X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czułość testu a cień cienia
Odpowiedz

czułość testu a cień cienia

Oceń ten wątek:
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mój wynik 124 :-) PRZYROST 100 %

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super!!! Gratulacje!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow. Gratulacje. Ciesze się razem z Tobą.
    Jak dobrze, że nie kazano Ci czekać tyle ile wczoraj mnie.
    Skąd jesteś gdzie robisz badania?

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze śląska robie w laboratorium alab zawsze super ale sie cieszę martwi mnie tylko ból brzucha ale lekarz mówi ze to normalne pamiętam ze we wcześniejszych ciazach tez mnie bolał

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Warszawy. Też robię w Alab. Ale jak widzisz wczoraj mnie nieźle przeciągnęli z czasem. Tak szybko jak Ty dziś nigdy nie miałam wyników.

    To jesteś doświadczoną mamusią. Ile masz dzieci?

    Mnie w zasadzie nic nie boli ... niczego nie czuję ... jedynie ten papier toaletowy obserwuje jak szalona.

    Muchaolucha lubi tę wiadomość

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dwoch synów 11 lat i 2,5 roku. O drugiego staraliśmy się ponad 3 lata ale w końcu się udało. Ledwo wróciłam do pracy po urlopie wychowawczym w marcu i tu taka niespodzianka he od pół roku nie zabezpueczalismy się i jednak cos chwycilo choć lekarz mówił ze dzieci juz nie będę mieć bo mam dużą endometrioze powiedział przy cesarce ze drugie dziecko powinnam nazwać cudem bo jakby wcześniej wiedział to nigdy nie dał mi szans na drugie dziecko a tu trzecie będzie czyli CUDA sie zdążają :-)

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow. Gratuluję. To pozwolę sobie życzyć Ci córeczki :-)

    Jak rozumiem jesteś jeszcze przed pierwszą wizytą u lekarza? Na kiedy masz ją zaplanowaną?

    Mnie lekarz zaprosił na wizytę za dwa tygodnie, ale jego recepcja poinformowała mnie, i wyznaczyła termin dopiero na 1 czerwca. Troszkę późno :-(, ale kolejne wizyty już mam rozpisane - co miesiąc.
    Nie wiem czy dobrze liczę, ale wyprzedzasz mnie o jakieś dwa tygodnie?


  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 7 maja 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najprawdopodobniej zaszłam 23 kwietnia wtedy prawdopodobnie była ovu wizytę mam na 19 maja może będzie juz cos widać. Oj żeby to chciala być dziewczyna :-) według kalendarza chińskiego wychodzi laseczka ;-) u nas u wszystkich według tego kalendarza zawsze płeć się potwierdziła więc zobaczymy :-) ale z drugiej strony jestem szczęśliwa ze w ogóle będzie także niech będzie przede wszystkim zdrowe :-)

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 7 maja 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi wynikami jest tak bo wczoraj pytałam ze jak wychodzi pozytywnie beta to jednak zawsze to dłużej trwa bo muszą po pierwszym badaniu jakoś to rozcienczac i czekać dalej na konkretny wynik także pamiętajcie dziewczyny im dłużej nie macie wyniku tym większe szanse ze jednak coś zalapalo :-)

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja musiałam zajść 20.04.

    A co mi wychodzi ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie szukam całodobowego laboratorium. Jeśli znajdę to pójdę dziś.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella: powodzenia, na jakim etapie jesteś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj powinna być @, dziś test wyszedł niby pozytywny, ale dopiero długo po czasie pojawiła się blada kreska, która z czasem ciemnieje. Teraz jest juz mocno widoczna. Nie napalam się. Zobaczymy.

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy kiedy dojdzie do zagniezdzenia u mnie moglo dojść np po 6 dniach a u was np po 12 przez to taka różnica . Morella szukaj laboratorium co do ciebie to tez mam dobre myśli bo test się nie myli

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella rzuć fotkę

    Kiara12006
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/532529d018cc3ee1.html

    Ale pamiętajcie, że tę krechę zobaczyłam po 2 godzinach. Na pewno nie pojawiła się w ciągu 15 minut.

    luger lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w ogóle ciekawa jak mi policzy lekarz tydzień ciąży.
    Ovitrelle na pęknięcie jajeczka miałam podane w 23 dniu cyklu i w tym dniu musiało się udać. Tak długo organizm się rozkręcał...

    Myślę już o jutrzejszym badaniu bety. Oczywiście się niepokoję. Ale już drugi dzień na lutce i plamień już nie ma.

    Jeśli wizytę będę mieć rzeczywiście dopiero 1.06 to już z pewnością będzie można coś zobaczyć...

    JML

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella: trzymam kciuki. Kreska oczywiście jest - ale nie wiadomo jak z tym opóźnieniem w jej odczytaniu, ponieważ rzeczywiście powinna pojawiać się po kilku minutach. Chociaż moje też się jakoś długo zastanawiały i pozostały cieniem cienia :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale wychodziły Ci w ciągu tych 5 przepisowych minut tak?

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 7 maja 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morella to ciąża 100% piękna krecha szukaj tego laboratorium

    Kiara12006
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ