X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację oczekując na owulację
Odpowiedz

oczekując na owulację

Oceń ten wątek:
  • anet525 Autorytet
    Postów: 1495 1354

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może któraś z was mi podpowie czy w tym miesiącu mogę liczyć jeszcze na owulację? okres powinnam dostac 23 marca ale w między czasie miałam krwawienie śródcykliczne i troche mi to zaburzyło. wykres wciąz pokazuje dni płodne i owulacja nie została jeszcze wykryta. cykle mam co 28 dni . jak można odczytać mój wykres?

    Natu93 lubi tę wiadomość

    mój Aniołek Julia 22.05.2014 (14 tc) spij spokojnie moja iskierko
    24.09.2006 Nikola
    06.03.2015 Ineska
    q2diesc.png
  • anet525 Autorytet
    Postów: 1495 1354

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    66f0ad1b03c5ed54ab1858bce030b53e.png

    mój Aniołek Julia 22.05.2014 (14 tc) spij spokojnie moja iskierko
    24.09.2006 Nikola
    06.03.2015 Ineska
    q2diesc.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 14 marca 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anet, jak na razie nie było wyższych temperatur więc owulacji nie było, może to być cykl bez owulacyjny, no chyba,że tempka skoczy i wydłuży Ci się cykl. Powodzenia :)

    aga.just lubi tę wiadomość

    Izaczek
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 14 marca 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet - tak jak Iza pisze, owulki nie było. Choć ten skok 12/13 dc to mogła być nieudana próba owulacji.
    Miałaś wcześniej takie krwawienie śródcykliczne? Może warto to sprawdzić?

  • anet525 Autorytet
    Postów: 1495 1354

    Wysłany: 14 marca 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nigdy wczesniej nie miałam. mam zrobione badania na niektóre hormony i czekam na wyniki teraz , poniewaz mogło to być zaburzenie hormonalne. tak bynajmniej lekarz stwierdził. okaze się.

    mój Aniołek Julia 22.05.2014 (14 tc) spij spokojnie moja iskierko
    24.09.2006 Nikola
    06.03.2015 Ineska
    q2diesc.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto zapisuję się do wątku? Kto oczekuję na owulację? U mnie test niestety negatywny, więc teraz kwiecień- trzeba spiąć pośladki i do boju o upragnionego groszka!!!!! :D

    pasia27 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Florka Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heja! ja czekam wlasnie na owulacje... w tamtym miesiacu nie bylo wiec zaczynam sie niepokoic ze cos sie zaczyna psuc...

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/57aef9fd1fb9096d9105e0590a2805a6
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!
    Ja tez czekam - jest tuz za rogiem :p

    Florka, Gwiazdeczka27 lubią tę wiadomość

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy u Was ma być mniej więcej owulka? Florka rozumiem, że za pomocą tego portalu będziesz prowadziła wykres? Ja teraz tylko muszę poczekać na @ , lada moment sie pojawi, będę teraz już mierzyła temperaturę no i oczywiście bacznie będę obserwowała śluz czekając na owulację :D
    Powodzenia dziewczyny !!!

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzis wieczor do pojutrze powinna byc. Obstawiam jakos jutro rano. O ile pecherzyk peknie. Wyliczylam z Estradiolu jak rosnie od wczoraj. Mam nadzieje ze to miarodajne. No i test owu wczoraj meeega pozytyw. Lh wczoraj mialo pik bo dzis juz spadlo. Na tempke nie patrze bo skok moze byc i 3 dpo.

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez czekam...znow czekam, ciagle czekam wrrrr

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • PannaSensi Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również dołączam do grona czekających na owulację ... Jednak nie wiem , jak dokładnie sprawdzić śluz, wydaje mi się , że robię to niepoprawnie lub go nie mam. Już się trochę naczytałam na ten temat , ale dalej mam wątpliwości. Czy może być tak... że go nie wyczuwam?

    (nie wiem jak dołączyć wykres :P )

    Daisy lubi tę wiadomość

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie 27 mialam okres trwa zawsze 5 dni
    4 dni po okresie
    Odbylam z partnerem stosunek a wczoraj i dzis czuje pobolewanie jajnikow
    A nigdy po tylu dniach mnie nie bolaly dodam ze cykle mam 27-30 teraz mialam
    29

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaSensi wrote:
    Ja również dołączam do grona czekających na owulację ... Jednak nie wiem , jak dokładnie sprawdzić śluz, wydaje mi się , że robię to niepoprawnie lub go nie mam. Już się trochę naczytałam na ten temat , ale dalej mam wątpliwości. Czy może być tak... że go nie wyczuwam?

    (nie wiem jak dołączyć wykres :P )


    śluz najlepiej sprawdzać parę razy w ciągu dnia. Można robić to np. wkładając delikatnie palce do pochwy (tak na wyczucie) . Często więcej śluzu pojawia się po wypróżnieniu się.

    Ja czekam na @ powinnam dostać wczoraj albo dzisiaj, oczywiście zrobiłam dwa testy ciążowe (wyniki negatywne), temperatura spadła, czuje o dziwo mniejsze bóle jajników, miesiączkowe ale u mnie to znak, że okres będzie wyjątkowo bolesny, na szczęście mam w apteczce ketonal- tak na wszelki abym z bólu się nie wykończyła. U mnie owulacja dopiero 2 tygodnie, już nie mogę się doczekać, żeby znowu walczyć o groszka!! :)


    Juta już były odpowiedzi na zadawane przez Ciebie pytanie. :) Pewnie w tej chwili właśnie zaczęły ci się dni płodne tak to wychodzi,lub też sama owulacja stąd ten ból jajników, czasami towarzyszyć może kłucie. Obserwuj śluz, pewnie jest rozciągliwy... ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2014, 14:31

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Florka Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 wrote:
    A kiedy u Was ma być mniej więcej owulka? Florka rozumiem, że za pomocą tego portalu będziesz prowadziła wykres? Ja teraz tylko muszę poczekać na @ , lada moment sie pojawi, będę teraz już mierzyła temperaturę no i oczywiście bacznie będę obserwowała śluz czekając na owulację :D
    Powodzenia dziewczyny !!!

    Czesc Gwiazdeczko! Tak wlasnie zaczelam prowadzic obserwacje w tamtym miesiacu wiec jestem jeszcze zielona :). Przyznam szczerze, ze wykryacz owulacji mnie nie zachwycil... Test owulacyjny pokazla dwie kreski wczoraj i przedwczoraj (do tego bol prawego jajnika i rozciagliwy sluz) a mimo to wykywacz powiedzial ze owulacja byla kilka dni temu... moze dlatego ze moja temperatura jest dosyc niska. A wy jakie macie doswiadczenia?

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/57aef9fd1fb9096d9105e0590a2805a6
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym do końca nie wierzyła temu wykrywaczowi, w końcu to tylko program jest :) Bardzo dobrze sobie radzisz z obserwacjami swojego organizmu :) Najlepiej zaufać swojemu ciału :) na wykresie widać nagły spadek temperatury, który właśnie często zwiastuje nadchodzącą owulację :) (14 -sty dzień cyklu widzę u Ciebie) Trzymam kciuki , żeby się udało! :D

    Florka lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaSensi wrote:
    Ja również dołączam do grona czekających na owulację ... Jednak nie wiem , jak dokładnie sprawdzić śluz, wydaje mi się , że robię to niepoprawnie lub go nie mam. Już się trochę naczytałam na ten temat , ale dalej mam wątpliwości. Czy może być tak... że go nie wyczuwam?

    (nie wiem jak dołączyć wykres :P )


    Ja tez nie wierze programowi :) Jak patrze na moj wykres to sie zastanawiam czy moj nowy termomer moze byc walniety :D

    Kochana pod swoim wykresem po lewej stronie masz 'udostepnij wykres' - tam klikasz i klikasz na zakladke 'miniatura' i klikasz kopiuj i potem tutaj wklej. O tak: :D

    7eda39c3b212bdcff3d82f917fa26108.png

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na owu, w tym miesiącu zaczęłam mierzyć temperaturę, oczywiście wyjechałam na weekend i nie wzięłam termometru, więc mierzyłam innym i jest dużo wyżej, a teraz znów spadło. Akurat w tym czasie miałam @ więc nie spisuje jeszcze tego cyklu na straty bo po znowu wróciłam do swojego elektronika.

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ważne, że teraz już masz swój termometr właściwy :) Powodzenia w tym cyklu :)

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, jestem nowa ;) ja też czekam na owulacje.... wątpię czy wogóle będzie.......... mój gin twierdzi że mam cykle bezowulacyjne to jest mój ostatni cykl przed laparoskopią ;/ .

    Mam jeszcze taką cichą nadzieję że się uda
    pozdrawiam

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ