X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie to przejęłaś moją serię mandatową. Mnie na suszarkę złapali, ale taka byłam zagadana, że nawet ich nie zauważyłam

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset co do ekspresu to ja mam de longhi, ale stary model.
    A co do owulacji u mnie to wieczna niewiadoma, nic nie potrafię z tych cykli odczytać. Najgorsze, że powinnam wziąć luteinę i nie wiem kiedy :(
    Stwierdziłam, że trzeba się bzykać cały czas, to może się uda

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, skończyłam wszystko przed urlopem, mogę zamykać drzwi od kancelarii i iść się pakować :)

    JustynaG, Achia, Kargo31, Bocianiątko, lamka, Karma88, KateKum, Lunaris, Meśka, Jedna_z_Wielu, Morusek, Emiilka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie, to co za wykroczenie to było, że groziło Ci aż 500zł mandatu?
    Powiedziałaś, że to mdłości ciążowe?

    Ja i bez ciąży to mogę maksymalnie 3 sklepy odwiedzić bo mam już dość. A teraz to już nie chce mi się z domu ruszać więc zamawiam przez internet :d
    Sukienka piękna!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 18:25

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie poszalałaś z prędkością czy co? Sukienka fajna, a wzięłas czarną czy czerwoną?

    Reset pakuj się :-)

    Kargo ładne jajeczka.

    Kargo31 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiecka czarna :) a i poszalalam z prędkością i NIE ZAUWAŻYŁAM podwójnej ciągłej ;D

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie obraź się, ale może to dobrze, że się nie zlitowali. :-P Mam uczulenie na brawurowych kierowców, bo przez takiego miałam kiedyś wypadek i mężowi też zawsze życzę mandatu jak przekracza, wredna ja!

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Nie obraź się, ale może to dobrze, że się nie zlitowali. :-P Mam uczulenie na brawurowych kierowców, bo przez takiego miałam kiedyś wypadek i mężowi też zawsze życzę mandatu jak przekracza, wredna ja!
    Ej no, ale to było na esce! Kto to wiedział, że tam 120?! Ja myślałam, że 140 jak na autostradzie i jeszcze 10 tolerancji! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, a ta podwójna ciągła? :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    No dobra, a ta podwójna ciągła? :-D
    Nie mam pojęcia skąd się tam wzięła :D trzymam się wersji, że jej nie widziałam (szanowny Pan policjant stwierdził, że jakbym wolniej jechała to bym ją zauważyła :D)

    W ogóle chciałam Stasiowi kupić rzeczy unisex, wiecie, że się nie da? Dla 3 latków to dziewczęce różowe wszystko, a dla chłopców z dinozaurami, batmanem albo wojowniczymi żółwiami ninja :O i tak Stach dostał piżame z super Mario :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 19:45

    blue00, Achia lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyprasowalam trzy pralki prania i straciłam wenę na pakowanie. Póki co wrzuciłam dwie butelki wina, buty górskie i komplet do kuszenia mężów ;) starczy chyba co?:P

    Bocianiątko, Minie Black, Achia, JustynaG, Kargo31, Lunaris, Tosia2323, KateKum, lamka, Meśka, Bajkaaa, Morusek, Emiilka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Wyprasowalam trzy pralki prania i straciłam wenę na pakowanie. Póki co wrzuciłam dwie butelki wina, buty górskie i komplet do kuszenia mężów ;) starczy chyba co?:P
    może weź coś też do chodzenia po górach bo inaczej skusisz nie tylko męża swego :p

    Minie Black, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Wyprasowalam trzy pralki prania i straciłam wenę na pakowanie. Póki co wrzuciłam dwie butelki wina, buty górskie i komplet do kuszenia mężów ;) starczy chyba co?:P
    Proponuję dorzucić jeszcze viagre, jeśli nie zamierzasz pakować ubrań i spędzicie czas w hotelu :D

    JustynaG, reset, Achia, Rucola lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Proponuję dorzucić jeszcze viagre, jeśli nie zamierzasz pakować ubrań i spędzicie czas w hotelu :D

    W sumie wrzuciłam już fertilman*. Też niebieski :P
    Przypomniałaś mi, że w weekend 3-4 lipca, tyle że osiem lat temu, pojechaliśmy na nasz pierwszy wspólny weekend i pierwszy wspólny <3. Wtedy nie wyszliśmy poza hotel bez viagry nawet... ;)

    * jedziemy odpoczywać, więc dla M. biorę tylko fertilman, a sobie też tylko to, co muszę. Od reszty supli odpoczywamy, nic mi się nie stanie jak sobie przez kilka dni odpuszczę.

    Tosia2323, Minie Black, Bocianiątko, JustynaG lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset na pewno taki odpoczynek dobrze Wam zrobi :) Zestaw, który spakowałaś wystarczy :D życzę Wam żebyście wrócili z tego wyjazu już w trójkę <3 wczoraj własnie M mi opowiadał, że jego kolega ma trójkę dzieci i każde zostało poczęte na wakacjach :D

    reset lubi tę wiadomość

  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku rzeczy nie ważne najważniejsi jesteście Wy. Miłego wypoczynku :)

    reset, Bocianiątko lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc wszystkim. To nie był mój dobry dzień więc idę odespać :D


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Ty piracie drogowy! ;) a z ciuchami od razu jakoś mi się skojarzyła Izape, odzywa się coś? Tak muszę przyznać mało dokładnie ostatnio forum czytam bo ciągle coś :/ tez dzisiaj i wczoraj miałam mega nerwy w robocie, ciężkie rozmowy, masakra. Lecę spać, dobrze ze jutro weekend. A moje owulaki tez bladziochy straszne póki co :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam tylko życzyć mam miłego spokojnego weekendu :*

    Reset współczuję stresow w pracy ale teraz już uśmiech i wypoczynek pełna para :) bawcie się dobrze :*

    Kochane ja wracam do żywych (do Was) w środę z wiadomością, że mam piątkę z obrony, taki jest plan. A teraz będę czytać z ukrycia, od czasu do czasu napisze że trzymam za Was kciuki i o Was myślę :)

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :) czas rozpocząć WAKACJE ! Odespałam ostatnie ciężkie dni i zbieram siły do działań.

    Reset bawcie się dobrze :)

    Minie brzuszek w tej sukience będzie się pięknie prezentował. Zazdroszczę figury :D na mnie to tylko te workoeate całkiem znośnie leżą :p

    Anaa dziś nowy dzień, będzie lepszy :)

    Co tam dziś serwujecie na obiad? U mnie brak pomysłu.

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ