X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!
Odpowiedz

Dla dziewczyn co zwidów na testach nie widzą!

Oceń ten wątek:
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 lipca 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skład wygląda OK i jest z pompką, co bardzo lubię :)

    Ja dzisiaj mam znowu dzień biegania, ale pogoda coś deszczowa, obym nie wywinęła orła, poczekam lepiej do wieczora :)

    Polećcie mi jakiś film na wieczorny seans z winem :) Tylko nie horror!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja się wyłączam na weekend. Wyjeżdżamy za 1,5 godz na domek ladowac akumulatory na czwartkowe IUI. A tam łączności z netem nie ma. Za wszystkie trzymam kciuki i do spisania pojutrze późniejszym wieczorem <3

    Parsleyek lubi tę wiadomość

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 lipca 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix! Udanego wyjazdu, resetu i pozytywnych myśli :*

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix wypoczywaj :)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robie jutro test, będzie 10dpo.. wyjdzie albo nie.. w koncu 4 testy w domu mam hehehe

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti powodzenia :)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 21 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti powodzenia, ja tez jutro robie, bo juz 32dc jutro a okresu brak, robilam we wtorek ale byl negatywny

    Madzix milego wypoczynku,

    Nie daje rady komentowac was codziennie przepraszam ostatnio wogole nie mam czasu na nic,

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti rob rob a my tu bedziemy kciuki trzymac. Oda33 ja cie podziwiam z bieganiem ja dzis jazda na rowerze ponad 10 km. Lubie spalac tluszcz wstretny. I przerzucilam sie na zielona herbate.

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 21 lipca 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecm film wirus

    starszy jest ale mega ostatnio ogladalam, sci-fi ale nie wiem czy lubisz:)

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam polecam Bonda nie wiem co on ma takiego ze kazda kobieta leciala na niego.

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu skonczylo sie bez filmu, bo juz padam na twarz.

    Ja to lubie filmy w stylu Nietykalni (moj ulubiony!) chociaz jestem ogolnie otwarta na filmy, ale horrorów się boję masakrycznie!

    Doti - mocno trzymam kciuki, 10 dpo może juz wyjsc szczegolnie jesli @ sie nie rozkrecila ;-) a jak wyjdzie jedna kreska to i tak dopoki nie ma @ trzeba liczyc na fasolke :)

    Paula, za Twoja bede tez terzymam kciuki! Szczegolnie ze od wtorku minely 3 dni, to moze sikany byl za wczesnie? Czekam na pozytywne wiesci!!

    Mi to sie szczegolnie ten ostatni Bond podoba. Poprzedni Panowie zbyt oczywista uroda jak dla mnie :p

    Miska roweru zazdroszcze! Bieganie nie jest wcale takie fajne, przynajmniej narazie. Ja na rolkach tez jezdza, staram sie tak 8-10
    Km, bo bieganie na razie 3 to maks i to z taka zadyszka. Ale dobije do 10 w bieganiu, cos czuje :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 lipca 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny, okresu brak tylko nadal plamienie....
    Ehh bede zła jak mi sie dziwnie ten cykl rozpieprzyl...wrrr

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziendobry, szczerze mnie Bodn nigdy nie pociagal ;p

    I super ze chociaz zaczelas biegac Oda, ja to chyba z 3 minuty bym przebiegla i koniec hehe

    Doti tule, mocno :*

    U mnie tez Test negatywny, ale to nic jak sie nie uda teraz to w nastepnym miesiacu, tylko szkoda ze mam taki dlugi cykl teraz bo mi nadzieje zrobilo, termin miesiaczki mialam na srode, no ale czekam cierpliwie.

    Milega Dnia dziewczynki

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Paula Ale u mnie dopiero 24dc i plemienia mam od 2 dni.. ehhh sama jux nie wiem co to jest?!?!?!

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti a moze test cie oklamal i cos jeszcze moze byc. Ja dzis jade na zakupy pozniej sprzatanie rower. A moj przyszly M odsypia noce wiec mam wolne od niego. Niech zbiera armie bo za nie dlugo owulacja:)

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti - sciskam! Rzeczywiscie cos masz nie tak z tym cyklem. Ale to dopiero 10 dpo? Jeszcze na nic się nie nastawiaj. A obfite masz te plamienia?

    Paula- Ciebie też ściskam mocno! Może miałas poznoejszą owu w tym cyklu i rzeczywiscie jeszcze warto poczekać? :)

    Ja z kolei obudzilam się z bólami znowu jak na @. Jak w zeszlym cyklu czulam je ze dwa tyg przed @ to byly lżejsze, takie ćmiące to teraz z grubej rury :/ Mój organizm to jednak zagadka! Pojde w pon zbadam progesteron, będzie 27 dc (teoretycznie dzien przed @) czy to za późno?

    Dzisiaj mam 25 dc, 11 dni popozytywnym tescie, pewnie 10 dpo. Nie chce jeszcze dostac@!!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 22 lipca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M8sia to sobie odpocznij dzis :) nabierzesz ochoty na lubego ;-)

    Ja dzis jade na wies, taka ze problem z zasiegiem moze wystapic, wiec moge zagladac rzadko! Ale nadrobię wszystko! :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 22 lipca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie czasem przez polowe dnia czysto a potem mocniej ale to w.srodku tak bo na wkladce troszke tylko jest.
    Czekam do poniedziałku i wtedy sprobuje drugi test zrobić i juz ☺

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • JuicyB Autorytet
    Postów: 1160 1541

    Wysłany: 22 lipca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze wrócę do tematu HSG. Wkleję Wam coś co napisałam innej dziewczynie w wątku HSG. Ja sama nie byłam do końca świadoma tego jak to wygląda i tym samym gotowa. Troszkę długie :)

    Jeśli masz niedaleko siebie klinikę leczenia niepłodności, to najlepiej udać się tam. Wizyta będzie płatna, ale dobry lekarz skieruje Cię do szpitala NFZ i resztę badań będziesz mieć już darmową. Tak przynajmniej było w moim przypadku. Leczę się w Fertimedica, ale badanie HSG i AMH miałam w ramach NFZ w szpitalu na Inflanckiej.
    Ten Twój lekarz NFZ ma opory, aby Ci dać to skierowanie, bo rzeczywiście zazwyczaj to w klinikach niepłodności robi się pełne badania, a HSG jest dopiero kolejnym etapem. To jest mimo wszystko poważne, inwazyjne badanie. Lekarze dobrze robią nie rozdając na lewo i prawo skierowań na żądanie. Ale mam nadzieję, że Ci się uda i da Ci to skierowanie :)

    Jeśli to zrobi, to poza skierowaniem do szpitala na badanie HSG, dostaniesz dwa inne skierowania na badania, które musisz wykonać przed przyjściem do szpitala. Te badania to cytologia (no chyba, że masz teraz jakąś w miarę aktualną np. sprzed 6 miesięcy) oraz posiew z szyjki macicy.
    Ten posiew najlepiej wykonać w okolicy 20 dnia cyklu - po owulacji, ale przed miesiączką. Wyniki tego badania ważne są miesiąc. I tylko jeśli posiew jest ok, można będzie wykonać HSG. Na wyniki posiewu czeka się kilka dni.
    Jeśli posiew wykaże, że są bakterie czy inne choroby, będziesz musiała je najpierw wyleczyć. Potem znowu robisz posiew i jeśli już jest ok, możesz iść na HSG.
    Jak masz już wyniki cyto i posiewu, czekasz na okres (a kto wie, może nie przyjdzie :)). Jeśli jednak @ się pojawi, zapisujesz się telefonicznie do szpitala na konkretny dzień. Musi być to po zakończeniu @, ale jeszcze przed owulacją. W moim przypadku był to 6 dzień cyklu.

    W dniu, na który się umówiłaś idziesz do szpitala na 8 rano. Czekasz w kolejce na przyjęcie. Robią pełny wpis, przypisują do pokoju, gdzie będziesz czekać na "swoim" łóżku. Najlepiej jak będziesz mieć też swoją piżamę do przebrania, jakieś kapcie, coś do czytania. Przed HSG zrobią Ci badania ginekologiczne (aby sprawdzić czy na pewno nie masz w tym momencie owulacji oraz generalnie czy możesz mieć HSG). Wypełnisz też kilka dokumentów, założą Ci wenflon. Powinni też dać coś na znieczulenie lub rozluźnienie. Ja dostałam zastrzyk w tyłek, po którym zrobiłam się senna.
    Potem zabierają Cię do pracowni radiologicznej. Tam już zajmują się Tobą krok po kroku mówiąc Ci co będą robić i takie tam. Samo badanie dziewczyny znoszą różnie. Nie ma co się nastawiać, czytać o tym kogo bolało, a kogo nie. Będzie bolało, albo nie i już.
    Jeśli po badaniu będziesz się gorzej czuć, możesz po prostu poleżeć w szpitalu na łóżku do momentu, gdy poczujesz się lepiej. Potem robią wypis, zdejmują wenflon i idziesz do domu.

    Wyniki są podawane po kilku dniach, bo analizuje to radiolog, ale lekarz tuż po badaniu pokazuje zdjęcie i na nim widać czy jest ta drożność czy nie. Radiolog po prostu opisuje to dokładniej lub ew. wykazuje coś do zbadania (nie wiem dokładnie, bo ja swoje wyniki odbieram dopiero dziś).

    Dostałam antybiotyk na 7 dni (profilaktycznie) i p. doktor powiedziała, żeby od razu w tym cyklu się starać.

    Troszkę się rozpisałam, ale przyznam, że dla mnie wizyta w szpitalu była małym zaskoczeniem. Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że to badanie trwa 5 minut i wchodzisz na nie z marszu jak na wyrwanie zęba.

    Cheresta lubi tę wiadomość


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już po pierwszej tabletce CLO :D
    Syn dziś rano zamówił trojaczki więc lepiej niech zadziała hehe ;) jest zafascynowany bajką na mini mini "Trojaczki" ;)
    Mój dzis pół dnia w robocie :/ Nie lubie tych dni. Jutro znowu go nie mam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 18:08

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ