X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Milcia noo nie zarzekam się bo ciężar już jakiś konkretny noszę to i grawitacja działa, ale ewidentną zmianę poczułam w niedzielę, na początku myślałam że za bardzo sobie pojadłam, ale to bez sensu:) po prostu od niedzieli jest inaczej jakoś, nawet zdjęcie z avatarka różni się od tego dzisiejszego a było robione w czwartek:)
    dziękuję za komplementy:) ten pokój jest ciągle przeze mnie udoskonalany:P coś tam dorzucam, coś wynoszę:) no bezczynnie siedzieć nie potrafię:)
    ogólnie w pierwszej ciązy brzuszek mi nie opadł też w ogóle:)

    za chwilę mąż odpala grila i będziemy się zajadali kiełbaskami:D

    Mała nooo z ćwiczeniami to bym też nie szalała jeszcze, ja do biegania zamierzam wrócić ale dopiero gdzieś po pół roczku jak Jagoda skończy, bo właśnie się boję żeby laktacja nie zaginęła po drodze,
    aaaa na polepszenie spraw tam na dole to jednak ćwiczenia mięśni kegla są nieocenione, Milciu polecam:)
    ale zobaczysz jeszcze wszystko się unormuje, może nie będzie tak jak wcześniej ale duże prawdopodobieństwo że będzie bardzo podobnie:)
    a co ja mam powiedzieć? druga ciąża haha:D mąż mnie nie pozna jak zaglądnie tam niżej:P choć statam się te mięśnie ćwiczyć od czasu do czasu:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Ty mnie nie podziwiaj tylko bierz ze mnie przykład:D
    o kartę dużej rodziny się będę teraz ubiegać haha:D patologia:D
    ja jeszcze gówniarz:P 29 lat choć czuję że tak mi się tylko dobrze mówi a jak mi młoda da popalić to i 3 ciazy mi się odechce:)
    O nie!! Ja tam sie na matke polke nie nadaje..Dwojka to bedzie u mnie diealnie..Nie zarzekam sie ale jakos w moim wieku to sie juz nie ma co bujac z dzieicorami.. Poza tym za jakis czas znow chcialabym wrocic do swojej rpacy itd itp ;)
    A ja tam zazdroszcze bo jzu bym chciala zeby sie ciaza skonczyla..Ja tam n ie roztkliwiam sie nad tzw błogoslawionym stanem./.
    Ot dziecko musi urosnac , dla mnie mogloby juz nawet wyjsc :)

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    się tu ruch zrobił :)

    powiem tak, dobrze było wrócić, do starej paczki, tu przynajmniej mnie rozumiecie...
    I jak piszesz zagubiona - miód na serce, własnie tak myslę, trudno się pogodzić, ale jak juz jest dzieć na świecie to miłośc przyjdzie..

    Ja Idy od razu chyba też nie pokochałam..Trzeba się było poznac i przyzwyczaić :)

    Malenka, ty tez masz czas na drugiego bąka, kto wie, może stary flintę przekalibruje?
    I pewnie, że się nie gniewam, widzisz jak to jest, a ja ci córy zazdroszczę i gratuluję :)

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, ty dla mnie i tak bohaterka jesteś, tez ciąża niełatwa i supermena urodziłaś..
    ja po usłyszeniu wagi młodego w ciąży bym chyba przestała sypiać ze strachu..:)))
    Twarda baba jesteś!

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenka, i blizna ci się rozeszła? ojej, to mnie zgasiłaś..

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, niestety ciąża raczej kobietom na wygląd nie służy ;)

    40 to rozmiar dla prawdziwej kobiety!

    A jak Ola jest pogodna i się śmieje to najważniejsze!
    Ja od razu bardziej mojego dziecia pokochałam jak się zaczęła śmiać.
    moja pierwszy raz się zaśmiała, jak tata potrząsnął pojemnikiem ze sztuććami wyjmując go ze zmywarki...
    nie wiem co było w tym zabawnego, widać będzie miała oryginalne poczucie humoru ;)

    Malenq, Robotka1, zagubiona_82 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robotka, nie wiem o co chodzi z tą paniusiowatością, ale wybaczam, ciężarnej tzreba..

    inna rzecz, że ja mam chyba budyń

    chciałaś chłopca, a teraz jak tzrecie to ma być tzrecia dziewczynka?
    hm, to się nazywa zmiana punktu widzenia..

    i poza tym, jak tak lubisz być w ciązy (że nawet tzrecią planujesz) to dlaczego nam z Kaptą "nie zazdrośćisz"?
    Miłosniczka ciązy powinna chyba wręcz odwrotnie...

    Ja dziewczyny nie mam czasu się ciąża ekscytować, ale to na kolejny post..

    natomiast pośpiech Kapty mnie przeraża..
    ja jeszcze nie chcę, nawet dobrze nie czuję, ze w ciąży jestem, chcę młoda ogarnąć w nowym przedszkolu, nową szafę zrobić, kupić łózko, przeorganizować pokój młodej...
    i w ogóle tyle jeszcze rzeczy do zrobienia..

    jedno mi trochę się ułatwiło
    z miliona rzeczy Idy do segregacji zostanie jedna trzecia bo dziewczyńskie odpadają :)))))))
    mówię o ciuchach...:)
    jestem za równouprawnieniem, ale jednak róż i kwiatki i kokardki to dla mnie za dużo u chłopaka...

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I laski, u mnie jest duża szansa na niedoczekanie do terminu, ja myślę, ze to sierpień będzie mój :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik sierpień to fajny miesiąc, w sam raz na za mąż pójście lub poród hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik a może posprzdajesz po córcia jakieś rzeczy.....pyta mama dziewczynki:-D

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pewnikiem - tylko muszę te ciuchy odgruzować...
    a ile teraz ma Koncia? wzrostu znaczy się..

    po tym co napisałaś to pewnie też nie jest kluskiem? :)

    wiesz, ja wezmę sierpień z pocałowaniem w łapkę, byle nie lipiec..:)

    Malenq lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, tak, ja robiłam test Nifty, z krwi matki wyodrębniają DNA dziecka..
    Głownie w celu uspokojenia, że dziecko zdrowe, ale przy okazji mogą ci podac płeć - to oczywiście chciałam. :)

    zaraz wam napisze jak na wynik czekałam...
    z innego watku...

    co do pewności piszą o 97% w przypadku płci...to chyba marne szanse na zmianę.:(

    powiem wam, że to, że wynik dobry to mi babka dała odczuć przez telefon, ale jak go otworzyłam i nagle zobaczyłam "płeć męska" to powiedziałam tylko
    sorki za cytat
    "o kurwa...."

    Byłam tak pewna, że to dziewczynka, którejś chyba wysłałam jak wyglądał mój "szczęśliwy" cykl..
    byłam pewna, że dziewczyny wytrzymalsze, to u mnie może być tylko dziołcha..
    poza tym mąż mnie uspokajał, że u niego faceci mają głownie córki, chłopaków dopiero za czwartym razem..
    tak byliśmy pewni tego wyniku, hehe...

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dlaczego sierpień..

    mam zespół antyfosfolipidowy, biorę zastrzyki clexane, coraz mocniejsze..
    Pani ginekolog mnie uświadomiła, że marne szanse żebym donosiła do terminu, raczej wcześniej i raczej cc..
    czyli powtórka z rozrywki, tyle, że teraz biorę leki na rozrzedzenie krwi od początku prawie, to mam nadzieję, że będzie wcześniak, ale z normalną wagą i nie hipotrofik...:)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie do uwierzenia, że my tu wszystkie ze starej brygady zaszłyśmy w końcu :)

    ja prawie straciłam nadzieję..
    może to forum dobrze działa na płodność? ;)

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, ja tez brałam Clexane, dawka 40. Przez 4 miesiące robiłam sobie zastrzyki, aż do dnia po porodzie. W szpitalu kazali mi jeszcze ostatni zastrzyk robić.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 marca 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    a nie do uwierzenia, że my tu wszystkie ze starej brygady zaszłyśmy w końcu :)

    ja prawie straciłam nadzieję..
    może to forum dobrze działa na płodność? ;)

    Oby, bo teraz moja siostra tez tu się stara ;)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik teraz nosi 62-68.....
    Będzie dobrze.....
    Milcia powodzenia siostrze.....

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    robotka, nie wiem o co chodzi z tą paniusiowatością, ale wybaczam, ciężarnej tzreba..

    inna rzecz, że ja mam chyba budyń

    chciałaś chłopca, a teraz jak tzrecie to ma być tzrecia dziewczynka?
    hm, to się nazywa zmiana punktu widzenia..

    i poza tym, jak tak lubisz być w ciązy (że nawet tzrecią planujesz) to dlaczego nam z Kaptą "nie zazdrośćisz"?
    Miłosniczka ciązy powinna chyba wręcz odwrotnie...
    nie wiem czy to mój budyń czy Twój wziął górę ale nie widzę, abym gdziekolwiek wspomniała o "PANIUSIOWATOŚCI" pisałam o niemowlakowatości ;)
    a jeśli gdziekolwiek użyłam takiego słowa to nie miałam na celu urazić kogokolwiek bo wnioskuję że trochę Cię to ruszyło;/

    tak lubię być w ciąży i nie zazdroszczę ani Tobie ani Kaśce bo? bo puki co sama jestem w ciązy, i tak jak mówię, to jest indywidualna sprawa każdej kobiety, każda z nas ma swój czas, spokojnie, pewnie kilka chwil przeleci zanim zacznę trzeźwo myśleć o kolejnym dziecku, ale broń boże nikomu nie mam zamiaru zazdrościć, zazdrościłam jak byłam w czarnej dupie z wynikami męża i kłopotami swoimi,wtedy zazdrościłam tym które widziały dwie kreski na teście bo tak jak wy dziennie takich testów i euforii było przecież wiele, ale to inna bajka i dobrze o tym wiesz.


    ooo Milcia siostra też tutaj? dobrze trafiła:) w kupie zawsze raźniej:)
    pogoda śliczna, pewnie u Kasiory tak samo bo my małopolska:P
    grzeję dupę na tarasie, mąż przyniósł wypoczynek i zastanawiam się co robić. chyba na spacer ruszę jakiś niewielki:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2015, 11:02

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz Robotka, bo z tą paniusiowatością to by się buały człowiek nie domyślił :)))))))

    nie chodzi o ty by komukolwiek zazdrościć. jest tak jak mówisz, ja też mogę się śmiało przyznać, ze nikomu nigdy źle nie życzyłam, ale jak sama stawałam na głowie i pomysłów brakowało a u innych testy pozytywne się sypały to trudno nie zazdrościć.
    Ale to rzecz ludzka przecież...

    Bardziej nie mogłam zrozumieć, czemu napisałaś, że nam nie zazdrościsz, i sama o tym wspomniałaś, bo my z Kapcią dobrze ciągniemy - obie po prenatalnych..
    Obie tyjemy, hehhe

    Teraz Kapta mnie zabije, żem tajemnicę zdradziła..;)

    ALe ja tyję bardziej...
    :)))))))))))))

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Elfik, ja tez brałam Clexane, dawka 40. Przez 4 miesiące robiłam sobie zastrzyki, aż do dnia po porodzie. W szpitalu kazali mi jeszcze ostatni zastrzyk robić.

    Widzisz Milcia, tyle, że u ciebie daweczka nawet nie lecznicza, a ja musze zwiększyć do 120..
    Ale dopóki małż daje radę mnie kłuć, jakoś ciągniemy.
    U mnie pewnie będzie cc, to na chwilę odłoże, a pewnie z miesiąc po porodzie jeszcze będe sie kłuła, normalnie stary narkoman..:)

‹‹ 1069 1070 1071 1072 1073 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ