X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala wyniki masz wrecz ksiazkowe =D

    Madziara nie dziekuje.... 8)

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bridget84 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny

    To mój pierwsze post na forum. Zwracam się z prośbą o poradę. Dzisiaj miałam pierwszy monitoring cyklu. Niestety moja lekarka jest na urlopie i musiałam iść do innego lekarza. Z tego wszystkiego tak zgłupiałam, że nie zapytałam go o nic a on sam z siebie też nic nie powiedział.
    Cykl stymulowany clo, 11 dc pęcherzyk w lewym 15 mm a w prawym 21x17, endo 10,2 mm
    Czy to oznacza, że owulacja będzie na dniach ?
    kiedy powinniśmy zacząć starania? Lekarz powiedział tylko, że pęcherzyk urósł i mam przyjść w piątek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozesz juz zaczac starania ...tak naprawde nie wiemy przy jakich rozmiarach ci pekaja ..srednio rosna 2 mm na dobe mi np 3 mm wiec tak moze peknac i powinien majac 24 -26 mm zeby jeszcze jajko nie bylo przestarzale i zdolne do zaplodnienia.... czyli za 2 dni to mysle bedzie owulka ...:)
    powodzenia

  • Bridget84 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo za odpowiedź. Mam nadzieję, że w piątek nie dostanę zaćmienia i już wypytam o wszystko.

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam ciotury:)

    własnie sobie wydepilowałam nogi na tarasie, słońce zaszło, jest przyjemny wiaterek i wyciągnęłam muła laptopa i czekam na telefon od mojego co by po niego jechać, okazało się że mam w inne miejsce przyjechać i muszę pół krakowa przez centrum przejechać!!! ja nigdy po KRaku sama nie jeździłam.


    Madziara co u Ciebie??? jak adopcja? na jakim etapie jesteście??

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robbi poradzisz sobie....ja dzisiaj słomiana wdowa, mój dzwonił, że robota się przedłuża i musi nocować w wawie...:-/

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska Krakow nie taki straszny wiecej niz dwojke nie wrzucisz takie korki =D ..Uwazaj tylko na oszolomow na krakowskich numerach jezdza po trawnikach ehehehhe

    A mysmy na rowery nie pojechali rozlalo sie i ciesnienie poszlo w dol takze nawet mlody zasnal..Mnie zmorzylo tez na chwilke...


    U mnie szyjka poszla w dol takze ten tego czekamy na krwioplujke wredna 8)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 18:03

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe Mała ja byłam wdową przez 4 dni teraz;) a jutro znów na służbę jedzie i tyle go mam:P
    no pewnie że zepnę poślady i pojadę,tylko kurcze młoda mi usnęła i pewnie jak ją wybudzę to będzie marudziła ehhh jak nie urok to sraczka:P

    Malenq lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej nawet nie strasz:P właśnie dzwonię do mojego a tu: abonent wyłączony:P no świetnie:P jak ja to uwielbiam.

    u nas też leje gdzieś z 40 km ode mnie, widać czarne chmury ale chyba stoją w miejscu więc do nas nie idą;) czemu tak za dnia nie było jak jest teraz???
    a u was parno czy się trochę powietrze oczyściło?
    no widzisz Twój młody śpi jak moja młoda:)
    tylko moja młoda narozrbiała w przedszkolu i temu teraz ze zmęczenia śpi:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trpche sie u nas ochlodzilo...Ale cisnienie zajebiscie niskie bo az glowa boli..... No mialam pare przepraw przez kraka jak bylego chlopaka sis na agh musialam podrzucac..Dramat byl zwl w godzinach popoludniowych..Az mnie tzreslo nie raz co wyprawiali niektorzy...Ale powoli i dasz rade....
    Mowisz ze mloda szaleje ??ehheehhe

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmierzylam sobie temp z ciekawosci kurde pod pacha zaledwie 36,08 a dowciapnie 37,35
    Testuje nowy termometr hyhyhyhyhyh=D

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh robuś no u mnie wraca jutro wieczór i czwartek, piątek w Olsztynie tym razem...hehehe także mnie też się szykuje samotność:) Ty masz chociaż malutką, ja na razie do brzuchola gadam heheheh.....
    Kasiek u mnie też ciśnienie niskie, musiałam drugą kawę wypić, bo głowę zaczęło rozsadzać, ale nadal słonecznie i duszno....

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eyy wy laski nie narzekajcie bo ja wieczna slomiana wdowa jestem.....A was jak chlop raz na jakis czas opusci to dla tesknoty i oczysczenia atmosfery domowej dobre =D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 18:22

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no kufa niedobra jest w tym pzedszkolu, nie słucha Pań i w ogóle wszystko olewa.

    zrobiłam sobie parówki sokoliki z serem radammerem zapiekane w mikrofali, kurka niebo w gębie:P

    hehe ja tam nie narzekam jak chłopa nie mam:) właśnie oczyszczam w ten sposób atmosferę:P

    no Kaśka Ty jak moja mama raz na 5 tygodni się z ojcem widzi:P
    a co to za termometra kupiłaś nowego?

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    eyy wy laski nie narzekajcie bo ja wieczna slomiana wdowa jestem.....A was jak chlop raz na jakis czas opusci to dla tesknoty i oczysczenia atmosfery domowej dobre =D
    hehehehe no wiesz ten teges Kasieńko....ale ja taka przyzwyczajona do masażu jestem:) przywiązana do wcierania olejku i podawania wody z cytrynką hehehehe...
    a tak poważnie, to się wyśpię dzisiaj - znowu łoże moje:P.... a coraz częściej gorzej mi się śpi w nocy, durnowate sny i około 4tej budzi mnie codziennie ból głowy, ciśnienie wtedy średnio 85/50 i muszę wstawać robić espresso i czekać aż przestanie łupać i wtedy mogę się położyć - po paru minutach dzwoni budzik mojego małża i po spaniu - stąd te moje drzemki MILCIU:)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostalam funkiel nowke elektroniczny geratherm basal digital..Od kolejnego cyklu bedzie w uzyciu...Tylko wiecie co..tak sprawdzialam..jak sie zbada 2razy to czasem te eyniki sie kurde roznia..Dziwne..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ok ...wszystko dobrze ;) powiem cos więcej jak sama będę wiedziała...:) owulka byla w 13 dc dzis 23 dc...:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    dostalam funkiel nowke elektroniczny geratherm basal digital..Od kolejnego cyklu bedzie w uzyciu...Tylko wiecie co..tak sprawdzialam..jak sie zbada 2razy to czasem te eyniki sie kurde roznia..Dziwne..
    w moim elektronicznym trzeba dobre 10min odczekać żeby wyniki były prawie takie same....więc nauczyłam się drugi raz nie badać

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nogi mi w tyłek wchodzą.. zrobiłam mega wielkie prasowanie. Bolą mnie pięty i poduszki pod palcami. Aż mnie pipka zaczęła boleć. Teraz odpoczynek.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    w moim elektronicznym trzeba dobre 10min odczekać żeby wyniki były prawie takie same....więc nauczyłam się drugi raz nie badać

    chyba jednak ten rteciowy najpewniejszy..Pewnie pobawie sie na 2termometry jeden dowciapnie i jeden oralnie i poprowadze 2wykresiki

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 964 965 966 967 968 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ