X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 maja 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Kasia super wieści. Ola w 20+5 miała 431g.
    Duza niunia byla ale z tego co wiem to i u Ciebie owulacja byla wczesna a u takich dzieciaczkow kazdy dzien ma znaczenie 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 maja 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, no ja myślę, że u mnie było ok 12 dc.

    Widzę, że Twój starszak wczoraj urodziny miał :) Wszystkiego najlepszego :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 12 maja 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Kasia, no ja myślę, że u mnie było ok 12 dc.

    Widzę, że Twój starszak wczoraj urodziny miał :) Wszystkiego najlepszego :)
    Tak wczoraj skoncyzl14lat..Ehh minelo jak jeden dzien.Zobaczys zjak mala bedzie szybko dorastac ani sie nie obejrzysz.Juz i tak klucha z niej niezla , widzialam zdjecia . 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No waży już 7400 g, co i tak nie jest dużo, bo na grudniówkach są już dzieci po 9 kg, ale to chłopcy, a oni też inaczej przybierają.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u gina. Oczyściłam się samoistnie. Dziś, w 9dc jest już nowy pęcherzyk 18mm, od jutra mamy się brać z mężem do dzieła. 3majcie kciuki!

    nataliano lubi tę wiadomość

  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 12 maja 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Presja czasu wrote:
    Byłam dziś u gina. Oczyściłam się samoistnie. Dziś, w 9dc jest już nowy pęcherzyk 18mm, od jutra mamy się brać z mężem do dzieła. 3majcie kciuki!
    Trzymam kciuki ☺
    To ładny masz pęcherzyk jak na 9 dc. Musi się udać ☺

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 14 maja 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarletta wrote:
    Mialam wczoraj usg i juz mi ladnie uroslo endo :) pecherzyk pekl, wiec byla i owu :D zobaczymy czy zaskoczylo czy nie ;) jest to niby pierwszy moj cykl na clo i monitoringu, ale mam nadzieje, ze pomyslny :D


    mam pytanie z jakich powodów lekarz piszepisał u Ciebie clo??

    Ponieważ jestem na clo ale w tym cyklu który dziś mi się zaczął nic nie będzie ponieważ w czasie ovu musze wyjechać na tydzień wiec nie będzie mnie na serduszkach w ovu ani na monitoringu, a bez monitoringu boje się serduszkowac bo te prawdopodobieństwo ciazy mnogiej... wiem wiem nie ma zasady i nic na pewno nie wiadomo ;)

    u mnie dziwna w sumie sytuacja byłamu ginekologa ponieważ po odstawieniu tabletek anty nie dostałam okresu a juz nie dawałam rady bo gól na @ był straszny. Lekarz przepisał luteine w celu wywołania okresu i clo na wspomaganie ovulki bo bo we wczesniejszym cyklu powiedział że owulacji nie było. Wiec u nas starania zaczną się w nastepnym cylku to bedzie 3 na clo ale no w tedy będe mogła zrobić monitoring i bedziemy razem z mężem w czasie owulacji...

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • Scarletta Przyjaciółka
    Postów: 172 34

    Wysłany: 14 maja 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lotta.89 nie miałam praktycznie w ogóle owulacji, cykle tragicznie długie i takie perły na jajnikach, że szanse były znikome, dlatego brałam clo i dzięki temu miałam ładną owulację w 15 dc :)
    A ciąża mnoga zdarza się, ale ja wyszłam z założenia, że to już tyle czasu mija od rozpoczęcia starań, że nawet lepiej jakby się kilka na raz machnęło, bo później byłby święty spokój :D niestety/stety jedno jajko jedynie pękło i zobaczymy z jakim rezultatem ;)

    4kniegz2joetipgv.png[/url95396ca32d2fd7a11e0411cc10f40860.png
  • lotta.89 Autorytet
    Postów: 526 205

    Wysłany: 15 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki w takim razie oby to pęknięcie było owocne :)

    Nasz synuś :)
    thgf3e3kkxdkony7.png


    <3 <3 cykl starań
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 16 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia

    Robótka Kaska odzywała sie moze ?? Czy całkiem wsiąkła w pieluchy :)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 16 maja 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, Kasia się nie odzywała ostatnio. Na fiolecie od czasu do czasu zerknę, ale nie rzuciła mi się w oczy.

    Kasia, a jak Ty się czujesz w ogóle?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Nie, Kasia się nie odzywała ostatnio. Na fiolecie od czasu do czasu zerknę, ale nie rzuciła mi się w oczy.

    Kasia, a jak Ty się czujesz w ogóle?
    A dziekuje Milcia czuje się bardzo dobrze.. Brzucho rośnie to i szybciej sie człowiek zaczyna męczyc.Ale jest wszystko dobrze i ze mna i z maluchem

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maksymilian - ślicznie :-D

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 maja 2015, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Maksymilian - ślicznie :-D
    Jak nasza ksieżniczka Konstancja ??Wszystko oki ???

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuuu dobrze nazwałaś "księżniczka" a przynajmniej szefunio.... Dziurka w serduszku jest, przez co kłopoty z prawidłowym przepływem krwi, znowu bylysmy u kardio,bo ma określony wysiłek..i muszę się do tego stosować....a ćwiczyć też z nią muszę jakoś...
    Zęby idą....nie będę się rozpisywać, bo każda mama wie co to....
    A tak poza tym rośnie sobie klocek mały..65cm, 6750kg...
    Ostatnio jestem sama non stop, bo A. Cały czas w delegacjach i normalnie juz nie wyrabiam, zmęczona jestem ... Mam nadzieje, ze Ty po porodzie będziesz miała jakąś pomoc najbliższych, żebyś sama nie była, bo można się zarypać....

    Jak tam kopniaczki w brzusia już są??? Jejku tego najbardziej mi brakuje z okresu ciąży... A jak małż?? Ze syn będzie??? A teściowa??

    Budziak dla całej ekipy:-D

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Uuuuu dobrze nazwałaś "księżniczka" a przynajmniej szefunio.... Dziurka w serduszku jest, przez co kłopoty z prawidłowym przepływem krwi, znowu bylysmy u kardio,bo ma określony wysiłek..i muszę się do tego stosować....a ćwiczyć też z nią muszę jakoś...
    Zęby idą....nie będę się rozpisywać, bo każda mama wie co to....
    A tak poza tym rośnie sobie klocek mały..65cm, 6750kg...
    Ostatnio jestem sama non stop, bo A. Cały czas w delegacjach i normalnie juz nie wyrabiam, zmęczona jestem ... Mam nadzieje, ze Ty po porodzie będziesz miała jakąś pomoc najbliższych, żebyś sama nie była, bo można się zarypać....

    Jak tam kopniaczki w brzusia już są??? Jejku tego najbardziej mi brakuje z okresu ciąży... A jak małż?? Ze syn będzie??? A teściowa??

    Budziak dla całej ekipy:-D
    Mma nadzieje ,ze z ta dziurka to szybko sie wyleczy i bedzie dobrze..No co do sytuacji u mnie to pewnie przez jakis zcas po porodzie malz bedzie a potem szara rzeczywistosc powroci czyli sama .Ale przygotowana na to jestem .Mam nadzieje ,ze Dawid stanie na wysokosci zadania jakim jest starszy brat i troche pomoze , moze nie przy mlodym ale przy codziennych sprawach.A kopniaki sa =D czasem nawet dosc intensywne.Ma manie lezenia poprzecznie z glowa w moim prawym biodrze , wypchnietym grzbbietem do gory i wiecznie dokopuje mojemu pecherzowi ..Ale uwielbiam to .Wiem wtedy ,ze z nim wszystko oki.Małz co do plci chyba jakos bardzo szybko sie przestawil ze bedzie synek a nie corcia.I ja bylam chyba najbardziej rozczarowana ,ze dzadra urosly... Ale i ja sie juz ciesze bo najwazniejsze ,ze maluch jest zdrowy Wczoraj na usg mial juz wage 578gram a jeszcze nie tak dawno byl mikro-kropeczka.. 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 20:40

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, to super, że maly rośnie i jest wszystko ok.

    Mała, u nas też była dziurka w sercu. Nie wiem, jakiej wielkości u Was, bo u nas było 0,5 cm i na szczęście samoistnie zarosła i teraz kontrolę mamy dopiero za rok. Ola też rośnie jak na drożdżach. Waży 7600 g i ma 67 cm. A mnie już tak plecy bolą, że nie daję rady, a w cale dużo nie noszę małej, jedynie z miejsca na miejsce. Ale wiem, że noszenie w pierwszym miesiącu, jak tak mocno płakała i walczyliśmy z kolkami, miało na to wpływ. Boję się, żeby to nie było nic poważnego.

    Malenq lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 19 maja 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaką miałyście grubość endometrium na 3 dni przed owulacją? Ja mam 5mm i lekarz jakoś się tym nie przejął, ale chyba mało, co?

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy CLO miałam 6 mm i to był szczyt możliwości. Ciąży nie było.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 20 maja 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedobrze :/ clo chyba zle wplywa na endometrium, prawda? Ciekawe czy moje podrosnie do piatku.

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

‹‹ 1078 1079 1080 1081 1082 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ