X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam ja oczywiście z nudów zamówiłam wczoraj 10 testów przez neta jutro będą 🙈 teraz będę robić ale przynajmniej nie będzie dylematu czy to jeszcze zastrzyk czy nie jak by coś było 🤣🙈

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś zamówiłam 5 w aptece DOZ 😅,dziś sobie wmawiałam, że widzę cień cienia,ale to tylko oczy wyobraźni😅

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique wrote:
    Ja dziś zamówiłam 5 w aptece DOZ 😅,dziś sobie wmawiałam, że widzę cień cienia,ale to tylko oczy wyobraźni😅
    Hehe znam to szkoda że pozytywny wychodzi tylko test na covida mi🤣🤣🙈🙈🤦

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Hehe znam to szkoda że pozytywny wychodzi tylko test na covida mi🤣🤣🙈🙈🤦
    Ale zawsze jakiś pozytywny 😅a tak na serio,jak się czujesz przez covida?
    A co do cyklu,który masz dzień? Ja po 2 latach starań już bym chciała zobaczyć te upragnione 2 kreski.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 18dc 9 lub 8 dni po owulacji. A czuję się już lepiej choć wciąż słabo, kaszle , katar mam i ta głowa boli co jakiś czas. Mniej już poty mnie oblewają ale jeszcze są. A ty który dzień cyklu? Ile do okresu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Jestem w 18dc 9 lub 8 dni po owulacji. A czuję się już lepiej choć wciąż słabo, kaszle , katar mam i ta głowa boli co jakiś czas. Mniej już poty mnie oblewają ale jeszcze są. A ty który dzień cyklu? Ile do okresu?
    Ważne, że już lepiej się czujesz 💪Ja jestem 11 dniu po owulacji i w 23 dniu cyklu,aplikacja pokazuje,że jutro miesiączka, ale zupełnie się na nią nie czuję.
    W tym miesiącu chyba przez stymulację Letrozolem to owulacja przyszła szybciej 🤔

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique wrote:
    Ważne, że już lepiej się czujesz 💪Ja jestem 11 dniu po owulacji i w 23 dniu cyklu,aplikacja pokazuje,że jutro miesiączka, ale zupełnie się na nią nie czuję.
    W tym miesiącu chyba przez stymulację Letrozolem to owulacja przyszła szybciej 🤔
    No to trzymam kciuki 👍👍 jutro test?

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie jestem przeziębiona od poniedziałku a w piątek mam iac do gin I zobaczyć czy urósł pęcherzyki i ostatecznie przyjąć ovi czy któraś miała taka sytulacje że byla przeziębiona i przyjęła ovitrelle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    No to trzymam kciuki 👍👍 jutro test?
    Zrobiłam dzisiaj i dopratrywalam się cienia kreski 😅 jutro zrobię kolejny,chociaż z godzinę temu zabolały mnie plecy jak na miesiączkę 😏

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Hej mam pytanie jestem przeziębiona od poniedziałku a w piątek mam iac do gin I zobaczyć czy urósł pęcherzyki i ostatecznie przyjąć ovi czy któraś miała taka sytulacje że byla przeziębiona i przyjęła ovitrelle?
    Ale to chyba nie ma żadnego wpływu na nic 🤔

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 26 stycznia 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby nie tylko czy to może mieć inne działanie przy przeziębieniu ;/a nie mam jak się zapytać gin bo zaraz pomyśli że.mam koronę i odwoła mi wizytę a test robiłam i nie mam covida więc sama nie wiem co robić....;(

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 27 stycznia 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    No niby nie tylko czy to może mieć inne działanie przy przeziębieniu ;/a nie mam jak się zapytać gin bo zaraz pomyśli że.mam koronę i odwoła mi wizytę a test robiłam i nie mam covida więc sama nie wiem co robić....;(
    Ja bym wzięła przecież to hormon bthcg nawet z alkoholem nie ma wpływu na nic.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam nikt nie testuje? Ja dziś dwa razy miałam takie mega ukłucie po prawej stronie jajnika z którego była owulacja. Mam 6 dni do okresu ale już czuję pobolewanie brzucha😔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Jak tam nikt nie testuje? Ja dziś dwa razy miałam takie mega ukłucie po prawej stronie jajnika z którego była owulacja. Mam 6 dni do okresu ale już czuję pobolewanie brzucha😔
    Ja się testowałam,znowu biało.Do tego spadek temperatury.Już straciłam nadzieję, cały dzień chce mi się płakać 😢I dalej brak jakichkolwiek objawów nadchodzącej miesiączki,plecy nie bolą,piersi nie bolą,brzuch też nie... Dziwny mam ten cykl.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique wrote:
    Ja się testowałam,znowu biało.Do tego spadek temperatury.Już straciłam nadzieję, cały dzień chce mi się płakać 😢I dalej brak jakichkolwiek objawów nadchodzącej miesiączki,plecy nie bolą,piersi nie bolą,brzuch też nie... Dziwny mam ten cykl.
    Czyli ty jesteś po terminie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według Ovi miałam mieć miesiączkę wczoraj,wedlug innej aplikacji, która zainstalowałam wskazuje na niedzielę 🤷‍♀️Ale zawsze objawy nadchodzącej miesiączki miałam 2-3 dni wcześniej, teraz nic.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak to jest od owulcji zawsze jest 14 dni do okresu nie? Pierwsza faza cyklu jest ruchoma ale ta druga od owulacji zawsze taka sama 14 dni nie? Więc ja miałam owulacje teraz wcześniej bo była sprawdzona więc prawidłowo okres powinien być za 4 lub 3 dni🤷 Dominique a ty kiedy owulację miałaś? Którego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja owulację mialam w sobotę 15 stycznia.Do tej pory miesiączkę dostawałam 10-12 dni od owulacji. Więc już samo to mnie dziwi, że dziś 13 dzień i brak miesiączki,a spadek temperatury.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique wrote:
    Ja owulację mialam w sobotę 15 stycznia.Do tej pory miesiączkę dostawałam 10-12 dni od owulacji. Więc już samo to mnie dziwi, że dziś 13 dzień i brak miesiączki,a spadek temperatury.
    A napewno wiesz że owulacja była 11 lub 12 dni temu zawsze? Bo z tego co wiem to okres 14 dni po owulacji jest niby zawsze. Więc jak jutro nie dostaniesz to jest szansa.

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    A napewno wiesz że owulacja była 11 lub 12 dni temu zawsze? Bo z tego co wiem to okres 14 dni po owulacji jest niby zawsze. Więc jak jutro nie dostaniesz to jest szansa.
    U mnie chyba nigdy nie miałam 14 dni drugiej fazy. Zazwyczaj mam 11-12 dni

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ