Forum W oczekiwaniu na owulację Niepękające pechęrzyki.
Odpowiedz

Niepękające pechęrzyki.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • judysia86 Przyjaciółka

Wysłany: 27 lipca 2020, 09:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania. wrote:
    Hej. Mi również nie pękaly pęcherzyki. Były dość duże jak na 8cykl . Tak jakbym była juz dawno po owulacji.
    Dostałam Duphaston i od 3cykl -7cykl. Brałam Clo.
    Po tabl. wyrosły mi 4 pęcherzyki. Dwa dominujące. Dostałam zastrzyk na pęknięcie w 10cyklu.
    Pękły dwa pęcherzyki.
    Czekam w tej chwili na cud. Jeszcze testu nie robiłam.
    Planowana miesiączka pod koniec lipca.
    Staramy sie juz ponad 2lata .

kiedy planujesz zrobić test?

"Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba"
  • Alusia1983_Bstok Koleżanka

Wysłany: 3 sierpnia 2020, 23:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi35 wrote:
    Dziewczyny, czy Wasze pęcherzyki już pękają? Ja szukam sposobu na dziady😵
    Ja w tym cyklu próbuje lametta , przy clo nic nie drgnęło nawet

• Youstyna Nowa

Wysłany: 4 sierpnia 2020, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alusia1983_Bstok wrote:
    Ja w tym cyklu próbuje lametta , przy clo nic nie drgnęło nawet

Hej, napiszesz więcej jak wyglądał u Ciebie cykl na clo? Pecherzyki rosły ale nadal nie pękały? Brałaś zastrzyki na pęknięcie? Ile jus sie stymulujesz?

• Alusia1983_Bstok Koleżanka

Wysłany: 7 września 2020, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Youstyna wrote:
    Hej, napiszesz więcej jak wyglądał u Ciebie cykl na clo? Pecherzyki rosły ale nadal nie pękały? Brałaś zastrzyki na pęknięcie? Ile jus sie stymulujesz?

Hej na clo byłam 4 miesiące i nic, zero reakcji nic nie rosło, przez covid nie w każdym mc miałam USG, ale nic nie wyszło, zawsze miałam schematycznie od 16 dc duphaston do tego, myślę że to był błąd brać to... Bo kolejny profesor mi powiedział że jeśli miałam pozne owulacje,a dupka brałam za wcześnie to mógł działać jak antykoncepcja na plemniki.,..
    Po clo miałam 3 mc na metformax i też nic nie wyszło... Za duży PCOS mam :/ amh 12 także nie jest krytycznie ...
    W tamtym mc brałam lamette i były dwa pęcherzyki dominujące, i ovitrelle na pękanie, i przytulaski i nic nie wyszło :/ chociaż na USG pokazało że owu była także mogły być słabe jajeczka czy puste...
    W tym miesiącu mam wziąć gonal f :/

• Laura Znajoma

Wysłany: 19 października 2020, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy przy niepekajacym pęcherzyki też jest wskazanie do stosowania clo i duphaston.

Z jakiś powodów u mnie nie dochodzi do owulacji prawdopodobnie jest to konsekwencja niepekajacego pecherzyka, czy w takiej sytuacji jak podczas monitoringu pecherzyk ładnie rośnie jest również konieczność wspomagania tej owulacji clo? Wiecie co to daje?

• Eminemi Koleżanka

Wysłany: 24 października 2020, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam w tym cyklu clo, dziś był monitoring, pęcherzyk 25mm ale niestety spłaszczony i nie dostałam zastrzyku. Nie wiem co dalej szczerze mówiąc. Jak to u was wyglądało?

• Nadzieja28 Ekspertka

Wysłany: 24 października 2020, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eminemi wrote:
    Ja brałam w tym cyklu clo, dziś był monitoring, pęcherzyk 25mm ale niestety spłaszczony i nie dostałam zastrzyku. Nie wiem co dalej szczerze mówiąc. Jak to u was wyglądało?
    A nie powiedziała ze zapadnięty ? Może owulacja 😁

Start 08.2018
    Clo ❌
    Lametta- ok, ciąży brak...✔️✖️
    Laparoskopia 12.2019 ✅
    Jajowody - drożne ✅
    Endomet. - Wykluczona ✅
    Hashimoto ❌, PCOS ❌,
    Tsh (skacze) ❌✅

💊Letrox, Metformax 1500, Bromergon,
    💊Omega3, Q10+vit E, Pregna+, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy,

🔺TOXOPLAZMA - BRAK✔️
    🔺Toxo Igg i igm - UJEMNY ✔️
    🔺Chlamydii i Vreaplazma- BRAK✔️

🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero ❌,

🔺KIR : Bx ✔️❌
    ✅OBECNE :
    2DL1, 2DL3, 2DL4del, 2DS1, 2DS4del-22pz, 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1norm
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

MĄŻ: Wszytakie badania ok✅
    Marzec 2020 -28dc beta 9 - 30dc beta 2🥺
    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌
    STARANIA ZAWIESZONE
  • Nadzieja28 Ekspertka

Wysłany: 24 października 2020, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Dziewczyny czy przy niepekajacym pęcherzyki też jest wskazanie do stosowania clo i duphaston.

Z jakiś powodów u mnie nie dochodzi do owulacji prawdopodobnie jest to konsekwencja niepekajacego pecherzyka, czy w takiej sytuacji jak podczas monitoringu pecherzyk ładnie rośnie jest również konieczność wspomagania tej owulacji clo? Wiecie co to daje?
    Na niepękający pęcherzy podają zastrzyk żeby pękł

Start 08.2018
    Clo ❌
    Lametta- ok, ciąży brak...✔️✖️
    Laparoskopia 12.2019 ✅
    Jajowody - drożne ✅
    Endomet. - Wykluczona ✅
    Hashimoto ❌, PCOS ❌,
    Tsh (skacze) ❌✅

💊Letrox, Metformax 1500, Bromergon,
    💊Omega3, Q10+vit E, Pregna+, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy,

🔺TOXOPLAZMA - BRAK✔️
    🔺Toxo Igg i igm - UJEMNY ✔️
    🔺Chlamydii i Vreaplazma- BRAK✔️

🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero ❌,

🔺KIR : Bx ✔️❌
    ✅OBECNE :
    2DL1, 2DL3, 2DL4del, 2DS1, 2DS4del-22pz, 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1norm
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

MĄŻ: Wszytakie badania ok✅
    Marzec 2020 -28dc beta 9 - 30dc beta 2🥺
    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌
    STARANIA ZAWIESZONE
  • Camarilla Autorytet

Wysłany: 25 października 2020, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z innej beczki - jak wygladal wasz pms w cyklach z niepeknietym pecherzykiem? Byl gorszy pod katem bolu?
    Nie chodze na monitoring, ale od terminu teoretycznej owulacji boli mnie lewy jajnik.
    Do piatku bol wystepowal kilka razy w ciagu dnia, ale wieczorem (trwa do teraz) boli tak mocno ze chodze jak kaczka. Czuje klucie z jednoczesnym uczuciem rozpierania.
    @ powinna byc jutro.

Starania od 08.2018
    On 39: brak wytrysku
    Ona 30: ok

Czekamy na cud.
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego