Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo to coś podobnego, u mnie to była ekonomia gospodarcza:)
    tak z rodzicami to co innego....
    o teściowej też się nie wypowiadam, bo jakbym miała coś napisać to byłoby to:
    "@#$%^&* ona $$%^&*(^%$@!!!! i ja jej @##$@$%^&&" :D:D:D

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    oooo to coś podobnego, u mnie to była ekonomia gospodarcza:)
    tak z rodzicami to co innego....
    o teściowej też się nie wypowiadam, bo jakbym miała coś napisać to byłoby to:
    "@#$%^&* ona $$%^&*(^%$@!!!! i ja jej @##$@$%^&&" :D:D:D
    a moja tesciowa to zajebista babka...jest dla mnie jak druga mamuska..Chyba mialam szczescie bo ttesciowa to osoab na ktora zawsze moge liczyc..i to od samego poczatku malz a w sierpniu miniemi 14lat....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha u mnie jeszcze nie tak źle. Widzę ich raz na dwa tyg i starczy! Zdecydowanie! Miałam na poczatku mieszkać u nich pi ślubie ale na szczęście plany sie zupełnie zmieniły :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tylko pogratulować teściowej :) ja swojej zabralam najmłodsze dziecko i najgorsza synowa jestem :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa .... ja swoich raz na 2 miesiące widzę i wytrzymać 30min nie mogę, ale staram się dla mojego A. znoszę i "fanaberie" i wtrącanie się do pewnego momentu...i tak w kółko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sys to ja Ciebie biję, bo ja zabrałam JEDYNE dziecko - dlatego najgorsza i jedyna

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żarty o tesciach musiały mieć gdzieś swój początek :)

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie umiecie z tesciowa poadac od serca??ja orzed slubem wyjasnilam sobie wsio z nia....i nie mamy zadnych problemow..powiedzialam co ja nie bede tolerowac itd..a ona powiedziala co chce i poszlysmy na kompromis..nie mieszkam z nia ale to dom ktory moj mal po niej odziedziczyl a ona wyszla 2gi raz za maz..Jak cos mi nie pasowalo nigdy nie owijalam gowna w bawelne tylko od razu mowilam jasno i klarownie o co chodzi..Moze warto pogadac na spokojnie i wyjasnic animozje???wiecie laski ..to nie ebdzie sie zmniejszalo ale narastalo miedzy wami...a jak dojda wnuki to juz calkiem..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzieś tak....mam nadzieję, że ja MY zostaniemy teściowymi to nie będziemy jak One....oj moja mama jest super teściową, czasami myślę, że bardziej cieszy się, że zięć przyjechał niż córka;) i tak samo z pozostałymi zięciami;)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie wiesz jak ja sie czuję jak druga synowa jest goszczona. Kapcie nawet pod nos przynoszą. Co tylko to Agus ma, a ja jak obca traktowana jestem i zawsze mają coś do zarzucenia. Przed ślubem teść powiedział ze nie pasujemy do siebie i kazał P. dac sobie ze mna spokój. On pochodził z rodziny malo zamożnej, ja trochę lepiej usytuowanej, ale to nie była dla nas żadna różnica! Pokazaliśmy wszystkim ze jesteśmy szczęśliwi

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej sie nie da pogadać. Zależy od człowieka. Ja zaraz sie denerwuj, płacze po co mi to? Wolę raz na miesiąc sie przemeczyc na obiadku u teściów dla męża i tyle

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap wiem, że masz rację
    nawet parę razy próbowałam (jestem 8lat po ślubie), ale moja teściowa jest niereformowalna i jak chciałam od serca "powyjaśniać" sprawy, to jeszcze większej szkody w rodzince narobiłam, bo ta ję@##$$ porozpowiadała wszystkim czego to "ja żądam" od bidulki....
    od tamtej pory tolerujemy się, a jak widzę że się Ona wychyla to pstryczka w nos dostaje...dziękować, że mieszkają 150km od nas i za często nie muszę Jej oglądać;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2014, 18:40

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie zazdroszcze..chyba dzis zadzwonie do swojej i powiem ze jest jedwabista tesviowa,,,,!!!

    nick nieaktualny, Joanna0071 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest podobnie, bo tata zawsze o synu marzył ale dwie córki ma :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jak przyszedl mieszkać do mnie to miał takie powiedzenie "potulne ciele z dwóch matek ssie" :) próbowałam i ja, ale nie wyszło

    kapturnica lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 marca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawda jest taka ze zadne mieszkanie czy to z rodzicami czy z tesciami nie bedzie sielanka..kazdy chce robic po sowjemu , kazdemu cos bedzie rpzeszkadzalo..Mysmy sie z tesciowa smialy ze my razem pod jednym dachem to 3cia wojna swiatowa ehrhehhehe...Wiemy obie ze kazda z nas ma silny charakter...i jak ona np przegina bo cos mi chce poprzestawiac w domu czy cos wmusic... to jej mowie zeby pooddychala gleboko....i poprzestawiala u siebie w sanoku hyhyhyyhh\
    Zawsze dziala.......

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia ja też kończyłam takie studia i teraz pracuję jako księgowa.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też próbowałam pracować w biurze rach, ale to nie dla mnie :( teraz pracuje w urzędzie miasta malo w zawodzie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ale gorąco ja przeszłam przez piekło i z bylym i jego mamusiom razy tylko poprosiłam o pomoc jak już nie dawałam rady psychicznie bo drugą rodzinę stworzył i chciał kontynuować dwi na raz to mi powiedziała a ja jak miałam :-) wiele mnie to nauczyło :-)
    Teraz mam super faceta i super teściową zawsze mogę na nią liczyć i stoi za mną :-) jak trzeba to skarci synka po uszach :-) choć jest z niego dusza człowiek :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna to tylko pozazdrościć takiej teściowej....
    Milcia wiem, wiem jak bardzo czekasz na wyprowadzkę ;)

‹‹ 382 383 384 385 386 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ