X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj rano oglądając serial przy śniadaniu zaczęłam płakać haha :D mam nadzieję, że to nie skutki uboczne odstawienia hormonów......

    Iguana lubi tę wiadomość

    Julia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planowo w sobote. Te negatywy ostudzily moj zapal, wiec zaczekamy razem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oh, hustawki nastroju tez sa, chociaz to chyba raczej zwiazane z tym stresem ciazowym :D krzyk, placz, euforia i tak na zmiane ;)

  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że niedługo obie zostaniemy mamami :) mi beta jedynie chwilowo ostudziła nadzieję...
    Czytałam, że dziewczynom nawet w dniu @ nie wychodziła beta, a 3 dni później okazywało się, że jednak będzie dzidzia :) Podejrzewam, że zależy to też od regularności cyklu- ja miewam różnie 30-34 dni

    Julia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to piekbie brzmi "mamami" :) podniecam sie, bo nie mam dziecięcej i dopiero drugi cykl staran ;)
    Miejmy nadzieje, ze z czasem hcg wzrosnie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to pierwszy cykl, w poprzenim podejrzewalam ciaze, bie wyszlo i zrovilo mi sie zal, od tamtejszy pory mam bzika ;)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety bardzo łatwo się nakręcić i zacząć wszystko opisywać jako objaw ciąży :D w szczególności jeżeli ma się nawyk wyszukiwania objawów w internecie- na forach chyba każdą możliwą dolegliwość zdefiniowaną jako objaw ciąży :D :D

    Julia
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas chwilą podjęcia wspólnej decyzji był właśnie moment, w którym podejrzewałam ciążę- nie nakręcałam się aż tak bardzo, jak teraz, jednak po zobaczeniu 1 kreski poczułam pierwszy raz w życiu taką ogromną ogarniającą pustkę i to nawet nie od razu, a następnego dnia w drodze do pracy, ale towarzyszyło mi minimum przez kolejny tydzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2017, 20:39

    Julia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, ze Ty tez to masz ;) zgubne nawyki, przez ktore jest sie w ciazy, ma guza mozgu i schizofrenie ;)

  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozostaję nam jedynie łykać kwas foliowy i czekać :)

    Julia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia,Czyli to proby do pierwszego dziecka?
    Moj partner od dawna namawial mnie na dziecko, ja nie czulam sie gotowa, po poprzednim miesiącu poczulam chyba instynkt macierzynski. Poza tym moja siostra na dniach rodzi, wiec to tez chyba mialo duzy wplyw ;)

  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 14 listopada 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, pierwsze :) w styczniu kończę studia inżynierskie i stwierdziłam, że jestem gotowa, a jednocześnie w stanie zrobić magisterkę- najwyżej wezmę dziekankę :) wiem, że większość odkłada macierzyństwo, ja jednak zawsze miałam silny instynkt- a mój ukochany także pragnie dziecka :). Od zawsze uważałam, że macierzyństwo to najpiękniejszy dar :) a teraz może będę mogła go doświadczyć sama :).

    Nie wiedziałam jednak, że oczekiwanie na wyniki będzie wymagało takiej cierpliwości :) czytam i dowiaduję się wszystkiego, czego mogę, żeby nie myśleć tylko o kolejnej próbie testowania

    Julia
  • Julia24 Koleżanka
    Postów: 33 1

    Wysłany: 14 listopada 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trapi mnie jedynie, czy to w ogóle możliwe mieć objawy ciązy przy <1,2 U/l? Czytałam gdzieś, że te objawy są wywoływane przez rosnący poziom Beta HCG

    Julia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mozliwe, ze tak jest, jedne dziewczyny nic nie odczuja, a ciala innych na wzrost hormonow odczuwaja zmiany.
    Ja dosyc bacznie obserwuje swoje cialo, dzis na przyklad zauwazylam, ze na piersiach uwidocznily mi sie zyly, jedna przy sutku nawet jest lekko wypukla, a 2 dni temu tego nie bylo.

  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 15 listopada 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!jestem tu nowa i muszę sie podzielić moimi wątpliwościami.pdzedwczoraj zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszła druga bladziutka kreseczka,pojechałam wiec na betę i wyszła 22,46.dzisiaj idę znowu na betę,zobaczymy co wyjdzie... jak myślicie,ten wynik chyba trochę za mały,zeby sie cieszyć?jestem tydzień po terminie @ wiec wartości powinny być chyba duzo wyższe...

    Iguana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze i jest troche niski, ale tak naprawde dopiero powtorzenie badania da jakis przejrzysty obraz, jesli rosnieniskiwydaje mi sie bedzie ok

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 15 listopada 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iguana wrote:
    Witajcie dziewczyny!jestem tu nowa i muszę sie podzielić moimi wątpliwościami.pdzedwczoraj zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszła druga bladziutka kreseczka,pojechałam wiec na betę i wyszła 22,46.dzisiaj idę znowu na betę,zobaczymy co wyjdzie... jak myślicie,ten wynik chyba trochę za mały,zeby sie cieszyć?jestem tydzień po terminie @ wiec wartości powinny być chyba duzo wyższe...

    Wszystko zależy kiedy bylo zagnieżdżenie. Moze byc 6dnia po zapłodnieniu a moze byc i 12 ;) i wszystko w normie w obu przypadkach ;) U Ciebie obstawiam późne skoro dość niski poziom masz. Tak naprawdę o prawidłowej wartości i rozwoju można mówić po powtórce. Pojedynczy wynik nic nie mówi (prócz tego ze jesteś w ciąży ;) )

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam juz badanie,po 14 wyniki...ale mam stres

    Iguana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!! Koniecznie napisz co wyszlo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 11:44

  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 15 listopada 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki -beta 7,52 czyli lipa:( ... jak myślicie,okres sam przyjdzie czy trzeba do lekarza z tym iść?a jak sie potem dni płodne wyznacza? Bo mi cykl sie teraz poprzestawia przecież...

    Iguana
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ