X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka, czemu ma Ci być głupio iść na betę, bo już byłaś dwa razy? Wiesz, nie sądzę by pielęgniarki, które pobierają krew do badań plotkowały "o, ta już 2 raz w ciągu 2 miesięcy przyszła na betę i przyszła 3 raz, bo chce się dowiedzieć, czy na pewno jest w ciąży". Jestem w 100-u % pewna, że pielęgniarki nawet nie przeglądają tych wyników. Poza tym tylu pacjentów pewnie w ciągu dnia przewija się przez laboratorium, że kiedy odbierasz wynik, to one już nawet nie pamiętają o jakie badanie zlecałaś. Kiedy ja robiłam betę, byłam w laboratorium 3 razy w ciągu 10 dni i po co miałabym się przejmować, czy ktoś coś sobie pomyśli? że za często przychodze? :P Z reszta to jest indywidualna sprawa pacjenta ile razy przychodzi :P. Tak więc nie zawracaj sobie głowy bzdurami, bo nie warto :).

    Ja dzisiaj rano byłam w szpitalu zrobić badania pierwszego trymestru :). Jak weszłam do laboratorium, to miałam ochotę się przyżegnać - tyle ludzi było!!! Jak jednak poszłam do rejestracji, to okazało się, że moje obawy były niepotrzebne - kolejka z bilecikiem, uff :) Nie musiałam dzięki temu krzyczeć na całe laboratorium kto ostatni w kolejce :) A mało tego, były 2 kolejki, jedna normalna, w której czekało chyba ze 40 osób i druga pilna, do której pani przydzielała tylko kobiety ciężarne i pewnie osoby ciężko chore. Z racji tego, że jestem w ciąży, dostałam bilecik do kolejki pilnej, więc cały pobyt w laboratorium, wraz z wypełnieniem jakiegoś papierka, pobraniem krwi i ubraniem się zajął mi może ze 20 min :) Przed 8 już wracałam do domku :)

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • amoniaa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 8 marca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie Asienka nie przejmuj się tylko idź na badania :) nikomu nic do tego ile razy przychodzisz a tym bardziej, że sprawa jest dla Ciebie tak ważna :)

  • MagdaKrakow Przyjaciółka
    Postów: 313 27

    Wysłany: 8 marca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka- nie przejmuj się w ogóle !! :) Przecież pielęgniarki nawet nie patrzą pewnie na wynik, a przy pobieraniu krwi to automatycznie patrzą jakie badanie i nie analizują tego. Przewija się tyle osób z różnymi badaniami że założę się że one nawet nie powtórzą pod koniec dnia kto i na co przyszedł. A co dopiero po miesiącu :)

    Bajka- to super, że byłaś już na badaniach- wszystko ok wyszło? Fajnie, że nie musiałaś czekać pół dnia, te kolejki do lekarzy są straszne..

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 8 marca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki będę mogła odebrać jutro, ale tak się źle czuję, że pewnie poczekam do weekendu i wtedy je odbiorę, mam nadzieję, że będzie wszystko ok.
    Noo, bardzo się ucieszyłam, że nie musiałam tyle czekać, bo tak dużej kolejki to ja dawno nie widziałam.

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • amoniaa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka obyś szybko poczuła się znacznie lepiej :)

    U mnie jakieś dziwne rozpychanie i ciągniecie jajników czuję:( aż dziwne nigdy czegoś takiego przed @ nie miałam...

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 9 marca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh. Ja sobie też siedzę i myślę że może jestem w ciąży. .. @ dopiero w piątek. . Poleciałam na bete w poniedziałek i kuku sobie zrobiłam bo wyszło 2.8.. z cz ego do 5.3 brak ciazy.. a jednak czemu nie 0 tylko prawie 3. I kuku mam na muniu juz

    Brychta
  • amoniaa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 9 marca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się za bardzo na wynikach bety ale może to dlatego, że jest wczesna ciąża? bo owulacja była później niż zakładałaś?:)

  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 9 marca 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh. Chyba nie bo czuję się teraz jak na @....I wszystko szlak trafil... wrrr. Od 3 dni mam nerwy i ciśnienie straszne. Bez kija nie podchodz. Pewnie prze @!!

    Brychta
  • amoniaa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 10 marca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tak mało nas tu zagląda? :(

    Brychra ja też czuję, że @ się zbliża, dostałam wysypu na twarzy, więc już jestem pewna, że do niedzieli dostanę...

  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaglądam al pisze mało żeby się nie nakręcić . Jak narazić dobrze mi idzie . Jutro mam termin @ a ja się nie nakręcilam

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • Aasia85 Przyjaciółka
    Postów: 185 22

    Wysłany: 10 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze objawy ciąży wyglądają tak samo jak objawy na @ . Przynajmniej ja tak miałam

    64f7de94773fbbdc4660731f105c08f8.png
  • amoniaa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 10 marca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasia85 cześć :) ja tu zaglądam i piszę bo daję mi to ukojenie i poczucie, że nie jestem sama i ktoś mnie rozumie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuję opinii.. Otóż pół roku temu urodziłam drugie dziecko, cały czas karmię piersią. Od 4 miesięcy biorę tabletki Cerazette, jeszcze nie dostałam okresu od porodu, ani żadnych plamień w trakcie brania tabletek. 28 lutego zażyłam tabletkę zgodnie z czasem, jednak po ok godzinie zwymiotowałam. Wiem, że powinnam zażyć następną, ale tej nocy jeszcze kilka razy wymiotowałam (złapałam jakiegoś wirusa). Przed tabletką oczywiście był stosunek z finiszem w środku. Jaka jest wg Was szansa na ciążę w takim przypadku? Test z krwi zrobię dopiero w sobotę. Nie ukrywam, że nie planowałam 3 ciąży tak wcześnie, ale jakby się okazało, że jednak w niej jestem, to bardzo bym się ucieszyła :) Od 2 dni mam kłucia i ciągnięcia w dole brzucha jak na @, ale tak samo miałam przy obydwóch ciążach.. Muszę poczekać do soboty..

  • kickens Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 10 marca 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uspokoiło się trochę bo każda ma @, jakoś się zsynchronizowałyśmy ;)

    Aneczkaa87 rozumiem, że bierzesz tabletki anty ale jedną zwymiotowałaś, nie wzięłaś następnej tylko poczekałaś do następnego dnia? chyba szansę na ciążę z powodu tej jednej tabletki masz małą... aczkolwiek i takie sytuacje podobno się zdarzają :)

    Joaśka_87 lubi tę wiadomość

  • kasioua Ekspertka
    Postów: 176 123

    Wysłany: 10 marca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cisza, jak ma sie okres to jakos parcie a starania znika i ani sie gadac nie chce o tym (przynajmniej ja tak mam). W sumie to wygodny czas - nic nie trzeba liczyc, zastanawiac sie 'czy to, ze ziewnelam znaczy, ze jestem w ciazy?!'. Jest okres, troche mentalnego spokoju ;) i oczywiscie postanowienie : w tym miesiacu sie wyluzuje i nie bede obsesyjnie myslec o zajsciu w ciaze. A kiedy zbliza sie srodek cyklu, to nagle sie budze i miesiaczkowa matematyka idzie w obroty :D

    Co tam u was dziewczyny?

    Bajka jak sie czujesz?

    7u22s65golimztyz.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 10 marca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasioua masz rację:)
    Jak się ma @ to człowiek się trochę resetuje.
    Ja już po @ i po owulacji,ale jakoś w tym miesiącu moje myśli wyjątkowo się nie kłębią tylko w około jednego tematu-ciąża;p
    Nie wyszukuje objawów totalny luz:)
    Za 9 dni niby mam dostać @ choć jakoś nie czekam na nią.
    Lekarka zapisała mi cyklodynon na objawy PMS i wyrównanie @ i owulacji choć mi się wydaje,że ja mam to i tak wszystko wyrównane,ale tam jest podobno wiesiołek a on wspomaga...
    Miłego dnia dziewczyny:)

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 10 marca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie natomiast dziwne rzeczy się dzieją. Na dniach powinnam dostać @
    Owulacji w tym cyklu chyba nie miałam, temp. cały czas niska i śluzu do tej pory brak, a tu dziś rano na papierze taki jak białko kurze. Trochę stresu było owszem, ale żeby aż tak się owulacja opóźniła? :o
    Dzisiaj mój 29dc, cykle zwykle ok. 30 dni.

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika - u mnie cos podobnego. Owulka z 16-17dc przeniosla sie na 25-28dc. U mnie to jiz 3ci taki cykl dlatego ide do gina

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 10 marca 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 a cykle o ile Ci się wydłużyły?

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Brychra Koleżanka
    Postów: 207 9

    Wysłany: 10 marca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki co moze oznaczac klucie brzucha i jajnika po lewej stronie :) okres niby mam niby nie..dzisiaj 1 dzien... ale to klucie jest klujace:) robilam rest wczorj i negatywny... cykle mam krotkie 24 dniowe wiec moze bylo zawczesnie..

    Brychta
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ