X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:25

    Malenq lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki deszcz? :-) u mnie patelnia, ale nie narzekam.
    Jestem na przepustce w Gdańsku:-)

    Hihi, bez dziecka wchodzącego na ciebie człowiek jakoś lepiej się wysypia ...;-)

    Dziewczyny miłego dzionka :-)

    Ps. Mój komp poprawia dzionka na członka, zatem miłego członka, :-P
    Dla każdej ;-)

    zagubiona_82, kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zaczynam plamic , moze sie dzis rozkreci..Jesli by wszystko poszlo zgodnie z planem na styk bysmy sie wyrobili sprobowac w sierpniu zanim pojedzie..

    Zagubiona wiem ,ze mam dobrego.Od kiedy sie staramy stal sie bardziej czuly i wiecej ze soba rozmawiamy na rozne tematy..Stalismy sie sobie duzo blizsi.....Bo tak samo mocno jak ja on tez chce dziecka..Czasem mysle ,ze jakby mu mniej zalezalo niz mi to latwiej byloby mi znosic porazki...

    A teraz co do wypowiedzi Kasi...Kochanie prawda jest taka ,ze ze staraczek zostalam tylko ja i Ewa z naszej paczki..Ewcia malo co sie udziela juz chyba szybciej do niej dotarlo ,ze ten watek umrze smiercia naturalna
    Nie pisze tego z jakas zlosliwosci..Ot prawda jest taka ,ze macie juz inne problemy niz ja i fajnie przeciez o dziecko nam chodzi....W koncu jestesmy tu po to by zrealizowac marzenie jakim jest przejscie na fiolet..
    Kasia to my wspolnie ciaglysmy najbardziej ten watek i coby nie ukrywac teraz wsio sie zmienilo..Bo przeciez to logiczne ze przeszlas na fiolet gdzie sa dziewczyny ,. z ktorymi teraz bedziesz bardziej zwiazana
    W koncu przed toba najpiekniejsze chwile i musisz sie nimi cieszyc..Mdlosc iami, bezsennoscia , rosnacym brzuszkiem... ....
    Nie wiem czy oddalam slowami to co chcialam przekazac...Chodzilo mi o to ,ze
    poki bylo pare dzieczyn staraczek jakos to szlo..Teraz ....same przyznajcie , bedac na moim miejscu tez byscie sie tak czuly jak ja...Jakos niepasujaca do waszego juz grona..Nie ,ze gorsza chociaz i takie mysli przechodza.
    Po prostu cos bylo i cos sie skonczylo...Tak musi byc...Juz wiekszosc z was ma swoj inny watek rowniez i tam zakotwiczy do konca ciazy a moze i dluzej..Przeciez porod to dopiero poczatek...
    Jajkos taka melancholia mnie dopadla trochu...Ciesze sie waszym szczesciem ale i nie ukrywam ,ze boli ,ze nie moge byc jedna z tych ktora tego doswiadcza...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, ale my stąd nie odejdziemy, żeby Ciebie wspierać. Wiem, że może być trudno z samopoczuciem. Sama to przechodzę obecnie z moją przyjaciółką, która stara się od tego samego czasu, co my i u nich jest męski problem i do póki nie byłam w ciąży, to jakoś to było. Mimo, że dzieliła nas odległość 40 km, to na FB codziennie gadałyśmy. Potem jak się dowiedziała, że zaszłam, to zaczęła mniej pisać, ja musiałam ciągnąć ten wóz. Nawet nie próbowałam zaczynać tematu mojej ciąży, bo wiem, że by przeżywała. Doszło do tego, że w końcu musiała do mnie przyjechać, bo miała moje sukienki do oddania. Teraz jak gadamy, to skupiamy się na jej osobie, bo ja nie chce pisać co u mnie, bo nie chcę stracić z nią kontaktu i przyjaźni. Ale wspieram ją dalej i będę wspierać.

    Robotka1, kapturnica lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu:( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale ja nie chcę "takiej" melancholii, ja chcę Ciebie widzieć z zapałem w oczach, wiem, że masz chłopa bardzo krótko...ale chociaż ten miesiąc pobądź z NAMI na monitoringu, dziel się myślami...ja Ci kibicuję i chcę wiedzieć co u Ciebie.....masz przecież szansę na sierpień....
    wiem, że piszesz prawdę, nie będę zaprzeczać, ale musisz też wziąć pod uwagę, że Ja i Robotka i inne kobitki zżyłyśmy się z Wami....znam Wasze historie, przejścia itp. na BELLY nie znam większości i nie poznam....takie życie, to tutaj na różowej stronie tworzą się więzi...na fioletowej jest wymiana informacji - ewentualnie schizy, które się udzielają, więc jak najrzadziej tam bywać - to dla zdrowia psychicznego....to tak dla ścisłości.....
    ROZUMIEM Ciebie, rozumiem co czujesz....
    tylko nie bądź tą jedną z lasek co "unika tych zaciążonych" bo Nam TEŻ jest przykro...a poznałam tutaj na ovu parę kobietek co tak postąpiło i to jest bardzo bardzo nie fair.....
    czekam na dalsze wieści z placu boju....:P

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:25

    kapturnica lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia wiem o czym piszesz, dokładnie to samo czułam wcześniej tylko że było nas trzy które ciągle czekałyśmy, ale KAsia....my teraz czekamy na Ciebie....na Ewę...a skąd ja potem będę wiedziała co u Ciebie?? z wykresu? gdzie bedziemy gadać???
    nie wiem,, może potrzebujesz czasu? może jednak lepszy już teraz jest wątek 35+, nie chcę Cię tu na siłę trzymać bo tu już nie ma nic ciekawego związanego z tematem, ale myślę że chętnie tu każda z nas wroci i napisze co u kogo słychać:)
    Kasia wiesz że ja jeszcze nie dowierzam w to co się stało? po prostu nie, może jest za wcześnie ale gdyby nie mąż i córka która ciągle zwraca uwagę na dzidziusia w brzuszku uwagę to pewnie zajęłabym się swoimi obowiązkami i o swoim stanie pomyślała parę razy dziennie.
    Kaśka teraz włąśnie jest taki czas gdzie najbardziej ze wszystkiego co dotyczy tu forum i osób mi na nim bliskich chcę doczekać Twojej ciąży!
    zawsze byłyśmy blisko, wspierałyśmy się, opieprzały jak trzeba było i plotkowały o dupie koziej:) po prostu się zżyłyśmy. a teraz zrobiła się jakaś przepaść która mam nadzieję jest tylko chwilowa.
    wszystko się KAsiek poukłada pamiętaj, macie siebie i to najważniejsze, zrobicie tyle ile się da przecież, wiem to. ale resztę musicie zawierzyć Bogu.
    od 2 miesięcy odmawiam tajemnicę szczęścia a od tygodnia mówię ją za Ciebie i za mnie:) no będzie dobrze zobaczysz, musi być:D

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:25

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, nic więcej nie mogę zrobić. Sama wiem, jak to jest jak człowiek się stara i nic nie wychodzi, a w koło same ciąże. Ja miałam taki okres, że w jednym miesiącu, w którym miałam ogromną szansę na ciążę, dowiedziałam się o trzech ciążach... Najgorsze było, jak w pracy sprawdziłam wyniki bety, a za 5 minut koleżanka weszła i oznajmiła, że jest w ciąży... Głowę spuściłam, łzy mi momentalnie stanęły w oczach, ale musiałam się jakoś trzymać, żeby nie dać znać po sobie. W domu nastąpiła kulminacja mojego smutku. Tak płakałam, że mąż nawet nie mógł mnie uspokoić. Są to momenty trudne, ale wierzę, że na każdego przyjdzie kolej, na Kasię, na Ewę i na moją przyjaciółkę też, choć ona w to nie wierzy.

    kapturnica, Malenq lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nigdy ovu friend sie nie pomylil wyznaczyl mi na dzis @ i przyszla....
    ..Zaczelam nowy cykl--- szczescie w ogolnym nieszczesciu........
    Bedzie bez wspomagaczy i jakos bez wiekszej nadzieji.Niech sie dzieje co chce.......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2014, 10:29

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia rozumiem co czujesz jak nie byłam to nawet paski ciążowe mnie wnerwialy po poronieniu to jużwogule masakra była, musisz odreagować dać sobie czas na oddech przed kolejnym cyklem skupić się na nim :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie opuszczaj nas strasznie chcemy zeby ci się udało

    Malenq, kapturnica lubią tę wiadomość

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    wszystko się KAsiek poukłada pamiętaj, macie siebie i to najważniejsze, zrobicie tyle ile się da przecież, wiem to. ale resztę musicie zawierzyć Bogu.
    od 2 miesięcy odmawiam tajemnicę szczęścia a od tygodnia mówię ją za Ciebie i za mnie:) no będzie dobrze zobaczysz, musi być:D

    Bog gdyby istnial naprawde nie krzywdzilby i nie doswiadczal cierpieniem.To skurwysynstwo ..Ja sie juz nie modle , nie potrafie , i nie potrafie juz wierzyc w niego...
    Daje dzieci matkom co wyrzucaja noworodki pod plot...Cudem ocalili wczesniaczka urodzonego w 8mym miesiacu..Matka urodzila na terenie zakladu i jak truchlo wyjebala za siatke...
    Gdyby byl dobry takiej kurwie wczesniejby zlamal reke niz pozwolil wyrzucic dziecko pod plotem..

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Jak nigdy ovu friend sie nie pomylil wyznaczyl mi na dzis @ i przyszla....
    ..Zaczelam nowy cykl--- szczescie w ogolnym nieszczesciu........
    Bedzie bez wspomagaczy i jakos bez wiekszej nadzieji.Niech sie dzieje co chce.......
    ech to mój wiatrak zadziałał hehehe...KAsiek to teraz niech szybciutko minie i zaczynaj ALL NATURAL....:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tej "wyrodnej matki" to wyłam wczoraj jak wilk o północy....i jeszcze ona przychodzi do szpitala i mówi "dajcie mi być matką, bo już chcę"..... a qrwa palec bym jej pokazała....
    a to że dzieciulko przeżyło Kasiu to był właśnie BÓG, bo to co zrobiła ta kobieta z BOGIEM nie miało nic wspólnego....
    naszym szczęściem i przekleństwem zarazem jest to, że MAMY WOLNĄ WOLĘ i Bóg tu interweniować nie może....nawet aniołowie nam zazdroszczą - dlatego jakaś część się zbuntowała i przeszła pod usługi szatana.....
    ale to nie o tym wątek........

    KASIEK przez moje łzy, ale ucieszyłam się że @ do Ciebie zawitała i że zdążysz w sierpniu swojego chłopa "poobracać":)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co u MADZIARy???? jak jej ten cykl się rozgrywa, bo wpadła i wypadła z wątku...


    ja to bym pomolestowała małża, ale bez tego cholernego ogumienia hehehehe bo mnie to zawsze wqrwiało......seks z gumkami to nie seks to jakaś parodia...

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, a do kiedy jest Twój mąż w Polsce?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Kasia, a do kiedy jest Twój mąż w Polsce?
    16tego sierpnia o 8 ma wyjazd...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    16tego sierpnia o 8 ma wyjazd...
    ufffffffff zdążysz z owulką:)

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    ufffffffff zdążysz z owulką:)

    Madzia jesli wszystko pojdzie jak w maju na cyklu naturanym wtedy bole owulacyjne mialam 14tego , 15ty temp poszla mocno w dol a 16tego do gory.....


    Ale zycie pisze zawsze swoj scenariusz..Niekoniecznie musi sie powtorzyc tak samo..Ale szanse i nadzieja jest ,ze moze pojawi sie wlasna owulacja na droznej stronie....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 974 975 976 977 978 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ