X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata
Odpowiedz

CZERWCOWE TESTOWANIE 2017- pierwszy powiew lata

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam tak kiepski humor że jak się nie poprawi to popsuje jutrzejszą imprezę tak jak rok temu Boże myślałam że mnie rozniesie opowiem wam:)
    Był grill i wiadomo alkohol więc pytali kto pije więc ja że nie i mój eMek też nie ( miał być potem kierowca u znajomych, więc zdziwieni dlaczego nikt z nas nie pije więc standardowy tekst do mnie bo weź przestań daj się napić emkowi a ty wrócisz autem, a my ze nie bo on jest potem Kierowca!! No to że ja mam się napić, a ja nie miałam ochoty, ogólnie miałam mega podły humor bo tego dnia robiłam test ciążowy bo byłam pewna że jestem w ciąży a tu dupa była biel wizira więc wiecie jak to jest, i wtedy mój tesciu powiedział tak że każdy słyszał " synowa nie pije bo jest w ciąży!" a ja do niego że nie jestem...
    A on "no co, masz męża to normalne że możesz być e ciąży!"
    A ja na to już mega głośno "ale nie jestem w ciąży" i cała się trzeslam z nerwów i momentalnie każdy zrobił głupią minę... Dopiero jak minęło trochę czasu to powiedział że ma nadzieję że mnie nie urazil tym, a ja nie odpowiedziałam tylko popatrzylam się z byka na niego, tak mi się chciało płakać wtedy masakra...

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka tyle bardzo!

    Flower kaszanka z grilla mmmmm

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja to mam tak kiepski humor że jak się nie poprawi to popsuje jutrzejszą imprezę tak jak rok temu Boże myślałam że mnie rozniesie opowiem wam:)
    Był grill i wiadomo alkohol więc pytali kto pije więc ja że nie i mój eMek też nie ( miał być potem kierowca u znajomych, więc zdziwieni dlaczego nikt z nas nie pije więc standardowy tekst do mnie bo weź przestań daj się napić emkowi a ty wrócisz autem, a my ze nie bo on jest potem Kierowca!! No to że ja mam się napić, a ja nie miałam ochoty, ogólnie miałam mega podły humor bo tego dnia robiłam test ciążowy bo byłam pewna że jestem w ciąży a tu dupa była biel wizira więc wiecie jak to jest, i wtedy mój tesciu powiedział tak że każdy słyszał " synowa nie pije bo jest w ciąży!" a ja do niego że nie jestem...
    A on "no co, masz męża to normalne że możesz być e ciąży!"
    A ja na to już mega głośno "ale nie jestem w ciąży" i cała się trzeslam z nerwów i momentalnie każdy zrobił głupią minę... Dopiero jak minęło trochę czasu to powiedział że ma nadzieję że mnie nie urazil tym, a ja nie odpowiedziałam tylko popatrzylam się z byka na niego, tak mi się chciało płakać wtedy masakra...

    Mi szwagierka kiedys przy niedzielnym obiedzie (z 20 osob), powiedziala: "przytylas! W ciazy jestes! No przyznaj sie ze jestes" odpowiedzialam: "nie, wzdecia mam" :p
    Smiechom nie bylo konca, a rosol dokazywal razem z nami :/ i to kobita 36 lat z takim tekstem wyleciala..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2017, 18:09

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w tym roku to tesciowie nie wypala z takim tekstem ale jest mnóstwo innych osób które nie są wtajemniczone a że przytyłam więc może być podobnie, ogólnie to wolałabym tam nie jechać,

    A kaszanke z grila też lubię :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja mam cała rodzinę " medyczną" nawet tesciowa a jak szuka ons po necie różnych info ma temat niepłodnosci ;) szkoda mi jej bo wiem ze chce być babcią zwłaszcza ze wszystkie jej koleżanki chwalą się wnukami a ona nie może.


    Rozumiem, że mąż nie ma rodzeństwa? Chyba, że brata księdza?
    Mój M ma 2 braci, ale młodszych. Jeden z nich ma już rocznego synka, więc też są wieczne pytania. No i oczywiście chcą koniecznie wnuczkę, bo same chłopy w rodzinie!

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, tulę mocno. Mam nadzieję, że w tym roku impreza będzie jednak udana.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jedna szwagierka zaszla w ciaze. Druga jak sie o tym dowiedziala to stwierdzila ze tez chce dziecko i zaszla w pierwszym cyklu. Trzecia wtedy tez sie zdecydowala wiec odstawila antyki i tez odrazu zaszla. Tak wiec w rodzinie meza pojawila sie w jednym roku trojka dzieci, ktore rodzily sie co miesiac..

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już mi lepiej tylko ból straszny jajników przy sikaniu. Pije dużo wody i izotonikow mnóstwo. Dzięki Agniechaaaa za dobrą radę i miłej imprezki życzę. Flowwer też robimy grilowanko. U nas standardowo kielbaska karczek i szaszłyki i ziemniaczki z Żaru uwielbiam je.

    Flowwer, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh jakby dla każdej to było takie proste stwierdzić że się chce i już być...

    Lunaris lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Bajka, tulę mocno. Mam nadzieję, że w tym roku impreza będzie jednak udana.
    Wątpię bo nie dość że jestem poklucona z emkiem Ti na dodatek on nie lubi takich spotkań no ale jakoś zleci, no a ja znowu nie będę pić w tym roku haha więc znowu będą namawiać masakra

    A karczek z grila pyszna sprawa

    Staraczka dobrze że jest już lepiej cieszę się

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ludzie nie maja kompletnie taktu...

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wiem ze ludziska czy rodzina nie mówi to w złej wierze po prostu ludzka ciekawości bierze górę. Wiem jak kiedyś mnie to bolało a później irytowało.
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i dla nich to po prostu oczywiste jeden czy dwa cykle i pyk w ciąży a my stajemy na rękach by zobaczyć dwie kreseczki.

    Moje środowisko wie że jestem bezplodna i mam święty spokój. Nik nie wie że wróciłam na ring i naprawę mi jest o wiele lepiej bez tej presji rodziny.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Rozumiem, że mąż nie ma rodzeństwa? Chyba, że brata księdza?
    Mój M ma 2 braci, ale młodszych. Jeden z nich ma już rocznego synka, więc też są wieczne pytania. No i oczywiście chcą koniecznie wnuczkę, bo same chłopy w rodzinie!
    Ma siostrę ale nastolatka a mój M ostatni z rodu płci męskiej i nazwisko " przepadnie "

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer i Karma wiem że ludzie tacy są tylko akurat trafił w dzień kiedy byłam załamana i tak mnie to wkurzylo wtedy,
    A jutro no cóż będzie co będzie mam nadzieję że chociaż jedzenie będzie dobre hehe bo coś mi się należy od życia:)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ma siostrę ale nastolatka a mój M ostatni z rodu płci męskiej i nazwisko " przepadnie "
    Dlaczego przepadnie? Planujesz córkę :)?
    To jego siostra zostawi swoje nazwisko sobie i po sprawie :)

    Lucia88 lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jem sobie ananaska :) wiem na wieczór nie powinnam jeść owoców na noc ale miałam taką ochotę :)
    Ktoś chce?:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dlaczego przepadnie? Planujesz córkę :)?
    To jego siostra zostawi swoje nazwisko sobie i po sprawie :)
    A dziś Emek mi oświadczył że do IVF nie podjedziemy:( mam nadzieję że przetrawi to wszystko on potrzebuje więcej czasu ;)
    A szczerze w sprawie nazwiska " nie moje rybki czy alwarium" marzy mi się córka ale jak syn będzie to też będę szczęśliwa byle zdrowy <3

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ja właśnie jem sobie ananaska :) wiem na wieczór nie powinnam jeść owoców na noc ale miałam taką ochotę :)
    Ktoś chce?:)
    Ja przy piwku siedzę ;) zrowie za nas i fasolek !!!
    Koniec smutków!!

    Lucia88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer dlaczego eMek nie chce IVF, ma jakieś argumenty/powody?

    Mnie mega zaczął boleć brzuch, tak okresowo.. to będzie dłuuuuga niedziela.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer mi też się wydaje że IVF was ominie bo będziecie mieli naturalnie :)
    A jeśli się nie uda to zobaczysz zmieni zdanie tak jak mówisz musi to przetrawic każdy nie raz powie coś głupiego nieprzemysli tylko palnie tak, nim się obejrzysz będziesz jak staraczka i będziesz mówić ile ty masz małych kwiatuszkow swoich :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ