X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 1szej ciazy kaplam sie gdzies w 6tym tygodniu dopiero..Prawda taka ,ze jak sie czl stara to sie wsluchuje w swoje cialo..Jkabys sie neis tarala guzik bys wiedziala i tam rpzeczuwala ze ciaza..Zbyt skape i slabe sa te objawy wczesnej ciazy...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Kurde ja swoje owulacyjne oddałam koleżance.

    Odnośnie przeczucia, to ja nie miałam. Niby w głowie miałam, że się pewnie nie uda, bo wszystko odstawiłam i jeszcze mieliśmy umówioną wizyty w klinice, ale jakaś tam cząstkę nadziei miałam. W moją temperaturę jakoś wierzyć nie chciałam, bo była zbyt piękna. I właściwie to Wy mnie skłoniłyście, żeby zrobić test.
    No widzisz to masz tak jak ja..Wiem ,ze raczej guzik z tego ale nadzieja jest bo temp w gorze poki co....A objawy..Objawy mozna miec takie i na okres przy pms 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym w ogóle powiedziała, że nie czułam się jak na ciążę. Czułam się właśnie jak na okres. Cycki bolały jak zawsze, podbrzusze też, tak więc u mnie to objawy typowo na okres.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jest kilka na razie ciężko jakoś się powbijać, ale myślę że się dogadamy:P
    a z zaprzyjaźnieniem to mi chodziło o wykres i takie tam:P

    kurde Kaśka no nie żartuj że się taka filozofka zrobiłam?
    jak tak to przepraszam bedę już normalna Kaśka:D taka wiesz:D swojsko:P
    bez kitu ale laski miały rację, że jak się jest w ciąży to jakoś już takie jest odczucie że tych ciężarnych się tu na rózowej stronie nie chce. no i ja też miałam takie wrażenie, jakoś tak głupio....bo wiadomo że nieciężarówkom jest przykro jak się czyta o tych wszystkich rzeczach.

    więc postanowiłam już nic nie pisać na ten temat:) kto będzie chciał zaglądnie na mój wykres do puki go będę prowadzić.


    oki zmykam po młodą i po małża:)


    buziaki moje lachony:D Kasiek a dziś na rower idziesz???:D dasz rady? siła jest??:P
    ja bym pojeździła ale dziś nie ma jak.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FAILOZOFowanie mam na mysli takie pitolkowanie o czuciu ze to to ,ze ciaza i takie szmery bajery..Kaska nie chodzi ,ze ktos nie chce ciezarnych..Chyba se zartujesz??Tylko nie poetuj nam tutaj bo za chwile proza bedziesz do nas gadac =D

    Ja cchce nasza swojska Kaske co i o chlebie i o niebie 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O przysłowiowej dupie Maryni ;)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    O przysłowiowej dupie Maryni ;)
    To Milcia tez..I o tym jak sie czujecie..I co u lekarza..Wsio chce..Tylko tak po naszemu a nie po warszawsku ehhehe Nie obrazajac Warszawiakow =D
    Musimy sie wpsierac a Wy mocno nas bo same wiecie doskonale jak to bylo przy staraniach i ile nerwow placzu i obaw w glowie siedzi.... 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i po drzemce - 2h - obiadek też już zjedzony....a ja nie chudnę, wczoraj jednak gin powiedział, że waga w normie, ale żeby się pilnować.....
    Kasiek współczuję Ci tego co się dzieje z Twoim organizmem, bo czekanie jest najgorsze......ale wiesz, że Ja trzymam mocno, mocno kciuki....

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Kasiek a dziś na rower idziesz???:D dasz rady? siła jest??:P
    ja bym pojeździła ale dziś nie ma jak.



    Zobaczymy jak nie ebdzie padalo to pojezdzimy sobie dzis chwile...Moze odpuszcze jakies gorki wieksze coby nie pasc =D
    Buzka Kasiek do juterra..Uwazaj na drodze na siebei

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mal, Ty to śpioch jesteś. Ja nie potrafię spać w dzień :)

    Malenq lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    i po drzemce - 2h - obiadek też już zjedzony....a ja nie chudnę, wczoraj jednak gin powiedział, że waga w normie, ale żeby się pilnować.....
    Kasiek współczuję Ci tego co się dzieje z Twoim organizmem, bo czekanie jest najgorsze......ale wiesz, że Ja trzymam mocno, mocno kciuki....

    To moccccno trzymaj i reszta dziewczyn tez niech trzyma i nie puszcza,..Pocieszam sie ze niedlugo i juz jutro albo pojutrze sie wyjasni wszystko..Mam nadzieje ze na ten plus nie minus.... 8)

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam taj samo jak za Asię, Kasię. No i za Ewę też :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na PLUS, na PLUS ja jestem ZA na plus:)

    pierwsze puknięcia/motyli też już odczułam w niedzielę - tak chciałam się pochwalić:) :) :) :)

    Milcia na drzemkę nie ma rady...ech kiedyś też nie mogłam chodzić w dzień spać, a teraz nie mam z tym problemu....hehehehe

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala super uczucie jak dzieciak od srodka morsem do nas mowi =D iihhih

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2014, 16:06

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Mala super uczucie jak dzieciak od srodka morsem do nas mowi =D iihhih
    powiem szczerze, że najpierw nie wiedziałam co się dzieje, o co chodzi...hehehe dopiero po jakiejś chwili uzmysłowiłam sobie, że to moje dziecię heheh

    a co porabia w taki gorąc Twoja latarośl...
    jeszcze "siedzicie" w remontach....

    a propo roweru, a może na te dwa dni odpuściłabyś sobie...co?

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie kominpostawiony =D Nawet drugi rozebrany od dachu i funkiel nowka z klinkieru stoi.Zostalo posprzatac wokol domu wszystko bo bajzel..Z tym ,ze to raczej meska ciezka robota wiec za wiele mojemu nie pomoge.......Mlody...pokrecil sie z kumplami i wrocil zmeczony do domu to siedzi na kompie teraz....
    A co do rowerow...Mysle ,ze umiarkowany wysilek nie zaszkodzi mala..Jak cos ma byc to bedzie ..No i najwazniejsze w mojej sytuacji musi byc silne....Nie mam szans na lezenie w ciazy za bardzo.....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz ja wiem jakie bedzie zakonczenie tego cyklu...Mimo ,ze nadzieja umiera ostatnia =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap wiem, wiem....umiarkowany...przecież ja po zaciążeniu 25km po puszczy rowerem zrobiłam pamiętasz??? hehehe ale wiesz, ten teges - uważaj na siebie:0

    no starszna duchota u mnie, słońce "pali" niemiłosiernie....ogólnie to mi dzisiaj ciężko, bo wczoraj gin nie robił usg, tylko "organoleptycznie" badał i jeszcze dzisiaj odczuwam skutki takiego badania :-/

    aaaaaaaa uuuuuuuuuu komin już jest:) szybko:) no jak gruz i stare cegły, to faktycznie "męska robota"......

    patrzę, patrzę w ten Twój wykres i staram się GO zaczarować - bo ładnie dzisiaj odbiło do góry;)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebrałam:
    tsh 1,99 norma do 4,94
    i ft4 1,21 norma do 1,48

    napiszę zaraz eska do endo.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Chociaz ja wiem jakie bedzie zakonczenie tego cyklu...Mimo ,ze nadzieja umiera ostatnia =D

    różne sytuacje sa w zyciu :)i cuda tez sie zdarzaja:)
    powodzenia

    kapturnica lubi tę wiadomość

‹‹ 963 964 965 966 967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ