X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo lepiej cos dopuszczac Kasiulek niz wpasc w depresje i wyc calymi dniami..
    No niestety taka prawda..Jesli czl umie pogodzic sie z mysla ,ze cos moze nie wyjsc latwiej mu przyjac porazke...
    A ja Kacha
    dobrze wiesz ,ze szanse w porownaniu ze zdrowymi osobami uprawiajacymi sexa w kazdym miechu mam znikome szanse..Wiem ,ze one sa ale niewielkie ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    ej nie wiesz czy masz problem z prolaktyną to nic nie bierz!!! jak wyjdzie że jest coś nie tak to wtedy zaczniemy tu robić burzę mózgów:PD
    Nosz kurde pisze ,ze czekam na zrobienie prolaktyny :P Ale skoro nawet pop kauteryzacji jajco nie peka i robia sie torbiele to drugi powod moze byc wlasnie prolaktyna...A mialam z nia juz problem rpzed zajsciem z miskiem..Wyczytalamw starej kartotece , z tym ,ze wtedy juz ta zwykla byla przekroczona bo norma byla do 20a ja mialam 25,4 i zdazylam zrec tylko 2miesiace bromka i zaszlamw ciaze..Moze tu tkwi klu problemu

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałyście ? wczoraj Chazana odwołali z prowadzenia szpitala!!!!
    niby jakąś skruchę okazywał słowną ale dostało mu się nareszcie głónie za nie przestrzeganie prawa!!!:)

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    słyszałyście ? wczoraj Chazana odwołali z prowadzenia szpitala!!!!
    niby jakąś skruchę okazywał słowną ale dostało mu się nareszcie głónie za nie przestrzeganie prawa!!!:)

    I zajebioza..Teraz niech laska dowali mu w sadzie cywilnym za to an co ja skazal..Kurde po 4rech poronieniach teraz 5ta ciaza..I rok musi po cc czekac by moc myslec cokolwiek a ma 35lat tez juz ...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dej spokój, spieprzył babie życie;/ nie wiadomo czy juz zajdzie w ciążę;/
    skoro sam nie przestrzegał prawa gdy miał pałeczkę e ręce to teraz prawo sprawiedliwie go osądzi, i na pewno prawo się nie będzie klauzulą sumienia zakrywać.
    we wiadomościach mówili wszystko to o czym rozmawialiśmy na tym burzliwym wątku;)

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ey ale ty nie widzialas Kaska jak poszlas najlepszego tam..Jaka wtedy jazda byla ;D Admina ktos (pewnie ona ;D)powiadomil i pousuwal posty ..Twoje tez ;D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ey ale ty nie widzialas Kaska jak poszlas najlepszego tam..Jaka wtedy jazda byla ;D Admina ktos (pewnie ona ;D)powiadomil i pousuwal posty ..Twoje tez ;D
    ano ano ja widziałam....:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha no wiem że właśnie najlepsze mnie omineło:P dobrze z jednej strony;) przynajmniej ktoś czytający nas w tej chwili nie bedzie pamietał kto co z kim:P a tak to niesmak by pozostał;)
    to co wyście na tym wątku robiły??? targały się za włosy??
    a w ogóle to Ci administratorzy są do dupy! strona zgłoszona do zamknięcia a oni posty pousuwali, beznadzieja;/

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh jestem po zakupach..Diagnoza upal niemilosierny za przeproszeniem po dupsku sie pot leje..Mozna ocipciec przez ten zaduch...Awogole te stronki Kasia tu sa do dupy!!1hihiiih

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe tak sobie przed chwilą myślałam że małża wyciągnęłaś na zakupy:) i temu Cię nie ma:)
    u nas też upał ale na szczęście go tu nie odczuwam jeszcze;)
    nooo jak widzę niektóre tematy zakładane to mi słabo, śmietnik jakich mało:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ewa gdzie?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    a Ewa gdzie?
    tez sie pytam..od2dni nic sie nie odzywa. Moze zniow ma probkem z zasegiem na dzialce,, Albo postanowila od nas odpoczac....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie pogoda super, bez upału, wiaterek dość silnie wieje...jest czad....hehehe na huśtwace na podwóreczku...zaraz jakaś drzemka będzie hehehe

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    tez sie pytam..od2dni nic sie nie odzywa. Moze zniow ma probkem z zasegiem na dzialce,, Albo postanowila od nas odpoczac....
    hehe raczej to pierwsze:) przecież ona nas kocha:)

    napisałam maila do mojego doktorka:) swoją drogą co za technika, nie trzeba stać godzinami w kolejce żeby się coś dowiedzieć tylko ciach mail i gotowe:) sam mi go kiedyś podał:)

    ejjj znowu mam pomidora i serek wiejski na drugie śniadanie;) wiem wiem MAła nie może patrzeć na serek wiejski:P
    czy ja nie robię się monotonna w tym jedzeniu??:P
    a na obiadek robię jarzynową:) a na drugie może tortillę:)

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hehe raczej to pierwsze:) przecież ona nas kocha:)

    napisałam maila do mojego doktorka:) swoją drogą co za technika, nie trzeba stać godzinami w kolejce żeby się coś dowiedzieć tylko ciach mail i gotowe:) sam mi go kiedyś podał:)

    ejjj znowu mam pomidora i serek wiejski na drugie śniadanie;) wiem wiem MAła nie może patrzeć na serek wiejski:P
    czy ja nie robię się monotonna w tym jedzeniu??:P
    a na obiadek robię jarzynową:) a na drugie może tortillę:)

    heheeh ale pomidora uwielbiam, w hurtowej ilości ostatnio zjadam:)
    a tortillę też bym wszamała....:)

    dobra czas naprawdę zamknąć oczka...bo nie będę w stanie obiadu później zrobić....

    Ewuś koffa, koffa....tylko zbyt ładna pogoda, żeby z nami na necie siedzieć:)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haaa a ja od kilku dni znow tylko ciemne pieczywo z serkiem i pomidory..pozeram wrecz po 3,4wielkie tomatosy dziennie ..Tak mi smakuja..A u mnie dzis mieszany obiad mianowicie pawelek ma meski obiad ziemniaki , kotlety schabowe i salatka a mlody knedle ze sliwka i borowkami...A ja?? a ja bede meic rece urobione po lokcie...kwaszone ogorasy juz zrobione Teraz kupilam takie na mizerie do sloikow..Na szczescie rtylko 5kg wiec moze caly dzien nie zejdzie../Jeszcze palce od pchania na scisk ogorasow mnie boli ihiihihi

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nie chce mi sie wstac z wyra..pewnie bym zasnela tak sie jakos umeczylam.wczoraj popoludniu tez mnie wywalilo na poltorej godziny...A spac juz po10ide tak mnie te jupaly morduja...A w nocy??szkoda gadac mam takie laskinapady goraca przez te kilka dni ze pot jakby mnie ktos woda oblalwychodzi...Cholerne clo i pregnyl pokazuje swoje oblicze...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide se.....skonczyc pranie powiesic firanke ..i...i kurde nie chce mi sie hihiih

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 22 lipca 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej powieś i u mnie!!! bo okno golizną świeci:D
    nooo ja nie otworzę okna na balkon na noc bo się boję że mi pająki powchodzą i mi do buzi wejdzie jakiś, muszę sobie moskitiery kupić.
    ejjj mrrrrr wkadam do Ciebie na obiad!!! schabowym ani knedlami nie pogardzę!!!!:D
    też ze dwa tygodnie temu myłam okna i wszędzie wymieniłam firanki tylko na górze w sypialni jakoś ciężko mi powiesić nowe:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 22 lipca 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hhehehe no ja mam w wiekszosci okien moskitiery oozakladane bo by mnie nie tyle pajaki bo ich sie nie boje ale komary zezarly..A ja jestem w dodatku taka hrabina ze zaraz puchne i swiad mam okropny....To oc na knedliczki =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 933 934 935 936 937 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ