X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nika jesteś pewna? Bulfogi kto głównie chrumkają a nie szczekają ;)
    No ale są to pieski które potrzebują uwagi. Podobno dobrze puszczać im kreskowki i dawac pluszaki to sobie oglądają tv ;p
    Nawet tak myslalsm czy gdybym zaszla i byla na l4 plys maciezynski tk bym i pueska odchowala troche, tylko co potem?
    Tak to są takie buldożki małe. Czasem się jakbý zatykają po porządnym poszczekaniu, jakby się dusiły, ale to ich nie powstrzymuje. A lubia też ŕobic takie AuuuuUUU!!! AAAaauuuUUU!
    Są straszne poprostu :(
    Nie moge siedzieć w dzień bez TV albo radia

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika współczuję.u nas sąsiedzi też mają dużo szczekającego psa, ale z reguły jak ktoś coś robi blisko ich drzwi- np jak my wracamy do siebie albo przyjdzie pani posprzątać klatkę. Ale lubię tych sąsiadów (to oczywiście nie ci od imprez) a piesek jest tak uroczy że mu wybaczam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Bajla pozdrawia :)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/eff933810ff5.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 21:19

    Izape_91, Malgonia, KateHawke, JustynaG, Czrna 81, Emiilka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co za swinki z tych piesków ;)

    Ja sie pochwale, zrobiłam taaaaakie pyszne ciasto drozdzowe. Poczestowałabym Was, ale pół blaszki poszło w przerwie meczu ;) boje się, ze na śniadanie już nic nie zostanie :p nie piekłam już jakiś czas i zapomniałam jakie to fajne :p

    Czrna 81 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam z ukrycia ale jak Małgonia o tym cieście.... :P mnie się chce drożdżowych bułeczek z jagodami!

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    czytam z ukrycia ale jak Małgonia o tym cieście.... :P mnie się chce drożdżowych bułeczek z jagodami!

    ja chyba zrobię jutro, bo teściowa mi dała sporo jagód i myślę, jakby je tu spożytkować i takie jagodzianki byłyby chyba najlepszym pomysłem, więc Lunaris zapraszam !!

    Tymczasem maszyna idzie w ruch i puszczam sobie miasteczko Twin Peaks. Oglądała któraś z Was??

    Dziewczyny miło mi, że zostałam dopuszczona do głosu w tym wątku: D już prawie dwa lata jak tu jestem ! Matko, jak to leci.... No i prawie wszystkie weteranki przez ten czas dorobiły się brzuszków,więc z nadzieją czekam dalej w kolejce.

    Dzisiaj 27 dc, ciekawe kiedy przyjdzie @, bo jak ovu była faktycznie w tym dziwnym 22 dc to pewnie za jakiś tydzień i cykl się przeciągnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 21:37

    Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też o jagodziankach myslałam, ale nie miałam czasu się bawić dziś.
    Piwiem Wam, ze mi to by bylo na reke byc teraz w ciazy na zwolnieniu i narobic sobie przetworow na zime, zebym sie mogla zdrowo odzywiac ;) gorzej, ze jak sobie przypomne moj poziom energii to chyba teraz pracujac wiecej robie :p

    Izape ja ogladalam jak bylam mala. Urywki z pierwszego odcinka i ostatniego mam na wieki wiekow wryte w pamiec mimo, ze kompletnie nie pamietam fabuły.
    No a swoja droga to wrzucilabys jakies fotki swoich laszkow :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza nie kuś bo nie mam do CIebie tak bardzo daleko :D
    Obejrzałam cały Twin Peaks i jeszcze był jakiś sequel "Fire walk with me" ale nie znalazłam na necie. teraz szukam ostatniej dokrętki prision break

    Ps jak jutro wstanę znowu przed 4 to bułeczki będą na śniadanie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2018, 21:45

    Malgonia, Czrna 81, Izape_91 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris przyjedziesz jutro sama po węchu !

    Malgonia mam bluzkę w kawałkach jak ja zeszyje to się pochwalę, moze będzie to jutro po bułeczkach, o ile mam drożdże w lodówce !

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny po tej laparoskopii mam chyba owulację roku, tak mnie napiernicza lewa strona, że ani siedzieć ani leżeć. Szkoda, ze się nie da tego wykorzystać, ale z drugiej strony to z lewego jajnika czyli ze strony tego uszkodzonego jajowodu...

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiałam Twin Peaks jako dzieciak :) Muszę odświeżyć i obejrzeć ten nowy sezon.

    Ale jestem głodna jak tak czytam o tych drożdzowcach i bułeczkach...

    Ptysia bierz no-spe, nie ma co sie męczyć. Jak teraz owu z lewego, to wieksze szanse dla prawego w przyszlym miesiącu ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam z moją Goldenką! Cudowne psy ale fakt, sierści gubi tyle, że codziennie wieczorem mogłabym stworzyć sobie drugiego psa :D

    070605bb08e9f0dbmed.jpg

    Bocianiątko, Achia, JustynaG, Yoselyn82, KateHawke, Czrna 81, Emiilka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis- Ty prześliczna, dzieci śliczne, to jeszcze pies śłiczny! mąż(nie wiem czu wrzucałąś zdjęcia) to pewnie też przystojniak :p

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas leje, więc z rana aktywności pokojowe, a teraz obmyślamy plan b... Ja chcę iść na łyżwy, bo jest całoroczne lodowisko, a M. się boi, bo nie umie ;)
    Najwyżej zostanie nam basen w hotelu albo jakieś zwiedzanie, a od 17 knajpka i meczyki :)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset w Karpaczu jest jedna z moich ulubionych restauracji - Dwór Liczyrzepy, jakbyście nie wiedzieli gdzie iść na pysio jedzonko!

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    U nas leje, więc z rana aktywności pokojowe, a teraz obmyślamy plan b... Ja chcę iść na łyżwy, bo jest całoroczne lodowisko, a M. się boi, bo nie umie ;)
    Najwyżej zostanie nam basen w hotelu albo jakieś zwiedzanie, a od 17 knajpka i meczyki :)
    widze że pogoda sprzyja prokreacji :P basen tez super :)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    widze że pogoda sprzyja prokreacji :P basen tez super :)


    Chyba zostaniemy przy prokreacji ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d6e8e493fcc6.jpg

    Melevis, JustynaG, Jeżowa, Achia, Tosia2323, nowa na dzielni, blue00, Bocianiątko, Anaaa90, KateHawke, Morusek, lamka, Karma88, Malgonia, bazylkove, Vivanillka, Kargo31, Nat90, Kingulla, Czrna 81, Emiilka, Siwulec, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset luuuubię to!

    Achia a widzisz, mąż akurat nie grzeszy urodą hihi :P
    Dziękuję <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 11:06

    reset lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis a próbowałaś używać jakiejś szczotki do wyczesywania podszerstka? Np. Furminator? To nie są tanie produkty ale rzeczywiście pomagają zmniejszyć ilość kłaczków w domu. :)

    Reset , no to życzę Wam samych upojnych chwil!

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset pdopinam się pod życzenia Justyny ;)

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ