X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 16 lutego 2022, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Pozwolę sobie zapytać, po co badać progesteron po 6 dniach od zastrzyku? Daje nam to jakaś informację? :)
    Wynik mówi czy odbyła się owulacja i czy progesteron jest dobry czy trzeba wziąć dupashon. Bo mimio zastrzyku może owulcji nie być każdy organizm jest inny niektóre biorą dwa zastrzyki.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 16 lutego 2022, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kori wrote:
    Pozwolę sobie zapytać, po co badać progesteron po 6 dniach od zastrzyku? Daje nam to jakaś informację? :)
    A do tego jeżeli owulacja była a progesteron jest słaby to jeżeli dojdzie do zapłodnienia to wszystko może wylecieć z okresem 🤷

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 17 lutego 2022, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec tak ja jestem po ostatnim zastrzyku wczoraj czułam wieczorem jakieś kłucie jajników i dziś trochę też nawet była ochota na ❤️❤️ więc nie wiem piersi mnie znów bolą bo przez 3 ostatnie okresy wcale nie bolały no i skutkiem tego był bardzo słaby progesteron. Zastanawiam się jednego jak zawsze mnie bolały piersi od około owulacji do prawie okresu to nie było owulacji a jak owulacja zaczęła być to piersi przestały boleć i słaby progesteron. No i w końcu po 3 miesiącach piersi zaczęły boleć to znów owulacji chyba nie było i przez to zastrzyk wzięłam na pęknięcie więc teraz ostatnie czekanie. Ale zastanawia mnie ta sytuacja o co chodzi z tym że tak mi się dzieje. Okres mam mieć 28 wiec czekamy 😉

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 18 lutego 2022, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Wiec tak ja jestem po ostatnim zastrzyku wczoraj czułam wieczorem jakieś kłucie jajników i dziś trochę też nawet była ochota na ❤️❤️ więc nie wiem piersi mnie znów bolą bo przez 3 ostatnie okresy wcale nie bolały no i skutkiem tego był bardzo słaby progesteron. Zastanawiam się jednego jak zawsze mnie bolały piersi od około owulacji do prawie okresu to nie było owulacji a jak owulacja zaczęła być to piersi przestały boleć i słaby progesteron. No i w końcu po 3 miesiącach piersi zaczęły boleć to znów owulacji chyba nie było i przez to zastrzyk wzięłam na pęknięcie więc teraz ostatnie czekanie. Ale zastanawia mnie ta sytuacja o co chodzi z tym że tak mi się dzieje. Okres mam mieć 28 wiec czekamy 😉
    Kciuki zapewnione

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Justkaro Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 20 lutego 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie. Staramy się z mężem o dzidziusia 1,5 roku. To 2 cykl dopiero u jakiegoś ogarniętego lekarza. Dostałam clo, później 6 zastrzyków bemfola, urosły 2 pęcherzyki jeden 21mm, drugi 18mm. Dostałam 4.02 zastrzyk z ovitrelle. Ogólnie ból piersi i ból podbrzusza z przewagą w lewym jajniku (owulacja w prawym). W 14dpo zrobiłam betę wyszła 0,3. Wczoraj powinna być @, dzisiaj jest 17dpo,a objawów na okres jako takich jak co miesiąc brak. Także sama już nie wiem co myśleć. Czekać jeszcze parę dni i iść znowu na betę bo jak to mówią nadzieja umiera ostatnia czy jednak niestety czekać na @. ?

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 20 lutego 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justkaro wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie. Staramy się z mężem o dzidziusia 1,5 roku. To 2 cykl dopiero u jakiegoś ogarniętego lekarza. Dostałam clo, później 6 zastrzyków bemfola, urosły 2 pęcherzyki jeden 21mm, drugi 18mm. Dostałam 4.02 zastrzyk z ovitrelle. Ogólnie ból piersi i ból podbrzusza z przewagą w lewym jajniku (owulacja w prawym). W 14dpo zrobiłam betę wyszła 0,3. Wczoraj powinna być @, dzisiaj jest 17dpo,a objawów na okres jako takich jak co miesiąc brak. Także sama już nie wiem co myśleć. Czekać jeszcze parę dni i iść znowu na betę bo jak to mówią nadzieja umiera ostatnia czy jednak niestety czekać na @. ?
    Hej ja po 1 zastrzyku @ mi sie przesunela i potem mialam pause u gin i pojechalam na wakacje i drugiej @ nie mialam wcsle i bralam tabletki na wywolanie @ takze musisz sie chwile wstrzymac z pare dni i zrobic sobie test jesli nie wyjdzie nic zglos sie do gin ona powinna ci powiedziec co robic dalej ale bety raczej bym juz nie robila pozdrawiam.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 21 lutego 2022, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justkaro wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie. Staramy się z mężem o dzidziusia 1,5 roku. To 2 cykl dopiero u jakiegoś ogarniętego lekarza. Dostałam clo, później 6 zastrzyków bemfola, urosły 2 pęcherzyki jeden 21mm, drugi 18mm. Dostałam 4.02 zastrzyk z ovitrelle. Ogólnie ból piersi i ból podbrzusza z przewagą w lewym jajniku (owulacja w prawym). W 14dpo zrobiłam betę wyszła 0,3. Wczoraj powinna być @, dzisiaj jest 17dpo,a objawów na okres jako takich jak co miesiąc brak. Także sama już nie wiem co myśleć. Czekać jeszcze parę dni i iść znowu na betę bo jak to mówią nadzieja umiera ostatnia czy jednak niestety czekać na @. ?
    Zrób test ciążowy 😉

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 22 lutego 2022, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justkaro wrote:
    Cześć dziewczyny, mam pytanie. Staramy się z mężem o dzidziusia 1,5 roku. To 2 cykl dopiero u jakiegoś ogarniętego lekarza. Dostałam clo, później 6 zastrzyków bemfola, urosły 2 pęcherzyki jeden 21mm, drugi 18mm. Dostałam 4.02 zastrzyk z ovitrelle. Ogólnie ból piersi i ból podbrzusza z przewagą w lewym jajniku (owulacja w prawym). W 14dpo zrobiłam betę wyszła 0,3. Wczoraj powinna być @, dzisiaj jest 17dpo,a objawów na okres jako takich jak co miesiąc brak. Także sama już nie wiem co myśleć. Czekać jeszcze parę dni i iść znowu na betę bo jak to mówią nadzieja umiera ostatnia czy jednak niestety czekać na @. ?
    I jak tam jest okres czy ciąża 😉😉

  • Justkaro Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 22 lutego 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    I jak tam jest okres czy ciąża 😉😉
    Niestety okres... Od jutra clo i w środę do ginekologa... I znowu zaczynamy zabawę od początku...

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem 12 dni po, zastrzyku ovitrelle zrobiłam dzis betę wyszła 30.93 czy to to będzie fałszywy wynik ??

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 23 lutego 2022, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juśka90 wrote:
    Dziewczyny jestem 12 dni po, zastrzyku ovitrelle zrobiłam dzis betę wyszła 30.93 czy to to będzie fałszywy wynik ??
    No wydaje mi się że nie w 12 dniu to już jakieś resztki góra 6,0 a tu tyle🙂 raczej ciąża 👍👍😉

  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1411 1897

    Wysłany: 24 lutego 2022, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx wrote:
    Przepraszam, że tak wbijam, ale gdyby któraś z Was była z okolic Katowic/Sosnowca/Jaworzna to mam na sprzedaż 2 zastrzyki Ovitrelle, ważne do 05/2022. Przechowywane cały czas w lodówce oczywiście. Nie zdążyłam ich użyć, jak widać w stopce, a oczywiście kapana w gorącej wodzie kupiłam obydwa z recepty. Jeżeli któraś byłaby chętna to proszę o wiadomość priv :)
    Jestem zainteresowana :)

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 25 lutego 2022, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka u mnie dziś minęło o godzinie 12 dziesięć dni od zastrzyku zrobiłam z ciekawości test i pozytywny jeszcze. Ciekawe czy zastrzyk to jest jeszcze 🤔

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 26 lutego 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że nikt tu już nie zagląda. Szkoda😥

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 26 lutego 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Widzę że nikt tu już nie zagląda. Szkoda😥
    Starająca jestem i Ci kibicuję. Reszcie dziewczyn oczywiście też 😊. Zrobiłaś bete? Dawaj znać co i jak.

    Jesli chodzi o mnie zaprzestalam działań na 3 miesiące. Musiałam zmienić pracę z przyczyn niezależnych ode mnie. Na szczęście od razu znalazłam nową😊😊😊
    Teraz widzę że taki odpoczynek i regeneracja są mi potrzebne. Mój śluz zaczyna być normalny w okresie plodnym a podczas starań wogole go nie mialam! Lekarz podczas usg w trakcie owulacji stwierdził że wogole go nie mam. Od razu zasugerował że stres ma na śluz ogromny wpływ. Także jeszcze parę tygodni i powracam do działania.
    Będę rozpoczynać z Ovarinem, ziołami ojca Sroki i olejem z Wiesiołka.

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 26 lutego 2022, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juśka90 wrote:
    Dziewczyny jestem 12 dni po, zastrzyku ovitrelle zrobiłam dzis betę wyszła 30.93 czy to to będzie fałszywy wynik ??
    Wow. Powtórzyłaś bete? Rośnie?

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 448

    Wysłany: 26 lutego 2022, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca trzymam kciuki! 😍Dawno nie wchodziłam tutaj bo musiałam mieć przerwę. 15 lutego ponownie Poroniłam.
    Teraz przerwa dłuższa od starań i badamy się.
    Wyszło że muszę mieć steryd i immunoterapię. Zbadamy Allo mlrr i Cross match i wtedy zobaczy lekarz co dalej 🙏

    Trzymam kciuki za każdą z was ❤️

    Starająca111, Angelles lubią tę wiadomość

  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1411 1897

    Wysłany: 27 lutego 2022, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Hejka u mnie dziś minęło o godzinie 12 dziesięć dni od zastrzyku zrobiłam z ciekawości test i pozytywny jeszcze. Ciekawe czy zastrzyk to jest jeszcze 🤔
    Ja 10 dni po Ovi miałam 2 krechy, a 11 dnia już vizir:(

    Dzień dobry. Jestem nowa na tym wątku. W czwartek byłam na monitoringu i mam pęcherzyk 18 mm, w sobotę miałam zrobić zastrzyk o 9 (zrobiłam o 8 ) i jutro mam zrobić drugi żeby podrasować ciałko żółte.
    Wczoraj byłam senna i poza tym nie mam żadnych objawów. W piątek bolało mnie po prawej stronie więc mam nadzieję, że nic nie pękło wtedy, bo z seksem było średnio z powodu pracy mojego męża.
    W ogóle jestem zdziwiona, że miałam pęcherzyk po prawej stronie, bo w poprzednim cyklu też tak było, a ostatnio bolała mnie pół miesiąca lewa strona. I byłam świecie przekonana, że to z lewej rośnie 🥚a tu taka niespodzianka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2022, 06:38

    Starająca111 lubi tę wiadomość

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 27 lutego 2022, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzę że u każdej coś się dzieje i robicie przerwy ja ten cykl odpuściłam całkowicie pod względem myślenia jestem czy nie jestem. Ale zastrzyk wzięłam mówię i tak to jest ostatni mój cykl starań na chwilę obecną to wezmę ale i tak pewnie on nic nie zmieni. Przerywam starania bo nie mogę z boli endometriozy. Więc w tym cyklu mówię tylko tak niech już przyjdzie ten okres i odrazu tabletki biorę anty i koniec z bólami. Jutro mam termin okresu dziś na teście cień kreski dość widoczny ale cień. Zastanawiam się bo zawsze tak z dwa dni przed okresem dostaje plamienia a teraz jeszcze nie mam ich. Piersi dziś w nocy jeszcze bolały że na brzuchu ciężko mi się leżało tylko zauważyłam że mam w tym cyklu tak że raz mnie bolą za chwilę nie i znów bolą ale raczej dzień przed okresem nie powinny już boleć 🤷 wczoraj byłam bardzo osłabiona i normalnie pociłam się nic mi się nie chciało nie wiem czy to przed okresem czy co w każdym razie jutro termin @ więc niecierpliwie czekam na nią 🙈 a wam wszystkim życzę powodzenia i oby się udało w końcu ❤️ moja siostra na USG już mam dzidziusia ma 3 cm rączki nóżki rusza się i mówi że jak nic nie urośnie do następnej wizyty to może będzie dziewczynka a ma już 3 chłopców więc by się przydała z resztą u nas żadnej dziewczynki sami chłopcy 🙆

    Lili❤️, Angelles lubią tę wiadomość

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 27 lutego 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili❤️ wrote:
    Starająca trzymam kciuki! 😍Dawno nie wchodziłam tutaj bo musiałam mieć przerwę. 15 lutego ponownie Poroniłam.
    Teraz przerwa dłuższa od starań i badamy się.
    Wyszło że muszę mieć steryd i immunoterapię. Zbadamy Allo mlrr i Cross match i wtedy zobaczy lekarz co dalej 🙏

    Trzymam kciuki za każdą z was ❤️
    Przykro mi Lilli. Trzymaj się.

    Lili❤️ lubi tę wiadomość

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ