X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czerwcowe testowanie
Odpowiedz

Czerwcowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azalia - i jak dzisiejszy test?

    Ilonka - mi w tym cyklu testu owulacyjne w ogole nie wyszły. Na początku pojawiła się druga kreseczka, ale jaśniutka, później trochę ściemniała, ale nigdy bardziej niż kontrolna, a później zaczęła się rozjaśniać. Myślałam, że w ogóle nie doszło do owulacji..

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max wrote:
    Azalia - i jak dzisiejszy test?

    Ilonka - mi w tym cyklu testu owulacyjne w ogole nie wyszły. Na początku pojawiła się druga kreseczka, ale jaśniutka, później trochę ściemniała, ale nigdy bardziej niż kontrolna, a później zaczęła się rozjaśniać. Myślałam, że w ogóle nie doszło do owulacji..
    a doszlo?ja jasniutka mialam 9dnia cyklu a 6 ores sie skonczyl wczoraj byl cien cienia dzis wogole ale to dopiero 12 dzien cyklu wiec do ovu chyba czas...chyba bo ja juz sama nie wiem o co chodzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 11:55

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam jasną kreskę prawie nie wdoczną cay czas aż nagle 20 dc była troszkę bardzoej widoczna ale na pewno nie ciemna czy coś. 21 dc patrze a 2 grube krechy, tak samo mocne, 22 dc testowa mocniejsza od kontrolnej a 23 dc już 2 jaśniutka :) wydaje mi się że on może wyjść pozytywny tak z dnia na dzień, nie musi cienieć przez kilka dni :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    ja miałam jasną kreskę prawie nie wdoczną cay czas aż nagle 20 dc była troszkę bardzoej widoczna ale na pewno nie ciemna czy coś. 21 dc patrze a 2 grube krechy, tak samo mocne, 22 dc testowa mocniejsza od kontrolnej a 23 dc już 2 jaśniutka :) wydaje mi się że on może wyjść pozytywny tak z dnia na dzień, nie musi cienieć przez kilka dni :)
    kurcze a aj myslalam ze wlasnie musi ze jest od minimalnej do max...hm...ale jak by juz tak bylo to powinna byc cienka juz a nima nic...zbieram testy podpisuje zobaczymy co to bedzie robioe w poludnie i wieczorem wiec raczej nie przegapie ovu :)

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    a doszlo?ja jasniutka mialam 9dnia cyklu a 6 ores sie skonczyl wczoraj byl cien cienia dzis wogole ale to dopiero 12 dzien cyklu wiec do ovu chyba czas...chyba bo ja juz sama nie wiem o co chodzi :)

    Najwyraźniej doszło, skoro jestem w ciąży. ;-)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Azalia Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max, gratuluję! Życzę zdrówka! Mój wczorajszy test wykazał cień cienia cienia dopiero po dłuższym czasie, więc uznałam cykl za stracony. Dziś powinna być @

  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azalia daj znać czy przyjdzie. Może jeszcze za wcześnie na test. Trzymam kciuki, żeby jednak nie przyszła @.

    Ja dzisiaj idę powtórzyć betę ale dopiero jutro będę miała wyniki. Ciągle brzuch pobolewa, ale nie przez cały czas. Czasami jajniki, czasami odczuwam bóle jak na tydzień przed okresem.
    Dzisiaj rano miałam odczucie, jakby mi się coś wylało i popędziłam szybko do toalety bo myślałam, że zobaczę coś przykrego, ale okazało się, że to tylko śluz i wcale go tak dużo nie było - po prostu dziwne uczucie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 10:01

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Azalia Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Max, na pewno wszystko będzie dobrze i urodzisz zdrowego dzidziusia! Pewnie teraz odpowiednio się tam układa żeby mu było wygodnie przez 9 miesięcy :)))

  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było :)

    Wcześniej miałam plan, żeby rodzicom powiedzieć po 1 trymestrze. Później, że po badaniu jak zobaczę serduszko. A teraz się biję z myślami czy teraz coś wspomnieć, bo jedziemy na weekend do domu czy przeczekać.

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • Azalia Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym powiedziała, ale żeby nie poszło dalej. Oni się szczerze ucieszą i pewnie dodadzą Ci pozytywnej energii. Zrób tak jak czujesz :)

  • Max Ekspertka
    Postów: 335 81

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak chyba zrobię, zwłaszcza, że na weselę idziemy teraz, więc gdybym coś się źle czuła, to pewnie mi pomogą. A to, żeby nie poszło dalej, to zapewne wiedzą, bo moja mama zawsze mówiła, że jak zajdę w ciążę, to żeby od razu wszystkim nie mówić...

    Azalia lubi tę wiadomość

    15.06 - 128,3
    17.06 - 370,6

    xnw4csqv9cg1u5ee.png
  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:) Max gratulacje:-* i wysylaj nam tu wirusy. Na Twoim miejscu rodzicom bym powiedziLa:)

    A ja mialam sobie odpuscic mierzenie temp w tym cyklu zeby sie nie stresowac itp ale juz mam chyba w nawyku. Mam tak dzisny wukres ze masakra. Ciagle boli mnie jajnik no i w dodatku jestem jakies 8 dnilo owulacji a testy dalej z druga kreska.

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka a Ty kiedy testujesz? :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Azalia Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje obecność jaśnie pani paskudy @

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia ja 26 testuje, chyba ze wczesniej zawita niechciana malpa;)

    Azalia nowy cykl nowe nadzieje!!!!:-) a ktory to cykl staran?:)

  • Azalia Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka,oby nie przyszła! To mój dopiero i aż 5 cykl. Odpuszczam, bo to chyba głowa. Idę dziś na pole dance :))

  • anka2712 Przyjaciółka
    Postów: 262 32

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba jak moj ;) bo u mnie 5 albo 6 juz nie pamietam hehe. Ale damy rade!:-) a badanka jakies robilas?

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdę a u mnie 41dc, brak @ i negatywne testy... do poniedziałku jak się nie pojawi idę na betę... trzy ciążę straciłam. Czwartej nie zamierzam!!!!!!!!!

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Azalia Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, ja na razie bez badań, bo powinno być wszystko ok. Zacznę je robić jak w ciągu kilku miesięcy nic nie wyjdzie. Tak jak już pisałam, chcę się teraz trochę zdystansowac i nie skupiać na zajsciu.

    Crisperss, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

  • moniqe Ekspertka
    Postów: 405 91

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuchy :) za wszystkie mocno trzymam kciuki ! odliczam już dni do środy bo wtedy idę wkońcu na badania :) ewidentnie moje zdrowie zaczyna się sypać coraz bardziej i teraz chyba nawet nie chcę być w ciąży bo najzwyczajniej w świecie się tego boję :( to już kolejny cykl z plamieniami a najgorsze jest to że po serduszkowaniu też mam plamienia żywą krwią i do tego mdłości nie wiem co się ze mną dzieje bo nigdy tak nie miałam :( Mąż mnie pociesza i mówi że napewno wszystko jest ok ale nie może być ok bo przecież skądś się ta krew bierze ?! brak sił na to wszystko :( coś czuję że jeszcze długo nie będę w ciąży :(

    3jgxqqmzw0t63qg2.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ