X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 17 marca 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 wrote:
    Madzia - z pewnością zrobiłaś betę za wcześnie, jednak skoro to twój 25 dc i masz bóle podbrzusza, to raczej bliżej Ci do @ niż do ciąży. Nie zrozum mnie źle, ale skoro w "pierwszym" miesiącu starań wpadasz w paranoje, to nie chce wiedzieć co byłoby po roku. Jest tu wiele dziewczyn, które starają się o wiele, wieeeeeeleeeeeeeeeee dłużej i często bez skutku. Trzeba myśleć racjonalnie. Już kiedyś o tym pisałam, że zajście w ciąże to wcale nie taka prosta sprawa, jakby się wydawało... Dla pewności, powtórzyłabym badanie na Twoim miejscu, już teraz powinno dać wiarygodny wynik. I na przyszłość wrzuć na luz, bo stres w niczym nie pomaga :)

    Kika, czekam tylko na ten dzień, gdy obudzę się i nie będę miała mdłośći! :D
    I tak się dziwię, że udaje mi się przyjmować jakieś pokarmy, bo w pierwszej ciąży nie mogłam nic przełknąć. A najlepsze jest to, że w pierwszej ciąży pomimo odżywiania się samym powietrzem nie schudłam ani troche, a w tej pomimo, że nie jem specjalnie dużo, ale coś jem, to schudłam i spodnie w rozmiarze S, które kupiłam niedawno i tak pięknie na mnie leżały, są teraz na mnie za duże!! :(

    Hehe nie no troche przesadzilam z tym ze wpadam w paranoje chociaz bardzo pragne dziecka jak kazda z nas to umiem opanowac stres. Wiem ze przez stres moze byc ciezej z zajsciem w ciaze. Nie wiem po prostu tak powiedzialam. Moze troche przesadzilam. Tak i doceniam te kobiety pomimo tego ze sie tyle staraja nie poddaja sie bo jest dla kogo walczyc ;) Troche mnie ponioslo ale dziekuje bardzo Bajka :*

  • amoniaa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 17 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kika to mnie załamałaś...

    :( skoro torbiel może opóźnić owu nawet o cały cykl ( a ja nie wiem czy owu miałąm) to chyba wcale nie powinnam się cieszyć bo pewnie zwyczajnie mi sie @ spóźnia..a temp mam zamiar zacząć mierzyć od przyszłego cyklu...

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amoniaa wrote:
    Kika to mnie załamałaś...

    :( skoro torbiel może opóźnić owu nawet o cały cykl ( a ja nie wiem czy owu miałąm) to chyba wcale nie powinnam się cieszyć bo pewnie zwyczajnie mi sie @ spóźnia..a temp mam zamiar zacząć mierzyć od przyszłego cyklu...

    może, więc niekoniecznie jest tak u Ciebie. Ja jak miałam torbiel to co drugi cykl trwał prawie 2 mce, a co drugi - miesiąc. Bez monitoringu ciężko powiedzieć co z owulacją, więc nie trać nadziei! :) ważne jest zdrowe podejście

    A czy dostałaś jakieś leki na torbiel?

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • amoniaa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie, leków nie dostałam bo ponoć torbiel jest mały/a? i niby dlatego.

    Dziś za chwilę będę testować, @ nie ma....

  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 18 marca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amoniaa wrote:
    Hej nie, leków nie dostałam bo ponoć torbiel jest mały/a? i niby dlatego.

    Dziś za chwilę będę testować, @ nie ma....

    to tym bardziej skoro jest mała i ma się sama wchłonąć niekoniecznie ma moc przy przesunąć Ci owulację :)

    jak teścik?

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • amoniaa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny, @ nie ma dalej...

    Nie tak miało być :(

  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. To moj pierwszy cykl na ovu, ale wcześniej ok 3 miesiace tez mierzylam temp. Dzisiaj 8 dpo, temp skoczyla z 36,90 do 37,05 oraz odczuwam bol/ ciagniecie lewego jajnika, cos jak na okres. Nie chce sie znow nakrecac, ale dzis ten jajnik dal jakis cien nadziei, choc możliwe ze to objaw zbliżającego się @

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak długie masz cykle?

  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    26- 27 dniowe. @ powinna byc sroda/czwartek

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze chwilka do wytrzymania jest, na wszelkie testy może być za wcześnie, może idź na betę w poniedziałek?

  • Nika312 Autorytet
    Postów: 455 280

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacze czy jeszcze jakies objawy dodatkowe beda. Oprocz tego strasznie mnie dzis wysypalo, a nie mialam tak raczej przed @ no nic trzeba czekac, a to najgorsze. ..

    3jgxgywluivf3b0i.png
    atdc2n0aevz3e5ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu często mam przed @ jakieś wypryski a teraz nie :) No ale to nie jest żaden objaw... no, czekanie najgorsze.

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DettaWalker
    Jak sie czujesz??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe zostawiłam z rana test na umywalce i o nim zapomniałam i się kreska pojawiła xD ha ha wiadomo reakcje chemiczne ale zabawne to jest :P Jutro powtórzę, zobaczymy :)

    Oprócz bólu głowy jest ok, zniknęły wczorajsze plamienia, czyli trwały jeden dzień :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • Madzia1196 Koleżanka
    Postów: 68 4

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze serio sie udalo i bedzie mala fasoleczka?? :) To dobrze, ze plamienia zniknely a nic cie nie boli brzuch piersi ??
    Jak powtorzysz koniecznie sie pochwal ;)

    ja sie dziwie kobiety ktore pragna zajsc maja problem a dzieciaki ktore raz sie kochaja albo ludzie co nie chca dziecka od razu zachodza gdzie tu sprawiedliwosc ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam może jedno takie ukłucie w dole brzucha, dość nisko. Tak to piersi ok jedynie brodawki mają taki ciemny jakby pod fioletowy podchodzący kolor, ale to już raz miałam w tamtym cyklu takie coś, może zasługa hormonów.

    Ano, nie ma sprawiedliwości. Jedni porzucają, inni zabijają...tragedia

  • kickens Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a uważacie, że warto robić testy owulacyjne? Ja już z tym zgłupiałam, dzisiaj śluz jak w dni płodne a wczorajszy test owulacyjny negatywny. I komu wierzyć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 19:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy mogą wyjść wtedy jeśli postępuje się z nimi wedle zaleceń na ulotce. Czasem warto siebie poobserwować i masz lepszą ocenę sytuacji niż jakiś tam test.

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

  • kickens Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Datta test zrobiłam, bo mój organizm ostatnio wariuje. W ogóle to wolałabym zajść w ciążę przypadkowo a nie teraz te wygibasy... ;)
    Do momentu starań wszystko było ze mną ok, a teraz tarczyca, jakieś gorączki, do tego doszło jeszcze sikanie co pół godziny, chyba na tle nerwowym bo infekcji nie mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z tarczycą coś poważnego ?
    Ja mam niedoczynność leczę od 7 lat już... teraz też mam infekcję pęcherza a jeszcze żadnego antybiotyku nie dała mi bo nie jest wiadomo czy jestem w ciąży czy nie i wolała lekarka nie ryzykować...

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ