X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia moze wlasnie macie racje o tym nie pomyslalam bo przeciez gin mi by nie powiedzial ze pecherzyk jest duzy gdyby mowil o 1 mm :) dziekuje za naprowadzenie :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tam u Was słychać?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj Milcia ;) U mnie oki Powoli leci .Blizej polówki juz to mam nadzieje ,ze zacznie czas dla mnie ejszcze szybciej leciec.
    12Maja mam 4D polowkowe to mam nadzieje , ze potwierdza mi ,ze w srodku mam niunie :)

    Milcia, Malenq lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa, chociaż naczytałam się sporo wcześniejszych postów i co nieco o was wiem :)
    Mam do was pytanie, ja już się powoli załamuję...Dlaczego wciąż mi się nie udaje zajść w ciążę? Jestem po HSG, HSC, owulacje potwierdzone, hormony ok, nasienie ok, starania wtedy kiedy trzeba i nic... Od tego cyklu biorę dodatkowo duphaston. I tak sobie rozmyślam, przecież to czysta biologia - dlaczego wciąż jedna krecha... Pomarudziłam, przepraszam, ale może któraś czuje tak samo jak ja... Po prostu dlaczego...

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, a jak długo się starasz o dziecko? Spokojnie, każda z nas tu tak mówiła, że długo to trwa itd. Tyle tylko, że u każdej coś było, co powodowało, że dziecka nie ma. Ale z czasem ze starej ekipy wszystkie zaszły w ciążę, są już dzieci na świecie i dwa w drodze :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia widzisz jak laski szaleją z awatarkami hehehe kasiek, ewik no poznać Was ciężko....

    Buziaki ekipo mamowo-ciążowa:-D

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia powiem tak: nie zabezpieczamy się od 2010 roku, starania tak na poważnie od ok 3 lat...
    U nas lekarze nie znaleźli przyczyny... Jedynie miałam problem z polipami, ale wycięte, brane leki i kontrola... Uwierz, że wolałabym mieć wykrytą jakąś przyczynę, wtedy wiedziałabym jakie podjąć leczenie...
    Na innym forum czytałam jak ogłosiłaś że jesteś w ciąży, jak pozostałym dziewczynom z twojej "starej" ekipy tez się udawało... To daje wiarę...
    Żeby nie było że jestem tylko marudząca to coś pozytywnego: mi też kiedyś musi się udać spełnić to największe marzenie :)

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no trzymam kciuki, żeby Ci się udało :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Milcia widzisz jak laski szaleją z awatarkami hehehe kasiek, ewik no poznać Was ciężko....

    Buziaki ekipo mamowo-ciążowa:-D


    No widze właśnnie. Co wejdę, to inny awatar :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanie odnośnie waszego wątku z monitoringiem ;)

    moje pytanie czy na monitoringu jest szansa lub określenie prawdopodobieństwa ciąży mnogiej ?? Ponieważ jestm na CLO i jest w ulotce info że może występować ciąza mnoga a póki co mysle o jednym dziecku ;) wiadomo nigdy nic nie wiadomo na 100% ale czy monitoring coś da w tej kwestii ?

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring ma za zadanie określić, czy rośnie pęcherzyk i czy dochodzi do owulacji. Ciążę mnogą to już potwierdzi lub nie usg jak test wyjdzie pozytywny.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No widze właśnnie. Co wejdę, to inny awatar :)
    No czasem trza cos zmienic coby sie nie nudzilo ..Jak dzieciaczki dziewczyny ???? Rozrabiaja ??? 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola już się obraca na brzuch i teraz tylko taka pozycję preferuje. W łóżeczku ma za mało miejsca, ale śmiga po całym. Na macie za to jest w 7 niebie :) Wazy już 7,25 kg.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Scarletta Przyjaciółka
    Postów: 172 34

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Monitoring ma za zadanie określić, czy rośnie pęcherzyk i czy dochodzi do owulacji. Ciążę mnogą to już potwierdzi lub nie usg jak test wyjdzie pozytywny.

    Ale jest w stanie monitoring wykryć ile pęcherzyków urośnie i pęknie, więc mniej więcej można wiedzieć czego się spodziewać ?

    lotta.89 lubi tę wiadomość

    4kniegz2joetipgv.png[/url95396ca32d2fd7a11e0411cc10f40860.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moja córcia okazała sie byc...synem..Kurwa nie moge wyjsc jeszcze z szoku Ehhh ...Pod wykresem zdjecie usg fistach jak marzenie :-/ Nie bede udawac ,ze sie strasznie ciesze jak co niektorzy ;) Jestem rozczarowana :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2015, 20:07

    kiniaczek84, ciasteczkowy potwór lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • natasza666 Ekspertka
    Postów: 157 115

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam prośbę. Wiem, że nie powiecie mi kiedy miałam owu, ale chcę zapytać o Wasze doświadczenia, bo tylko ktoś kto miał monitoring jest w stanie coś mi podpowiedzieć. W 13 dc gin stwierdził, ze zaraz lub na drugi dzień będzie owu, bo pęcherzyk ma juz 22 mm. Endo 8,3. Miałam mnostwo rozciągliwego śluzu jeszcze w 14 dc, a w 15 zrobiło się sucho z pojedynczymi drobinkami wodnistego śluzu, wiec myślałam,że owu była w 14 dc, a te drobinki to resztki, może w kilka godzin nie wyschło wszystko. Jeszcze w 16 dc pojawiały się drobinki. Dopiero w 17 dc wyschłam na wiór i skoczyla mi tempka. Czy miałyscie tak kiedys, ze owu jednak byla, a sluz i tempka tak się zachowały? Kochaliśmy się w 13 i 14 dc,a później mąż wyjechał, wiec jeśli owu była tak późno, to nie będę sobie nadziei robić. Poza tym w środę pęcherzyk miałby chyba że 30 cm i tez by było źle :-(

    p19udqk3vbg012ck.png
  • natasza666 Ekspertka
    Postów: 157 115

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę, czyli w 17 dc

    p19udqk3vbg012ck.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarletta wrote:
    Ale jest w stanie monitoring wykryć ile pęcherzyków urośnie i pęknie, więc mniej więcej można wiedzieć czego się spodziewać ?

    No na usg można to ocenić, ale nie wiadomo, czy dojdzie do zapłodnienia :)

    Scarletta lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza666 wrote:
    Dziewczyny mam prośbę. Wiem, że nie powiecie mi kiedy miałam owu, ale chcę zapytać o Wasze doświadczenia, bo tylko ktoś kto miał monitoring jest w stanie coś mi podpowiedzieć. W 13 dc gin stwierdził, ze zaraz lub na drugi dzień będzie owu, bo pęcherzyk ma juz 22 mm. Endo 8,3. Miałam mnostwo rozciągliwego śluzu jeszcze w 14 dc, a w 15 zrobiło się sucho z pojedynczymi drobinkami wodnistego śluzu, wiec myślałam,że owu była w 14 dc, a te drobinki to resztki, może w kilka godzin nie wyschło wszystko. Jeszcze w 16 dc pojawiały się drobinki. Dopiero w 17 dc wyschłam na wiór i skoczyla mi tempka. Czy miałyscie tak kiedys, ze owu jednak byla, a sluz i tempka tak się zachowały? Kochaliśmy się w 13 i 14 dc,a później mąż wyjechał, wiec jeśli owu była tak późno, to nie będę sobie nadziei robić. Poza tym w środę pęcherzyk miałby chyba że 30 cm i tez by było źle :-(

    Ja tak nie miałam, ale jeśli miałoby być coś później, to jest szzansa, bo plemniki żyją nawet do 5 dni.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dziewczyny moja córcia okazała sie byc...synem..Kurwa nie moge wyjsc jeszcze z szoku Ehhh ...Pod wykresem zdjecie usg fistach jak marzenie :-/ Nie bede udawac ,ze sie strasznie ciesze jak co niektorzy ;) Jestem rozczarowana :(


    Kasia, to ale psikus wyszedł. Swoją drogą widziałam filmik na FB... ręce opadają, chyba tez bym zabiła taką babę...

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 1075 1076 1077 1078 1079 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ