X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ja brałam przez tydzień całą tabletkę, a potem już miałam brać pół i tak do 12 tc, bo gin mówiła, że powinno się być na takiej dawce na jakiej się zaszło w ciążę. Mi tylko zawsze w pierwszą noc było źle. Zawroty głowy i straszne mdłości. Do WC to musiałam iść po ścianie, bo sama bym nie doszła.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Kasia ja brałam przez tydzień całą tabletkę, a potem już miałam brać pół i tak do 12 tc, bo gin mówiła, że powinno się być na takiej dawce na jakiej się zaszło w ciążę. Mi tylko zawsze w pierwszą noc było źle. Zawroty głowy i straszne mdłości. Do WC to musiałam iść po ścianie, bo sama bym nie doszła.
    Dzieki Milcia czyli wezme cala na noc...Co ma byc to bedzie...Moze cos tam za tydzien zbije juz te france ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi gin w marcu kazała brać na obniżenie, bo niby byłam przed domniemaną owulacją i żeby była, to miałam brać całą, a potem pół i na tej połowie już zostało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 09:21

    kapturnica lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    No mi gin w marcu kazała brać na obniżenie, bo niby byłam przed domniemaną owulacją i żeby była, to miałam brać całą, a potem pół i na tej połowie już zostało.

    Dokladnie tak kminilam..zeby wziasc wieksza dawke na szybsze zbicie prolaktyny a pozniej po polowce..Jesio raz dzieki ;)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Marta Uparta Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Byłam na monitoringu w 9 i 12 dc i oto co odczytał mój gin:
    9dc - pęcherzyk 17 mm, endometrium 6 mm
    12dc - pęcherzyk 18 mm, endometrium 7 mm
    Wiem, że przyrost jest bardzo mały. To mój pierwszy cykl z clo 2x1. Jak myślicie, jaka jest szansa, że w tym cyklu się uda? Czy któraś z Was może była w takiej sytuacji? Pozdrawiam! :)

  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    Ja brałam Castagnusa i mi osobiście nie pomógł zbić prl poza tym ze wydluzyl mi fazę fl do 14 dni...dopiero Bromergon zbil podstawowa jak i po obciążeniu do normy podstawowej...czego efektem byly owulki bez stymulacji jak i suwaczek pod spodem...
    Powodzenia ;)


    f2w3rjjgwm12g7wq.png


    Madzia o k.... Jak. Ja się cieszę normalnie ty masz pojęcie jak bardzo :-) :-) :-) :-) :-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dzisiaj mam wesele siostry. W nocy spać nie mogłam. Poszliśmy się położyć o 22.30 i przez dwie godziny usunąć nie mogłam. Aż się popłakałam z tej bezsilności. Przed północą poszłam sobie zgrząć mleko i po pół godzinie zasnęłam. Co z tego jak juz się obudziłam. Masakra po prostu. Będę dzisiaj wyglądać jak zombi i chyba nie dam rady do końca. Jeszcze od tego wszystkiego głowa mnie boli. Trzymajcie kciuki, żebym jakoś funkcjonowała.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haj girls???Whats up??

    U nas wczoraj jakis armagedon..Padałookropnie..Wiele ulic zalało i podtopilo domow....Dzis spokoj ale szaro buro i ponuro..
    Milcia trzymam w kciuki zebys jednak dala rade 8)

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry....

    Milciu miłej zabawy....współczuję nocy...i łączę się bólu....ja noc mam w plecy, może z 3godzinki spałam, a tak brzuch a potem ból głowy nie dał mi spać....


    Kasiek nadal 3mam mocno kciuki:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq wrote:
    Kasiek nadal 3mam mocno kciuki:)



    Trzymaj i nie puszczaj jeszcze 8) Wczoraj zezarlam calego bromka na noc..Balam sie efektow ubocznych..Ale nic a nic mi nie bylo..Ufff ulga =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek bo Twój organizm już "przetrwa" wszystko...to się nałykałaś do tej pory....a poza tym widać jak twoje ciało potrzebowało tego bromka....

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba masz racje 8) Teraz zeby szybko zaczal dzialac to bedzie gitara =D

    Malenq lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak bralam na dzien to miałam skutki uboczne...dopiero na noc bralam to przespalam sobie chodź jak raz wstalam w nocy to lekka telepka byla...pomógł mi ze zbil prl po 2 miesiącach...teraz biorę 5 opakowanie...

    url=https://www.suwaczki.com/]f2w3rjjgwm12g7wq.png[/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 08:45

  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Madzia jak się czujesz bierzesz acard mi nadal tylko acard dają obawiam się tej gestości krwi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 08:56

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak biorę tylko ze nie wiem jak będzie bo mam plemienia i duphaston dostaje ...najgorzej ze ten brzuch tak boli...spie całymi dniami i taki final ....czekam na serce to uwierzę..a ty jak tam ...


    f2w3rjjg3984cq9a.png

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bryyyy!!!

    ja na urlopie standardowo brak dostępu do neta:) jak gdzieś liznę to mam:)

    zaczynam się denerwować że całkowicie odstawiłam tego bromka;/ wszystkie o brały biorą nadal a ja? niby już ostatni miesiąc przez zajściem tak brałam kiedy mi się przypomniało aż w końcu odstawiłam.....no nic. w czwartek mam wizytę, zobaczymy, muszę powiedzieć lekarzowi.

    Kaska dobrze że nie masz skutków ubocznych.

    Milcia wesele w piątek?:) nie spotkałam się z tym jeszcze choć podobno coraz częściej wesela robi si.ę po prostu w tygodniu, mam nadzieję że czujesz się jako tako:)

    kapturnica lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też brzuch tak bolał jakby coś mi się wgryzało w nacicę :-) szczególnie wieczorem i w nocy

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz jak jest...:)!?

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 01:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia u nas wesela w piątek są bardzo popularne. Sama też miałam w piątek

    A u mnie humor taki, że szkoda gadać. Co chwilę zbiera mi się na płacz i to nie przez hormony..

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Kasia u nas wesela w piątek są bardzo popularne. Sama też miałam w piątek

    A u mnie humor taki, że szkoda gadać. Co chwilę zbiera mi się na płacz i to nie przez hormony..

    To co sie Milcia dzieje????

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 984 985 986 987 988 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ