X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam drugi test bo pierwszy miała BOBOTEST a drugi QUIXX i na Bobo jest druga bardzo widoczna kreska,która wyszła po około 3 minutach a na tym drugim prawie nie widoczna,albo II kreseczki wcale nie ma - sama już nie wiem:(
    Dziewczyny co jest? Martwię się,że za szybko się cieszyłam. Jutro kupię z rana test i znów zrobię.

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobotest z tego co słyszałam wykrywa betę na poziomie 10 a ten quixx 25, więc nie panikuj, spokojnie, tak się może zdarzyć :) jutro max pojutrze będzie widać na tym mniej czułym :)

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka jeżeli potwierdzi się,że jestem w ciąży to oczywiście,że nie ucieknę. Związałam się z Wami i jeżeli nic nie pisałam nawet to codziennie Was czytałam.
    Wracając do testu to przez dwie godziny nie miałam do w opakowaniu tylko otwarty leżał w pudełku a bobo był fabrycznie zapakowany może przez to.
    Wydaję mi się,że cień tam jakiś jest,ale nie jestem pewna.
    Masakra człowiek już się cieszy a tu, jeszcze jutro niech @ i w ogóle załamka:(

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz sprawdziłam,że jeden i drugi miał 25mlU więc nie wiem sama:(

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, poczekaj do porannego moczu, bo większa szansa jest, że ten negatywny jest błędny niż jeśli miałby ten pozytywny być błędny. Jeśli wyszły dwie kreski to znaczy , że poziom beta hcg w organizmie jest, więc spokojnie :) poczekaj do jutra i zrób rano

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kochana kazdy test wykrywa ciaze na roznej czestotliwosci jedne sa juz od 10to te najbardziej wrazliwe ;) Kup znowu ten sam badz Pink test lub pre-test najlepsze testy ;)

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co pisze ze pora jest obojetna? Bo jak wszyscy mowia najlepiej test zrobic z rannego moczu, poniewaz wtedy jest najwieksze stezenie beta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej własnie z rannego podobno bo najwyższe stężenie :)

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku jak ja bym chciala 2 kreseczki zawsze bylaby jakas nadzieja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie właśnie... już się nie mogę doczekać kiedy to będzie

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez. A moge spytac ile mas lat?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25 skończę w Kwietniu :) A ty?

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20 mlodziutka moze i jestem . Ale kazda kobieta dostaje jakis sygnal ze to juz czas. I jak idzie ktos z wozkiem musze zagladnac. Tak szybko macierzynstwo sie odezwalo. Moj chlopak ma 27 takze dalibysmy rade ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie zależy myślę od wieku ale od tego jak się wewnętrznie czujesz. Kobieta może mieć i 30, 40 a nie poczuje tego. Dużo też zależy od drugiej połówki... <3 Mój mąż ma 28 lat :)

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie ale wiem jak to bedzie jak to beda mowic ludzie taka mlodaa juz dziecko zamiast pierw studia praca. Ale ja nie wiem jak to sie stalo to tak nagle sie stalo. Takie piekne uczucie ;) Tak zalezy <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życie jest jedno, nie powinno nas obchodzić co powiedzą ludzie, jakbyś miała 40 lat i pierwsze to będą mówić że za późno... nie dogodzisz ludziom..czy warto ? nie. Masz być szczęśliwa, jeśli to macierzyństwo ma ci przyniesć szczęście to czemu nie?! Ja mam dobrą pracę, skończyłam studia...to nie wystarcza! mimo to nigdy czegoś tak nie pragnęłam jak dziecka...a poczułam to dosyć niedawno. Jeśli mam tak szczere odczucia względem tego, to dlaczego nie? :)

    Aasia85 lubi tę wiadomość

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 19 marca 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, ja też bardzo wcześnie poczulam instynkt macierzyński, nawet za szybko, bo miałam jakieś 14-15 lat. A córkę urodziłam mając niecałe 21. Nie planowaliśmy wtedy dziecka, bo jeszcze się uczyłam, ale stało się, nie zalowalismy nigdy, że los sprawił nam taką niespodziankę. Teraz ten skarb ma 3,5 roku i śpi z nami w łóżku, bo nie chce spać w swoim xd i oczywiście my śpimy na obrzeżach, a cały środek dla niej xd takie to małe, a tyle miejsca zajmuje ;D
    Jeśli czujesz, że dziecko da ci pełnię szczęścia, to nie hamuj swojego instynktu. Nie przejmuj się tym co ludzie powiedzą, oni zawsze będą gadać, bez względu na to jakie kroki poczynisz. To ty masz być szczęśliwa, a nie sępy, które gromadzą się wokół ciebie i tylko patrzą, z której strony zaatakować. To ty jesteś kowalem swojego losu, wiec rób to, co ci serce podpowiada.

    DettaWalker, Aasia85 lubią tę wiadomość

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 19 marca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Macie racje skoro teraz wlaczyl mi sie instynkt macierzysnki a wiem ze dam sobie rade bo mam wsparcie w chlopaku sama mam duzo oszczednosci ale to nie pieniadze sa w zyciu najwazniejsze tylko milosc. A miec takie szczescie z posiadania dziecka to jest najpiekniejsze co moe kazda kobiete spotkac. Taka iskierka milosci dwojga ludzi sie kochajacych. ;)

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 19 marca 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj rano obudzilam sie z dziwnym posmakiem w ustach taki metaliczny caly czas jak polykamsline to go czuje. Strasznie mi slabo, mam mdlosci bole w podbrzuszu czym to moze byc zwiazane bo raczej nie ciaza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie wiem,a może jednak ciąża?

    U mnie negatywny... We wtorek @

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ