X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normy bety są mocno rozciągnięte właśnie dlatego, że każda z nas ma to inaczej. Kiedy robiłaś betę? Powtórz po 48h i użyj kalkulatora z BBF. Będziesz wiedzieć czy rośnie prawidłowo :)

    ciasteczko82, Oleczka123 lubią tę wiadomość


    age.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mii wrote:
    Cześć Dziewczyny :) A co myślicie o becie 671 15dpo. Nie jest za duża?

    Nie nie :D piękny wynik ;) powtorz po 48h i zobacz przyrost choć czuje ze będzie piękny ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 12:59

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Lunka85 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystko ok :-) W poniedziałęk beta 15738.95 a dziś 26716.34 :-)

  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny po miesięcznej nieobecności.w poprzednim cykluial ciąże biochemiczna.W tym znowu sie staraliśmy i wynik jest taki ,ze dziś powinnam dostać okres (32 dc).@ nie przyszła wiec zrobiłam test...i pokazała sie druga kreska,bledsza co prawda od pierwszej,ale dobrze widoczna,po 2 godzinach znowu zrobiłam test i znowu to samo,druga kreska wyraźna,lecz bledsza.Nie wytrzymałam i pojechałam na betę,wynik 423,34. Co o tym myślicie?nie za niska ta beta?pojutrze robię znowu,ale stresuje sie zeby sytuacja sprzed m-ca sie nie powtórzyła!

    Iguana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Ważny jest przyrost, nie wysokość 1 bety.

  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok,dzieki za odpowiedz.czekam wiec z niecierpliwością na pojutrze:-)

    Iguana
  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam z ciekawości test z porannego moczu,bo te wczorajsze nie były.no i jestem załamana bo druga kreseczka mniej widoczna niż te wczorajsze...mogłaby to znów być ciąża biochemiczna ?!

    Iguana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sugeruj się testami sikanymi. Stężenie mogło być inne ze względu na porę robienia testu, ilość wypitych płynów itd. Nie rób już testów tylko czekaj na betę:)

  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zawiozłam dziecko do szkoły to kupiłam w rossmanie jeszcze jeden,inny test,hehe wiem,świruje już ...no i pokazały sie dwie grube krechy,tamten miał mniejsza czujność po prostu ...no,ale i tak okaże sie wszystko jutro

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    Iguana
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dzis jest 9dpo potwierdzonej monitoringiem. beta <0.5 myslicie ze jest jakakolwiek szansa ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak do zagniezdzenia dochodzi między 6-10 dpo. A beta wzrasta po 48h od zagniezdzeniu. Dlatego wiarygodny test z krwi wychodzi 12dpo, bo 9dpo może być za wcześnie.

    staraczka24, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy! W poniedziałek beta 423 ,dzisiaj 999,48. Myślicie ze Ok?

    Iguana
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iguana, bardzo ok. Przyrost 100% w dwa dni.

    Aiwlys, podbudowałaś mnie po dwoch białych sikaniach ze moja ciaza urojona moze jeszcze potrwać chwile :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg kalkulatora przyrostu wyszło nawet 130%!!ciesze sie i jednocześnie jestem zdziwiona,ze miesiąc po ciąży biochemicznej znowu zaszłam!chyba ten wiesiołek zrobił swoje

    Iguana
  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 20 grudnia 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha,jak myślicie,iść w piątek na trzecia betę czy już nie ?

    Iguana
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym pewnie nie wytrzymala i poszla ;) ale moze lepiej sie nie stresoaac badaniami tylko na spokojnie umowic sie do lekarza i powtorzyc przed wizyta :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie szła i się nie stresowała. Na spokojnie umówić się na wizytę u ginekologa i czekać. :) TRZECIA beta w tym przypadku i tak nic nie zmieni jaka by nie wyszła, a przyrost jest ładny :)

  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sobie odpuszczę to badanie,mam nadzieje,ze nic złego sie nie stanie i bedzie Ok!po nowym roku pójdę na wizytę do gina,moze już bedzie wtedy cos widać podczas badana.Trzymajcie sie dziewczyny,życzę wszystkim starającym sie z całego serca,aby sie udało!!

    Iguana
  • Iguana Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam dzisiaj do mojego gina.wiedzialam,ze pewnie mnie nawet nie zbada bo na to za wcześnie,ale chciałam pokazać wyniki bety itp. Ten dureń nawet na nie nie spojrzał i kazał przyjść. za tydzień! Jakoś mnie ta wizyta zdołowala,ale wiedziałam ze nic sie w sumie nie dowiem.najgorsze jest jednak to,ze zaczęłam delikatnie plamić i nie wiem co robić...jutro pojadę na betę jednak ta trzecia...

    Iguana
  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie dziewczyny :*i zarazem gratuluje wszystkim Zafasolkowanym!:*
    Otóż dziś mam 10dp Owulacji , myślicie ze za wcześnie na betę ?
    Wydaje mi się ze tak ? Taki nasz urok ze jesteśmy niecierpliwe!
    Ale wytrzymam chyba do Wigilii i wtedy pojadę na Betę. Co myślicie ..

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ