X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kap, niech ci allah wynagrodzić dobre słowo;-) oby tak było:-)
    Nie można się zamartwiac, ale jak niedawno zobaczylam, ze 4 latka kopnela moje ledwo trzymające się na nogach dziecko w brzuch, to do mnie doszło, ze delikatność i kultura osobista musi oznaczac twarda dupe...:-) :-) :-) :-)
    ooojjj tak trzeba miec twarda dupe i mieciuchne sreducho 8)
    Pewnie ,ze strach jest i zawsze towarzyszy, przedszkole , szkola , zycie dorosle..Juz zawsze sie bedziemy martwic o dzieci..Taki juz nasz los

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2014, 14:02

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdycham normalnie. Jest taj gorąco, że chyba u nas tak jeszcze nie było. Jak się wyjdzie na dwór, to bucha gorącem jak na pustyni.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo w 23 tyg to tym bardziej ciężko ...a mnie dzis lewy jajnik pobolewa a fasolinke mam z prawego... piersi juz mniej bola temp 36.60 tylko nie mierze juz bo ku..rw.....dostane sorry za slowo ...tylko sie napedzam..a jak wy macie -mialyscie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2014, 17:22

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś caaaały dzień śpię, leżę i zbieram siły...dopiero teraz wstałam i jakoś ciut lepiej mi, posprzątałam w szafce z lekami w końcu, wypieprzyłam pół apteczki bo przeterminowane rzeczy trzymałam..

    Madziara zobacz na mój wykres, też miałam temp nisko.i przestałam mierzyć:P

    EWWIIIIK hej:) fajnie że jesteś, ale przeczytałam co pisałyście i zapomniałam co małam odpisać:( wybacz:*

    KAP noooo nie poznałam Cię, jaka zmiana, avatar wymiata:) ja swojego nie ruszam:P bo się małemu Ewikowi podoba:P

    Milciu to mnie też w takim razie dziś pogoda położyła. jeszcze tak słabo mi nie było.


    teraz czekamy na pizzę i delektujemy się chłodzikiem bo słonko zaszło za chmurki

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po południu przeszła burza. Do tej pory jest zachmurzenie. Ochłodziło się i tak od 16 jest 20 stopni. W końcu jest czym oddychać.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas koszmarnie duszno o 19 jeszcze słońce na tarasie bylo...;)


    f2w3rjjgwm12g7wq.png

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, kiedy do lekarza teraz idziesz?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę iść kiedy będę chciała ale pow żebym sie jutro pokazala ale nie wie czy cos zobaczy...:(

    Elfik lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry bardzo...Witam suie z rana...Co slychac???

    ..Ja dzis wizyta u gina wieczorem czy torbiel sie wchlonela...Dobrze ze pozno bo znow upal zapowiadaja A ja tak uwielbiam usg dowpiczne kiedy zar z nieba sie leje :( ..
    Moje poczucie czystosci i higieny zostaje w takie dni powaznie zaburzone :-/

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to tak jak moje. Ostatnio na usg specjalnie przed się oporządziłam, a przez to siedzenie dwie godziny, sama czułam, że nie jest za fajnie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2014, 09:57

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, i to plus prywatnych wizyt... Wchodzi się przebrać do lazienki i umyć...
    Dyskomfort to iść w trakcie@...
    A jak pomysle, ze laski się wtedy bzykają, bleeee...

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Hihi, i to plus prywatnych wizyt... Wchodzi się przebrać do lazienki i umyć...
    Dyskomfort to iść w trakcie@...
    A jak pomysle, ze laski się wtedy bzykają, bleeee...
    Ja sie ciesze ,ze u mnie @ sie konczy zostalo plamienie a mam na 18ta to moze sie jakos wyrobie ..Ale i tak nie am kompletnie ochoty isc...Gdyby nie ta torbiel, jutrzejsza prolaktyna to bym olała..Ale jak juz mam zrobic badanie to pasuje isc zeby nie patrzyl na mnie krzywo...

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:29

    Elfik lubi tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:29

    kapturnica, Elfik lubią tę wiadomość

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O zagubiona, to nie brzmi fajnie
    Moja tez jest delikatna, i to nie jest wymysł rozhisteryzowanej mamusi, ale niestety konsekwencja wczesniactwa i tego, ze system nerwowy nie zxdazyl się wykształcić do końca w bezpiecznym brzuchu...
    Moja tez idzie do prywatnego, ale nie wydaje mi się, zeby pozwolili na szarpanie, bo to przedszkole wybierają rodzice o określonych preferencjach, ale co wyjdzie, zobaczymy... Nie mam złudzeń, ze to firma jak każda inna:-) :-) :-)

    Zastanawiam się tylko czy iść na tydzień aklimatyzacji, tzn chodzić z mała do przedszkola, chciałam sobie darować, ale może to zaprocentuje większa pewnością siebie? Znając swoje podejście nie pójdę, hihi

    Jednej znajomej z pracy druga córkę, obecnie trzylatke tatuś nauczył dawać fangę w nos... Jak to uslyszalam, pomyslalam wariat, zwłaszcza, ze mała zaczeła tego używać...
    Teraz się zastanawiał:-) :-) :-) :-)
    Pewnie właśnie ten dylemat miał ojciec Wołodyjowskiego, małego rycerza - jak się nie będą ciebie bali, to się będą smiali..

    Hihi, może na trening bokserski mała zapisze?:-) :-) :-) :-) :-) :-)

    zagubiona_82 lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, no co ty, ciecz się.. Potwierdzisz ze torbieli nie ma, popatrzysz jak tam wyglada...
    Mając jasna sytuacje jest łatwiej:-)
    Kochana, to piękne lato, nie daj sobie zabrać choćby jednego dnia, każdy jest ważny, a ten cykl może być obiecujący :-)
    Pocwiczysz clearblue na czysto :-) czyli jakiś fan jest ;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • zagubiona_82 Autorytet
    Postów: 669 233

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2014, 11:29

    iv09io4pihi3rplf.png
    relgj44j6yagzc9t.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę, ze im mniejsze dziecko tym łatwiej dla niego, im więcej rozumie tym mocniej przeżywa..
    Jak oddawalam ja w kwietniu i maju do klubiku, była tam 2, 3 razy w tygodniu po 4 godz. Młoda wpadała do klubiku, szła do zabawek, nawet sie nie oglądała na mnie. Nigdy nie płakała czy wolała mamę. Jak byłam w czerwcu na oglądaniu przedszkola na poczatku trzymała sie mnie, a potem poszła chętnie z panią...
    Pewnie we wrzesniu będzie gorzej, ma mnie teraz więcej, i się "rozmamłuje":-(

    Hihi, no zęby tu nie zanudzac staraczek naszymi przemyśleniami - juz w ciąży pamietalam, ze dziecko rodzi i wychowuje się dla świata, musi w niego wejść i nas opuścić..
    Najgorszym jest uzależnienie dziecka od siebie.
    Mam taką przyjaciolke, została bez rodziców, rodzenstwa , rodziny, ma Meza i synka, ponieważ maz zajęty, synek jest jej oczkiem w głowie...lekko chorobliwie
    Miałam kumpla KT tak matka wychowywała wszędzie ze sobą ciągnęła, fajny facet, odpowiedzialny, ale jeżdzil z matka na zakupy ciuchow, nawet stanika...zbudował tak duszną rodzinę, ze szkoda slow
    Zona nie pracuje, nawet mieszkająca z nimi teściowa nie jest na tyle zaufaną by zając się dwójka zęby mogli wyjść na kawę choćby...
    Zawsze wychodzą razem, nawet jak jechał na konferencje do Warszawy musiał w hotelu obok znaleźć pokój dla zony i dzieci...
    Konferencja dwudniowa...
    A to nie jest facet, który szukalby okazji:-) :-) :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ewa prawda taka zeczym mlodszeto latwiej sie uczy i przyzwyczaja do nowych miejsc i rzeczy..Moj nie chodzil do przedszkola poszedl w wieku 6lat prosto do zerowki prywatnej i ,,,mimo ze plakal jojkal to zostawilam go w 1szy dzien-znaczy rzucilam na gleboka wode obiecujac pokazac sie w trakcie obiadu o 12tej//Mial zegarek to wiedzial co i jak..Kiedy przyszlam(w domu dusza na ramieniu widzialam w wyobrazni jak mlody rzuca sie po ziemi i wije z placzu za mamusia) mlody popatrzyl na mnie i tekst -juz??? Zostal do 16tej tak mu spasilo..Dzieci , zabawki i wszytskow ciaglo go jak magnesss...I tez byl pod kloszem bo ciagle z mamuska.


    Tak jak napisala zagubiona mozesz probe zrobicjeden ,dwa dni..A potem powiedziec ze wychodzisz np na chwile zaraz wrocisz i tak wydluzac czas..Jelsi mama wraca za kazdym razem dzieciak wie ,ze nie jest pozostawiony sam sobie...Po tygodniuw przedszkolu swiata poza nim nie ebdzie widziala..Dom to bedzie wielka nuddddaa =D

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u mnie dzisiaj przyjemnie. Słońce nie świeci i jest super.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
‹‹ 980 981 982 983 984 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ