X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset szybkiego powrotu do pełni sił! Dobrze, że Ci tam "poczyścili" co trzeba, może to było "to" i teraz będzie już z górki? ;)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zapomniałam Wam przedstawić mojego żółwika :) tylko żeby mi nie było za miło to córka ma bostonke. Modlę sie żeby się nie zarazić i żeby żółwik był bezpieczny!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b30c48a3defe.jpg

    Aga9090, by7mistake, lamka, Cheresta, Achia, StaraczkaNika, Siwulec, frezyjciada, Malgonia, Anna Stesia, Cabrera, Fozzie Bear, Aksamitnaa, Kaczorka, KateHawke, Lunaris, Bocianiątko, Izape_91, Rucola, JustynaG, JuicyB, Lusesita, Meśka lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, no to teraz dżunior, Ty i starszaczka będziecie razem żółwik, beczka i trójeczka - (niebawem chyba czworeczka?) :) Musimy tylko poczekać aż Ci brzucho wyskoczy i też będziesz się toczyć jak beka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 14:42

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, brzydzę sie żółwi ale Twój łapie za serce :)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żółwie są przekochane.. i te ich różowe języczki :P
    Ale ten jest najwspanialszy ze wszystkich :*


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, zolwik pierwsza klasa!

    Reset, wow, to Ci się tam porobiło! Dobrze, że masz kompleksowy remont, bez tego chyba wszystkie wysiłki dalej by palily na panewce. A tu jest światełko w tunelu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, cudowny ten Teoj żółwik - Ninja :)!!

    A ja wracam do siebie, skoro upiekłam 5 blach rogalików drożdżowych (3 takie talerze) z domowymi powidłami :)!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5081edd943e.jpg

    Malgonia, StaraczkaNika, Kaczorka, lamka, Aga9090, Lunaris, JustynaG lubią tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera mniam! Wysylasz kurierem?:p

    Cabrera lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam tylko osobiście ;)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Hope, cudowny ten Teoj żółwik - Ninja :)!!

    A ja wracam do siebie, skoro upiekłam 5 blach rogalików drożdżowych (3 takie talerze) z domowymi powidłami :)!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e5081edd943e.jpg
    Hope - naciesz oczy - degustacja jakichkolwiek słodkości dopiero za ponad 7 miesięcy, hłe hłe!
    A ja już się cieszę na Boże narodzenie - ani starań, ani ciąży - matko, będę jeść jak normalny człowiek!

    JustynaG lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, a dieta matki karmiącej?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Reset, wow, to Ci się tam porobiło! Dobrze, że masz kompleksowy remont, bez tego chyba wszystkie wysiłki dalej by palily na panewce. A tu jest światełko w tunelu!

    W poniedziałek w szpitalu miałam wrażenie, że dla połowy tych lekarzy cuduję. Padały stwierdzenia, że staram się "tylko 14 miesięcy" albo np. pytanie, czy badałam hormony. Miałam ochotę odpowiedzieć "nie, k..wa, wole operację od pobierania krwi". Dodatkowo, z przerażeniem stwierdzam, że dwóch ginekologów (w tym jeden z kliniki) było gotowych pakować we mnie gonadotropiny albo nawet zrobić ivf bez tych zabiegów. Ostatecznie, po moich namowach, ten z kliniki chciał robić samo histero.
    A tu wyszło co wyszło...

    Dodatkowo, przy wypisie dowiedziałam się, że znaleźli jakąś plamę na wątrobie. Mam już skierowanie do hepatologa i nie ukrywam, że się boję. Także rekonwalescencja będzie trudna psychicznie, bo trzeba wszystko, co wyżej oswoić.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nika, a dieta matki karmiącej?
    Mamalekarz mówi że nie ma diety matki karmiącej i zamierzam z premedytacją przetestować tę teorię w Wigilię (przy czym przezornie postaram się conieco wcześniej zamrozić na wypadek gdyby powyżerkowe mleko powodowało jakieś atrakcje i jednak potrzebowalibyśmy się posiłkować czymś nie skażonym żywnością wątpliwą) ;)
    Nie odmówię sobie grzybków i bigosu!

    Achia, Lunaris, JuicyB lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 21 listopada 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nika, a dieta matki karmiącej?

    Dieta matki karmiącej nie istnieje :D
    Nika może jeść co jej tylko w ręce wpadnie :p

    Cabrera - ślinię się na widok tych rogalików..! Mniam! ;)

    Reset - no to nieźle Ci się nawyrabiało w środku.. na szczęście doktorek zrobił porządek :D

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Hope - naciesz oczy - degustacja jakichkolwiek słodkości dopiero za ponad 7 miesięcy, hłe hłe!
    A ja już się cieszę na Boże narodzenie - ani starań, ani ciąży - matko, będę jeść jak normalny człowiek!
    Świnka :P
    Zazdro!
    Ale zniesę wszystko tylko niech się żółwik nie zarazi bostonką :(


    Edit. a co mam zeżreć na przeziębienie jak miodu nie mogę. I soczku z malin domowego nie mogę bo cukier. i soczku z mleczyków nie mogę bo cukier. I soczku z czarnego bzu też nie mogę bo cukier.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 17:05

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset kochana, wiem, że ciężko oswoić się z tą sytuacją. Mi w lutym dojście do siebie psychicznie zajęło znacznie dłużej niż pod względem fizycznym.

    Ja mimo wszystko myślę, że u Ciebie największy sukces może przynieść ta kauteryzacja. To ona w połączeniu z dotychczasowym leczeniem powinna doprowadzić do owulacji, które dadzą Wam realną szansę na ciążę :)!

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope moj emek by powiedział WODZIONKA :P dużo czosnku i pieprzu


    Żółwik przesłodki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2018, 17:12

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby wiem, ze nie ma, a jednak wiekszosc mamusiek jakie znam jak przychodzi co do czego to ma opry. Ale oczywiscie mam nadzieje ze kapustka sie przyjmie, na zdrowie :)

    Reseciku ja tez jestem dobrej mysli i Ty tez musisz myslec pozytywnie, bo sie wykonczysz psychicznie, a to nie jest wskazane, nie tylko dla staraczek.

    Odebralam chlamydie i wynik ujemny. Bedzie mial dr Ptak zagwozdke skad te leukocyty.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 listopada 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgonia i z jednej strony radość bo wynik dobry a z drugiej załamka bo dalej nic nie wiadomo. Pamiętam jak się głupia modliłam żeby mi chociaż mutacje wyszły.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 listopada 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czytalam, ze jest jakas leukocytospermua bezbakteryjna i leczy sie ja lekami przeciwzapalnymi. Moze to to?
    W sumie to nie chce sie tym martwic, musze komus zaufac, a dr Ptak wydaje mi sie tego wart. Nie moge ciagle leczyc sie sama, sama badac i diagnozowac (choc pewnie gdyby bylo woecej materialow na ten temat zrozumialych dla mnie to bym je wnikliwie analizowala). Ale fakt zdolowalam sie, a malz juz pisze czy zostalo nam juz tylko strzelanie antybiotykami na oslep i co teraz.. zal mi go. Mam nadzieje, ze jak mu doktorek estradiolem libido podniesie to choc poczuje sie bardziej mesko.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 636 637 638 639 640 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ