X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 22 lipca 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myślałam, że tylko mnie tak dziabią komary i meszki

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    A myślałam, że tylko mnie tak dziabią komary i meszki

    Hah to znaczy , ze nie ejstem sama =D Mnie jak udziabia to szkoda gadac pol reki lub nogi puchnie wrr

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ogólnie mnie też dziobią ale jakoś tak nie puchnę:P ale właśnie pająków się boję i innych robali, niedawno mi malusi konik polny ukrył się za kwiatkiem i jak zaczął swoją operę to myślałam że nogi połamię na schodach:P conajmniej jakby to ten wielki świerszcz czyhał na moje życie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2014, 13:24

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah chcialabym to widziec jak bierzesz nogi za pas....To dopiero musil byc bieg =D

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to jeszcze z kołdrą na głowie co by się pieroństwo we włosy nie wplątało:P mówię Ci działam tak impulsywnie że na spokojnie nigdy bym w przeciągu sekundy nie wymyśliła żeby się zakryć i wyglądać jak muka z muminków:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie nazywa paraliz mozgu =D A na powazniefobie wywoluja w nas histerie i roznorakie zachowania..Ja tam nie mam ani gada ani owada , ktorego sie boje..Ale brzydze sie szczurow i wezy

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak kurka tylko szczura i węża na codzień nie spotykasz:D a pająki jak najbardziej i to cały rok:P
    kurde mam dylemat:P
    jechać do koleżanki na imieniny dziś czy nie jechać:P
    w domu chciałam obiad ugotować a tak to znowu było by bez obiadu:P no nie wiem nie wiem, nie chce mi się a mój mówi że jak ja zdecyduje to tak bedzie

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak masz wyjebane na gotowanie to jedz do kumpeli =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a prdole kumpele:D obiadu dawno nie gotowałam!!! :D

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    a prdole kumpele:D obiadu dawno nie gotowałam!!! :D

    ahahahahha No ja stoje nad garami i sie poce..To nie wiem czy ta opcjia co wybralas kochana nie ejst trefna =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ahahahahha No ja stoje nad garami i sie poce..To nie wiem czy ta opcjia co wybralas kochana nie ejst trefna =D
    ej ale jak ja przyjdę do domu będzie pewnie 17.30 zanim coś ugotuję to prawie będzie podwieczorek;) męczą mnie braki kulinarne:P nie pamiętam co ostatnio gotowałam, chyba ten barszcz z uszkami;) no młodej zawsze coś zrobię ale to na jedną osobę;) bo my przeważnie grilujemy wieczorami:P
    dziś co prawda też na polu zjemy ale za to zdrowiej;)

    będzie jarzynowa i ta tortilla:D koniec:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jedzonko mnniam mniam ;)
    U mnie tez tortille uwielbiaja chlopaki..Kurde zaczyna byc czarno u nas...Chyba nici bedzie z rowerow na wieczor :-/

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie makaron z tuńczykiem, pastą pomidorową, cukinią podsmażaną....:)
    ale pachnie czosnkiem w domku:)

    Kacha to mam podobnie, nie mogę dopuścić aby mnie komar dziobnął, bo inaczej cała spuchnięta jestem....po meszkach krwawiące ranki mam....ech ale pająków się nie boję, za to mocno brzydzę.....i nie usiądę tam gdzie widzę, że pająk przemaszerował.....
    dobra czas na szamanko......;) do tego melon na deser i będzie git:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wyrobiona..Ostatnie sloiczki z pyszna mizeria ogrorkowa wyciagniete i odpoczywaja na pokryweczkach ;D W zimie bedzie mrrr :)
    Ha mam melona dzis i ja :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie skromne dodam , ze jak widze pajaka to go zaraz unieszkodliwiam ,ze tak powiem dyplomatycznie ;D

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje Drogie :)ufff...wreszcie znalazłam chwilkę zeby do Was zajrzec i widze ze troszke sie dzieje.U mnie wszystko w porzadeczku remontu ciąg dalszy ale widac już koniec cąłe szczescie nom a poza tym siedze nadal na l4 i mija nam powolutku dzień za dniem:)

    9f7j3e5e8v9541eg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A ja wyrobiona..Ostatnie sloiczki z pyszna mizeria ogrorkowa wyciagniete i odpoczywaja na pokryweczkach ;D W zimie bedzie mrrr :)
    Ha mam melona dzis i ja :)

    ech ja w tym roku weny nie mam na przetwory....więc trzeba wyjadać to co pozostało z tamtego roku hehehehehe....może moja mamcia coś więcej zrobi i podrzuci córci hehehe

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A ja nie skromne dodam , ze jak widze pajaka to go zaraz unieszkodliwiam ,ze tak powiem dyplomatycznie ;D
    tzn że humanitarnie się go pozbywasz??? uważaj!!! bo zwolenniczki klauzuli sumienia Cię za uszy powieszą:D

    Malenq- wstałaś lemingu?:D ale Ci dobrze, wyśpi się, poje, poleniuchuje, kurka chcę być w ciąży!!!!! będę jak królowa !!! wszyscy będą mi usługiwać:D

    KINGA bo Ci się u mnie zbiera więc uważaj:D czujemy się opuszczone !!!!

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej kaśka szacun za przetwory, mi się udało 20 słoików litrowych kompotu z wiśni zrobić:D i to na tyle, zniechęciłam się po tym jak kiszone ogólki wyszły mi-gorzkie:P

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kiniaczek84 Autorytet
    Postów: 1307 291

    Wysłany: 22 lipca 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    tzn że humanitarnie się go pozbywasz??? uważaj!!! bo zwolenniczki klauzuli sumienia Cię za uszy powieszą:D

    Malenq- wstałaś lemingu?:D ale Ci dobrze, wyśpi się, poje, poleniuchuje, kurka chcę być w ciąży!!!!! będę jak królowa !!! wszyscy będą mi usługiwać:D

    KINGA bo Ci się u mnie zbiera więc uważaj:D czujemy się opuszczone !!!!


    Domyślam się ze sobie nagrabiłam,ale remont pochłonał mnie to znaczy nas bez reszty do tego jak to z remontami bywa człowiek planuje tyle i tyle przeznaczyc kasy a po drodze okazuje sie ze w efekcie koncowym wychodzi ze kosztuje dwa razy tyle i skad tu kasy dobierac ehhh...

    kapturnica lubi tę wiadomość

    9f7j3e5e8v9541eg.png
‹‹ 934 935 936 937 938 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ