X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na owulację Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?
Odpowiedz

Ovitrelle - zastrzyk - kto stosował ?

Oceń ten wątek:
  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Cześć dziewczyny. Zbieram siły na kolejne podejście. W tym m-c kontynuuje Ovarin w ramach suplementacji i kupiłam olej z Wiesiołka. Po jakim czasie od zastosowania oleju widzialyscie zmiany w śluzie? Od razu w 1 cyklu? Liczę że u mnie coś ruszy.
    Zanim zaczęłam się starać i dziecko pamiętam że miałam mega śluz- typowe białko jaja kurzego. Teraz od kilku miesięcy susza 😔 W zeszłym m- C brałam wiesiolek w tabletkach ale nie pomógł. Teraz olej.
    Ja w drugim zauważyłam. Ale już nie biorę olewam totalnie wszystko czekam tylko kiedy ten ból się skończy bo jest już nie do wytrzymania w piątek mam lekarza przyjmuje ostatni zastrzyk jeżeli mi da i koniec nie uda się to od następnego okresu tabletki bez przerwy i koniec marzeń o córce 😔 poddaję się nie zniosę dłużej tego bólu. Co ma być to będzie. A za was trzymam kciuki oby się udało 👍👍👍🙏🙏🙏🙏

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia mam nadzieję że się uda a jeśli nie to zrób sobie 2-3 miesiące przerwy i wróć na nowo czasem przerwa dobrze robi... ściskam mocno kciuki hej

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana wściekła i nie wiem co jeszcze. Moja siostra ma 3 dzieci i z mężem problemy wczoraj go pierwszy raz wywaliła z domu ale wrócił w nocy i go wpuściła a mówi mi że okres chyba jej się spóźnia bo ona zawsze rowno ze mną miała a ja już jestem po i za chwilę owulacja a ona nadal nie ma i kupiłam dziś jej test zawiozłam i kazałam robić zrobiła a tu odrazu 2 krechy. Jaki był ryk to maskara wyła jak nie wiem my z mamą na niego że to zaplanował miała taki plan że zrobi dziecko to będzie miał szansę jeszcze i udało mu się w ostniej chwili dziś już pozew rozwodowy był wydrukowany. Czaicie człowiek się stara i nic a tu proszę 4 dziecko. Jestem bez sił 😔😔😔

  • Lili❤️ Autorytet
    Postów: 790 449

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Jestem załamana wściekła i nie wiem co jeszcze. Moja siostra ma 3 dzieci i z mężem problemy wczoraj go pierwszy raz wywaliła z domu ale wrócił w nocy i go wpuściła a mówi mi że okres chyba jej się spóźnia bo ona zawsze rowno ze mną miała a ja już jestem po i za chwilę owulacja a ona nadal nie ma i kupiłam dziś jej test zawiozłam i kazałam robić zrobiła a tu odrazu 2 krechy. Jaki był ryk to maskara wyła jak nie wiem my z mamą na niego że to zaplanował miała taki plan że zrobi dziecko to będzie miał szansę jeszcze i udało mu się w ostniej chwili dziś już pozew rozwodowy był wydrukowany. Czaicie człowiek się stara i nic a tu proszę 4 dziecko. Jestem bez sił 😔😔😔

    O jaa cie.. No to naprawdę dali czadu. Facet lubi fikać i teraz wymówka bo dziecko w drodze..

    Rozumiem Twoje rozgoryczenie i złość. Im się udało choć nie chcieli, ty bardzo chcesz stajesz na głowie i nic 😔
    Głowa do góry. Na ciebie przyjdzie odpowiedni czas 😊 a siostra musi mieć oparcie w tobie teraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2022, 00:46

  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niewydolność cialka żółtego z tym do ginekologa czy endokrynolog ?

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Jestem załamana wściekła i nie wiem co jeszcze. Moja siostra ma 3 dzieci i z mężem problemy wczoraj go pierwszy raz wywaliła z domu ale wrócił w nocy i go wpuściła a mówi mi że okres chyba jej się spóźnia bo ona zawsze rowno ze mną miała a ja już jestem po i za chwilę owulacja a ona nadal nie ma i kupiłam dziś jej test zawiozłam i kazałam robić zrobiła a tu odrazu 2 krechy. Jaki był ryk to maskara wyła jak nie wiem my z mamą na niego że to zaplanował miała taki plan że zrobi dziecko to będzie miał szansę jeszcze i udało mu się w ostniej chwili dziś już pozew rozwodowy był wydrukowany. Czaicie człowiek się stara i nic a tu proszę 4 dziecko. Jestem bez sił 😔😔😔
    Ehh widzę że ten będzie jakiś ciężki. Wspieraj siostrę i trzymaj się. Starająca ja Cię podziwiam że walczysz jak lwica o 3 dziecko pomimo tego jak cierpisz 😟
    Jak dlugie masz cykle i w którym dniu zazwyczaj owu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2022, 14:02

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justkaro wrote:
    Cześć dziewczyny. Pod ponad roku staramy się z mężem o dziecko. Niestety trafialiśmy na beznadziejnych ginekologów : jedna stwierdziła,że nie ma problemu,a inny,że tylko i wyłącznie invotro. W końcu trafiliśmy na ginekologa, który nas uspokoil.
    Dlatego mam pytanie. W środę 5.01 wzięłam zastrzyk z ovitrallu na pęknięcie pęcherzyka. Dzisiaj mija 11 dpo, zrobiłam test ale negatywny. W poniedziałek mam zamiar iść na betę. Od 4 dpo ból piersi, ból jajników.
    Tracić nadzieję, czy to test mógł wyjść fałszywie negatywny?
    Jak Twoje testowanie?

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Ehh widzę że ten będzie jakiś ciężki. Wspieraj siostrę i trzymaj się. Starająca ja Cię podziwiam że walczysz jak lwica o 3 dziecko pomimo tego jak cierpisz 😟
    Jak dlugie masz cykle i w którym dniu zazwyczaj owu ?
    Cykle mam 26 dni owulka około 12 dnia dziś czuję ból jajnika lewego i piersi zaczynam czuć. Mam 10 DC. Jestem załamana tym że ona jest a nie chce a ja nie mogę wszystko mnie drażni nawet jak ktoś się do mnie odzywa😔😔 a ty który dzień cyklu masz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Cykle mam 26 dni owulka około 12 dnia dziś czuję ból jajnika lewego i piersi zaczynam czuć. Mam 10 DC. Jestem załamana tym że ona jest a nie chce a ja nie mogę wszystko mnie drażni nawet jak ktoś się do mnie odzywa😔😔 a ty który dzień cyklu masz?
    Starająca bardzo mi przykro. To jest mega trudne ze człowiek czasem tak bardzo chce.
    W święta bratowa walnęła tekstem że oni to żadnej ciąży nie planowali i juz po prostu mają 3 dzieci
    A ja liczę planuje mierze i nic z tego

    Musisz teraz wspierac siostre i dbaj o siebie
    Jeśli z sióstra jesteście blisko to powiedz jej też trochę jak czujesz. Będziesz ją wspierać ale też na pewno ona może wspierać Ciebie
    Ściskam

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara Staraczka wrote:
    Starająca bardzo mi przykro. To jest mega trudne ze człowiek czasem tak bardzo chce.
    W święta bratowa walnęła tekstem że oni to żadnej ciąży nie planowali i juz po prostu mają 3 dzieci
    A ja liczę planuje mierze i nic z tego

    Musisz teraz wspierac siostre i dbaj o siebie
    Jeśli z sióstra jesteście blisko to powiedz jej też trochę jak czujesz. Będziesz ją wspierać ale też na pewno ona może wspierać Ciebie
    Ściskam
    Teściowa to nawet daje jej do zrozumienia że ma usunąć że jak dadzą radę z 4 skoro z 3 nie dawają rady. Ja powiedziałam w żadnym wypadku ja z mamą moją będziemy pomagać. Nagle cała rodzina zaczyna ta zakupy jej zrobiła tą kasę dała itd.

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Cykle mam 26 dni owulka około 12 dnia dziś czuję ból jajnika lewego i piersi zaczynam czuć. Mam 10 DC. Jestem załamana tym że ona jest a nie chce a ja nie mogę wszystko mnie drażni nawet jak ktoś się do mnie odzywa😔😔 a ty który dzień cyklu masz?
    Ja ma cykle ok 28 dni ale owu mam bardzo późno bo ok 16/17 dnia nie wiem czemu tak....
    Teraz 9dc więc jeszcze cisza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2022, 18:22

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Teściowa to nawet daje jej do zrozumienia że ma usunąć że jak dadzą radę z 4 skoro z 3 nie dawają rady. Ja powiedziałam w żadnym wypadku ja z mamą moją będziemy pomagać. Nagle cała rodzina zaczyna ta zakupy jej zrobiła tą kasę dała itd.
    Teściowa to raczej niech się synkiem zajmie A nie wpada na takie chore pomysły 😡

    Starająca111 lubi tę wiadomość

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca ostatnio głośno w tv jest o endometriozie. Teraz właśnie nawet oglądam w De Facto. Może coś pomogą kobietom...

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Starająca ostatnio głośno w tv jest o endometriozie. Teraz właśnie nawet oglądam w De Facto. Może coś pomogą kobietom...
    No mam nadzieję bo to naprawdę boli i silne leki już nie dawają rady 😔

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia84 wrote:
    Niewydolność cialka żółtego z tym do ginekologa czy endokrynolog ?
    Chyba ginekolog🤔🤔🤔

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny ja w kalendarzyku mam owulacje dziś ale mega kłucie jajnika miałam przed wczoraj i wczoraj więc myślę że jeżeli doszło wogole do niej to właśnie wcześniej bo dziś już nic nie czuję. Jutro mam wizytę na 12 jak myślicie jeżeli była owulacja wczoraj np to będzie ją lekarz widział że była. Siostrę też zabieram ze sobą ona idzie potwierdzić a ja wciąż starać się 😔

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starająca111 wrote:
    Jak tam dziewczyny ja w kalendarzyku mam owulacje dziś ale mega kłucie jajnika miałam przed wczoraj i wczoraj więc myślę że jeżeli doszło wogole do niej to właśnie wcześniej bo dziś już nic nie czuję. Jutro mam wizytę na 12 jak myślicie jeżeli była owulacja wczoraj np to będzie ją lekarz widział że była. Siostrę też zabieram ze sobą ona idzie potwierdzić a ja wciąż starać się 😔
    Jasne że tak. Ja zawsze chodzę do lekarza przed owu żeby mieć pewność że mój komputer cyklu się nie myli i zaraz po żeby potwierdzić i lekarz zawsze widzi na monitorze płyn pozostały po owu.

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Jasne że tak. Ja zawsze chodzę do lekarza przed owu żeby mieć pewność że mój komputer cyklu się nie myli i zaraz po żeby potwierdzić i lekarz zawsze widzi na monitorze płyn pozostały po owu.
    Ciekawa jestem czy doszło samo do owulacji czy jednak nie i pęcherzyk rośnie nadal i dostanę znowu zastrzyk. I ciekawe w którym tygodniu jest moja siostra i czy wszystko jest ok 🙈

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,to mój pierwszy post. Od dwóch lat staramy się o dziecko,dopiero w grudniu trafiłam na lekarza,który zauważył brak owulacji,zlecił badania i wdrożył leczenie.Jestem drugi cykl na stymulacji Letrozolem i pierwszy po podaniu zastrzyku Ovitrelle. Do tego przyjmuję również Miovelia i pół tabletki Dostinexu raz w tygodniu . Jestem w 18 dniu cyklu, do miesiączki mam 8 dni według aplikacji . Zastrzyk dostałam w 10 dniu cyklu, były 4 pęcherzyki,największy 22 mm ,endometrium 8mm. Dziś 8 dzień od podania zastrzyku.
    Od doby po podaniu zastrzyku mam bardzo wrażliwy nos na zapachy,pierwsze 2 dni bolały jajniki,niestety usg kontrolne nie było wykonane, ponieważ Pani Doktor była na urlopie. Według zaleceń lekarza serduszkowaliśmy przez 3 dni od dnia zastrzyku. Zastrzyk jeszcze utrzymuje się w organizmie,test wyszedł wczoraj dodatni. Niestety nie mam innych objawów,więc nie wiem,czy to prawidłowo jak myślicie?
    Jedyne co wczoraj mi się pojawiło, to spadek apetytu i ból głowy. A dzisiaj temperatura skoczyła do 37.0 C .Dziewyny co o tym myślicie?Jest jakaś szansa,że się udało?

  • Starająca111 Przyjaciółka
    Postów: 163 24

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique wrote:
    Hej,to mój pierwszy post. Od dwóch lat staramy się o dziecko,dopiero w grudniu trafiłam na lekarza,który zauważył brak owulacji,zlecił badania i wdrożył leczenie.Jestem drugi cykl na stymulacji Letrozolem i pierwszy po podaniu zastrzyku Ovitrelle. Do tego przyjmuję również Miovelia i pół tabletki Dostinexu raz w tygodniu . Jestem w 18 dniu cyklu, do miesiączki mam 8 dni według aplikacji . Zastrzyk dostałam w 10 dniu cyklu, były 4 pęcherzyki,największy 22 mm ,endometrium 8mm. Dziś 8 dzień od podania zastrzyku.
    Od doby po podaniu zastrzyku mam bardzo wrażliwy nos na zapachy,pierwsze 2 dni bolały jajniki,niestety usg kontrolne nie było wykonane, ponieważ Pani Doktor była na urlopie. Według zaleceń lekarza serduszkowaliśmy przez 3 dni od dnia zastrzyku. Zastrzyk jeszcze utrzymuje się w organizmie,test wyszedł wczoraj dodatni. Niestety nie mam innych objawów,więc nie wiem,czy to prawidłowo jak myślicie?
    Jedyne co wczoraj mi się pojawiło, to spadek apetytu i ból głowy. A dzisiaj temperatura skoczyła do 37.0 C .Dziewyny co o tym myślicie?Jest jakaś szansa,że się udało?
    Hej ja jestem już po 3 zastrzkach po pierwszym też odczuwałam go bardziej niż kolejne 2 i nie udało się dziś mam kolejną wizytę o 12 i albo owulacja była albo znów dziś zastrzyk dostanę 🤷

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ