X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie to przejęłaś moją serię mandatową. Mnie na suszarkę złapali, ale taka byłam zagadana, że nawet ich nie zauważyłam

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset co do ekspresu to ja mam de longhi, ale stary model.
    A co do owulacji u mnie to wieczna niewiadoma, nic nie potrafię z tych cykli odczytać. Najgorsze, że powinnam wziąć luteinę i nie wiem kiedy :(
    Stwierdziłam, że trzeba się bzykać cały czas, to może się uda

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, skończyłam wszystko przed urlopem, mogę zamykać drzwi od kancelarii i iść się pakować :)

    JustynaG, Achia, Kargo31, Bocianiątko, lamka, Karma88, KateKum, Lunaris, Meśka, Jedna_z_Wielu, Morusek, Emiilka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie, to co za wykroczenie to było, że groziło Ci aż 500zł mandatu?
    Powiedziałaś, że to mdłości ciążowe?

    Ja i bez ciąży to mogę maksymalnie 3 sklepy odwiedzić bo mam już dość. A teraz to już nie chce mi się z domu ruszać więc zamawiam przez internet :d
    Sukienka piękna!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 18:25

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie poszalałaś z prędkością czy co? Sukienka fajna, a wzięłas czarną czy czerwoną?

    Reset pakuj się :-)

    Kargo ładne jajeczka.

    Kargo31 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiecka czarna :) a i poszalalam z prędkością i NIE ZAUWAŻYŁAM podwójnej ciągłej ;D

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie obraź się, ale może to dobrze, że się nie zlitowali. :-P Mam uczulenie na brawurowych kierowców, bo przez takiego miałam kiedyś wypadek i mężowi też zawsze życzę mandatu jak przekracza, wredna ja!

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Nie obraź się, ale może to dobrze, że się nie zlitowali. :-P Mam uczulenie na brawurowych kierowców, bo przez takiego miałam kiedyś wypadek i mężowi też zawsze życzę mandatu jak przekracza, wredna ja!
    Ej no, ale to było na esce! Kto to wiedział, że tam 120?! Ja myślałam, że 140 jak na autostradzie i jeszcze 10 tolerancji! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, a ta podwójna ciągła? :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    No dobra, a ta podwójna ciągła? :-D
    Nie mam pojęcia skąd się tam wzięła :D trzymam się wersji, że jej nie widziałam (szanowny Pan policjant stwierdził, że jakbym wolniej jechała to bym ją zauważyła :D)

    W ogóle chciałam Stasiowi kupić rzeczy unisex, wiecie, że się nie da? Dla 3 latków to dziewczęce różowe wszystko, a dla chłopców z dinozaurami, batmanem albo wojowniczymi żółwiami ninja :O i tak Stach dostał piżame z super Mario :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 19:45

    blue00, Achia lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyprasowalam trzy pralki prania i straciłam wenę na pakowanie. Póki co wrzuciłam dwie butelki wina, buty górskie i komplet do kuszenia mężów ;) starczy chyba co?:P

    Bocianiątko, Minie Black, Achia, JustynaG, Kargo31, Lunaris, Tosia2323, KateKum, lamka, Meśka, Bajkaaa, Morusek, Emiilka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Wyprasowalam trzy pralki prania i straciłam wenę na pakowanie. Póki co wrzuciłam dwie butelki wina, buty górskie i komplet do kuszenia mężów ;) starczy chyba co?:P
    może weź coś też do chodzenia po górach bo inaczej skusisz nie tylko męża swego :p

    Minie Black, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Wyprasowalam trzy pralki prania i straciłam wenę na pakowanie. Póki co wrzuciłam dwie butelki wina, buty górskie i komplet do kuszenia mężów ;) starczy chyba co?:P
    Proponuję dorzucić jeszcze viagre, jeśli nie zamierzasz pakować ubrań i spędzicie czas w hotelu :D

    JustynaG, reset, Achia, Rucola lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Proponuję dorzucić jeszcze viagre, jeśli nie zamierzasz pakować ubrań i spędzicie czas w hotelu :D

    W sumie wrzuciłam już fertilman*. Też niebieski :P
    Przypomniałaś mi, że w weekend 3-4 lipca, tyle że osiem lat temu, pojechaliśmy na nasz pierwszy wspólny weekend i pierwszy wspólny <3. Wtedy nie wyszliśmy poza hotel bez viagry nawet... ;)

    * jedziemy odpoczywać, więc dla M. biorę tylko fertilman, a sobie też tylko to, co muszę. Od reszty supli odpoczywamy, nic mi się nie stanie jak sobie przez kilka dni odpuszczę.

    Tosia2323, Minie Black, Bocianiątko, JustynaG lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset na pewno taki odpoczynek dobrze Wam zrobi :) Zestaw, który spakowałaś wystarczy :D życzę Wam żebyście wrócili z tego wyjazu już w trójkę <3 wczoraj własnie M mi opowiadał, że jego kolega ma trójkę dzieci i każde zostało poczęte na wakacjach :D

    reset lubi tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku rzeczy nie ważne najważniejsi jesteście Wy. Miłego wypoczynku :)

    reset, Bocianiątko lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc wszystkim. To nie był mój dobry dzień więc idę odespać :D


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Ty piracie drogowy! ;) a z ciuchami od razu jakoś mi się skojarzyła Izape, odzywa się coś? Tak muszę przyznać mało dokładnie ostatnio forum czytam bo ciągle coś :/ tez dzisiaj i wczoraj miałam mega nerwy w robocie, ciężkie rozmowy, masakra. Lecę spać, dobrze ze jutro weekend. A moje owulaki tez bladziochy straszne póki co :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam tylko życzyć mam miłego spokojnego weekendu :*

    Reset współczuję stresow w pracy ale teraz już uśmiech i wypoczynek pełna para :) bawcie się dobrze :*

    Kochane ja wracam do żywych (do Was) w środę z wiadomością, że mam piątkę z obrony, taki jest plan. A teraz będę czytać z ukrycia, od czasu do czasu napisze że trzymam za Was kciuki i o Was myślę :)

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2792 2811

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :) czas rozpocząć WAKACJE ! Odespałam ostatnie ciężkie dni i zbieram siły do działań.

    Reset bawcie się dobrze :)

    Minie brzuszek w tej sukience będzie się pięknie prezentował. Zazdroszczę figury :D na mnie to tylko te workoeate całkiem znośnie leżą :p

    Anaa dziś nowy dzień, będzie lepszy :)

    Co tam dziś serwujecie na obiad? U mnie brak pomysłu.

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    2010 - misiu 💙🐻

    Starania od I 2016
    08.2016 - zaśniad całkowity
    05.2019 IVF Kriobank - 1 x3BB 😭
    beta <1.05
    03.2020 😭 ciąża pozamaciczna/resekcja prawego jajowodu
    07.2024 Invicta Wrocław
    22.07 - start stymulacji (Menopur 225+ Orgalutran)
    ❄ 3.1.1
    ❄3.2.2
    ❄4.1.2
    ❄4.2.2
    👩🏻 '89
    IO, hiperprolaktynemia
    TSH- 1,4
    Kariotyp ✅
    👨🏻 '83
    Nasienie ✅
    Kariotyp ✅
    30.09 ----> ❄ 4.1.2 💙
    04.10 beta dla kliniki 6,7 (pozostałość po ovi?), prog 27, estradiol 1000
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ