X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Kasia, to ale psikus wyszedł. Swoją drogą widziałam filmik na FB... ręce opadają, chyba tez bym zabiła taką babę...
    Nie psikus tylko fujara XD .
    Dzis juz znacznie mi lepiej i juz sie ogarnęłam zwł po tym jak 1szy raz nie budzik ale dziecior mnie stukaniem i przeciąganiem obudził :3
    ale wczoraj przez dłuższy czas miałam wrażenie ,że ktoś mi dziecie w brzuchu podmienił :P
    Chyba wiekszym zrozumieniem wykazał sie mój syn niz ja XD bo stwierdził ,że nie ważne ,że braciak ważne ,że jest. I jak tu nie kochac synów :)

    Milcia lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek gratulejszyn....jak ja chciałam syna....super...nie ma co biadolic - bogatsza o posag będziesz...hehehe buziaki i jeszcze raz gratuluję... No to teraz z elfikiem na całego będziecie ciążę i porody i po przeżywać...

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Kasiek gratulejszyn....jak ja chciałam syna....super...nie ma co biadolic - bogatsza o posag będziesz...hehehe buziaki i jeszcze raz gratuluję... No to teraz z elfikiem na całego będziecie ciążę i porody i po przeżywać...
    Moge Ci oddac na wymiane ;) heheheh
    Juz sie powoli oswajam z tym ,ze bedzie drugi chłopak./Pokocham jak swoje ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • natasza666 Ekspertka
    Postów: 157 115

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę zaraz do gina. Mam nadzieję, że czegoś się dowiem o tym cyklu, a przede wszystkim ustalimy plan działania jakiś, bo 12 cykli naturalnych starań już wystarczy :-/ Tym bardziej, że w tym roku skończę 36 lat :-(

    Póki co przez przypadek dowiedziałam się w 13dc, że mam endo 8,3 i pęcherzyk 22 mm na prawym jajniku. Szkoda, że już się nie dowiem, kiedy była owu. Gin mówił o 13 lub 14 dc, a OF wyznaczył w 17 dc.

    p19udqk3vbg012ck.png
  • natasza666 Ekspertka
    Postów: 157 115

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tylko zła jestem. Niby jest plan na następny miesiąc, ale dziś nie dowiedziałam się prawie nic. Raczej owu była. O. I raczej wszystko jest ok, po prostu jestem stara, o. No tak trochę przesadzam, ale żeby za 150 zł usłyszeć, że jestem za stara, to wiecie... Tyle wiem za darmo ;-)

    p19udqk3vbg012ck.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek już KOCHASZ:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natasza666 wrote:
    No i tylko zła jestem. Niby jest plan na następny miesiąc, ale dziś nie dowiedziałam się prawie nic. Raczej owu była. O. I raczej wszystko jest ok, po prostu jestem stara, o. No tak trochę przesadzam, ale żeby za 150 zł usłyszeć, że jestem za stara, to wiecie... Tyle wiem za darmo ;-)
    To ile lat masz ze uwaza cie za stara ??o.O ??? Jak plus 35 to zapraszam an taki watek. 8)

    Mala ja mam jeszcze malusia nadzieje ,ze jednak to nie fiucior Dowiem sie pewnie juz na stówe 12maja na tym dokladniejszym usg 4D.Dzis dostalam przesylke od kolezanki ,takie pikne ciuszki -ale kurde na corke buuu

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • natasza666 Ekspertka
    Postów: 157 115

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    36 w tym roku kończę. Zaraz tam zajrzę. Szukałam tu info o tym, czy po owu śluz rzeczywiscie tak od razu zanika, bo ja mam wrażenie, że u mnie jest inaczej, ale monitoringu nigdy nie miałam, wiec pewnie tylko mi się wydaje

    kapturnica lubi tę wiadomość

    p19udqk3vbg012ck.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dziewczyny moja córcia okazała sie byc...synem..Kurwa nie moge wyjsc jeszcze z szoku Ehhh ...Pod wykresem zdjecie usg fistach jak marzenie :-/ Nie bede udawac ,ze sie strasznie ciesze jak co niektorzy ;) Jestem rozczarowana :(



    Kapciu Kochana gratki Chlopczyka:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to witajcie Kochane:)Jak tam rosną Wasze Maleństwa te które są juz z nami no i te które robią Mama psikusy w brzuszkach?U nas wsxystko w porzadku Ksawery rosnie zdrowo I codziennie zdobywa i chwali się nowymi umiejętnościami a w ogole to straszny z niego Smiszek i Gadula:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • Scarletta Przyjaciółka
    Postów: 172 34

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj wyszło mi, że mam na lewym jajniku pęcherzyk 21x15, a endometrium 6,5 ... Jest 13 dc... Jest szansa, że przy takim słabym endo dojdzie do czegokolwiek?

    4kniegz2joetipgv.png[/url95396ca32d2fd7a11e0411cc10f40860.png
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarletta wrote:
    Dzisiaj wyszło mi, że mam na lewym jajniku pęcherzyk 21x15, a endometrium 6,5 ... Jest 13 dc... Jest szansa, że przy takim słabym endo dojdzie do czegokolwiek?
    Z tego co wiem, to jednak to endo jest za małe... Ja w 13 dc miałam 10 i Doktor stwierdziła że jest bardzo ładne...
    Ale ja wychodzę z założenia, że próbować zawsze trzeba :)
    Wkrótce rozpoczynam kolejny cykl monitorowany. Mam nadzieję że wszystko będzie ładnie dojrzewało i pękało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 23:21

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • Scarletta Przyjaciółka
    Postów: 172 34

    Wysłany: 1 maja 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam wczoraj usg i juz mi ladnie uroslo endo :) pecherzyk pekl, wiec byla i owu :D zobaczymy czy zaskoczylo czy nie ;) jest to niby pierwszy moj cykl na clo i monitoringu, ale mam nadzieje, ze pomyslny :D

    4kniegz2joetipgv.png[/url95396ca32d2fd7a11e0411cc10f40860.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 maja 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymamy kciuki :)

    Scarletta lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 2 maja 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    To trzymamy kciuki :)

    Dobry wszystkim :-)

    Milcia, jak Ci niunia standardowo noc przesypia? budzi się na mleko??
    pytam, bo mój na tym na receptę i nie wiem czy po nim powinien przesypiać noc czy nie :-/

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 maja 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja daję jedną butelkę dziennie mm na noc i niestety nie przesypia całej nocy. W trzecim miesiącu życia było kilka nocy, gdzie spała po 10-11 godzin bez budzenia, ale przyszło szczepienie i spanie się popsuło. Teraz śpi za pierwszym razem od 5 do prawie 8 godzin, zależy od dnia.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może ktoras tez tak miala i cos podpowie, wczoraj 14dc mialam jakis dziwny atak bolu, nie wiem czy to bylo spowodowane owulacja bo napierniczalo mnie cale podbrzusze przez okolo pol godziny, zaaplikowalam ibuptom, nospe i przeszlo tylko czy to bylo spowodowane wzieciem tablet czy ot tak poprostu. Nigdy mi sie nie zdarzyl taki atak bolu bardzo podobny do okresowego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam? Jak tam stara brygado RR??? Hèhe mam nadzieje ze wszystko ok:-D maluszki rosną, a brzuchaty mdłości nie dokuczaja...
    Kapta jak tam synek? Ewik?
    Buziaki

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu o sobie, bo zanim nadrobię, to będzie po porodzie, zatem piszę :) bo obiecałam się odezwać :)
    Uwaga, to będzie długi post, osoby z dysleksją, dysortografią, dyskalkulią, dysmorfią mózgu, dysplazją stóp czy mające problemy z czytaniem mogą od razu sobie darować 

    Drogi pamiętniczku.
    Byłam na badaniu usg 20 kwietnia, prof. miał zbadać przepływy, ale tak się przyłożył, że zrobił w zasadzie połówkowe. Nie był to dobry pomysł, bo dziecko było jeszcze małe, trudno było niektóre organy oraz zastawki znaleźć, a ja tak sobie leżałam jak on szukał, szukał..
    Dziecko za małe, na granicy hipotrofii, przepływy kiepskie, ale wszystkie organy w końcu znalazł, całe i sprawne.

    Niestety nosek za mały - cóż, „uczone w piśmie” domyślają się, że trochę zamarłam, bo wiąże się to z zespołem Downa…
    Jak to prof. stwierdził, nie ma co dywagować, trzeba zaczekać na wyniki amnio..
    Uznałam, ze ma rację, nie ma co uruchamiać wyobraźni, ale jak wyszłam, to przez 10 min zbierałam się do kupy..
    Miałam ku temu powody niestety..
    Ale po 10 min stwierdziłam, że martwienie się na zapas nic mi nie da, trzeba się cieszyć chwilą kiedy jeszcze wszystko jest dobrze :)

    Malenq, zagubiona_82 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałam ku temu powody – hmmm, nie chciałam wtedy pisać szczegółowo, żeby nie martwić bliskich mi osób, które tu mam..
    Wynik testu potrójnego spodziewałam się, że statystycznie będzie kiepski – wiek, zespół antyfosfolipidowy, poprzednia ciąża, ale liczyłam na to, że moje wyniki z krwi je poprawią i tzw. wynik skorygowany będzie ok..

    A u mnie skorygowany był jeszcze gorszy.
    Trisomia 21 (z.Downa) 1: 48
    Trismomia 18 (z. Edwardsa) 1: 677
    Trisomia 13 (z. Patau) 1:6
    Jak wiecie wynik nifty nie rozwiał moich wątpliwości, prof. pierwszy raz taki widział, zatem podjęłam decyzję o amnio. Niełatwą, ale z takim wynikiem jednak uznałam za konieczną.

    Jakoś po zabiegu oprócz jedynego dnia skurczy i wycieku płynu byłam dziwnie spokojna. Poczytałam chwilę na forach o amnio, i jak widziałam jak laski fiksują mając ryzyko
    1 : 300, a ja miałam 1 : 6 !
    Nawet ktoś mnie zapytał jak daję radę, i pomyślałam, że to nie jest moja pierwsza ciąża, mam jedno dziecko, które mnie potrzebuje, nie mogłam sobie pozwolić na jakieś histerie czy panikę, zwłaszcza, że Ida miała swoje problemy. Pewnie to mnie ratowało...a może to, że nie mam już 20 lat? ;)
    Dlatego też ten nosek na badaniu usg nie był dobrą informacją...

‹‹ 1076 1077 1078 1079 1080 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ