Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)
Odpowiedz

Druga faza czas start! Opowiadamy i wspieramy :)

Oceń ten wątek:
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 19 lutego 2022, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    O kuźwa!!! Jest!!! :o

    Na pinku tez leciutki cień cienia, ale duuuzo słabszy niż tutaj 🙈 JESTEM W SZOKU!!! 😳😳😳

    nick nieaktualny, Dominisia35 lubią tę wiadomość

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 19 lutego 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Dziewczyny z tego wszystkiego poleciałam do rossmanna i zrobiłam test…

    Czy Wy to widzicie? 🥺🥺🥺🥺
    Jeszcze nawet dobrze nie wysechł 😳😳😳😳

    https://zapodaj.net/cbd2d1d1bf897.jpg.html
    Piękny pozytyw!!! 🥰❤❤❤

    Ile dpo jesteś?

    Vanilliowaczekolada, Dominisia35 lubią tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 19 lutego 2022, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Piękny pozytyw!!! 🥰❤❤❤

    Ile dpo jesteś?

    Według aplikacji 9 dpo, ale mam pewne przeczucie, ze to może być już 10 dpo. 🙈🙈

    Edit. Aplikacja sama zmieniła mi przed chwila owu na dzień wcześniej 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 16:44

    Kirra, nick nieaktualny, Dominisia35 lubią tę wiadomość

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 19 lutego 2022, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Według aplikacji 10 dpo, ale mam pewne przeczucie, ze to może być już 11 dpo. 🙈🙈
    Gratulacje ten test nie pozostawia wątpliwości 🍀❤🥰


    Jakieś inne objawy masz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 15:56

    Vanilliowaczekolada, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 19 lutego 2022, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kirra wrote:
    Gratulacje ten test nie pozostawia wątpliwości 🍀❤🥰


    Jakieś inne objawy masz?

    Nic a nic. Czasami lekko zakłuje mnie z prawej strony podbrzusza, ale to się zdarzało wcześniej też. Piersi małe flaczki jak zawsze, ani nie napięte, ani nie bolą. Samopoczucie (odpukać) dobre. Żadnych nadwrażliwości na zapach, smak. 🤗

    nick nieaktualny, Dominisia35 lubią tę wiadomość

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Wa123 Autorytet
    Postów: 515 265

    Wysłany: 19 lutego 2022, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Dziewczyny z tego wszystkiego poleciałam do rossmanna i zrobiłam test…

    Czy Wy to widzicie? 🥺🥺🥺🥺
    Jeszcze nawet dobrze nie wysechł 😳😳😳😳

    https://zapodaj.net/cbd2d1d1bf897.jpg.html
    Widzę to!!! 😱 Gratuluję 😍❤️

    Vanilliowaczekolada lubi tę wiadomość

    Starania od 10/2021 👶

    👩 29 lat+🧑35 lat

    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩

    09/2024 kwalifikacja do rządowego programu in vitro
    10/2024 rozpoczęcie stymulacji - pierwsza procedura- brak reakcji jajników na stymulację-czekamy na kolejny cykl
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique wrote:
    Po dzisiejszych wynikach to już odpuszczam testowanie,czekam na miesiączkę, powinna być we wtorek lub w środę. Więc najbliższe testowanie jakoś po drugiej połowie marca 😅
    Przykro mi😔 tule❤️

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak na złość mąż pojechał do kolegi na próbę (oboje jesteśmy muzykami klasycznymi, wiec weekendy często wyjazdowe) + śpi dzisiaj u nas znajomy, co oznacza nalot ludzi wieczorem do nas. Nie wiem kiedy mu ten test pokażę 🤭😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 16:01

    Kirra, Dominisia35 lubią tę wiadomość

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Dziewczyny z tego wszystkiego poleciałam do rossmanna i zrobiłam test…

    Czy Wy to widzicie? 🥺🥺🥺🥺
    Jeszcze nawet dobrze nie wysechł 😳😳😳😳

    https://zapodaj.net/cbd2d1d1bf897.jpg.html

    Widzę!! Piękna II kreseczka 😊

    Vanilliowaczekolada, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominique tule ❤️

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Hania007 Autorytet
    Postów: 2239 1135

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaniliowaczekolada, gratuluje piękna kreseczka❤️🥰

    Vanilliowaczekolada lubi tę wiadomość

    7l5Dp2.png

    💙29.03.2021r - nasz malutki cud💙

    maj 2021r - marzec 2022r - starania o rodzeństwo 👨‍👩‍👧‍👦

    10dpo - ⏸ - 9cs🍀
    11dpo - beta 37,56 mIU/ml
    14dpo - beta 207 mlU/ml
    5t+0d - USG - pęcherzyk 🔘 2,6mm
    7t+0d - Dzidzia 0,68cm🥰
    10t+0d - 2,68cm 👶🏻
    12t+6d - 5,5cm 👧🏻🎀
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Na pinku tez leciutki cień cienia, ale duuuzo słabszy niż tutaj 🙈 JESTEM W SZOKU!!! 😳😳😳

    Pokaż też tego pinka :D

    age.png
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Pokaż też tego pinka :D

    https://zapodaj.net/22d5a9898fdc2.jpg.html

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech te kreseczki Marty i Vanilliowejczekolady będą początkiem wielkiej fali pozytywów ✊ ale się cieszę dziewczyny <3

    Kirra, Milixx, nick nieaktualny, Hania007, Dominisia35, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    https://zapodaj.net/22d5a9898fdc2.jpg.html
    Też widać ale rzeczywiście ten z rossmana dużo lepiej się wybarwia 🥰

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Niech te kreseczki Marty i Vanilliowejczekolady będą początkiem wielkiej fali pozytywów ✊ ale się cieszę dziewczyny <3
    Dokładnie tak ❤🍀🤞

    Vanilliowaczekolada, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Niech te kreseczki Marty i Vanilliowejczekolady będą początkiem wielkiej fali pozytywów ✊ ale się cieszę dziewczyny <3

    Chciałabym, żeby wszystkie zobaczyły w tym cyklu dwie krechy! 🍀💚
    Trzymam za Was baaaaaardzo mocno kciuki! 💚💚💚

    Kirra, Wjedzma, Milixx, Wa123, Hania007, Dominisia35, Jasmiinum lubią tę wiadomość

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    https://zapodaj.net/22d5a9898fdc2.jpg.html

    Piękna <3!!!

    age.png
  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam dziewczyny że jak widzę Wasze dwie kreseczki to aż mam łzy w oczach ze wzruszenia ❤

    Piękne!

    Vanilliowaczekolada, Wjedzma lubią tę wiadomość

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
  • Jolcia90 Autorytet
    Postów: 434 247

    Wysłany: 19 lutego 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Dziewczyny z tego wszystkiego poleciałam do rossmanna i zrobiłam test…

    Czy Wy to widzicie? 🥺🥺🥺🥺
    Jeszcze nawet dobrze nie wysechł 😳😳😳😳

    https://zapodaj.net/cbd2d1d1bf897.jpg.html
    Ojej!!!!

    Taki piękny pozytyw!!!!

    Gratuluję ci z całego serca! 🥰🥰🥰🥰🥰

    Napisz później jaka była reakcja męża 😁☺️

    Vanilliowaczekolada lubi tę wiadomość

‹‹ 186 187 188 189 190 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ