X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 17 listopada 2021, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evolet wrote:
    Nie dodałam, że mam 40 lat, więc wiek pewnie też robi swoje, a "walczymy" o pierwsze dziecko od kilku miesięcy.
    A masz może jakiegoś lekarza w Polsce? Może udaj się tutaj do kogoś. Progesteron po stwierdzone owulacji biorę w innym wypadku może zablokować owulacje. Nie wiem jak z lekarzem pierwszego kontaktu czy będzie miał takie moce żeby przepisać. Ale możesz spróbować u endokrynologa. A robiłaś jakąś wstępną diagnostykę? Prolaktyna, TSH? Itp?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    A masz może jakiegoś lekarza w Polsce? Może udaj się tutaj do kogoś. Progesteron po stwierdzone owulacji biorę w innym wypadku może zablokować owulacje. Nie wiem jak z lekarzem pierwszego kontaktu czy będzie miał takie moce żeby przepisać. Ale możesz spróbować u endokrynologa. A robiłaś jakąś wstępną diagnostykę? Prolaktyna, TSH? Itp?

    Niestety w Polsce bywam raz na rok :/ Lekarz pierwszego kontaktu może mi przepisać, ale nie chcę sobie zaszkodzić. Tak, wszystkie badania zrobione. Prolaktyna i TSH w normie. AMH 5,4 - bardzo wysokie jak na mój wiek (norma dla 20-paroletniej dziewczyny), co mogłoby świadczyć o PCOS, ale moja ginekolog twierdzi, że to dobre AMH, że nie świadczy o tym, że mam PCOS i że powinnam się cieszyć...

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    No i moja beta dziś 0.1 😔 trudno
    Cześć, u mnie 0,5;( ...masz plan na przyszły cykl?

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 19 listopada 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Cześć, u mnie 0,5;( ...masz plan na przyszły cykl?
    Przykro mi 😔 jak narazie to czekam na @ i potem wizyta u lekarza, wtedy zobaczymy co powie. Ogólnie jeszcze jestem przed szczepieniami limfocytami męża i one też mają czasem wpływ, że od razu nie zachodzi się. Ale też sama mam miliny myśli w głowie co tym razem 😔
    A ty masz plan?

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 19 listopada 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się, czy nie poczekać do stycznia i powtórzyć stymulacje, napisałam do lekarza czy mam w tym roku jeszcze przyjść czy już w styczniu. Sama nie wiem co robić. Czy może te dwa mc teraz "Po prostu" zapomnieć i kochac się "bez planu". Dziwnie jajniki mnie bolą;(

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 20 listopada 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Zastanawiam się, czy nie poczekać do stycznia i powtórzyć stymulacje, napisałam do lekarza czy mam w tym roku jeszcze przyjść czy już w styczniu. Sama nie wiem co robić. Czy może te dwa mc teraz "Po prostu" zapomnieć i kochac się "bez planu". Dziwnie jajniki mnie olą;(
    Może teraz rzeczywiście odpuścić plan na dwa miesiące i kochać się. Taka głowa spokojna i odpocznie. Ja myślę nad zioła ojca sroki.
    Ogólnie to wczoraj dostałam @ i pod koniec przyszłego tygodnia pojadę do lekarza. Powiem mu ze teraz nie chce ovitrelle. Niech pęcherzyk sam pęknie i też z podejściem takim będziemy ze co będzie to będzie i nie będę tyle testów robić. Ja musze być od owulacji na heparynie więc będę ją brała jak monitoring potwierdzi ją.
    Zobaczysz ze wkoncu się uda 🙏

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 20 listopada 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, też biorę heparyne I jeszcze progesteron;( A zioła będę piła, nie zaszkodzą A mogą pomóc. Umowie się do lekarza też.

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 20 listopada 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Lili, też biorę heparyne I jeszcze progesteron;( A zioła będę piła, nie zaszkodzą A mogą pomóc. Umowie się do lekarza też.
    A które zioła będziesz pić? Albo już pijesz?
    Ehh oby grudzień był dla nas łaskawy 🙏

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 20 listopada 2021, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny miałam zastrzyk ovitrelle w 15 dniu cyklu na pęknięcie pęcherzyka robiłam testy ciążowe od 6 dnia specjalnie żeby widzieć jak długo będzie się utrzymywał co dwa dni robiłam i w 11 dniu bardzo słaby już był a w 12 i 13 dniu po biało. Dostałam okres po 2 dniach dziś mam 3 dzień i praktyczne koniec mało co plamienia tylko ale nie dawało mi spokoju to że wciąż mam spuchnięte piersi a najbardziej brodawki mega są i trochę drażnią i mówię a ciul zrobię test bo mam jeszcze dwa i zrobiłam przed kąpielą fakt że mocz był rozcienczony bo wcześniej sikalam ale kurde wyszła blada kreska mocniejsza niz tego 11 dnia co jeszcze była i nie wiem co mam myśleć jesteś zesrana za przeproszeniem boje się co to może być. Zaraz myślę o ciąży pozamacicznej itd lub poronieniu nie wiem czy uda mi się zdjęcie dodać testu może też zauważycie bo na żywo widać. Nie wiem jak dodać zdjęcie. Poradzicie mi

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 21 listopada 2021, 02:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Hej dziewczyny miałam zastrzyk ovitrelle w 15 dniu cyklu na pęknięcie pęcherzyka robiłam testy ciążowe od 6 dnia specjalnie żeby widzieć jak długo będzie się utrzymywał co dwa dni robiłam i w 11 dniu bardzo słaby już był a w 12 i 13 dniu po biało. Dostałam okres po 2 dniach dziś mam 3 dzień i praktyczne koniec mało co plamienia tylko ale nie dawało mi spokoju to że wciąż mam spuchnięte piersi a najbardziej brodawki mega są i trochę drażnią i mówię a ciul zrobię test bo mam jeszcze dwa i zrobiłam przed kąpielą fakt że mocz był rozcienczony bo wcześniej sikalam ale kurde wyszła blada kreska mocniejsza niz tego 11 dnia co jeszcze była i nie wiem co mam myśleć jesteś zesrana za przeproszeniem boje się co to może być. Zaraz myślę o ciąży pozamacicznej itd lub poronieniu nie wiem czy uda mi się zdjęcie dodać testu może też zauważycie bo na żywo widać. Nie wiem jak dodać zdjęcie. Poradzicie mi
    Hey, idź w poniedziałek na betę, wtedy to rozwieje Twoje wątpliwości.

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 21 listopada 2021, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    A które zioła będziesz pić? Albo już pijesz?
    Ehh oby grudzień był dla nas łaskawy 🙏
    Ziola Ojca Sroki nr 3, kupiłam już mieszanke w sklepie zielarskim przez Internet. W smaku dość dobre. Tak, grudzień mogły być dla nas łaskawy...

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 21 listopada 2021, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Hey, idź w poniedziałek na betę, wtedy to rozwieje Twoje wątpliwości.
    Dziś zrobiłam ostatni test co mi się został i jest widać coś ale słabo więc nie wiem może byłam ale wyleciało i utrzymują się jakieś resztki jeszcze😔 nikt nie miał takiej sytuacji?

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 21 listopada 2021, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Dziś zrobiłam ostatni test co mi się został i jest widać coś ale słabo więc nie wiem może byłam ale wyleciało i utrzymują się jakieś resztki jeszcze😔 nikt nie miał takiej sytuacji?
    Nie Wiem jak mocne było Twoje krwawienie, czy to może było plamienie np. implantacyjne? Poszlabym zdecydowanie na beta HCG. Test jest jakościowy nie ilościowy i ciężko powiedzieć, na takim etapie bardzo bardzo wczesnej ciazy raczej nie wyskakuje bardzo ciemna kreska. Zachowaj spokój i zrób test ciazowy ale w laboratorium, możesz też przy okazji sprawdzić progesteron.

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 21 listopada 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Ziola Ojca Sroki nr 3, kupiłam już mieszanke w sklepie zielarskim przez Internet. W smaku dość dobre. Tak, grudzień mogły być dla nas łaskawy...
    To też kupię 😊 polecam nowennę pomejanską.. Ja teraz drugą odmawiam i mocno wierzę, że mateńka wysłucha moja prośbę 🙏

    Angelles lubi tę wiadomość

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    To też kupię 😊 polecam nowennę pomejanską.. Ja teraz drugą odmawiam i mocno wierzę, że mateńka wysłucha moja prośbę 🙏
    Chyba dokładnie rok temu odmówiłam nowennę. A słyszałaś o proszku z groty mlecznej? W sanktuarium w Wambierzycach dostałam proszek, i możliwość modlitwy przy kawałku skały z tej groty.

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 21 listopada 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Chyba dokładnie rok temu odmówiłam nowennę. A słyszałaś o proszku z groty mlecznej? W sanktuarium w Wambierzycach dostałam proszek, i możliwość modlitwy przy kawałku skały z tej groty.
    Nie słyszałam o tym proszku. A jak można dostać ten proszek? Trzeba pewnie tam pojechać

  • 19Aga89 Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 21 listopada 2021, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2022, 19:56

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 21 listopada 2021, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Nie słyszałam o tym proszku. A jak można dostać ten proszek? Trzeba pewnie tam pojechać
    Wygoogluj sobie grota mleczna. Ja zupełnie przypadkowo dowiedziałam się o Niej na wakacjach, będąc już w tym sanktuarium. Tak, chyba trzeba osobiście pojechać. Wcześniej też nie wiedziałam

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 22 listopada 2021, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Wygoogluj sobie grota mleczna. Ja zupełnie przypadkowo dowiedziałam się o Niej na wakacjach, będąc już w tym sanktuarium. Tak, chyba trzeba osobiście pojechać. Wcześniej też nie wiedziałam
    Przeczytałam i pięknie ze można w taki sposób się pomodlić. Osobiście też bym chciała, ale nie mam tej przyjemności tam pojechać. Wambierzyce to są blisko Czech tak?

  • Ewayak Ekspertka
    Postów: 194 60

    Wysłany: 22 listopada 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Przeczytałam i pięknie ze można w taki sposób się pomodlić. Osobiście też bym chciała, ale nie mam tej przyjemności tam pojechać. Wambierzyce to są blisko Czech tak?
    Tak, te koło Czech, śliczna okolica, polecam:) A jak się czujesz masz siłę na ten cykl;)?

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ