X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widze , ze u cb kasiek poszla tempka w gore..U mnie dziwne bo utrzymuje sie taka temp jak zawsze miewam po owulacji :-/ Moze tam cos bylo jeszcze??Juz kuva sama sie gubie i nie wiem..U mnie dupek na bank nie podnosi tempki bo mam taka jak i bez dupka mialamw majuy..Korci mnie cyknac jutro ten prog z tsh

    Ja kacha i bieganie ehh nie lubie biegac..cycki mnie wkurwiaja juz wole rower..Dzis tez jedziemy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2014, 08:46

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej KAsiek jak widzisz nie idę na progesteron w tym miesiącu, już za późno no i tą lutkę biorę....
    a Ty? no ja bym zrobiła ale czy ten luf jej nie zaburzy???

    ej wiesz jaką ja zawsze byłam przeciwniczką biegania? nawet ze wzgledu na cycki? dopiero teraz odkrywam uroki MĄDREGO biegania:D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ja kacha i bieganie ehh nie lubie biegac..cycki mnie wkurwiaja juz wole rower..Dzis tez jedziemy :D

    i z tegoż samego powodu uwielbiam rower....:)
    tak wiem Robuś masz rację, ale wiesz beret mój już nieźle zryty...hehehehe

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia przy luf wyjdzie prog ale niziutki tzn napewno ponizej 10 Gin mi gadal ,ze jak prog jest powyzej 10to wydolne cialko zolte...Tam na clo jedna laska tez miala cykl bez owulacyjny i z ciekawosci zrobila badanie prog wyszlo jej 1z hakiejm mimo branmia lutki....
    Nie e mnie na biegi nie namowissz ;D Juz wole dupe obijac o siodelko ihhihihihi

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A prdole nie ide :-/ Szkoda kasy kupie se owocow za to i nazrem jak sFFiniak ;D

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha i prawidłowo:D powiem Ci że ja się lepiej czuję jak nie robię tych wszysytkich badań, nie stresuję się czy pękł pęcherzyk czy nie:) choć nie mogę się doczekać jak mnie doktorek w obroty wezmie:) chyba że zdarzy się mój mały cud:)

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A prdole nie ide :-/ Szkoda kasy kupie se owocow za to i nazrem jak sFFiniak ;D
    nio za tą kwotę to kilka dni będziesz jadła witaminki....

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to tak czuje ,ze juz sie zdarzyl raz i raczej sie nie powtorzy..Powiem wam szczerze , ze coraz bardziej dopuszczam do siebie ze guzik z tego wszystkiego bedzie i czas oswajac sie z mysla ze bede mama jedynaka..Powaznie :)

    Pewnie ,ze chcialabym by bylo inaczej ale kurde jak za kazdym meisiacem cos jest nie tak to szanse sa jednocyfrowe procentowo w takim cyklu by cos zagralo skoro nie gra non stoop :-./
    A wogole w dupie zaczynam to miec wszystko :-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 lipca 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Ja odbiłam moje trzy kg, które się zgubiły w pierwszych tygodniach ciąży i teraz mam 54 kg przy wzroście 167 cm. Nie przejmuję się wagą, jem co chce :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia zast mnie czmeu masz dalej przerywana kreche na wykresie ?

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Witam :)

    Ja odbiłam moje trzy kg, które się zgubiły w pierwszych tygodniach ciąży i teraz mam 54 kg przy wzroście 167 cm. Nie przejmuję się wagą, jem co chce :)

    wpadasz i dołujesz :(

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę właśnie do endokrynologa. Moje wyniki to tsh 0.76, ft4 1.24.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    wpadasz i dołujesz :(

    Oj tam Mal, każda jest inna i inaczej będzie w ciąży wygląda i przybierać na wadze. Widzisz, ja przytyłam te 3 kg już i poszło mi w cycki i w brzuch. Sama jestem ciekawa ile będę miała na końcu. Niby teraz piszą, że pół kg tygodniowo.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to na TSH zna się KAsia:) ja na wynikach nie bardzo


    Ej ciężarówki nie denerwujcie mnie!!!
    ja przy waszym wzroście ważę....ehhh nie powiem:P a wy w ciąży !!!:)

    KAśka weź przestań, dopiero zaczynasz batalię z ciążą, i coś mi się zdaje że na płodziaki będziesz do swojego latać na kilka dni:D
    ja nie dopuszczam do myśłi że zostanę mamą jedynaczki.

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tarczyca właśnie sobie co miesiąc skacze z 0.7 do 1.5. U mnie to już reguła.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    o to na TSH zna się KAsia:)
    KAśka weź przestań, dopiero zaczynasz batalię z ciążą, i coś mi się zdaje że na płodziaki będziesz do swojego latać na kilka dni:D
    ja nie dopuszczam do myśłi że zostanę mamą jedynaczki.

    Kasia u mnie nie ma mozl latania czy jezdzenia do mojego do belgii a z prostej przyczyny-kasa to raz , dwa mlody i trzy moj malz mieszka z 3ma facetamiw domu i maja pokoje dwuosobowe .Wiec jak sama widzisz mission imposible :-/

    No ja Kasia dopuszczam...
    Masz inna sytuacje chlopa na miejscu ;) , lat troche mniej niz ja ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    o to na TSH zna się KAsia:) ja na wynikach nie bardzo
    KAśka weź przestań, dopiero zaczynasz batalię z ciążą, i coś mi się zdaje że na płodziaki będziesz do swojego latać na kilka dni:D
    ja nie dopuszczam do myśłi że zostanę mamą jedynaczki.

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRAWDA, ja też nie dopuszczam u Ciebie takiej opcji...KAsiek moje clo zawirusowane było, ale widzę, że ciut za mocno :) za torbielkę przepraszam....ale teraz kochanie na naturasie dajesz kochana, dajesz....nasze kostki już zbielałe za trzymanie kciukasów, więc mi tu proszę nie odpuszczać:P

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala w tobie wiecej zapalu niz we mnie ;) No nie ukrywam troche mnie podlamalo ze kolejny raz nie pekaja pecherzyki..Zrobie poczatkiem cyklu prolaktyne po obciazeniu, ciekawe jaka wyjdzie...Moze bromka trza zrec ...Zaluje , ze myszy odmowilam bromka..Bo pewnie kawalek bym brala na noc :-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No ja Kasia dopuszczam...
    za te słowa Ci szczękę przestawię, obiecuję!!!! jakie odpuszczanie?!!!!
    choć wiem że nie jest łatwe staranie tylko parę razy w roku;/ ale KAsiek trza próbować, nam też jest ciężko, słabą armia to wiesz co sobie mogę, poza tym wiesz że morfologię mamy kiepską a to ciężko naprawić;/

    jak mi się to pierwsze dziecko udało tak szybko spłodzić i to na oko??? nie mam pojęcia:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej nie wiesz czy masz problem z prolaktyną to nic nie bierz!!! jak wyjdzie że jest coś nie tak to wtedy zaczniemy tu robić burzę mózgów:PD

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
‹‹ 932 933 934 935 936 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ