X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A teraz czas na coś z zupełnie innej beczki.

    ...Modrzew

    Dobra, nie modrzew ;) Ręczniczki z Lidla! Oglądam gazetkę i widzę dziecięce ręczniczuszki z kapturkiem po 25 zeta. Myślicie, że dobre jakościowo? Brała któraś takie? A może jakby się Wam udało zmacać w poniedziałek, to dajcie znać, co myślicie :)
    Ja się zawsze obawiam że w tym Lidlu kurde nic już nie będę
    W poniedziałek zajde oczywiście :) ale dopiero po USG czyli po 15 :p
    Swoją drogą pracowalam kiedyś naprzeciwko Lidla. Lidl od 8, ja miałam na 8:30 i często wchodziłam do lidla po coś na śniadanko. To co tam się czasem odbywało...bieg przełajowy do tych koszy, przepychanki, te kolejki do wejścia.
    No ubaw miałam czasami niesamowity, a potem stwierdziłam że to żenujące bywa.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:* ja dzisiaj wyspana i zadowolona, idę zaraz zrobić sniadanie a potem mam kilka rzeczy do zrobienia,. Chyba dzisiaj pojedziemy do Ikei bo chcielisśmy zrobić w końcu ten pokój z biurem i trzeba coś kupić.

    Pozdrawiam wszystkie kurczaczki :):):):)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e8dfde3fc46f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 10:15

    Malgonia, Aga9090, Achia, Minie Black, KateKum, frezyjciada, Flowwer, Anaaa90, -Mamunia-, lamka, Tosia2323, Yoselyn82, blue00, Emiilka, Rucola, Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Dzień dobry, melduje że u mnie @ do duupy taka sobota :(
    @ zawsze, bez względu na dzień jest do doopy.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bazylkove :(

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 7 lipca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Malgonia, bazylek bardzo mi przykro....

    Mam dziewczyny pytanie do Was, czy posiewy trzeba zrobić bezpośrednio przed hsg, chodzi mi o to czy po@ bezpośrednio przed badaniem, czy może być w cyklu poprzedzającym.... nie wiem jak długo trzeba czekać na wyniki

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiewy najlepiej w cyklu przed hsg.
    Malgonia, jeszcze nie tule, bo to dopiero 8 dpo, jeszcze na czas wyjść, to co ma wyjść:)

    KateKum lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Dzień dobry :)

    Malgonia, bazylek bardzo mi przykro....

    Mam dziewczyny pytanie do Was, czy posiewy trzeba zrobić bezpośrednio przed hsg, chodzi mi o to czy po@ bezpośrednio przed badaniem, czy może być w cyklu poprzedzającym.... nie wiem jak długo trzeba czekać na wyniki
    Musisz też wiedzieć ile on jest ważny w Twoim szpitalu. U mnie jak miał miesiąc to mówili że nieważny. Czeka się ok 5 dni na wynik.

    KateKum lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku pora wstawać i umilić nam sobotni poranek Twoim oszałamiającym wczorajszym wyglądem <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 11:28

    reset lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeesc!
    Wstałam, zrobiłam kawę i chyba ukradnę M. laptopa, żeby Wam wszystko opisać :)
    Zdjęcia też wrzuce, ale z twarzą i make upem wyśle Wam w prywatnych wiadomościach,ok? Zresztą kilka z Was widziało mnie na facebooku już ;)

    A póki co odwieczne pytanie, od kiedy liczyć 1 dzień @? Plamienie zaczęło się wczoraj rano, a porządnie rozkręciło się po północy i dzisiaj. Więc chyba dziś mój 1 dc? Pasowałoby mi o tyle,że mam iść na USG w 6 dc i duzo chętniej szła bym w czwartek niż w środę, bo nie dość, że środa zawodowo mi nie pasuje, to w czwartek mam USG w ramach pakietu, a w środę za 170 zł :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku, czy ja nieskromnie mogę Cię dodać na fb (zawstydzona)?

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam Facebooka :(

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Reseciku pora wstawać i umilić nam sobotni poranek Twoim oszałamiającym wczorajszym wyglądem <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/17be8cfe072f.jpg

    Aga9090, Kargo31, Melevis, Cabrera, Achia, Malgonia, frezyjciada, bazylkove, Tosia2323, Anaaa90, KateKum, -Mamunia-, Yoselyn82, blue00, Emiilka, Karma88, Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 7 lipca 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset no! Panna młoda została przyćmiona na stówę! Czysta klasa i kobiecość <3 czekamy na relację :) i przyłączam się do prośby Minnie - też bym chciała zostać Twoją psiapsią na fb :D

    reset, Flowwer lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset eeeeeextra!
    Ja mam fb w celach a-kontaktow z rodziną, bo mam rozsianą po kraju i rzadko się widujemy, b-ciekawych grup, c-podglądania "ulubionych" znajomych i poprawiania sobie humoru, że ta zbrzydla, a ta ciągle wrzuca jakieś dyrdymały czyli mózg ma dalej mniejszy od mojego itd :D
    Ale jak ktoś ma ochotę się popsiapsiółować na fb to zapraszam ;)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, zaliczyłam pogawędkę z mamą, ale jeszcze Wam coś wrzucę, bo ja uwielbiam Wasze zdjęcia zawsze oglądać, więc macie tu z bliska fryzurę, mnie z M. i mnie z mamą :)
    Nie cytujcie, usunę potem.
    A najwyżej potem Wam na chwilę wrzucę makijaż z twarzą, bo uważam, że makijażystkę mam genialna :) zresztą powiem wam, że mina M. jak mnie w domu zobaczył z makijażem i fryzurą była warta każdej kasy. Dziewiąty rok razem, a błysk w oku jak przy pierwszym spotkaniu :

    No to macie ten spam ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/65fcfb63bd68.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3f2e636f727.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc1b8e6daef8.jpg

    I na koniec muszka M. która uwielbiam :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e4b2ee4f310f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 12:58

    frezyjciada, Flowwer, Achia, Aga9090, Kargo31, Izape_91, Cabrera, Ptysia, Anaaa90, KateKum, -Mamunia-, lamka, Yoselyn82, blue00, Emiilka, Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku ja powiem tylko jedno: KLASA!!!!!!

    reset, KateKum lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 lipca 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape aż poplułam ekran hahahah

    Reset kwintesencja kobiecości ♡

    Dziś licz 1 dzień ciąży :D

    reset, Izape_91 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset pięknie ❤️

    reset lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 lipca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ale Ty seksowna :)
    Dobrze, ze Cie na slub nie zaprosilam ;)

    reset lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 7 lipca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset cud miód :) my wycinamy zupe i jedziemy na szoping !


    Czy ta sukienka jest z mohito??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2018, 13:57

    reset lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ