pyralgine w kroplowce. Nie słyszałam żeby w ciąży pyralgine podawano no ale ok.
    Wróciłam do domu nadal Z bolacym brzuchem. Dziś jest lepiej choć czuję jeszcze brzuch ale już nie tak jak w sobotę. W razie czego mam wrócić na SOR.dziś mam wizytę to porozmawiam z lekarzem i ewentualnie położę się na obserwacje. w niedzielę nie miałam siły obiadu zrobić. Zjedliśmy z moimi rodzicami w restauracji potem wypiliśmy kawę na ogrodzie-było bosko bo pogoda super:).

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    A ją się witam po sobotniej wizycie na SOR. niestety dopadł mnie silny ból brzucha z którym nie mogłam sobie poradzić przez 6 godzin. Chcieli mnie zostawic ale odmówilam bo usg nie wykazało nic złego z dzidziusiem a poza tym nie miałam co z córka zrobić. Dostalam zastrzyk rozkurczowy i pyralgine w kroplowce. Nie słyszałam żeby w ciąży pyralgine podawano no ale ok.
    Wróciłam do domu nadal Z bolacym brzuchem. Dziś jest lepiej choć czuję jeszcze brzuch ale już nie tak jak w sobotę. W razie czego mam wrócić na SOR.dziś mam wizytę to porozmawiam z lekarzem i ewentualnie położę się na obserwacje. w niedzielę nie miałam siły obiadu zrobić. Zjedliśmy z moimi rodzicami w restauracji potem wypiliśmy kawę na ogrodzie-było bosko bo pogoda super:).
    Kurde to z czego te bole??nie pwoiedzieli ci???Uwazaj na siebie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 września 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAsieńko sama nie wiem, mam wrażenie że dla świętego spokoju w karcie wpisali błąd żywieniowy, a ja kurka nic nie jadłam nawet w ten dzień.
    no nic, jakos to będzie, dziś pokarzę wypis z pogotowia lekarzowi mojemu,

    ejjj ale fajna pogoda:) normalnie chce się żyć:)

    mój żołądek woła o śniadanie! mam naleśnika ze serem ale nie zjem go na pusty żołądek, chyba idę po bułeczkę:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    KAsieńko sama nie wiem, mam wrażenie że dla świętego spokoju w karcie wpisali błąd żywieniowy, a ja kurka nic nie jadłam nawet w ten dzień.
    no nic, jakos to będzie, dziś pokarzę wypis z pogotowia lekarzowi mojemu,

    ejjj ale fajna pogoda:) normalnie chce się żyć:)

    mój żołądek woła o śniadanie! mam naleśnika ze serem ale nie zjem go na pusty żołądek, chyba idę po bułeczkę:)
    ZajeVista wiec wzielam sie za porzadki Troche okna ogarnac..Wczoraj przerobilam 2skrzynki jablek..Mam jak znalazl w sloikach na ciasto lub do ryzu :)
    I najlepsze moj bedzie ponad tydzien na wszystkich swietych ;D 30tego pazdziernika zjezdaja :)

    Malenq, Milcia lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry........

    KAsiu-Robbotka uważaj na siebie ;)
    a pogoda faktycznie cudna, 2 pranie już się pierze.............

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 września 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała jak tu uważać na siebie jak to ode mnie i mojego zachowania niezależne;)
    postaram się:) choc uważam że i tak o siebie dbam.
    uhhh w życiu bym nie powiedziała że można się tak skrajnie czuć w dwóch ciążach....

    hehe ja mam dziś w planach wziąć młodego mojego i jechać do jubilera po pierścionek zaręczynowy dla jego dziewczyny:D na jakie wesele w rodzinie bym się przesżła:D

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 września 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obudziłam się jakieś 40 minut temu. Wczoraj i w sobotę, znowu mnie dusiło między piersiami. Oddychać nie mogłam. Poleżałam na prostym łóżku i mi przeszło. W sobotę mąż całą chatę ogarnął, nawet okna umył. Ja obiad zrobiłam, ale pod koniec musiałam się położyć, bo brzuch mnie zaczął boleć.

    Kasia też mam kupę jabłek do zrobienia. Tyle tylko że mus już dostaliśmy od teściowej. A chyba kompot zrobię.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 września 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka na wszystkich świętych?? jakie to dni???:D wstrzeli się???

    kuva ja sobie wszystko od mamusi pozbierałam z przetworów:D i jabłuszka też:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 września 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka czemu bierzesz dwa bromki??

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 29 września 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wszystko od mamy lub teściowej w słoiczkach mam, jedna i druga ma działkę więc szaleją, tylko szkoda, że za bardzo nie ma tego gdzie trzymać ;)

    niestety ten cykl się nie powiódł, @ przyszła w niedzielę, czyli dalej ziółka na płodność a do tego lekarz jeszcze polecił, zioła na owulację i na zanurzenia hormonalne, no nic tak wyszło z badań to tak trzeba się kurować , na szczęście udało mi się jeszcze w piątek zamówić Regularne Cykle więc dzisiaj powinny przyjść, to chociaż kurację zacznę od tego cyklu , taki z tego plus, szybsza kuracja to większe szanse na dzidzie :)

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 września 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem zioła tylko wspomagają niektóre czynniki jak np śluz płodny, ale raczej nie leczą. Może masz problem z prolaktyną albo tarczycą i od tego masz rozregulowane cykle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 11:30

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kaśka czemu bierzesz dwa bromki??
    Bo gin mi kazal dojjsc do 2bromkow na dobe ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kaśka na wszystkich świętych?? jakie to dni???:D wstrzeli się???

    kuva ja sobie wszystko od mamusi pozbierałam z przetworów:D i jabłuszka też:D
    Sii na wszystkich swietych..I dlatego jak chce zakombinowac w 14tym dniu cyklu udac sie na monitoring to musze se cykla wydluzyc..Z tym ,ze chyba mam ovu duzo wczesniej :-/ to mi trochu komplikuje sprawe..No ale zobaczym czy to nie czasem ejdynie zaburzenie estrogenowe :)
    Najwyzej wezme dluzej progesteron..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 11:34

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 29 września 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Kaska, no to teraz masz wymówkę żeby korzystać ze słonka :)

    mam nadzieję, ze to nic poważnego, choć jak cię znam to nie jezdzisz na sor z głupotami..

    tzrymam kcukasy :)

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 września 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Bo gin mi kazal dojjsc do 2bromkow na dobe ;)
    omg no to nieźle. toż to końska dawka jest. ja tam po pół brałam do końca.
    żeby Ci prolaktyna do zera nie spadła;)

    Krysia lekarz poklecił zioła? to chyba do jakiegoś szamana chodzisz:D
    ogólnie lekarze na zioła z przymrużeniem oka patrzą:P hehe a Twój to prawdziwy znachor:)

    leczysz się czymś innym czy tylko "ziołami"?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    omg no to nieźle. toż to końska dawka jest. ja tam po pół brałam do końca.
    żeby Ci prolaktyna do zera nie spadła;)

    Krysia lekarz poklecił zioła? to chyba do jakiegoś szamana chodzisz:D
    ogólnie lekarze na zioła z przymrużeniem oka patrzą:P hehe a Twój to prawdziwy znachor:)

    leczysz się czymś innym czy tylko "ziołami"?
    A neich leci..Tym bardziej ze chce po polowce clo brac w listopadzie a clo podnosi prolaktyne..Wiec niech ja zbija ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 września 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    A Kaska, no to teraz masz wymówkę żeby korzystać ze słonka :)

    mam nadzieję, ze to nic poważnego, choć jak cię znam to nie jezdzisz na sor z głupotami..

    tzrymam kcukasy :)

    nie nie, z głupotami bym się nie wybrała, chyba by mi wstyd było.
    ale 6 godzin jednostajnego bólu,potem już narastającego. problem przy siadaniu bo kuło a na koniec chodzenie w pół zgięta....i tak mnie hujowy lekarz zjechał że czekałam te 6 godzin;/
    no ale puki co sytuacja opanowana, młode daje znaki że żyje więc to najważniejsze:)


    KASICA nie napisałaś mi czy Twój się wstrzeli:D?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 września 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sory nie doczytałam:) już wiem:D
    no to cieszę się bardzo:D będę kibicować jak zawsze:D tyś obrotne babeczysko to i wstrzelić się wam uda:D

    ej kurde miałaś podobny wzrost prl a taka rozbieżność w dawkowaniu bromka-trochę mnie to dziwi. no ale Twój lekarz to spoko gość to na pewno wie co robi:D
    a połówka clo Ci na pewno prl nie podniesie nie wiadomo jak:D tak że myślę że bedzie oki:)
    kurde no mówię Ci u Ciebie wyglada jakbyś własnie owu przechodziła na wykresie:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2014, 11:40

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 września 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    KASICA nie napisałaś mi czy Twój się wstrzeli:D?


    Ty budyn ciazowy masz :p
    Skoro pisalam ,ze przyjezdza na ponad tydzien a ja planuje brac po pol clo i isc w 14tym dniu na monitoring to przeca nie dla liston osza 01icon_lol2.gif

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 29 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Moim zdaniem zioła tylko wspomagają niektóre czynniki jak np śluz płodny, ale raczej nie leczą. Może masz problem z prolaktyną albo tarczycą i od tego masz rozregulowane cykle?

    nie lekarz mówił , że z tarczycą wszystko ok, ja trochę przy głupawa jestem jeśli chodzi o te medyczne sprawy więc go do końca nie skumałam, ale wychodzi z badań, że mam lekko rozregulowane cykle i nie trzeba inwazyjnych środków, polecił mi zioła bo według niego wystarczą, mówił że na inne pacjentki starające się o dziecko działają więc też spróbuję, zresztą już dzisiaj je wypiłam , zobaczę co się stanie przez te trzy cykle

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
‹‹ 1033 1034 1035 1036 1037 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ