X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 września 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też na początku myślałam, że moje dziecko jest wyjątkowe-dopóki nie zaczęłam odbierać jej z przedszkola i wtedy zobaczyłam że wszyscy jej rówieśnicy tak samo rechoczą, mają te same teksty, miny, pozy, zająknięcia-od tego czasu widzę, że to przeciętniak papugujący po starszych dzieciach :-P

    Elfik, a jak teraz posłałaś córkę do żłobka/przedszkola to też będzie naśladować rówieśników więc może szybciej się rozwijać-będzie więcej z siebie dawała, żeby z innymi dziećmi łapać kontakt :-)

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • yveee Koleżanka
    Postów: 60 15

    Wysłany: 26 września 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie w interpretacji... :(

    Link do wykresu: https://ovufriend.pl/wykres,f2494ad37533c082bc3d87cc25e9feb0.html

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 cykl

    3ea95df6d32db21066d6670281ee81c9.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 września 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yvee kurcze taki skok aż? nie wygląda naturalnie, nie jesteś chora albo Cię coś nie bierze?
    jeśli to przedowulacyjny to jeszcze ciężko cokolwiek powiedzieć:)


    ja też jestem zdania że Ewikowa piękność ładnie będzie nadganiała wśród rówieśników:)
    nowe teksty, zachowania, oj będziesz miała wesoło:)

    a te dwie małpy poszły już na priwa:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • yveee Koleżanka
    Postów: 60 15

    Wysłany: 26 września 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny możliwe że coś mnie nabiera... sama jestem w szoku takim skokiem :( ale jestem dobrej myśli. mam nadzieje ze w końcu sie uda...

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 cykl

    3ea95df6d32db21066d6670281ee81c9.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 września 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No taki skok to aż szok. No chyba że taka natura człowieka.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • yveee Koleżanka
    Postów: 60 15

    Wysłany: 26 września 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No taki skok to aż szok. No chyba że taka natura człowieka.


    natura naturą, martwię się, że już może po ovu i znowu nie zdążymy...

    to nasz <3 <3 <3 <3 <3 cykl

    3ea95df6d32db21066d6670281ee81c9.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 września 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, u mnie to tak, ze tam w zlobku dwa 1,5 roczne i jedna 2,7 ale malomowna, na razie nie ma od kogo podlapywac, ale do tego akurat nie tesknie:-)
    Wiem co dzieci potrafia wymyslec:-) :-) :-) :-)
    Niech się w domu uczy wymowy:-) :-) :-)

    No, wczoraj mnie rozsmieszyla, razem się kapiemy i do mycia głowy lezy na moich kolanach.
    Maca mnie po biuscie i pyta co jest.. Mowie, ze biust i ze musi być delikatna bo mnie boli..
    Na to ona spogląda w dol na siebie, po czym tryumfalnie kładzie ręce na wystajacych koncowkach żeber i mówi, ja tez mam biust...:-)
    Wystają?, wystają!:-) :-) :-) :-)
    Pomyślałem, oby się to dziecko nie sprawdziło i nie byla jakaś anorektyczka, co to w tej okolicy jedynie zebra wystaja:-) :-) :-)

    Dziewczyny, ja nie jestem zaslepiona, musicie tylko pamiętać, ze moje dziecko niestety rodziło się i nie tylko w niedotlenieniu, obserwuje ja baczniej niż wy swoje pociechy, na szczęście nie widzę jak dotąd nic niepokojacego, ale na pewno się cieszę z normalności:-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2014, 15:41

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 26 września 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Milcia, popatrz, to juz 31 tydzien, bedzie dobrze:-)

    Robotka, taki brzuch, jestes pewna, ze nie ukrywasz czegos przed nami i to nie jest owoc wczeiejszego romansu pozamałżeńskiego?:-) :-) :-)

    Kinia, ty najblizej, jaki porod wybierasz? bo znowu widzialam dyskusje sn versus cesarka...:-)

    A u mnie rewelka...Małż wyjeżdża na spotkanie swojej klasy z liceum.
    I super,będzie miał długi weekend, wyluzuje, napije się, ciężko pracuje, należy mu się..

    Tylko, ze o ile w ogóle przyjdzie, będę miała w ten wyjazdowy weekend owulację..

    No i nie jestem głupia, muszę sobie ten miesiąc odpuścić, inaczej będą nerwy stres kłótnie, wyliczanie z zegarkiem w ręku a i tak dupa...

    Zatem dolaczam do akcji, październik miesiącem bez zapylania, Kap przylaczam sie, przynajmniej towarzystwo dobre... :-)


    Co do porodu to jeszcze nic nie wiem czeka mnie jeszcze wizyta u okulisty który zadecyduje co i jak czy naturalny czy cesarka,ale tak szczerze powiem to chyba jednak pisałabym się na cesarkę

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 września 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaczku ale nikt Ci nie mówi żeś zaślepiona:)
    a swoją drogą, poczekaj aż Ci staniki zacznie podbierać:D
    ja Majce swoja na głowę zakładam :D
    ja przy mojej chodze na golasa i mój też choć już mniej może dlatego nie pyta o nic krępującego:)
    wszystko już wie:)
    i to jak się dzieci rodzą też:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez nie bylo tabuu -cielesnosc i sprawy sexu..Ale nago hmm no jakos nie potrafila bym chodzic i nie zdarzalo mi sie(chyba ,ze jak mial 2,3latka)A teraz juz w ogole nie wyobrazam sobie paradowac z goła broszka 8) ..Mysle Kasia ze jak Maja bedzie miala nascie lat to juz raczej tatus przechodzil nago raczej nie bedzie ani ona tez..Ale to moja opinia...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 września 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie, ojciec się już wycofuje z chodzenia na go, raczej chodziło mi że np on jest pod prysznicem a Maja wchodzi to sie nie dziwi ze tata bez ubrania. a ze mną jak się kąpie czy siedzimy w łazience:) po domu też nie chodzę na go bo mi zwyczajnie zimno:D hehe

    Ty masz chłopaka i to 13 letniego więc dziwne żeby mama przy nim z gołą pupą chodziła:D
    to tak jak u mnie, ja przy Majce czuję się swobodnie natomiast mój już nie, no bo choćby ze względu na przeciwne płcie :)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    nie nie, ojciec się już wycofuje z chodzenia na go, raczej chodziło mi że np on jest pod prysznicem a Maja wchodzi to sie nie dziwi ze tata bez ubrania. a ze mną jak się kąpie czy siedzimy w łazience:) po domu też nie chodzę na go bo mi zwyczajnie zimno:D hehe

    Ty masz chłopaka i to 13 letniego więc dziwne żeby mama przy nim z gołą pupą chodziła:D
    to tak jak u mnie, ja przy Majce czuję się swobodnie natomiast mój już nie, no bo choćby ze względu na przeciwne płcie :)


    Ufff a bo zrozumialam ze stary z fają lata goło po chalupie =D ..HY hY
    No poczekaj ejszcze ze 3lata i dostaniesz zakaz wlazenia do lazienki jak sie ebdzie kapala..Mojemu tak strzelilo do glowy gdzies olo2klasy podstawowki Nawet ojcu wejsc nie wolno bylo heheheh

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 września 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ufff a bo zrozumialam ze stary z fają lata goło po chalupie =D ..HY hY
    No poczekaj ejszcze ze 3lata i dostaniesz zakaz wlazenia do lazienki jak sie ebdzie kapala..Mojemu tak strzelilo do glowy gdzies olo2klasy podstawowki Nawet ojcu wejsc nie wolno bylo heheheh
    czekam na to jak na zbawienie:D niby się sama umyje, włosy też ale być przy niej muszę:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 września 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap Ty ładnie napierdalasz postami:D :D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kap Ty ładnie napierdalasz postami:D :D
    AAAAj tam aj tam =D A mala szybciej niz ci sie wydaje wyprdyli cie z lazienki..Nie da sie tknac..heheheh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 września 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ciekawy temat. Ja sama jeszcze nie wiem, jak postąpić. W domu jak byłam mała, to nie pamiętam, żeby rodzice nago chodzili po domu. Może mi się wydaje, ale nagość rodziców jest dla nich. Wiadomo, że dziecko też trzeba uświadomić, ale ja to raczej jestem z tych wstydliwych i chyba nie odważyłabym się. Zresztą sama zobaczę jak to będzie w praktyce.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 27 września 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, co tu dzisiaj tak pusto? Pewnie wszystkim pogoda dopisuje. U nas piękne słońce od rana :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 28 września 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Mnie czw i pt zalewało a wczoraj może 3-4 krople...hmm nie wiem co myśleć...do tego żadnych skrzepów, nic...sama świeża krew...nakręcam się już totalnie...mam nadzieję, że się jednak oczyściło po utracie ciąży. Wczoraj wzięłam CLo- 1 tabl...dzisiaj i jutro wezmę 1,5 i 6 i 7 dnia po 1...może coś z tego będzie...

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 września 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajmy kciuki, żeby było :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 28 września 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Trzymajmy kciuki, żeby było :)
    :)

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
‹‹ 1032 1033 1034 1035 1036 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ