X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Ewik poczuj się jakbyś urodziny miała już dziś:D:D:D

    Kap a Ty nie na polu??? nie robisz nic ciekawego??:D

    kurwa nie wysiedzę:P dupsko mnie boli aaaaa a tu jeszcze 3 godziny;/


    bylam na zakupach ledwo idzie oddychac a co dopiero cos robic..Jawna masakra...Zjem i szukam sobie zajecia zeby nie zglupiec heh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wiem i dlatego pije, jak na siebie to dużo. Ale wiem, że można więcej. Póki co wody płodne mam w normie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, mam na balkonie posadzoną cytrynę Skierniewicką i będzie kwitła. Ma w sumie 13 pączków i jestem ciekawa, czy się doczekamy owoców :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo cytryna? kiedyś hodowałam ale nic nigdy nie wyrosło:)

    PAmiętacie jak wam opowiadałam taki jeden sen, że śniło mi się że urodziłam ślicznego chłopczyka sama na sali porodowej nie mogłam od niego oczu oderwać:)??
    dziś sprawdzałam z ciekawości bo z córą mi się sprawdził-kalendarzyk chiński - podobno ma być SYN:)

    oliwia85 lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tylko w tym miesiacu szanse na corke..wg tegokalendarza...Potem juz tylko syn 8) Jedna sznasa na milion by juz teraz zaciazyc ehhh

    Kurdee doszla do mnie taaaaka wielgachna paka wiesiolkow , olejkow i testow owulacyjnych od dziewczyny z watka plus 35...Boshhhh jak ja bym strasznie chciala moc to wszytsko odeslac kolejnej potrzebujacej..A najlepiej jak najszybciej 8)

    Jeszcze zasilacz od net booka mi sie pitoli i rozlacza , cos tam sie odlutowalo..Musze jakos do jutra whtrybic bo mi nowke gosciu zamawia..Boshhh mam takie uderzenia goraca ze szok..Poce sie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia z tym kalendarzem to jest tak że nieraz jak jest zmiana z chłopca na dziewczynkę to można się jeszcze załapać na tą drugą płeć;) u mnie zaczeły się chłopce i to przez kilka miesięcy:P

    ejj masakra ta paka musi kosmicznie wyglądać:)okopałaś się teraz testami i innymi że szok:) po zęby dosłownie:) rodzajów testów to nawet nie wspomnę:) hehe

    moim marzeniem jest dostać albo kupić sobie własnie małego poręcznego noteboooka:) nie żadnego tableta tylko notebooka:) muszę mężowi zasugerować za miesiąc na urodziny;) ja mu taki piękny prezent kosztujący mnie w tamtym czasie tyle poświęcenia i wyrzeczeń podarowałam to on też niech się postara:P
    no ale znając życie dostanę perfumy:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eyy Kaska masz zadanie bojowe!!! Masz tetsy owulacyjne??to jak masz to siknij na niego w domu.....Jestem ciekawa czy wyjdzie ci pozytywny!!! A moze ktoras z ciezarowek ma??To sikac wszystkie..ciekawi mnie czy wyjdzie wam pozytyw!!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam przedtem duzego lapcia..ale szlak trafil mi matryce..I kupilam sobie hp mini...Zgrabny malutki wszedzie go ze soba zabierze...Polecam =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:21

    kapturnica lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona_82 wrote:
    KAP mogę pokrakać??
    ja za pierwszym razem i teraz nie wiedząc jeszcze o ciąży miałam takie uderzenie gorąca i generalnie jak piszesz o tych swoich objawach -to ja bym zwariowała-bo ja to wszystko właśnie miałam na początku, więc jak dostaniesz @ to ja już nie wiem :/

    Jak malpa przyjdzie to bede wiedziec ze wszystko co sie ze mna dzieje moze sie dziac bez wzgl na to czy jest ciaza czy nie 8)
    Oby nie przyszla to czwartek , piatek pojde na sciecie glowy =D...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu ja sikałam na test LH i ani bladego bladzioszka nie było:P podczas gdy testy hcg wychodziły już całkiem fajne:P więc u mnie się to nie sprawdziło:P

    natomiast u koleżanki tak:P

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap a zobaczysz że jak przyjdzie czas że będziesz w ciąży to są dwa wyjścia:) albo będziesz się czuć zwyczajnie i nic nie beziesz podejrzewała albo tak jak ja będziesz mieć przeczucia po prostu:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie do konca tak jest ze wychodzi pewnie. Zrobilam wlasnie z ciekawosci chwile temu...I nawet bladej drugiej kreski nie ma.....
    .Moze jej wychodzil bo miala jakies stezenie lh.... Boze jak nie leb naprdalachyba bedzie burza bo ledwo na oczy patrze..A zapowiadaja u nas dosc spore w malopolsce...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kap a zobaczysz że jak przyjdzie czas że będziesz w ciąży to są dwa wyjścia:) albo będziesz się czuć zwyczajnie i nic nie beziesz podejrzewała albo tak jak ja będziesz mieć przeczucia po prostu:)

    ale ja mam kacha mieszane uczucia raz patrzac na wyres mam wrazenie ze wykres ciazowy moze sie okaze i ze sie udalo a za moment mysle gowno prawda 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Premiuma zostalo mi jesio 4dni i przestanie mi tak ladnie blyszczec i odliczac =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    ale ja mam kacha mieszane uczucia raz patrzac na wyres mam wrazenie ze wykres ciazowy moze sie okaze i ze sie udalo a za moment mysle gowno prawda 8)

    no bo to jest właśnie ta pieprzona niewiadoma, człowiek czeka, nie chce się napalać, za chwilę się napala, i tak w koło....
    ej Kaśka ale nie uwierzę że nie można tak po prostu nic nie czuć(tzn na pewno są kobiety które nawet nie podejrzewają ciązy ale wydaje mi się że tych ktore to przeczuwają jest znacznie więcej)
    przeciez ja bym na tą bete w życiu nie poszła gdybym wiedziała że cykl do dupy. wzięłabym od laski ten profertil a potem bym się martwiła co ewentualnie z nim zrobić, w końcu 100 zł to nie tysiak nie???
    mimo wszystko jakkolwiek będziesz odczuwać kolejny cykl życze Ci żebyś jednak miała "to coś" co popchnie cię do myśli ku ciąży tak naturalnie:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Premiuma zostalo mi jesio 4dni i przestanie mi tak ladnie blyszczec i odliczac =D
    hehe ja mam premiuma na belly ale jeszcze dużo wody upłynie zanim się z nim zaprzyjaźnię;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska jak zes zaciazyla to mi tu teraz filozofujesz ostatnio =D Nie zauwazylas ze epistulami jebiesz??? hahahah Wezzz badz znow normalna Kaska a nie jakies popychanie myslami do ciazy..No pliss 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    hehe ja mam premiuma na belly ale jeszcze dużo wody upłynie zanim się z nim zaprzyjaźnię;)
    Ale zalozylas przeciez tam watek wiec chyba juz taka samotna tam sie nie czujesz?? 8) Pelno lasek w kwietniu zaciazylo Chyba juz pobilyscie nawet czerwocwki???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 15:30

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde ja swoje owulacyjne oddałam koleżance.

    Odnośnie przeczucia, to ja nie miałam. Niby w głowie miałam, że się pewnie nie uda, bo wszystko odstawiłam i jeszcze mieliśmy umówioną wizyty w klinice, ale jakaś tam cząstkę nadziei miałam. W moją temperaturę jakoś wierzyć nie chciałam, bo była zbyt piękna. I właściwie to Wy mnie skłoniłyście, żeby zrobić test.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 962 963 964 965 966 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ