X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    detta, na zapalenie pęcherza polecam żurawinę. Sama przechodziłam zapalenie pęcherza jakieś 3 tyg temu i w związku z tak wczesną ciążą nie chciałam faszerować się żadnymi lekkami. W aptece pani poleciła mi Protego Żurawina, kapsułki, bezpieczne w ciąży. Nawet dzwoniłam do swojego ginekologa, aby się upewnić, czy nie zaszkodzę dziecku, powiedział, że spokojnie mogę ją zażywać. Jeszcze tego samego dnia poczułam ulgę, a po kilku problem z pęcherzem zniknął.

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję żurawinę sok 100 % i mam jakąś pastę ziołową przepisaną. Bardzo dziękuję za rady, mam nadzieję, że nie męczę się bez powodu i wkrótce się okaże, że będzie <3

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz w niedziela powinnas dostac okres tak? jeszcze chwilka i sie dowiesz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poniedziałek/wtorek, dziś dopiero 24 dc ale to i tak zatestuję w niedzielę może coś wyjdzie :)

    A ty Madzia, jak ?

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chwalę się :)
    Jest II kreseczka:):):):)
    Jutro powinnam dostać @,ale dziś coś mnie podkusiło i wieczorem zrobiłam test.
    Jutro z rana powtórzę. Nie nakręcałam się w tym miesiącu, w ogóle żadnych objawów nie mam. A w tamtym miesiącu miałam wszystkie.
    Jestem w szoku i nie dowierzam... brzuch ćmi jak na okres i trochę wzdęty mam.
    Szok. W poniedziałek pójdę na betę czy przyrasta i zarejestruję się do mojej ginekolog.
    Cieszę się z II kreseczki,ale jak zobaczę na usg fasoleczkę z serduszkiem bijącym będę dopiero cieszyć się naprawdę.

    Szyszka1, Aasia85, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, kolejna dziewczyna, wielkie gratulacje <3

    Ćmi tzn pobolewa w stylu @ ale bardzo delikatnie? Ja mam coś takiego.. O wzdęciach i zaparciach nie wspomnę bo to już 3 dzień tak mam.
    Długo się starasz?

    Super <3

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję:)

    Tak bardzo delikatnie mnie boli, wczoraj i dziś z rana troszkę mocniej więc nastawiałam się na negatywny test i @.

    Staramy się 7 cykli. Od tego miesiąca od tygodnia brałam Cyclodynon a mąż AndroVit.
    A kiedy będziesz testować?

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, jakie to nieprzewidywalne :D

    Spróbuję w niedzielę, wczoraj miała plamienia ale dziś już nic nie zaobserwowałam, mam te lekkie bóle, wzdęcia i zaparcie no i swędzą mnie piersi co mi się czasem zdarza przed @....

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tamtym miesiącu miałam wszystkie objawy a w tym żadnych.
    A jak miałam dwa dni mdłości to zwaliłam to na tabletki.
    Piersi mnie nie bolą i w dwóch poprzednich ciążach też nie bolały.
    Boję się,że jutro jak zrobię test wyjdzie negatywny i @ dostanę

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no proszę Cię, jak wyszedł pozytywny to już tak zostanie <3

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdę muszę się wygadać a nie mam komu bo nie chcę jeszcze rodzinie nic mówić a na święta im zrobię prezent.
    Jak robiłam ten test i tak siedziałam na kibelku i patrzyłam jak zabarwia się ten paseczek to na początku nic nie było dopiero po minucie albo dwóch zrobiła się kreska II i do pięciu minut robiła się coraz ciemniejsza. Czy to też się liczy?

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, oczywiście, że tak <3 W tym właśnie czasie ma się pojawić :) Rodzinie właśnie lepiej tak wcześnie nie mówić , dobrze myślisz ...

  • Joaśka_87 Przyjaciółka
    Postów: 108 24

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wie mój mąż,mama i kuzyna dziewczyna bo to najbliższa mi osoba no i wy dziewczyny:):)
    Trzymam za Ciebie kciuki aby fasoleczka była:)

    hchyskjo0gd79fi9.png
    9ltfxzdvug0k4lwp.png
    ex2bgu1rexupanat.png
    ex2bgu1rymc2zmq2.png
  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dostac w poniedzialek. Ale strasznie mnie doli brzuch mam batdzo wzdety ;(
    Joaśka Ciesze sie razem z Toba Gratulacje. i zazdroszcze bardzo

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh pewnie kazdy uradowany ;) Tez bym chciala 2 kreseczki ale to juz napewno nie w tym cyklu.

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, gratuluję CI bardzo <3 mam nadzieję, że nie uciekniesz i bedziesz wpadać tutaj i opowiadać o swoich objawach <3

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo bym chciała, ogólnie nagle mi się pojawiła ta chęć żeby mieć dziecko...jeszcze niedawno chciałam to odkładać w nieskończoność...cóż biologia :)

    oj nie wiem czy wytrzymam z tym testowaniem szczególnie jak dziś po paru godzinach była ta druga kreska, bo zostawiłam test na umywalce i w sumie nie wiem kiedy sie pojawiła bo po 5 min poszłam sobie a kiedy poszłam znowu za ok 3 godziny to już 2 kreski były..... dziwne to no ale reakcje chemiczne sa i na taki test sie juz nie patrzy...

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana dla swietego spokoju idz kup jutro test . Jak wtedy wyjda 2 kreseczki to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze no poszłabym ale czy z późniejszego moczu by coś wyszło ? Bo nie mam żadnego w domu..

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa testy ze pora dnia jest obojetna ;)

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ