Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Madzia1196 Koleżanka

Wysłany: 17 marca 2016, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 wrote:
    Madzia - z pewnością zrobiłaś betę za wcześnie, jednak skoro to twój 25 dc i masz bóle podbrzusza, to raczej bliżej Ci do @ niż do ciąży. Nie zrozum mnie źle, ale skoro w "pierwszym" miesiącu starań wpadasz w paranoje, to nie chce wiedzieć co byłoby po roku. Jest tu wiele dziewczyn, które starają się o wiele, wieeeeeeleeeeeeeeeee dłużej i często bez skutku. Trzeba myśleć racjonalnie. Już kiedyś o tym pisałam, że zajście w ciąże to wcale nie taka prosta sprawa, jakby się wydawało... Dla pewności, powtórzyłabym badanie na Twoim miejscu, już teraz powinno dać wiarygodny wynik. I na przyszłość wrzuć na luz, bo stres w niczym nie pomaga :)

Kika, czekam tylko na ten dzień, gdy obudzę się i nie będę miała mdłośći! :D
    I tak się dziwię, że udaje mi się przyjmować jakieś pokarmy, bo w pierwszej ciąży nie mogłam nic przełknąć. A najlepsze jest to, że w pierwszej ciąży pomimo odżywiania się samym powietrzem nie schudłam ani troche, a w tej pomimo, że nie jem specjalnie dużo, ale coś jem, to schudłam i spodnie w rozmiarze S, które kupiłam niedawno i tak pięknie na mnie leżały, są teraz na mnie za duże!! :(

Hehe nie no troche przesadzilam z tym ze wpadam w paranoje chociaz bardzo pragne dziecka jak kazda z nas to umiem opanowac stres. Wiem ze przez stres moze byc ciezej z zajsciem w ciaze. Nie wiem po prostu tak powiedzialam. Moze troche przesadzilam. Tak i doceniam te kobiety pomimo tego ze sie tyle staraja nie poddaja sie bo jest dla kogo walczyc ;) Troche mnie ponioslo ale dziekuje bardzo Bajka :*

• amoniaa Znajoma

Wysłany: 17 marca 2016, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika to mnie załamałaś...

:( skoro torbiel może opóźnić owu nawet o cały cykl ( a ja nie wiem czy owu miałąm) to chyba wcale nie powinnam się cieszyć bo pewnie zwyczajnie mi sie @ spóźnia..a temp mam zamiar zacząć mierzyć od przyszłego cyklu...

• kika77 Przyjaciółka

Wysłany: 17 marca 2016, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    amoniaa wrote:
    Kika to mnie załamałaś...

:( skoro torbiel może opóźnić owu nawet o cały cykl ( a ja nie wiem czy owu miałąm) to chyba wcale nie powinnam się cieszyć bo pewnie zwyczajnie mi sie @ spóźnia..a temp mam zamiar zacząć mierzyć od przyszłego cyklu...

może, więc niekoniecznie jest tak u Ciebie. Ja jak miałam torbiel to co drugi cykl trwał prawie 2 mce, a co drugi - miesiąc. Bez monitoringu ciężko powiedzieć co z owulacją, więc nie trać nadziei! :) ważne jest zdrowe podejście

A czy dostałaś jakieś leki na torbiel?

Szczęściu trzeba pomagać..
  • amoniaa Znajoma

Wysłany: 18 marca 2016, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie, leków nie dostałam bo ponoć torbiel jest mały/a? i niby dlatego.

Dziś za chwilę będę testować, @ nie ma....

• kika77 Przyjaciółka

Wysłany: 18 marca 2016, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    amoniaa wrote:
    Hej nie, leków nie dostałam bo ponoć torbiel jest mały/a? i niby dlatego.

Dziś za chwilę będę testować, @ nie ma....

to tym bardziej skoro jest mała i ma się sama wchłonąć niekoniecznie ma moc przy przesunąć Ci owulację :)

jak teścik?

Szczęściu trzeba pomagać..
  • amoniaa Znajoma

Wysłany: 18 marca 2016, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny, @ nie ma dalej...

Nie tak miało być :(

• Nika312 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2016, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. To moj pierwszy cykl na ovu, ale wcześniej ok 3 miesiace tez mierzylam temp. Dzisiaj 8 dpo, temp skoczyla z 36,90 do 37,05 oraz odczuwam bol/ ciagniecie lewego jajnika, cos jak na okres. Nie chce sie znow nakrecac, ale dzis ten jajnik dal jakis cien nadziei, choc możliwe ze to objaw zbliżającego się @

3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długie masz cykle?

• Nika312 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2016, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    26- 27 dniowe. @ powinna byc sroda/czwartek

3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze chwilka do wytrzymania jest, na wszelkie testy może być za wcześnie, może idź na betę w poniedziałek?

• Nika312 Autorytet

Wysłany: 18 marca 2016, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacze czy jeszcze jakies objawy dodatkowe beda. Oprocz tego strasznie mnie dzis wysypalo, a nie mialam tak raczej przed @ no nic trzeba czekac, a to najgorsze. ..

3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 14:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu często mam przed @ jakieś wypryski a teraz nie :) No ale to nie jest żaden objaw... no, czekanie najgorsze.

• Madzia1196 Koleżanka

Wysłany: 18 marca 2016, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DettaWalker
    Jak sie czujesz??

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 19:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe zostawiłam z rana test na umywalce i o nim zapomniałam i się kreska pojawiła xD ha ha wiadomo reakcje chemiczne ale zabawne to jest :P Jutro powtórzę, zobaczymy :)

Oprócz bólu głowy jest ok, zniknęły wczorajsze plamienia, czyli trwały jeden dzień :)

Szyszka1 lubi tę wiadomość

• Madzia1196 Koleżanka

Wysłany: 18 marca 2016, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze serio sie udalo i bedzie mala fasoleczka?? :) To dobrze, ze plamienia zniknely a nic cie nie boli brzuch piersi ??
    Jak powtorzysz koniecznie sie pochwal ;)

ja sie dziwie kobiety ktore pragna zajsc maja problem a dzieciaki ktore raz sie kochaja albo ludzie co nie chca dziecka od razu zachodza gdzie tu sprawiedliwosc ..

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam może jedno takie ukłucie w dole brzucha, dość nisko. Tak to piersi ok jedynie brodawki mają taki ciemny jakby pod fioletowy podchodzący kolor, ale to już raz miałam w tamtym cyklu takie coś, może zasługa hormonów.

Ano, nie ma sprawiedliwości. Jedni porzucają, inni zabijają...tragedia

• kickens Koleżanka

Wysłany: 18 marca 2016, 19:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a uważacie, że warto robić testy owulacyjne? Ja już z tym zgłupiałam, dzisiaj śluz jak w dni płodne a wczorajszy test owulacyjny negatywny. I komu wierzyć?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 19:42

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy mogą wyjść wtedy jeśli postępuje się z nimi wedle zaleceń na ulotce. Czasem warto siebie poobserwować i masz lepszą ocenę sytuacji niż jakiś tam test.

Szyszka1 lubi tę wiadomość

• kickens Koleżanka

Wysłany: 18 marca 2016, 20:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Datta test zrobiłam, bo mój organizm ostatnio wariuje. W ogóle to wolałabym zajść w ciążę przypadkowo a nie teraz te wygibasy... ;)
    Do momentu starań wszystko było ze mną ok, a teraz tarczyca, jakieś gorączki, do tego doszło jeszcze sikanie co pół godziny, chyba na tle nerwowym bo infekcji nie mam.

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 marca 2016, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tarczycą coś poważnego ?
    Ja mam niedoczynność leczę od 7 lat już... teraz też mam infekcję pęcherza a jeszcze żadnego antybiotyku nie dała mi bo nie jest wiadomo czy jestem w ciąży czy nie i wolała lekarka nie ryzykować...

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego