X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy wannę z parawanem szklanym. Ja wolę wannę, ale dopiero dwa razy się w niej kąpałam, bo skończyło się krwawieniem i do końca ciąży mam zakaz kąpieli, tylko pozostaje prysznic.

    Iwka lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 24 września 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    A co to jest baby and mama med?

    to są różne mieszanki ziołowe, ja akurat sobie zamówiłam taką zwiększającą płodność - Płodność faza 1 i 2. A tak w ogóle to zaczęło się od tego , że zaczęłam w necie szukać info o ciąży , staraniach itp i natknęłam się na ojca srokę ale to trochę mi się dziwne wydało ale zaczęłam dalej czytać o ziołach i o ich właściwościach, że aż się wkręciłam i po drodze znalazłam to baby and mama. ale to najpierw lepiej się spytać lekarza czy można brać, bo nie ma przeciwwskazań ale jak ktoś ma na coś alergie to lepiej uważać. No i przez to wszystko stałam się domową zielarką, narzeczony się śmieje , że teraz dziwne rzeczy do jedzenia dosypuje i chce go otruć :D

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 24 września 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na na sroce zaszłam:) popijaliśmy z mężem:)

    MILCIA odbijesz sobie po porodzie:D
    tatuś z dzidzią a mama w wannie:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 24 września 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka - a mi to jakoś no nie wiem dziwne się wydawało, przez to mnie to baby and mama med przekonało. Ale to fajnie, że wam się przez to udało. A co takiego z tych porad robiliście ?

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 24 września 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nic nie robiliśmy, dla mnie one są śmieszne:D
    miałam pewność że zioła są dobre bo sobie je sama zmieszałam, zakupiłam w zielarskim:) za gotowymi mieszankami nie jestem. nigdy nie wiadomo z czego są na prawdę.
    a o tym co Ty piszesz to w ogóle pierwsze słyszę:)
    to masz na owulację czy na drugą fazę?
    jedyne co robiłam z zaleceń medycznych to piłam łyżeczkę zaparzonych ziółek około 30 minut przed spaniem:)
    ja musiałam męża plemniory postawić do pionu więc byłam bardzo zdeterminowana, inaczej musielibyśmy się do specjalisty udać bo czas mijał....dawałam nam trzy miesiące na regenerację bez ingerencji lekarza no i się udało, a przypomnę bo Ciebie tu jeszcze nie było że w pierwszym badaniu nasienia mojego męża było ZERO jakichkolwiek plemników

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 24 września 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u was Krysia sprawdzaliście nasienie??
    po tym jak u mnie wyszło PCO a potem zanik owulacji i niepękające pęcherzyki zajęliśmy sie mną, ale gdy wszystko powoli wracało do normy a ciąży nadal brak postanowiliśmy przebadać męża. pewnie mogłabym i dłużej czekać ale chciałam działać, no i wyszło co wyszło.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 24 września 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    a u was Krysia sprawdzaliście nasienie??
    po tym jak u mnie wyszło PCO a potem zanik owulacji i niepękające pęcherzyki zajęliśmy sie mną, ale gdy wszystko powoli wracało do normy a ciąży nadal brak postanowiliśmy przebadać męża. pewnie mogłabym i dłużej czekać ale chciałam działać, no i wyszło co wyszło.
    Mój też miał kiepskie wyniki...przed pierwszymi staraniami...skończyło sie zabiegiem, bo miał żylaka i to on był przyczyną fatalnych wyników...w okresie jego rekonwalescencji zaszłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 17:07

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 24 września 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    bryyy!!! :D:D

    ale zimno rano ło jesu....
    ale chyba się wypogodzi. w poniedziałek 25 zapowiadają:D

    o rety znowu upały?????????
    Robotka, Ty chyba z tych co ciepłolubne :-)

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 24 września 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    My mamy wannę z parawanem szklanym. Ja wolę wannę, ale dopiero dwa razy się w niej kąpałam, bo skończyło się krwawieniem i do końca ciąży mam zakaz kąpieli, tylko pozostaje prysznic.

    Milcia, jak Ci młoda da w kość w okresie dorastania to będziesz mogła jej nawrzucać jakimi wyrzeczeniami była okupiona twoja ciąża hehe :-)

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 września 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to to pikuś w porównaniu do tego, jak się czuję, ile leków biorę i jak mi daje w kość :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEHEH bry bry jesiennie.....

    u mnie pochmurno, małż dał się dzisiaj wyspać to w lepszym humorku wstałam:)

    A do tego jakie SNYYYYYYYYYYYYYY erotyczne...ulalalallalaa tego to się nie spodziewałam hehehehe........

    wczoraj przymierzyłam wszystkie kurtki i "dupa blada" w żadną się nie mieszczę...:-/
    mężu się śmieje, że mogę w koc się okręcać, taniej będzie :P świnia jedna......

    z ochoty na ciasto nic nie wyszło, TuMIWisizm się włączył i nic robić mi się nie chce...

    a co u reszty?????????????????????????

    Boszzzzzzzzzzzzzzzzz wątek laski zmieniły????????????????????????????????????

    Miłego dziona, smacznego, słonecznego itp.

    :P

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 25 września 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yoł yoł for all :)
    Kurde wczoraj popoludniu troche slonca a dzis??No jasna dOOOpa!! szaro buro i ponuro..Rzeklby ,ze to pozna jesien ale patzram w kalendarz i powinna byc piekna zlota jesien!!Normalnie nic sie nie chce :-/ Mala no jakby nie patrzyl to jednak zmienily ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :P buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu i nie ma lubię to :P

    i tak to bywa, trza żyć dalej, boćki odleciały, jaskółki też...... jelenie drą mordy, żubry zniesmaczone przeniosły się na północ.....
    a my tu "chlapu, chlapu" i koniec września.......... jesień - ta ładna - pewnie jeszcze wróci, pewnie na krótko, ale wróci.....małż skończył z drzewem, więc zima "chyba" nam nie straszna.....................ja zaczynam "czaić" cykora............ mój gin zmienił szpital, więc tam gdzie będę rodzić, jego nie będzie.....:P i więc idę na żywioł, mam nadzieję, ze przeżyjeMy..............

    elfik jak tam mała???

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 września 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia1984 wrote:
    Mój też miał kiepskie wyniki...przed pierwszymi staraniami...skończyło sie zabiegiem, bo miał żylaka i to on był przyczyną fatalnych wyników...w okresie jego rekonwalescencji zaszłam :)
    a w okresie drugich starań? robiliście wyniki??
    wręcz byłyby wskazane szczególnie że mieliście wcześniej problemy

    ZAGUBIONA tak tak, ja jestem ciepłolubna:D
    tzn nie znoszę upału męczącego i chłodu. 25 na plusie by mi starczyło do umiarkowanej egzystencji:D



    spaaaaaććć!!!!!

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 września 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, u mnie w snach ludzie latają bez ubrań ;) po mieście ostatnio.

    A mi się tak chce spać, że szok. To już chyba jest przesilenie jesienne.

    Malenq lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kryśka Ekspertka
    Postów: 198 57

    Wysłany: 25 września 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    a u was Krysia sprawdzaliście nasienie??
    po tym jak u mnie wyszło PCO a potem zanik owulacji i niepękające pęcherzyki zajęliśmy sie mną, ale gdy wszystko powoli wracało do normy a ciąży nadal brak postanowiliśmy przebadać męża. pewnie mogłabym i dłużej czekać ale chciałam działać, no i wyszło co wyszło.

    z nasieniem u mojego raczej wszystko jest ok, ja mam delikatnie rozregulowane cykle, raz 28 raz 30 różnie to bywa i przez to ciężko mi ustalić owulację. A jak poczytałam o tych ziołach Płodność faza 1 i 2 to pomyślałam , ze spróbuję, oczywiście tez lekarza podpytałam i powiedział czemu nie :) jak czytała sroke to te jego porady były dla mnie dość dziwne, w zioła się tak nie wgłębiałam. ale w tym baby and mama med jakoś to wiarygodnie wygląda, no nic teraz w niedziele powinnam mieć @ ale nie sądzę, żeby coś z tego wyszło bo dopiero miesiąc biorę i nie czuje, żeby coś się we mnie zalęgało, oprócz dziwnych bóli :) ale może następny cykl będzie mój :D te zioła moja pomagają unormować estrogen i progesteron więc to chyba dobrze

    fdf360f2c6116cc4388652c04f61f3a0.png
    co8pxgdslt0a9763.png
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 25 września 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    a w okresie drugich starań? robiliście wyniki??
    wręcz byłyby wskazane szczególnie że mieliście wcześniej problemy
    Mieliśmy robić teraz jeżeli cykl byłby nieudany, ale zaszłam tylko ciąża się nie utrzymała, więc póki co nie robimy.

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • Andzia1984 Autorytet
    Postów: 586 106

    Wysłany: 25 września 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mnie zalała @...od soboty zaczynam CLO a potem podgląd Owitrelle i do dzieła :)

    <3
    7cf94ccacd07ea1bb77d5a9aa72a6f44.png
    Nawet najczarniejsza noc w twoim życiu ma swój koniec. Musisz tylko doczekać świtu.
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 września 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bryyy laseczki ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 września 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)

‹‹ 1030 1031 1032 1033 1034 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ