Odpowiedz

Beta HCG

Oceń ten wątek:
  • JuicyB Autorytet

Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normy bety są mocno rozciągnięte właśnie dlatego, że każda z nas ma to inaczej. Kiedy robiłaś betę? Powtórz po 48h i użyj kalkulatora z BBF. Będziesz wiedzieć czy rośnie prawidłowo :)

ciasteczko82, Oleczka123 lubią tę wiadomość

age.png
  • terka Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2017, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mii wrote:
    Cześć Dziewczyny :) A co myślicie o becie 671 15dpo. Nie jest za duża?

Nie nie :D piękny wynik ;) powtorz po 48h i zobacz przyrost choć czuje ze będzie piękny ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 12:59

https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Lunka85 Debiutantka

Wysłany: 6 grudnia 2017, 14:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystko ok :-) W poniedziałęk beta 15738.95 a dziś 26716.34 :-)

• Iguana Znajoma

Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny po miesięcznej nieobecności.w poprzednim cykluial ciąże biochemiczna.W tym znowu sie staraliśmy i wynik jest taki ,ze dziś powinnam dostać okres (32 dc)[email protected] nie przyszła wiec zrobiłam test...i pokazała sie druga kreska,bledsza co prawda od pierwszej,ale dobrze widoczna,po 2 godzinach znowu zrobiłam test i znowu to samo,druga kreska wyraźna,lecz bledsza.Nie wytrzymałam i pojechałam na betę,wynik 423,34. Co o tym myślicie?nie za niska ta beta?pojutrze robię znowu,ale stresuje sie zeby sytuacja sprzed m-ca sie nie powtórzyła!

Iguana
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Ważny jest przyrost, nie wysokość 1 bety.

• Iguana Znajoma

Wysłany: 18 grudnia 2017, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok,dzieki za odpowiedz.czekam wiec z niecierpliwością na pojutrze:-)

Iguana
  • Iguana Znajoma

Wysłany: 19 grudnia 2017, 07:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam z ciekawości test z porannego moczu,bo te wczorajsze nie były.no i jestem załamana bo druga kreseczka mniej widoczna niż te wczorajsze...mogłaby to znów być ciąża biochemiczna ?!

Iguana
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2017, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sugeruj się testami sikanymi. Stężenie mogło być inne ze względu na porę robienia testu, ilość wypitych płynów itd. Nie rób już testów tylko czekaj na betę:)

• Iguana Znajoma

Wysłany: 19 grudnia 2017, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zawiozłam dziecko do szkoły to kupiłam w rossmanie jeszcze jeden,inny test,hehe wiem,świruje już ...no i pokazały sie dwie grube krechy,tamten miał mniejsza czujność po prostu ...no,ale i tak okaże sie wszystko jutro

Bunia86 lubi tę wiadomość

Iguana
  • staraczka24 Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2017, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dzis jest 9dpo potwierdzonej monitoringiem. beta <0.5 myslicie ze jest jakakolwiek szansa ?

Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 grudnia 2017, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak do zagniezdzenia dochodzi między 6-10 dpo. A beta wzrasta po 48h od zagniezdzeniu. Dlatego wiarygodny test z krwi wychodzi 12dpo, bo 9dpo może być za wcześnie.

staraczka24, Malgonia lubią tę wiadomość

• Iguana Znajoma

Wysłany: 20 grudnia 2017, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy! W poniedziałek beta 423 ,dzisiaj 999,48. Myślicie ze Ok?

Iguana
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 20 grudnia 2017, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iguana, bardzo ok. Przyrost 100% w dwa dni.

Aiwlys, podbudowałaś mnie po dwoch białych sikaniach ze moja ciaza urojona moze jeszcze potrwać chwile :)

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Iguana Znajoma

Wysłany: 20 grudnia 2017, 17:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg kalkulatora przyrostu wyszło nawet 130%!!ciesze sie i jednocześnie jestem zdziwiona,ze miesiąc po ciąży biochemicznej znowu zaszłam!chyba ten wiesiołek zrobił swoje

Iguana
  • Iguana Znajoma

Wysłany: 20 grudnia 2017, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha,jak myślicie,iść w piątek na trzecia betę czy już nie ?

Iguana
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 21 grudnia 2017, 07:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym pewnie nie wytrzymala i poszla ;) ale moze lepiej sie nie stresoaac badaniami tylko na spokojnie umowic sie do lekarza i powtorzyc przed wizyta :)

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 grudnia 2017, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie szła i się nie stresowała. Na spokojnie umówić się na wizytę u ginekologa i czekać. :) TRZECIA beta w tym przypadku i tak nic nie zmieni jaka by nie wyszła, a przyrost jest ładny :)

• Iguana Znajoma

Wysłany: 21 grudnia 2017, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba sobie odpuszczę to badanie,mam nadzieje,ze nic złego sie nie stanie i bedzie Ok!po nowym roku pójdę na wizytę do gina,moze już bedzie wtedy cos widać podczas badana.Trzymajcie sie dziewczyny,życzę wszystkim starającym sie z całego serca,aby sie udało!!

Iguana
  • Iguana Znajoma

Wysłany: 21 grudnia 2017, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam dzisiaj do mojego gina.wiedzialam,ze pewnie mnie nawet nie zbada bo na to za wcześnie,ale chciałam pokazać wyniki bety itp. Ten dureń nawet na nie nie spojrzał i kazał przyjść. za tydzień! Jakoś mnie ta wizyta zdołowala,ale wiedziałam ze nic sie w sumie nie dowiem.najgorsze jest jednak to,ze zaczęłam delikatnie plamić i nie wiem co robić...jutro pojadę na betę jednak ta trzecia...

Iguana
  • Marzena782 Autorytet

Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie dziewczyny :*i zarazem gratuluje wszystkim Zafasolkowanym!:*
    Otóż dziś mam 10dp Owulacji , myślicie ze za wcześnie na betę ?
    Wydaje mi się ze tak ? Taki nasz urok ze jesteśmy niecierpliwe!
    Ale wytrzymam chyba do Wigilii i wtedy pojadę na Betę. Co myślicie ..

4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego