X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Starająca i jak miałaś owulację?

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Hej Starająca i jak miałaś owulację?
    Hej tak 🙈🙈🙈 czułam normalnie że była wczoraj albo przed wczoraj widać płyn. Powiedział że wszystko bardzo dobrze wygląda u mnie jak na endometrioze bo jest owulacja torbieli nie ma i wszystko ok ogólnie. Zapisał mi dupashon po 2 tabletki dziennie od poniedziałku mam brać do 25dc . I jeżeli teraz się nie uda to bierze mnie na drożność jajowodów a ja się strasznie boje tego ale chyba pójdę jeżeli teraz się nie uda. Więc trzymajcie kciuki za mnie żeby się udało teraz przynajmniej jak bym teraz w tym cyklu test zrobiła to nie wyjdzie zastrzyk 🤣🤣 a siostra ma narazie pusty pęcherzyk a USG pokazuje że to 5 tydzień i 6 dzień. Za 2 tygodnie ma przyjść i się okaże czy wszystko dobrze czy nie🤔

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze Wychodzac od niego mówi do mnie a może już jest Pani w ciąży🤣🤣 normalnie znowu nadzieją mi wróciła 🙈

    stara Staraczka, Angelles lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @starajaca super
    Ja byłam w ubiegłym roku na sonoHSG
    Nie ma się co bać ból niewielki ... Gdyby trzeba było udrażniać to może być większy
    Plus poodbno po badaniu 3 mce są z większym prawdopodobieństwem na ciążę

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara Staraczka wrote:
    @starajaca super
    Ja byłam w ubiegłym roku na sonoHSG
    Nie ma się co bać ból niewielki ... Gdyby trzeba było udrażniać to może być większy
    Plus poodbno po badaniu 3 mce są z większym prawdopodobieństwem na ciążę
    No mówił mi właśnie że przez 3 miesiące są większe szanse. Ja dziś czuję na zmianę kłucie raz jeden jajnik raz drugi. Teraz przynajmniej wiem kiedy była owulacja i mogę liczyć ile dni juz jestem po.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ogólnie to jest tragedia ze mną coś mnie bierze gardło mnie boli , katar głowa lekko zimno mi a jutro idziemy na urodziny do znajomych i szlak mnie trafia jak jeszcze gorączka mi dojdzie to nie wiem 🤦🤦🤦 a na 9 do pracy jadę na 3 klientki 😔

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    No mówił mi właśnie że przez 3 miesiące są większe szanse. Ja dziś czuję na zmianę kłucie raz jeden jajnik raz drugi. Teraz przynajmniej wiem kiedy była owulacja i mogę liczyć ile dni juz jestem po.
    To super. Trzymam kciuki. Ja Mam namiary na klinikę w Krakowie na to sono z pianką. Miałam jechać w tym mc ale nie wyrobie się z badaniami. Koszt 500 zł. Podobno wykonuje 2 lekarzy w tym profesor specjalizujący się w tym. Także jak będę się decydować to tylko tam😊

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    To super. Trzymam kciuki. Ja Mam namiary na klinikę w Krakowie na to sono z pianką. Miałam jechać w tym mc ale nie wyrobie się z badaniami. Koszt 500 zł. Podobno wykonuje 2 lekarzy w tym profesor specjalizujący się w tym. Także jak będę się decydować to tylko tam😊
    Moja koleżanka miała robioną drożność z kontrastem i mówi że żałuję że czytała o tym bo była tak wystraszona a nic ją nie bolało. No ale miała drożne a nie wiadomo jak jest jak są nie drożne 🤷

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna jestem 10 dni po zastrzyku i 8 dni po owulacji. Dzisiaj rano zrobiłam test i negatywny,czyli zastrzyk już się nie utrzymuje. Do miesiączki 4 dni według kalendarzyka,a tempka rośnie dziś 37.03 C. Czy,któraś tak miała i ciąża jednak była?czy już mam się szykować na nowy cykl starań?

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique wrote:
    Dziewczyna jestem 10 dni po zastrzyku i 8 dni po owulacji. Dzisiaj rano zrobiłam test i negatywny,czyli zastrzyk już się nie utrzymuje. Do miesiączki 4 dni według kalendarzyka,a tempka rośnie dziś 37.03 C. Czy,któraś tak miała i ciąża jednak była?czy już mam się szykować na nowy cykl starań?
    Temperatura spada przed samym okresem jak to dziewczyny mi pisały ostatnio. Mi zastrzyk dłużej się utrzymywał i nic nie wyszło miałam 3 cykle z nim a teraz okazało się że owulacja sama była więc cierpliwie czekam. Zawsze jest szansa nie zależnie od tego ile zastrzyk się utrzymuje.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ze mną jest tragedia chyba covida złapałam. Od czwartku coś mnie brało ale od wczoraj tak konkretnie. Gorączka, ból głowy , gardła , kaszel doszedł, trzęsie mnie zimno i mój syn to samo. Jutro idziemy do lekarza i na testy pewnie pójdę. A od jutra mam brać dupashon 2x dziennie i się zastanawiam czy z lekami które dostanę pewnie jakiś antybiotyk nie będzie to jakoś źle działać 🤔 masakra poprostu

  • Smuzka Znajoma
    Postów: 0 0

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Muszę się was poradzić. Byłam wczoraj u gina 11 dc. W prawym jajniku puste jajo w jajniki powyżej 30mm. W lewy 4 jajka dominujące po 10 _11 mm. We wtorek ma przyjść na USG to będzie 14 dc.
    Co to znaczy puste jajo? Jak mi do wtorku nie pęknie te puste jajo to będe musiała zastrzyk. Szczerze nie chcę go brać. Bo to bedzie silny ból i nawet może być krwawienie.
    Ma przedłożony Aromak 2 tabletki do wtorku.
    O ciąży nie myśle bo i tak nie ma szans. I mąż już nie chce:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Temperatura spada przed samym okresem jak to dziewczyny mi pisały ostatnio. Mi zastrzyk dłużej się utrzymywał i nic nie wyszło miałam 3 cykle z nim a teraz okazało się że owulacja sama była więc cierpliwie czekam. Zawsze jest szansa nie zależnie od tego ile zastrzyk się utrzymuje.

    Mi właśnie tempka idzie w górę, próbowałam badać szyjkę i dzisiaj ledwo ją wyczułam więc jest wysoko jest średnio twarda i zamknięta, a ze 2 dni temu była średnio wysoko I zamknięta,bo mogłam ją spokojnie wyczuć.
    Dziękuję Ci za te słowa otuchy,że szansa jest nie zależnie od tego ile zastrzyk się utrzymuje.

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique wrote:
    Mi właśnie tempka idzie w górę, próbowałam badać szyjkę i dzisiaj ledwo ją wyczułam więc jest wysoko jest średnio twarda i zamknięta, a ze 2 dni temu była średnio wysoko I zamknięta,bo mogłam ją spokojnie wyczuć.
    Dziękuję Ci za te słowa otuchy,że szansa jest nie zależnie od tego ile zastrzyk się utrzymuje.
    Przynajmniej jak zrobisz test to będziesz pewna że to nie zastrzyk tylko ciąża. Trzymam kciuki 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Przynajmniej jak zrobisz test to będziesz pewna że to nie zastrzyk tylko ciąża. Trzymam kciuki 😘
    Dziś 10 dni po zastrzyku negatywny, powtórzę w dniu spodziewanej miesiączki i dam znać 😊
    I trzymam kciuki za Ciebie,żeby się udało 😊

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Smuzka Znajoma
    Postów: 0 0

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique wrote:
    Dziś 10 dni po zastrzyku negatywny, powtórzę w dniu spodziewanej miesiączki i dam znać 😊
    I trzymam kciuki za Ciebie,żeby się udało 😊
    Mi po zastrzyku do 12 dni test wychodził pozytywny.
    Trzymam kciuki
    Nie robię testu w dniu spodziewanej miesiączki tylki jak mi sie spóźnia.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smużka 29 wrote:
    Hej. Muszę się was poradzić. Byłam wczoraj u gina 11 dc. W prawym jajniku puste jajo w jajniki powyżej 30mm. W lewy 4 jajka dominujące po 10 _11 mm. We wtorek ma przyjść na USG to będzie 14 dc.
    Co to znaczy puste jajo? Jak mi do wtorku nie pęknie te puste jajo to będe musiała zastrzyk. Szczerze nie chcę go brać. Bo to bedzie silny ból i nawet może być krwawienie.
    Ma przedłożony Aromak 2 tabletki do wtorku.
    O ciąży nie myśle bo i tak nie ma szans. I mąż już nie chce:(
    Krwawienie po zastrzyku i ból??? Nie miałam takiego czegoś a miałam nie pęknięty pęcherzyk z którego zrobił się torbiel a w drugim też już rósł i był duży i nic mi nie było a pękło.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra byłam na wymazie mam covida. Czuję się strasznie. Kaszel, ból głowy, katar, pocę się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Masakra byłam na wymazie mam covida. Czuję się strasznie. Kaszel, ból głowy, katar, pocę się.
    Bardzo mi przykro i życzę dużo zdrowia 😘 Ja raczej ten cykl też mam stracony,w niedzielę 37.03,wczoraj 37.00,a dziś 36.98 C i dwa dni do miesiączki 😔
    5dec74b9f0b9b803cb9ba86c6e5cae3a.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 12:18

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Masakra byłam na wymazie mam covida. Czuję się strasznie. Kaszel, ból głowy, katar, pocę się.
    Dużo zdrówka 😊

    Starająca111 lubi tę wiadomość

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ