X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kap ty jesteś wyższa, to co, spodnie mam ci podeslac na rybaczki?:-P
    No jasne tylko bier takie jakie z gumka cobym dupe zmiescila ;D

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:30

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona do porodówki mam równo 4 miesiące jeszcze wg OM. Ale przypuszczam, że będzie szybciej.
    A co do genetycznych, to pewnie będziesz miała robione na najbliższej wizycie, bo to jest usg, gdzie Ci mierzą dokładnie co i jak i wyliczają prawdopodobieństwo wystąpienia wad genetycznych. To jest teraz standard, tylko różnie go nazywają.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja znów do was po prośbie
    moja sytuacja wygląda tak
    jestem po poronieniu za parę dni minie 3 miesiące i mogę rozpocząć starania w obecnym cyklu
    niestety cos mi się cykle zepsuły i trwaja pi 44dni zamiast po 32
    ale zakładając że cykl wroci jakims cudem do,normy umowilam się na wizytę z usg na 19.08 czyli 16 dc
    kolejne niestety u innego lekarza 25.08 22dc
    i jeszcze jedno na 27.08 25dc
    i teraz pytanie czy jest sens robić to tyle razy?
    i czy gdyby się jednak udali,zajść to czy te usg nie zaszkodzą?
    z góry dzięki Wam za pomoc :*
    tak sobie myślę że jeśli to usg 19.08 potwierdzi ze owu będzie to pozostale powinnam odpuścić

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazwyczaj na monitoring chodzi się 2-3 razy. USG nie jest szkodliwe. Jeśli na pierwszym usg potwierdzi się owulacja, to nie musisz iść kolejny raz.

    gosia86 lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to nie wiem czy bie wpadam w jakas paranoję z tymi wizytami
    ale poprzednie dwa cykle po lyzeczkowaniu byly bezowulacyjne wiec teraz wole tego dopilnować

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu strasznie się cieszę ze masz takie wypaśnione endo i taki super pecherzyk po dobrej stronie:))) trzymam kciuki i czekam na rozwój wydarzeń:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczyny,,U mnie wali zabami ttak napierdziela z niebios....

    Nie dziekuje Kasia oby to bylo na dobra wrozbe i rosl tlusciutki i pekl w odpowiednim momencie to byla bym szczesliwa ,ze wreszcie mam szanse sprobowac po droznej stronie....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi no pewnie:) będzie rósł jak szalony:) u mnie też pierze zabami. Czekam aż przejdzie i idziemy w góry:)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    Hihi no pewnie:) będzie rósł jak szalony:) u mnie też pierze zabami. Czekam aż przejdzie i idziemy w góry:)
    No obys nie miala pogody takiej jak my w zakopcu wmaju...Wtedy bylo okropnie lało lało i jeszcze raz lało jak cholera...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj od rana ładna pogoda. Znowu spać nie mogłam i dopiero się obudziłam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) jak widać, jestem tutaj nowa. Mam PCOS - pewnie jak cześć z Was. 2 miesiące temu odstawiłam tabsy, bo staramy się o dziecko. Wczoraj byłam u ginekologa na kontroli pęcherzyków - 15dc - i niespodzianka, na podstawie USG (ślad po pęcherzyku taki, że nawet ja widziałam i trochę płynu w zatoce) stwierdził, że owu była! :D

    cieszę się, bo od kilku dni "serduszkowaliśmy" codziennie :) ale martwi mnie, że na moim wykresie tej owu jakoś nie widać, nawet jak zaznaczyłam (+) przy teście owulacyjnym i monitoringu "szczyt", może źle mierzyłam tempki? Codziennie rano, przed wstaniem z łóżka, w pochwie, to chyba dobrze.

    Jak myślicie? Chyba sugerować się tym, co doktor powiedział, nie? :) szczególne, że chodzę do niego od kilku lat i jest cenionym lekarzem.

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papcia wrote:
    Cześć :) jak widać, jestem tutaj nowa. Mam PCOS - pewnie jak cześć z Was. 2 miesiące temu odstawiłam tabsy, bo staramy się o dziecko. Wczoraj byłam u ginekologa na kontroli pęcherzyków - 15dc - i niespodzianka, na podstawie USG (ślad po pęcherzyku taki, że nawet ja widziałam i trochę płynu w zatoce) stwierdził, że owu była! :D

    cieszę się, bo od kilku dni "serduszkowaliśmy" codziennie :) ale martwi mnie, że na moim wykresie tej owu jakoś nie widać, nawet jak zaznaczyłam (+) przy teście owulacyjnym i monitoringu "szczyt", może źle mierzyłam tempki? Codziennie rano, przed wstaniem z łóżka, w pochwie, to chyba dobrze.

    Jak myślicie? Chyba sugerować się tym, co doktor powiedział, nie? :) szczególne, że chodzę do niego od kilku lat i jest cenionym lekarzem.


    Masz spadek tempki w 14tym dniu jak na ovu i wzrost tempki. 3cia wyzsza jutro , pojutrze i ovu powinno ci wyznaczyc ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Papcia Ekspertka
    Postów: 225 214

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję za odpowiedź :) no właśnie jeszcze nie bardzo się orientuję w tych wykresach na OF, muszę zgłębić temat ;)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    pc288d2.png

    ojxedf9h1wtfir6q.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasencje mIalam nosa!!! prolaktyne mialam 9 a po obciazeniu dzis wynik 133 czyli 14,7razy przekroczona po tabsie!!! CHYBa mam winowajce nie pekania pecherzykow..Napiszcie co bralyscie bierzecie bromka jakie mialyscie wyniki...Mam castagnusa wiec dzis zaczelam brac ..kurwa mac wizyta u gina dopiero za 2tyg a potrzebuje bromka na gwalt!!!

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze jedna prosba dla czytajacych babeczek..
    Potrzebuje na gwalt bromergon..Ma ktoras z Was odsprzedac??Zaplace bez problemu za priorytetowa przesylke..Plisss kobitki-poratujcie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Kiniejka Koleżanka
    Postów: 51 9

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniejka wrote:
    Dziewczyny mozecie polecić mi kogoś do monitoringu cyklu w Warszawie? najlepiej wola, bemowo, centrum, włochy, ochota, mokotów, ursynów - generalnie ta część Wisły.

    Ovulkę będę mieć w przyszłym tygodniu wiec chciałabym się do kogośdostać zaraz na początku przyszłego tygodnia.



    podbijam swoje pytanie

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:30

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zagubiona_82 wrote:
    kurcze KAP, ja nie mam niestety więc cię nie poratuję :/
    a nie możesz iść prywatnie do gina?? byłoby szybciej niż czekanie nawet na prioryteta!
    Nie bardzo nie mam wyniku przy sobie wynik jestw przychodni u gina na nfz a zaden gin prywatnie na gebe raczej nie wypisze bromka czy dostinexu..Gdybym miala papier z wynikami w rece nie prosila bym na necie 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, napisz do Kasi, bo ona miała bromka.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 982 983 984 985 986 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ