X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie bóle jak na okres a ciąża
Odpowiedz

bóle jak na okres a ciąża

Oceń ten wątek:
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tutaj taka cisza dziewczyny? Xd

    Za 8 dni mam przewidywany termin @
    Wczoraj bolały mnie piersi, dzisiaj już nie. Jestem jakaś spokojna.
    Mam ochotę kupić sobie jakiś nowy ciuszek :D - wykluczam to jako objaw potencjalnej ciąży xd

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od wczoraj boli brzuch jak w pierwszy dzień @ . I mam kiepski humor, raczej będzie @... nici z przewidywania i czucia. spodziewana w piątek ma być.

  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa do piątku jeszcze daleko, a wykresik jaki masz ładny. Uda się!!!!

    Bajka jak to wykluczasz to jako objaw? :) jak najbardziej może być :P
    To tzw. zachcianki ;)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi natomiast spadła trochę temp ale wciąż mam cholernie wrażliwe sutki, pryszczy jeden na drugim i śniło mi się dzisiaj, że urodziłam synka :D
    Za 9-10 dni zobaczymy czy to objawy ciążowe czy tylko urojenia :P

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymoteuszowa co jak co ale jak narazie nie przejmowałabym się możliwością @, masz świetny wykres. :-* A testy często wychodzą pozytywne dopiero w dniu @, wiec spokojnie jeszcze ze 3-4 dni poczekaj i zrób jeszcze raz :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się dziś śniło, że był pozytywny test... dzięki dziewczyny :* będę dobrej myśli i Wy też bądźcie!

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • kickens Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem nowa na forum, mam nadzieję, że mi pomożecie :) w styczniu zaczęliśmy starać się o potomka a dokładnie 5 dni temu miałam owulacje (a przynajmniej tak oceniłam), od trzech dni kręci mi się w głowie i niemiłosiernie boli brzuch w dole, raz z prawej, raz z lewej, bardziej po prostu boli i się tak napręża, ciągnie, pulsuje niż odczuwam typowe skurcze jak podczas miesiączki. Do ginekologa jestem zapisana na przyszły tydzień. Czy mogą być to objawy zapłodnienia? Pewnie jest za wcześnie aby cokolwiek przesądzać, ale jestem mega przejęta. Bardzo długo nie mogłam się zdecydować na dziecko i teraz panikuję... Czy któraś z Was miała takie "problemy"? Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam! ;)

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kickens :)
    A udostępniłabyś swój wykres? Zawsze to łatwiej cokolwiek dopowiedzieć :)
    Ja z tym bólem brzucha mialam i dalej mam podobnie, jadę cały czas na no-spie i żyję z myślą, że teraz się udało ale czy tak będzie to się okaże.
    Każda kobieta jest inna, u jednej tak jest a u innej nie. Ciężko powiedzieć na 100% :) poczekaj do dnia miesiączki i zrób test. Powodzenia!

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • kickens Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 dziękuję za odpowiedź :)
    na razie nie mam wykresu bo zaczęłam go tworzyć wczoraj, wcześniej po prostu prowadziłam obserwacje i kalendarzyk dla siebie samej. chyba mnie rozniesie jak mam jeszcze tyle dni czekać na test...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kickens to witaj w klubie! Tutaj nikt Ci nie powie, czy zaszlas, czy nie, bo to niemożliwe i każdy odczuwa wszystko inaczej, jak mówi Marteczka. Ale na pewno znajdziesz tu zrozumienie, bo każda z nas przeżywa ten czas oczekiwania do spodziewanej @ :) także głowa do góry, nie stresuj się, zajmij czymś innym i będzie dobrze :)

    Marteczka93, kika77 lubią tę wiadomość

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka, życzę Ci, byś faktycznie urodzila syna za 9mcy :)

    Monika, to chyba naprawdę była zachcianka xd byłam na zakupach, wprawdzie nie kupilam nic dla siebie, tylko dla córki, ale dzięki temu czuje się zaspokojona i odprężona, hahaha xd.

    Witaj kickens:)
    Sądzę, że jest za wcześnie, aby to stwierdzić. Mogłabyś poczuć, spostrzec ewentualna implatlntacje zarodka (lekkie skurcze macicy, lub sluz podbarwiony krwia), objawy implantacji jednak występują u niewielu kobiet, a wyżej wymienione objawy mogą zwiastowac rowniez początek @. Nie można jednak wykluczać ciąży, bo serduszkowalas w dni plodne. Myślę, że za bardzo się stresujesz i stad u ciebie bol brzucha i zawroty głowy. Uspokój się trochę, będzie dobrze :) na tym etapie niestety pozostaje nam czekanie :) zrób test w dniu spodziewanej @ i sprawa się wyjaśni. Powodzenia :)

    Marteczka93, Tymoteuszowa lubią tę wiadomość

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ten czas oczekiwania jest najgorszy. Można sobie włosy powyrywać z nerwów :P

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka marzy mi się pierwszy syn :) już nawet mam imię dla niego - Filip :)
    Z dziewczynki też bym się cieszyła, nazwałabym ją - Amelia lub Blanka :) <3
    Mam nadzieję, że mężulek się zgodzi na te imiona, bo coś ostatnio kręcił nosem jak mu powiedziałam :P

    A wy macie już imiona? :)

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • kickens Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 rzeczywiście pewnie stres robi swoje, z natury jestem bardzo niecierpliwa... zamiast zająć się czymś innym to siedzę i się nakręcam, czytam i rozmyślam.

    łazienkowa22 lubi tę wiadomość

  • Aguśka90 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!

    Ja dopiero zaczynam na Ovu ale z mężem staramy się o dziecko od 4 miesięcy, jednak do tej pory co miesiąc przychodziła wredna @. Mam malutką nadzieję, że może w tym miesiącu się uda. Niestety zrobiłam już dwa testy bo nie wytrzymałam ale oba negatywne. Oczywiście dopóki nie ma @ mam jeszcze nadzieję. Czy mogłybyście rzucić okiem na mój wykres, czy po nim widać, czy może jest jeszcze jakiś cień szansy? Z góry dziękuję.

    https://ovufriend.pl/graph/63c3f904450d31bacb77bae6a8bb7c19

  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka, w pierwszej ciąży tez chciałam mieć syna, ale na usg dowiedziałam się, że córka. Teraz mogłabym urodzić syna, ale gdyby była córka, to tez bym się cieszyła, a nawet finansowo by było latwiej, bo mam mnostwo rzeczy po córce jest :D. Najważniejsze jednak by dziecko było zdrowe. O imionach jeszcze nie myśleliśmy, jak bd w ciąży, to będziemy myśleć :P

    Kickens - i stres właśnie robi swoje. Niestety nie wszystko da się w życiu zaplanować, a już na pewno nie można zaplanować ciąży, choćby kobieta była nie wiadomo jak przygotowana. Ta zazwyczaj przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie :). Powinnaś odciągnąć mysli, zrób coś co lubisz. Wtedy będzie Ci łatwiej znieść to czekanie.

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Aguśka. Z wykresem niestety ci nie pomogę, bo sama dopiero w tym cyklu zaczęłam mierzyć tempkę i nie mam doświadczenia w jego odczytywaniu. Jednak na pewno ktoraś z dziewczyn odpowie na twoją zagwozdkę :). Co do testu, to faktycznie może być za wczesnie. Poczekaj do terminu @ i powtórz test jeszcze raz :). Trzymam kciuki, zeby się udało. :)

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • kika77 Przyjaciółka
    Postów: 181 44

    Wysłany: 2 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka91 wrote:
    Mam ochotę kupić sobie jakiś nowy ciuszek :D - wykluczam to jako objaw potencjalnej ciąży xd

    Hehe jeszcze nie słyszałam o takich objawach ;)
    A ciuszek w normalnym rozmiarze czy jednak nieco luźniejszy, na wszelki wypadek? ;)

    Szczęściu trzeba pomagać..
  • Bajka91 Autorytet
    Postów: 422 119

    Wysłany: 2 lutego 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybym kupiła coś dla siebie, to oczywiście byłoby dopasowane :D obkupilam córkę, bo nic mi się nie podobało xd. Z tym objawem to taki żarcik był xd ja poprostu uwielbiam zakupy!!! <3

    km5sgu1rjgjj22rj.png
    f2wl9vvjissk6tut.png

    16+2dni - 181g synek? <3, 20+2dni - 409g synek potwierdzony! <3 :), 23+4dni - 654g, 26+2dni - 969g, 27+1dni - 1174g, 31+2dni - 1995g, 35+1dni - 2822g, 38+1dni - 3641g
  • Moniqaaa Autorytet
    Postów: 615 759

    Wysłany: 3 lutego 2016, 02:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka i Tymoteuszowa oby wasze sny się spełniły ;)
    Mi się przez całe życie śniło już chyba że sto razy, że byłam w ciąży, dłuuuugo przed planowaniem nawet. Dokładnie pamiętam to uczucie.
    Abyśmy wszystkie go wkrótce zaznały ;)
    Bajka jak uwielbiasz zakupy to powinnaś to robić jak najczęściej żeby się odstresować. Powtórz to mężowi ;)
    Ja nawet na spacer poszłam dzisiaj, chyba pierwszy raz od roku :O
    Dobranoc

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ