X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Monitoring cyklu
Odpowiedz

Monitoring cyklu

Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda o kurcze Ty też będziesz kwietnową mamą:D ale jaja gratuluję oby się wszystko udało:)
    byłaś u lekarza? kiedy się wybierasz???

    Milcia słodziutki pajacyk:D hehe będziesz córę stroić, uwielbiam małe ciuszki z lumpeksu:D



    młoda śpi, ojciec w pracy, a ja na tarasie z lapkiem mrrrr tego mi było trzeba, no jeszcze zimnego piwa brak;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję...ciuszki z szperusia sa piekne i niepowtarzalne...bo nikt nie ma takich...
    Za tydzień w piatek wizyta ;)bo teraz nie chciała badać zrobila krew kazala brać dupka bromergon vitaminer prenatal i Dha i acard...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2014, 20:50

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja bromka przerwałam całkiem....tzn i tak go brałam już od ponad miesiąca jak mi się przypomniało więc nie biorę już w ogóle.

    już bierzesz witaminki??? ja też brałam przed ciążą ten sam zestaw witaminer prenatal i zacznę brać dopiero jak mi powie żebym brała:) podobno na początku ciąży nie jest to konieczne, najważniejszy kwas foliowy. ale pewnie Ty jesteś trochę w innej sytuacji i może witaminki są wskazane więc łykaj wszystko jak trzeba:)


    w tamtej ciąży pierwszą rzecz jaką kupiłam córze było to w 4 miesiącu ciąży,, ciekawe kiedy teraz coś kupię;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic nie kupuje ...no w tym mies mama mi kupiła stoliczek i krzeselka do pokoiku bo kol córki przychodzily...tylko tak piersi mniej bola i juz mowie nic z tego nie będzie ...nic koniec wariacji ...ja brałam 2 mies temu potem odstawilam bo mowie co będę się faszerować jak i tak lipa ...

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Bromka brałam do końca 12 tygodnia, tak lekarz kazał. A witaminy od 12 tygodnia miałam brać, a wcześniej tylko kwas foliowy.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo taka koncepcje miała nie dyskutowalam ...;)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, gratulacje!
    To się szpitale w kwietniu zdziwią;-) dużo kwietniowek nam wyrosło..

    Milcia, takie zakupy w pierwszej ciąży to sama radość :-)
    Jeśli moglabym cos podpowiedzieć, to z kolei do spania polecam same cienkie pajacyki. Bo ja na fali "jakie milusie" kupilam kilka polarowych do spania i nawet ich nie ubralam, bo by się młoda zagotowala:-) :-) :-)
    Mam nawet tygryska z uszami i ogonem, taaa...:-) :-) :-)

    Robotka,mnie lekarka powiedziała, i to nie jhedna, ze jak człowiek się dobrze zróżnicowanie odżywia, nie ma sensu brać sztucznej chemii i witamin.. Potem się dziwić, ze dzieci po 5 kilo :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagubiona, jak wyjazd? Pogoda jak na zamówienie..:-)
    Ciekawe jak młoda zareaguje na rodzeństwo jak juz będzie:-) :-) :-)

    Wczoraj doszło do mnie na grillu u znajomych, ze z moja młoda będzie ciężki kawałek chleba. W przedszkolu pewnie przeżyje szok;-)
    Ma w sobie zero agresji, była tam jedna taka dziewczynka, która ją popchnęła, czy złapała za włosy. Młoda w ogóle się nie broniła, bo nie wiedziała o co chodzi, nie spotkała się jeszcze z czyms takim..
    Ona jest bardzo pozytywnie nastawiona do dzieci i nie ma zwyczaju wyczerpywania zabawek..
    Niestety tak jej pewnie zostanie, mąż tez jest bardzo łagodnym człowiekiem...
    Oczywiście oczami wyobraźni zobaczylam jak w życiu moja corcia dostaje w tyłek od takich agresorów i się zestrachalam...nie będę jej przecież zabierała do agresywnych dzieci,w celu nauczenia sztuki szarpania.. W przedszkolu mała grupa, to raczej się z przemocą nie zetknie..
    No cóż, charakteru człowieka nie zmienisz, chamstwa jej uczyć nie będę, mam nadzieje, ze jednak zacznie dbać o swoje choć troszeczke..tamta dziewczynka ma siostrę lat 19, wiec nie nauczyła się konkurencji i wyrywania w domu, jak jej mama powiedziała, była taka od urodzenia, czyli jednak z tym się człowiek rodzi...

    Oczywiście serce matki boli, jak ktoś wykorzystuje pozytywne nastawienie takiego malucha, albo to, ze niepewnie trzyma się na nóżkach..ale jak człowiek zdecydował się na dziecko, to niestety, do końca życia będzie się martwił..:-) :-) :-) taki fach...;-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, a propos utraty wiary, to się z toba zgadzam
    Wolna wola ok, niech się człowiek wiesza, skacze z mostu, odcina sobie palce..
    Ale ktoś kto ma moc, podobno jest dobry. I pozwala na gwalcenie dziecka, bo nie można naruszać wolnej woli gwałciciela, to dla mnie...żenada?

    Jak się stanie cos złego, to nie bóg, matka wyrzuca dziecko, jak cos dobrego to bóg, bo ktoś je znalazł.. To bądźmy konsekwentni, jak się bóg nie miesza w celu szacowania wolnej woli, to chyba w obu przypadkach by się nie angażował, bo zaklocilby wolną wole matki by zostać morderczynią...

    Trzeba żyć dobrze i w miarę możliwości pomagać ludziom, bo żaden bóg tego nie zrobi, my ludzie sami musimy się szanować i dbać wzajemnie o siebie i świat, bo jesteśmy na takim stopniu rozwoju,żeby juz umieć docenić humanizm.
    Przynajmniej niektórzy, eh...

    kapturnica, zagubiona_82 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq, hihi, no nie samym gotowaniem i jedzeniem człowiek żyje...
    Wiem jak to jest, jak człowiek walczył z kilogramami, ale powiedz, teraz jak sie nie przejmujesz tak bardzo żeby jedzenie było super zdrowe i przypadkiem nietuczące, to chyba życie ma inny smak, a jaki "luz dupie"..:-) :-) :-) :-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie film "28 dni"
    Angielski, ale zrobiony jak amerykanskie kino katastroficzne, z rozmachem, no i wciąga...
    Nie Lubie horrorów, ale ten wciąga...gdyby sie któraś chciała pobać:-)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, ja taki kupiłam pierwszy i mam jeszcze jeden od koleżanki. Więcej nie będę kupować :) I tak jak mówisz, do spania to się nie nadaje

    Kurde laski, u mnie coraz gorzej. Po nocy to ledwo mogę na nogach stanąć, tak mnie bolą. Ręce też mam jak banie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia, wiem, ze zapodam jak stara baba, ale moze mierz ciśnienie jeśli masz możliwość
    Jest bardzo ciepło, wiadomo, ze się w ciąży puchnie ale...
    Ja wierzylam, ze opuchlizne w ciąży to każdy ma, a potem ta zbagatelizowana opuchlizna doprowadziła mnie do szpitala...
    Jak czujesz cos nie bardzo, koniecznie mierz ciśnienie, zrób białko w moczu...
    Ja jestem przewrazliwiona, bo może gdybym szybciej zareagowała...:-(
    Ale mierzenie ciśnienia nic nie kosztuje, dużo osób taki aparat ma...

    Wiem, ze swoje przeszlas i nie chce cie tu namawiać na stres codziennego mierzenia, ale czasem warto się upewnić:-)

    Milcia to jesteś rozsądną, ja jak potem wpadlam na allegro, to rozum stracilam. Sama nie Lubie sukienek a młodej kupowalam. Nie wiem po co, zwłaszcza ta jedna co to powinna być zaraz po porodzie:-) :-) :-) taka mała, znaczy się:-)
    A nawet nie zalozylam, bo mi sie wydawalo, ze będzie jej niewygodnie:-) :-) :-)
    Tyle teraz gadzetow dla dzieci, ze zwariowac mozna:-)
    Kiedyś jak podeszlam do kasy w sklepie mama i ja, to prawie się zachwialam jak cenę uslyszlam..
    A miałam czysciki do smoczka i butelek, jakaś butelkę ze smokiem, kubek, sliniak i chusteczki...
    Zrozumiałym czemu przyjaciolka mówi o swoim synku per "nasz Mercedes" ...:-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2014, 08:08

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki..Ewa uff juz myslalam ,ze nam zaginelas :)

    Madziara gratulacje i powodzenia ..Mam nadzieje,Ze bedziesz juz nie dlugo cieszyc sie swoim szczescien :D

    Miclia zgadzam sie z Ewa sa piekne ale ubiera sie je rzadko ,ze wzgl ze dzialaja jak termofor..Mozna dzieciaka ugotowac heheheh
    Ewa co do coreczki..Moze zabrzmi to strasznie..Ale mala idac do przedszkola i dostajac pare kuksanocw ,ze tak powiem wyrobi sie .A ,ze myslisz ze nie da rade??Kazdy tak mysli..U mnie mlody tez jak bym maly nie popychal , nie ugryzl nie wyrwal..Ale instynkt samozachowawczy dziala i u dziewczynek i chlopcow..Czasem bym rzekla ,ze dziewczynki sa bardziej perfidne ;)
    Da sobie rade jeszcze zobaczysz ,ze wspomnisz moje slowa ..jak przyjdziesz do przedszkola po core a wychowawczyni ci powie..Mala byla niegrzeczna popchnela kolezanke ;) Ty zrobisz oczy zapytasz mala o co poszlo..A ona powie ,ze tamta jej cos zabrala albo brzydko powiedziala...To powiesz ,ze tak sie nie powinno robic a w duchu powiesz ,dobrze tej malpie po co zaczynala ;)

    Dzieci sie umia obronic kiedy musza..I mala nie da sobie w kasze dmuchac , zobaczysz :)

    Elfik lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny podpowiedzcie, tak jak wczesniej pisalam w czwartek mialam pecherzyk 23mm a do dzis cisza, nie ma wzrostu temp, w piatek ostatni dzien mialam sluz rozciagliwy (teraz kremowy) chyba nici z ovu? Dopiero zaczynamy starania po stracie...

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambella wrote:
    Dziewczyny podpowiedzcie, tak jak wczesniej pisalam w czwartek mialam pecherzyk 23mm a do dzis cisza, nie ma wzrostu temp, w piatek ostatni dzien mialam sluz rozciagliwy (teraz kremowy) chyba nici z ovu? Dopiero zaczynamy starania po stracie...

    Kurcze ..moze pekla a tempka pojdzie powioli do gory???Czasem nie rosnie od razu...W ajgorszym razie mogl sie zatrzymac i nie peknac i zamienic w torbielke..Albo zaczac wchlaniac..Ale ejsli sluz sie zmienil to moze akurat doszlo do pekniecia??Nadzieje trzeba miec zawsze..Tyle nam zostaje....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne rzeczy sie dzieja, przed ciaza mialam piekne wykresy a teraz gory doliny w kazdej fazie cyklu. Dzieki:-)))

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, niech ci allah wynagrodzić dobre słowo;-) oby tak było:-)
    Nie można się zamartwiac, ale jak niedawno zobaczylam, ze 4 latka kopnela moje ledwo trzymające się na nogach dziecko w brzuch, to do mnie doszło, ze delikatność i kultura osobista musi oznaczac twarda dupe...:-) :-) :-) :-)

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kap, jaki piękny awatar :-)
    <3

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kap, jaki piękny awatar :-)
    <3
    A dziekuje słonce....Tak jakos mnie wzielo na zmiany <3
    Tymon Niesiołowski, Lato piekny obraz...Strasznie mi sie spodobalo =D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2014, 13:57

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 979 980 981 982 983 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ