X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 marca 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Oby, bo teraz moja siostra tez tu się stara ;)

    Rozsmieszyło mnie,jak napisałaś, ze ukryłaś wykres przed siostrą, ale i tak odkryła :)))

    A chodziło o ciążę czy bzyki? ;)

    Oby się siostrze udało, ale ona chyba z tego co pamiętam jeszcze młodsza od ciebie..
    Mam nadzieję,że towarzysko tu wykres prowadzi, a nie dlatego, że czas mija bezowocnie..

    Wiecie, ponieważ u mnie pewne zawirowania zdrowotne rodzina nie wie, oprócz mojej siostrzenicy..
    Mam już brzuch jak w 5 mcu, albo dalej, nie wiem jak uda mi się go schować na śniadaniu wielkanocnym...
    Może przebiorę się za pisankę? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po owulce...taki wybryk natury ze mnie....
    Jak się stralam o dzidzie to owulek brak, a jak mam i do tego karmię KP to i @ była i owulka z pięknym śluzem:-\ :-\

    Ewik powiesz ze po zimie pozostałość taka mała oponka.....

    Spokojnego dnia laseczki :-D

    Elfik lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik o ciążę chodziło :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Zagubiona, ty dla mnie i tak bohaterka jesteś, tez ciąża niełatwa i supermena urodziłaś..
    ja po usłyszeniu wagi młodego w ciąży bym chyba przestała sypiać ze strachu..:)))
    Twarda baba jesteś!

    Twarda to bym bym była jakby można było dużą wagę dziecka sobie zażyczyć :-)
    ja miałam ją poza kontrolą-rosła w tempie przerażającym, a ja nie tylko nie spałam przede wszystkim przez mega zgagę ale pod koniec jak waga skoczyła ponad 4kg zaczęłam żegnać się z córką (hormony mnie rozwalały emocjonalnie)
    ostatnie dwa tygodnie to w zasadzie moje głupie gadanie do córci żeby pamiętała że mamusia zawsze będzie z nią i zawsze będzie ją kochać (w domyśle-jak umrę)
    ciekawe czy któraś z Was tak miała :-P

    PS. a nikt mi nie wierzył że to nie przez moje obżarstwo takie duże dziecko i że ja naprawdę nic nie jem :-) dopiero tydzień po porodzie waga mnie podniosła na duchu-bo ważyłam kilo mniej niż przed ciążą-dacie wiarę? 15kilo wyparowało nie wiem kiedy-ważyłam się dwa dni po powrocie ze szpitala :-)

    dla zazdrosnych dodam że 20kilo nadwagi po pierwszej ciąży już nie chce drgnąć :-(

    Elfik -jak czytam twoje opisy to sikam - sorki - wiem, wiem, że Ty piszesz to śmiertelnie poważnie :-) ale zobaczysz, że może nie prędko ale Ci przejdzie, a dlaczego uważasz że chłopak nie może chodzić w różu?? :D noworodkowi czy niemowlakowi wszystko jedno :-P (myślę, że tak do 3 roku życia) mój brat docierał ubrania po mnie i jest normalny a mój synuś chodzi w różowym szaliczku po siostrze bo już nie miałam takiego fioła jak w pierwszej ciąży żeby kupić milion ubranek (może dlatego że okazało się że właśnie syn, teraz to się zmienia i młody ma dopiero miesiąc i już spodnie w kancik, koszule,muszkę a nawet krawat-dziadkowie padną z wrażenia na święta :-P) hihi :-D

    Elfik lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, drugie cc? a jak wspominasz pierwszą?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 10:50

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, ja też Olę ubieram w niebieski śpioch, ma też taki granatowy i jeszcze sweterek tez taki ciemny granat. Dostałam to od koleżanki po jej synku.

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie mam prawie nic różowego dacie wiarę :D na palcach u dwóch rąk by policzył:)
    tak to dużo białego, niebieskie, brąz, krem zieleń i wszelkie inne odcienie:)
    a jesli już róż to pudrowy:)
    uwielbiam neutralne kolorki:) ewentualnie jakieś dodatki różowe:)

    Zagubiona myślę że to normalne odczucia kobiety na finishu, różne rzeczy do głowy przychodzą. ale najważniejsze że obie jesteście całe i zdrowe:D

    Kapta no i jak po prenatalnych opowiadaj:) pewnie kamień z serca bo to jedne z najważniejszych badań:)


    ja dziś mam błogość, mąż w robocie, córa w przedszkolu a ja od rana aż do teraz u szwagierki byłam:) zdążył przyjechać kurier i przywiózł rowerek dla jej roczniaka no i ja mu ten rower złożyłam:D a części było milion:P

    teraz zjadłam dwa naleśniory i zamierzam się zdrzemnąć do 16:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 26 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona_82 wrote:

    Elfik -jak czytam twoje opisy to sikam - sorki - wiem, wiem, że Ty piszesz to śmiertelnie poważnie :-)

    kochana, ja rzadko piszę całkiem i na na 100% poważnie ;)

    wiesz, ja tez nie mam fobi, ale jak mam coś z falbankami... no jakoś... :)))))

    pewnie, ze dzieciakowi nie zależy, a własnie w temacie, jak byłam z jedną znajoma u innej, ta przezywała, ze niemowlak leży w dziewczynskim bodziaku..
    sama powiedziałam - no to co?
    nie przyjmuje wizyt królowej angielskiej, dzieciakowi na razie nie robi, a wiem, ze u nich z kasa krucho.. to ma sie szarpać, zeby zrobić wrażenie na listonoszu?
    kombinezon ma bezowy, to na dwór już "stosowny"

    zagubiona, ale sukienek mogę mu nie zakładać? ;)

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    kochana, ja rzadko piszę całkiem i na na 100% poważnie ;)

    wiesz, ja tez nie mam fobi, ale jak mam coś z falbankami... no jakoś... :)))))

    zagubiona, ale sukienek mogę mu nie zakładać? ;)


    hehe :-) fajnie, że humorek Ci dopisuje :-) w ciąży to bardzo ważne, będzie dzidzia radosna :-P

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    11dc:
    trzon macicy przodozgięty,jednorodny(nie wiem co to znaczy)
    endometrium grubości 6mm(też nie wiem)
    jajnik prawy o prawidłowej echogeniczności,z pęcherzykiem śr 15mm
    jajnik lewy o prawidłowej echogeniczności
    zatoka douglasa wolna

    nic nie rozumiem wiem że podobno wszystko ok może wy się wypowiecie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo trochę za cienkie, owulacji nie było bo płynu w zatoce nie było, w prawym jajniku rośnie ci dominujący pęcherzyk, jesteś przed owulacja,trzon macicy prawidłowy.. Wszystko gra,tylko popracuj nad endo,może czerwone winno wieczorem....

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny BŁAGAM wypowiedzcie się pod moim postem.
    Dziś byłam u ginekologa, by monitorować cykl. Dziś 10 dzień cyklu, 5 dzień stosowania clo... I brak pęcherzyka dominującego, a za to jest kilkanaście (podejrzenie PCO) ALE ja mam długie cykle ok 40 dni. Czy jest jakaś szansa na fasolkę? Bo gin raczej zadowolony nie był z usg.....

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, szansa zawsze jest, ginkowie to czasem partacze a czasem nawet dobry nie zauważy.
    Gdybyś wiedziała ile dzieci jest nforum z cykli "bezowulacyjnych'
    Ale obserwuj go dalej.
    Może potzrebujesz więcej clo, może od 2 DC nie 5, może u ciebie clo nie zadziała, ale np. Letrozole?...
    I ważne żeby mieć podstawowe badania zrobione, żeby wyeliminować inne problemy.
    Po jednym monicie nikt ci nic nie powie...
    Powinien to zrobić lekarz :-)

    A ze jest niezadowolony lekarz to jasne - cło jest dobre, bo jest dobre i tanie:-)
    Jak pacjentka reaguje lekarz lubi, bo z clo mała szansa na przestymulowanie :-)
    Trzymam kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 18:10

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 marca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, poczucie humoru to ostatnie co mnie, mam nadzieje, opusci przed śmiercią..

    Zeby nie było ostatnie dwa dni nie byłam taka radosna - mam kiepski wynik testu potrójnego, juz niestety ten skorygowany i odbylam kilka rozmów i konsultacji.
    Mój wynik nifty jest prawidłowy, ale mój gin przez dwa lata takiego nie widział...a tam robia ich sporo...
    Ryzyko niby niskie ( jednej trisomii) a jednak jak na nifty wysokie.

    I zdecydowałam się na amniopunkcje.
    Ide we wtorek rano.
    Trzymajcie kciuki, wszystko się przyda:-)

    Na wynik trzeba czekac trzy tygodnie, bardziej jak na razie pewnie przez tydzień będę się bala poronienia po zabiegu...
    Ale cóż:-)

    Za miesiąc będę się z tego śmiać...;-)
    Tak myślę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 17:36

    kapturnica, Malenq, Sabina lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik moje kciukasy beda caly czas zacisniete..Ty zreszta wiesz..Mysle ,że podjęłaś słuszna decycje..Chociaz i takwiem ,ze młody jest zdrowy a badanie po prostu cie w tym utwierdzi <3

    Elfik, Malenq, zagubiona_82 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Elfik moje kciukasy beda caly czas zacisniete..Ty zreszta wiesz..Mysle ,że podjęłaś słuszna decycje..Chociaz i takwiem ,ze młody jest zdrowy a badanie po prostu cie w tym utwierdzi <3


    no, i może jednak cipka wyjdzie?
    :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewik kciuki zaciśnięte....

    Elfik, Sabina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    no, i może jednak cipka wyjdzie?
    :P
    NIe, jest i będzie fitach :) Zdrowy :)

    Czemu do mnie nie napisałaś? Jak juz urodzisz we wrześniu to dam Ci za to w ryło. Bo teraz tylko przygarnę do moich sutych piersi <3

    kapturnica, Elfik lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabbcia i dobrze prawisz 8)

    Elfik, Sabina lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    no, i może jednak cipka wyjdzie?
    :P
    Cipką to wyjdzie XD

    Sabina, Malenq lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 1070 1071 1072 1073 1074 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ