X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha ja lubię varnę:)
    ale to ostatnie mi jakoś posmakowało.
    własnie napisałam do męża gdzie woli mieć badanie ale na razie ciszaaaa......

    ja sie Kasia nie wypowiadam na temat leczenia w naszym kraju, nie można nikomu na 100% wierzyć.
    mój po niewielkiej wojnie sam przyszedł i powiedział że się przebada....
    po tym jak wypomniałam że ja co miesiąc 4 razy daję sobie grzebać między nogami;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie kuva tego nie rozumeim chlop se zwali do kubeczka i po sprawie a my rozkladamy nogi i pokazujemy lekarzowi co chwile i wtedy jest ok?!!!
    No jak moj przyjedzie zrobie mu testa na temat badania nasienia jaka bedzie reakcja czy tajfun czy pomysli i powie ze zrobi heheh...Ale na teraz wiem ze zrobi tylko jak znam zycie gdzie jak i co wszystko ja bede musiala zalatwoc ..obawiam sie ze i [robke do badania dowiesc do miasta hyhyhy na szcescie w10minut mozna byc na miejscu od labolatorium...Chyba sie potem nawet ta, [rzejde i popytam co i jak tam badaja i za ile

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 12:12

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha popytaj:) ale macie fajnie że możecie dowieźć;) my niestety daleko mamy i dowiezienie nie wchodzi w grę....
    ehh ci faceci.....
    ja czekam cały czas na odzew:) akurat dziś jestem sama w biurze to mogę śmiało podzwonić:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie kmini co c odpisac..ale pewnie jak znam zycie napisze ze jeszcze cykl ci sie nie skonczyl i ze pojdzie jak nie wyjdzie,.,,typowi faceci oni nie analizuja wczesniej nic tak jak my iihihhi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w saczu widze jest jakas klinika leczenia meskiej nieplodnosci...poradnia zdrowia lile widze ze i w kraku sa...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w smie pewnie wolalabym do takiej kliniki na badania podjechac hmmm do sacza tylko 40km a widze ze wwszelkie robia...widzialas to?
    http://www.seminogram.pl/kontakt.htm

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik jasne, że Clo to ostateczność. Ja już wypróbowałam ziół, teraz dong i jak to nie podziała to już się zdaję na Clo.
    Z tym braniem na własną rękę to nie wiem czy to dobry pomysł. Może na kumpelę podziałało, bo nigdy nie brała. Ale skoro Ty już brałaś pełną dawkę to bym nie kombinowała, tym bardziej, że teraz czeka Cię wizyta u dobrego lekarza.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dzwonił ale taki niechętny że amen.....za pół roku najlepiej....
    wybrał tarnów więc zaraz dzwonię na mostową i umawiam go na ten seminogram.

    AGUŚ ja tak teraz gadam ale jak przyjdzie co do czego to nic nie zrobię bez lekarza szczególnie jak obierze jakiś punkt i tego się bedziemy trzymać, dobra laski dzwonię.


    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasik pytałaś o ocet - piję raz dziennie i tak 3 łychy jak nic w to leję :)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no dzwonił ale taki niechętny że amen.....za pół roku najlepiej....
    wybrał tarnów więc zaraz dzwonię na mostową i umawiam go na ten seminogram.

    AGUŚ ja tak teraz gadam ale jak przyjdzie co do czego to nic nie zrobię bez lekarza szczególnie jak obierze jakiś punkt i tego się bedziemy trzymać, dobra laski dzwonię.
    Kuj zelazo poki gorrace. nie wazneze niechetnie ale wyrazil zgode.....zeby sie nie wymigiwal szybko umow wizyte i najlepiej z nim pojedz..bo a nuz ucieknie z facetami wsyztsko mozliwe od dentysty spitalaja ihihhihi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam:) ale mam zadzwonić w przyszłym tygodniu bo ja chcę na 3 marca, okres wypada mi w weekend więc na poniedziałek go umówię.
    niech stracę ten cykl z clo....nie chcę żeby wszystko na wariackich papierach było....wezmę donga w końcu:) pójdę na monitoring z wynikami to będę widziała jak na mnie działa:)


    EEE Aguś to pijemy podobnie:) Ty też masz ten rossmanowski:) wczoraj butlę kupiłam, myślę że na długo mi starczy:)

    Kaśka nie wymiga się:) już mu powiem że ma termin na trzeciego;) a co mi tam;)
    badanie szczegółowe w tarnowie speriogramu u nas 132zł.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo to cenowo wcale nie za drogo..myslalam ze to badanie duzo drozsze....ciekawe ile to szczegolowe w saczu..na razie starego i wolami bym nie zaciagnela na badania bo wiadome jest ze po mojej stronie w uj przeciwnosci....wiec daje czas mu do konca roku tego a potem fruwa na badania
    Chociaz czuje tak po kosciach ze po mojej stronie bedzie najwiecej problemow...kurcze poczytalam o spermie i ze jesli po wytrysku sperma jest zbyt jasna i przezroczyta to mozezawierac malo zdrowych plemnikow , a taka metna i zoltawa jest zdrowa...chyba zaczne obserwowac ihihihihi
    Dziewczyny ale wam juz rok staran minal??/kurde tyle tych ludzi ze ciezko spamietac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 12:45

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja muszę zrobić bo się na mnie wydarł że sobie w kolano strzelam tym clo bez badania męża;/
    no a pozatym ładnie b ędzie wyglądało jak pójdę do nowego lekarza z kompletem badań:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha no wy do tarnowa też chyba nie macie daleko co? my mamy gdzieś z 40km

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do tarnowa amm dokladnie 64kiloski a do sracza 40niecale wiec wole jak co to sacz...jeszcze mam w miare do jasla i krosna bo jaslo 30 a krosno50...jestem posrodku yhhyyhy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2014, 12:47

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha no to rozumiem, myślałam że masz mniej więcej tyle samo:)

    kurcze co tu dziś na obiad zrobić, może razowe spagetti z tunczykiem? ostatnio lubię tą rybę z puszki;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuv ja nawet morskic ryb nie moge ehh..przejebane jedym slowem kobitki...A co na obiad??mlody ma zupe jarzynowa z wczoraj..a ja??cholera nie mam pojecia co ...cos by pasowalo wymyslic ale glowa pusta jak kapusta...pojde po knige mlodemu do biblioteki to moze cos kupie sobie na szybko...DZis mlody pol nocy nie spal bo mu wieczorem powiedzialam ze jedziemy po komputer nowy dzis...tamten jego to juz kuvica mnie bierze zlomek jednym slowem mimo ze ma wsio wymienione..uzbieral sobie 1500 druga polowe tatunio dorzucil i sprzet dzis do odebrania.Nie kupuje gotowych bo problem z wysylkami i gwarancja..chlopaki z komputerowego skladaja nowki i na czesciach sie oszczedza...Takze radocha wielka

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 17 lutego 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super KAsia, pamiętam za młodu jak się wszystko przeżywało:D

    Daj znać co kupiłaś na obiad dla siebie:) może podpatrzę i też zrobię jakąś wersję light:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mi chodzi po glowie ze pewnie zrobie sobie salatke z kurczaka selera naciowego i jojka na miekko ...plus cebulka i groszek ziekony...nic innego mi do glowy nie przychodzi,,

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 17 lutego 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze musze ziarenka se pokupic wieczxorkiem bede piekarka chlebek upieke hihihihi....na jutro zrobie sobie barszcz po ukrainsku..mrrrrr bez ziemnaikow bo bez ale buraki beda i inne warzywka to zageszcza...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ