X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czułość testu a cień cienia
Odpowiedz

czułość testu a cień cienia

Oceń ten wątek:
  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 22 września 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam pytanko :) czy jeśli test ciążowy ma czułość 10 to nie wykryje mniejszego stężenia poziomu beta hcg? I wykrywa dopiero od 10??? proszę o odpowiedź :)

    lawenda
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 22 września 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lawenda wrote:
    hej mam pytanko :) czy jeśli test ciążowy ma czułość 10 to nie wykryje mniejszego stężenia poziomu beta hcg? I wykrywa dopiero od 10??? proszę o odpowiedź :)
    od 10 w gorę i wcale nie jest powiedziane, że wyjdzie pozytywny :)

  • lawenda Przyjaciółka
    Postów: 75 32

    Wysłany: 22 września 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm dzięki za odpowiedź :)

    MagSz lubi tę wiadomość

    lawenda
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 22 września 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli jakie testy kupować? te o najwiekszej czułości? ja kupiłam pre test on ma czułość 25 mIU/ml HCG. Więc wykryje dopiero ciąże jeżeli hcg np z krwi też będzie wynosić 25? Czy testy o czułości 10 wykryją wcześniejszą ciążę :-/

    Vixen lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 27 września 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, test 10 mIU/ml jest czulszy a co za tym idzie powinien wykryć wcześniejszą ciążę.

    atdck6nlmznf5qze.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 30 września 2013, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dziś zrobiłam test o czułości 15 mlU/ml i zobaczyłam 2 kreskę bardzo jasna. Jestem dopiero 7 dpo a i mój wykres jest jakiś dziwny :( zrobiłam zdjęcie testów. ( zrobiłam 2 bo myślałam że pierwszy się pomylił)
    zapodaj.net/3fe2f8e125abd.jpg.html

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 30 września 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba coś źle podała. Jeszcze raz : zapodaj.net/3fe2f8e125abd.jpg.html

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 30 września 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo wcześnie testowałaś (chociaż rozumiem, pewnie nie mogłaś się doczekać :) ) więc kreseczka jest bladziutka, ale ewidentnie jest. To co, można już gratulować?? :) Życzę, żeby wszystko przebiegło bezproblemowo :)

    atdci09k89ytpjkc.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 30 września 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też widzę cień! 7dpo to zdecydowanie za wcześnie na testowanie, ale trzymam kciuki, że za parę dni kreseczka będzię już dobrze widoczna :)

    alicja_ lubi tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 30 września 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wiem ż. Wcześnie ale ostatnio miałam dziwne skurcze macicy trwały dobre pół dnia ale był. To krótkie nie bardzo bolesne skurcze. Dlatego tez postanowiłam zrobić test

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis zrobilam bobotest plytkowy(ostatni jaki mialam w uk), na poczatku nic nie bylo widac ale po 3h moj chlopak zauwazyl cien cienia. Zrobilam tez rownoczesnie zwykly test i na nim nic nie bylo, jednak te angielskie testy maja tendencje do wykrywania ciazy po mc spoznionej @...i co z tym fantem zrobic?

  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 00:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina 85 wrote:
    Dzis zrobilam bobotest plytkowy(ostatni jaki mialam w uk), na poczatku nic nie bylo widac ale po 3h moj chlopak zauwazyl cien cienia. Zrobilam tez rownoczesnie zwykly test i na nim nic nie bylo, jednak te angielskie testy maja tendencje do wykrywania ciazy po mc spoznionej @...i co z tym fantem zrobic?

    Po 3h test się utlenia i wynik jest nieważny ;)

    48f411ed51.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam testowanie 10 dpo [testy kupiłam na internecie, normalna czułość 25] i wyszła jedna kreska. Na drugi zauważyłam tak zwany 'cień cienia' pojawił się on w ciagu 1-2 min. Był naprawdę ledwie widoczny, ale mąż też go widział. I tak ciemniał z dnia na dzień, a teraz jestem 8tyg 6dniu ciąży :D oczywiście jak 11 dpo pojawił się ten cień kreski to przeszperałam wszystkie strony internetowe na ten temat i nie wierzyłam, że się uda.... A jednak! Trzymam kciuki za wszystkie starające się dziewczyny. Nigdy nie traćcie nadziei :)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...w koncu nigdy niewiadomo czy organizm nasnie oszukuje....
    nie mowiac o testach...
    no i nie wspominajac o przypadkach 'cizay z zaskoczenia'

  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 19:58

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórz za dwa dni i będziesz wiedzieć :)

    aga2319 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • aga2319 Ekspertka
    Postów: 262 97

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :):):)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2017, 19:58

    mariposa22 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To idź na betę, ale dziewczyny twierdzą że nawet cień cienia potwierdza ciążę..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga2319 wrote:
    Cześć Dziewczyny. Jestem w 10 dpo. Dzisiaj na dwóch testach o czułości 10 wyszedł mi "cień cienia". Myślicie, że jest szansa na to, że się udało?


    Mój 'cień cienia' skończył dzisiaj 9 tygodni ;)

    Fedra, Chica Mala, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 3 lutego 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie czytać o cieniach cienia, ktore staly sie dzidziusiami :D

    Ja mam dziwna sytuacje, bo zrobilam test przed wczoraj 8dpo i wyszedl negatywny, a po godzinie pojawil sie cien cienia, ale bardziej to wygladalo jak zaciek niz kreska, wczoraj kupilam nowe testy i testowalam wieczorem i nic nie wyszlo, a dzis rano (10dpo) ta sama sytuacja co przed wczoraj, najpierw nic, a pozniej po ok.1-2h cien cienia wygladajacy jak zaciek, mialyscie tak moze (a test byl innej firmy niz ten przed wczoraj)? Nigdy wczesniej na zadnych testach te 'zacieki' mi nie wychodzily, byl negatyw i koniec kropka. Mozliwe zeby ten zaciek byl kreska? Chyba, ze mam jakis dziwny zaciekowy mocz ;)

    Maluszek lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ