Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 22 listopada 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Nie Wiem jak mocne było Twoje krwawienie, czy to może było plamienie np. implantacyjne? Poszlabym zdecydowanie na beta HCG. Test jest jakościowy nie ilościowy i ciężko powiedzieć, na takim etapie bardzo bardzo wczesnej ciazy raczej nie wyskakuje bardzo ciemna kreska. Zachowaj spokój i zrób test ciazowy ale w laboratorium, możesz też przy okazji sprawdzić progesteron.
    Dziś byłam na becie jutro rano wynik🤔

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 22 listopada 2021, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Dziś byłam na becie jutro rano wynik🤔
    Trzymam kciuki:) daj znać jak wyszło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evolet wrote:
    Niestety w Polsce bywam raz na rok :/ Lekarz pierwszego kontaktu może mi przepisać, ale nie chcę sobie zaszkodzić. Tak, wszystkie badania zrobione. Prolaktyna i TSH w normie. AMH 5,4 - bardzo wysokie jak na mój wiek (norma dla 20-paroletniej dziewczyny), co mogłoby świadczyć o PCOS, ale moja ginekolog twierdzi, że to dobre AMH, że nie świadczy o tym, że mam PCOS i że powinnam się cieszyć...

    U mnie na teście 2 kreski 🥳🥳🥳
    Robiłam dzisiaj też betę. Wynik 177 🥰 Powtórzę jeszcze za dwa dni, ale wygląda na to, że mi Ovitrelle pomógł i to za drugim podejściem.
    Mam 41 lat i będzie to moje pierwsze dziecko, także dziewczyny - głową do góry. Będzie dobrze ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2021, 22:29

    Ewayak, Lili❤️, Kiki25, Angelles, Miphuhiz lubią tę wiadomość

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 22 listopada 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evolet wrote:
    U mnie na teście 2 kreski 🥳🥳🥳
    Robiłam dzisiaj też betę. Wynik 177 🥰 Powtórzę jeszcze za dwa dni, ale wygląda na to, że mi Ovitrelle pomógł i to za drugim podejściem.
    Mam 41 lat i będzie to moje pierwsze dziecko, także dziewczyny - głową do góry. Będzie dobrze ❤️
    Super:) gratuluję. Trzymam kciuki:) 😘

    evolet lubi tę wiadomość

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 449

    Wysłany: 22 listopada 2021, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Tak, te koło Czech, śliczna okolica, polecam:) A jak się czujesz masz siłę na ten cykl;)?
    Oo to kiedyś uda mi się tam pojechać 😊
    Dziękuję że pytasz 😊Mam 4 dzień okresu i osłabiona jestem i bez natchnienia dzisiaj, może dlatego ze poniedziałek 🙈ja mam różne myśli, ale chcemy teraz się ponownie starać. Jak pomyślę o grudniu to mi smutno. Bo mam urodziny i zaraz swieta i będziemy w gościach gdzie każdy ma dzieci.. Jeszcze nie dawno szwagierka tyle co urodziła i ciagle temat porodu, dziecka itd.. Coraz bardziej mnie to wszystko przytłacza. Ale jak nie będziemy próbować to się nie dowiemy.
    A ty jak się czujesz? Jak u ciebie z siłą na ten cykl? 🙂

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 449

    Wysłany: 22 listopada 2021, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evolet wrote:
    U mnie na teście 2 kreski 🥳🥳🥳
    Robiłam dzisiaj też betę. Wynik 177 🥰 Powtórzę jeszcze za dwa dni, ale wygląda na to, że mi Ovitrelle pomógł i to za drugim podejściem.
    Mam 41 lat i będzie to moje pierwsze dziecko, także dziewczyny - głową do góry. Będzie dobrze ❤️
    Pięknie! Ogromne Gratulacje i trzymam kciuki aby ciąża dobrze się rozwijała 🙏😘

    evolet lubi tę wiadomość

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 23 listopada 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Oo to kiedyś uda mi się tam pojechać 😊
    Dziękuję że pytasz 😊Mam 4 dzień okresu i osłabiona jestem i bez natchnienia dzisiaj, może dlatego ze poniedziałek 🙈ja mam różne myśli, ale chcemy teraz się ponownie starać. Jak pomyślę o grudniu to mi smutno. Bo mam urodziny i zaraz swieta i będziemy w gościach gdzie każdy ma dzieci.. Jeszcze nie dawno szwagierka tyle co urodziła i ciagle temat porodu, dziecka itd.. Coraz bardziej mnie to wszystko przytłacza. Ale jak nie będziemy próbować to się nie dowiemy.
    A ty jak się czujesz? Jak u ciebie z siłą na ten cykl? 🙂
    Chyba zbieram siły...:) tak, Święta to ciężki czas jak ma się takie problemy jak my. Urodziny mam miesiąc po Tobie:) musimy dac radę, wizytę u lekarza mam dopiero pod koniec grudnia niestety.

  • Smuzka Znajoma
    Postów: 0 0

    Wysłany: 23 listopada 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po zastrzyku miałam takie bóle jajnikow. Miałam zastrzyk w tam tyk cyklu w 13 dc jajeczko miało 17mm i endriometrium miało 9.5mm. Przez ten ból raz tylko udało się współżyć. I powiedział lekarzowi ze juz więcej nie chce.
    Ten cykl ma na stary.
    Biore 1-10 dc spirunol
    2_8 2×1 Aromak
    10-28 Encorton
    I codzienie wieczorem na zbicie prolaktyny i pabi.
    To juz 3 pełnu cykl takiego leczenia.
    Byłam w 10 dc cyklu zero jajeczka i cienkie endriom. Miałam przedłuzony Aromek do 15 dc i nie wiem co dalej.
    Zawsze brała luteine od 22 dnia cyklu tetaz ma nie brac.
    Ma brak owulacja moje jajniki spia i ma miesniaka. I od 7 lat nie zachodze w ciaze. Ale zaczełam sie leczy od sierpnia.
    A biore 12 tys witami d3 ADEK witamine E i Jod.
    Trace nadzieje juz..

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 556 251

    Wysłany: 23 listopada 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, w jakich dniach po przyjęciu ovitrelle serduszkujecie?
    Ja biorę ovitrelle w czwartek, lekarz kazał w środę i w piątek. To będzie mój 4 zastrzyk, jestem ciekawa waszych porad.

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Betti37 Autorytet
    Postów: 1147 369

    Wysłany: 23 listopada 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Hej dziewczyny, w jakich dniach po przyjęciu ovitrelle serduszkujecie?
    Ja biorę ovitrelle w czwartek, lekarz kazał w środę i w piątek. To będzie mój 4 zastrzyk, jestem ciekawa waszych porad.
    W okresie płodnym co 2 dni.
    Nie patrząc na zastrzyk.
    Plemniki trochę poczekają

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 449

    Wysłany: 23 listopada 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Chyba zbieram siły...:) tak, Święta to ciężki czas jak ma się takie problemy jak my. Urodziny mam miesiąc po Tobie:) musimy dac radę, wizytę u lekarza mam dopiero pod koniec grudnia niestety.
    A dostałaś już @? I jakie długie cykle? Trzeba znaleźć sobie zajęcie i jakoś oderwać się chociaż trochę od tego myślenia. Dużo ukojenia daje mi modlitwa :) ja mam wizytę 2 grudnia u lekarza. A 30 listopada mamy ostatnie Szczepienia

  • Smuzka Znajoma
    Postów: 0 0

    Wysłany: 23 listopada 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Hej dziewczyny, w jakich dniach po przyjęciu ovitrelle serduszkujecie?
    Ja biorę ovitrelle w czwartek, lekarz kazał w środę i w piątek. To będzie mój 4 zastrzyk, jestem ciekawa waszych porad.
    Mi mowiła gin maks co 3 dni. Bo wiadomo jak w życiu wychodzi.
    A masz bóle po zastrzyku? Mnie aż odbyt bolal. Raz prawy raz lewy jajnik.
    A co bierzesz na stymulację?

  • Smuzka Znajoma
    Postów: 0 0

    Wysłany: 23 listopada 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    A dostałaś już @? I jakie długie cykle? Trzeba znaleźć sobie zajęcie i jakoś oderwać się chociaż trochę od tego myślenia. Dużo ukojenia daje mi modlitwa :) ja mam wizytę 2 grudnia u lekarza. A 30 listopada mamy ostatnie Szczepienia
    Znam ten ból;( najgorsze jest czekanie na okres ;( modlitwa mi też pomaga.

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 556 251

    Wysłany: 23 listopada 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3-7 2x clostilbegyt
    5-25 2x estrofem
    16-26 2x duphaston

    Wczoraj miałam 11 dzień cyklu, pęcherzyki dominujące z lewego i prawego po 17 mm, kazał zastrzyk podać w czwartek.

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Hej dziewczyny, w jakich dniach po przyjęciu ovitrelle serduszkujecie?
    Ja biorę ovitrelle w czwartek, lekarz kazał w środę i w piątek. To będzie mój 4 zastrzyk, jestem ciekawa waszych porad.

    Mi powiedziała ginekolog, że codziennie 2 dni przed Ovitrelle i 3 dni po. Polecieliśmy na całość i było codziennie przez 7 dni po 2-3 razy. No i mamy efekty ;)

    Kiki25, Angelles lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Pięknie! Ogromne Gratulacje i trzymam kciuki aby ciąża dobrze się rozwijała 🙏😘

    Dziękuję i Gracias 🙏😘
    (bo tata Chilijczyk ;)

    Lili❤️, Angelles lubią tę wiadomość

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 23 listopada 2021, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    A dostałaś już @? I jakie długie cykle? Trzeba znaleźć sobie zajęcie i jakoś oderwać się chociaż trochę od tego myślenia. Dużo ukojenia daje mi modlitwa :) ja mam wizytę 2 grudnia u lekarza. A 30 listopada mamy ostatnie Szczepienia
    Tak dostałam, dziś już trzeci dzień. Zaczynam trochę ćwiczyć. Cykle mam od 24 do 28 dni, więc jakby normalne. Dopada mnie depresja, ale nowy cykl...nowe możliwości:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jeszcze wspomnę, że od sierpnia słuchałam afirmacji na zajście w ciążę. Nie wiem, czy tu można podawać linki, ale łatwo znajdziecie na YT jak wpiszecie afirmacja ciąża. Słuchałam tak 2-3 razy w tygodniu, ale z zapętleniem. A w ostatnim miesiącu, czyli teraz, kiedy zaszłam w ciążę, sama sobie ułożyłam te afirmacje i nagrałam się na dyktafon, a później na słuchawkach tego słuchałam. Na pewno codziennie w całym okresie owulacyjnym. O różnych porach dnia. Spróbujcie, bo jednak połowa sukcesu to głowa / pozytywne nastawienie.

    Ewayak, Angelles lubią tę wiadomość

  • Smuzka Znajoma
    Postów: 0 0

    Wysłany: 23 listopada 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    3-7 2x clostilbegyt
    5-25 2x estrofem
    16-26 2x duphaston

    Wczoraj miałam 11 dzień cyklu, pęcherzyki dominujące z lewego i prawego po 17 mm, kazał zastrzyk podać w czwartek.
    A tak szybko bierze Duphaston? Bo jak weźmiesz za szybko to blokuje owulacje.
    Ja akurat wole luteine do pochwy.

  • Smuzka Znajoma
    Postów: 0 0

    Wysłany: 23 listopada 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evolet wrote:
    Mi powiedziała ginekolog, że codziennie 2 dni przed Ovitrelle i 3 dni po. Polecieliśmy na całość i było codziennie przez 7 dni po 2-3 razy. No i mamy efekty ;)
    Gratulacje.

    evolet lubi tę wiadomość

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ