X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 25 lipca 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa !!!!!!!! Brak mi słów! ❤❤❤❤❤

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 lipca 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa polecam zbierać do pojemnika i oddawać w aptece lub do gabinetu gina -nie powinno się wyrzucać igieł do śmieci komunalnych. Ja nawet butelki po syropach noszę do apteki albo do szpitala :P

    Gratulacje betuni :) <3 niech się razem z progiem mnożą!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 20:03


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nowa polecam zbierać do pojemnika i oddawać w aptece lub do gabinetu gina -nie powinno się wyrzucać igieł do śmieci komunalnych. Ja nawet butelki po syropach noszę do apteki albo do szpitala :P

    Gratulacje betuni :) <3 niech się razem z progiem mnożą!

    Oo widzisz, nie wiedziałam, ze tak można :).

    By7 - tez jestem w szoku :D

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 lipca 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wywalam do smueci tylko zatykam je tymi gumowymi zatyczkami. Oststnio byla afera, ze facet wyrzycil w aptece lub szpitalu i mowili ze wyrzuca sie do smieci.

    Ja dzus mislsm odbior mieszkania po remoncie. Skonczylo sie taka awantura, ze dwa razy w trakcie wychodzilam. Teraz wzielam nospe i czekam az mala zakopie, bo az mnie brzuch po tym wszystkim zaczal bolec.
    Nigdy przenigdy nie robie interesow po znajomosci a juz tym bardziej po rodzinie.

    A i sluchaj Nowa, w moich zaleceniach dla ciezarnych bylo zeby nie pic zielonej herbaty wiec odstaw moze. Jutro jak mnie vrzuch przestanie bolec to Ci podesle fotke, teraz musze chwile polezec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 20:44


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małgoń kurde... Coś czułam, że to tak się skończy właśnie... Za długo ten remont trwał!
    A z rzeczy budowlanych to właśnie dziś do nas przyszedł ziomek od płytek. Miał być w czerwcu... Ale! Wczoraj dzwonił, że przyjdzie obczaic płytki i ogólnie robotę, a tu przyjechał w południe i już został, zaczął robić itd. trochę jestem w szoku, bo jeszcze nam się nie zdarzyło, żeby ktoś przyjeżdżał pod koniec tygodnia, w połowie dnia( skończył tak ostatnia fuche) i już od razu brał się do roboty. No cóż! Zobaczymy jak będzie mu szło.

    Lunaris jak ja wyniosłam butelki po lekach do apteki, to jeszcze mnie babeczka opitoliła, że jej śmieci znoszę i mam to zabierać, wyrzucić normalnie u siebie... Także chyba zależy na kogo się trafi ;)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 25 lipca 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może u nas na wschodzie jakoś inaczej :P generalnie po syropach można by jeszcze umyć wygotować i do szkła wrzucić. Zasada jest taka że nie wywala się tego na komunalne bo szkodzi środowisku (chemia). Drugą kwestią jest np zakłucie igłą zużytą. Na dobrą sprawę w szpitalach moglibyśmy w tym układzie wywalać wszystko na komunę i niech się dzieje wola nieba :P ale wiadomo że jak o coś chodzi to chodzi o $

    Po prostu tona śmieci komunalnych kosztuje 100zł na zsypie a medycznych (które idą do spalenia) 1000zł. Po co się ma jakaś apteka martwić że zwiększa koszty. Ja tak czasem się tylko zastanawiam co na to sanepid...

    Róbcie tak jak macie możliwość ;) byle brać leki co by dzieci z tego były! <3

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi remontami masakra, współczuje, w ogóle nic mnie tyle nerwów nie kosztuje co konflikty w rodzine wiec tez jak ognia unikam takich sytuacji. Wdech i wydech Malgon, nie możesz się za dużo denerwować (chociaż jak cholera to zdenerwowanie rozumiem, kurde mieszkanie chce się mieć wykończone porządnie)

    Aaa, nie pije już zielonej herbaty :) tylko do pozytywnego testu :)

    A to jest kurde Lunaris ciekawe z tymi odpadami, tzn ci szary Kowalski ma z tym robić, aż pogooglam :D. Na logikę powinny być chyba jakieś śmietniki na to, chociaż kilka w mieście

    Tez bym się bała opitolenia jakbym to gdzieś zaniosła, spodziewałabym się właśnie takiej reakcji jak mowisz, Frez :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 22:14

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 lipca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris mnie to tez zastanawialo. Facet wyrzucil wlasnie strzykawki po heparynie i bylo wielkie halo, bo ktos sie zakul tym. I byla cala dyskusja gdzie to wyrzucac. Tez bylam zdziwiona ze do zwyklych smieci no ale teoretycznie nic tego nie reguluje kto ma to zabierac.

    Feez ja bym juz zniosla ten czas, gdyby to bylo zrobione dobrze. Ale jak przykladam polke fo rogu j na 70 cm odchyba sie o 2 cm a ten mi mowi, ze on laserem musi sprawdzic czy jest prosto to mi rece opadaja.. i jeszcze kilka kwiatkow, ale za flygo by tu pisac.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 25 lipca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, bierzesz i acard i heparynę?

    Jeśli tak to raczej zaleca się heparynę rano a acard wieczorem.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej Lunaris ja tam też jestem w sumie wschód :P nooo może nie aż taki co jakiś tam Biłgoraj czy Włodawa, ale jednak ;) u mnie w aptece to nawet starych leków nie chcieli przyjąć, więc musiałam zawieźć do miasta 30km i tam już nie było problemu

    Cheresta mój bambrze! Rano siedzę pod Twoim wc! BARDZO bym chciała żebyś popłynęła na tej zielonej fali!😍😘

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 26 lipca 2019, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa i jak dzisiejszy tescik :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 lipca 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, Cheresta czekamy na Wasze kreski :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 lipca 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jest dobrze ❤️

    4115c1336ed87f13med.jpg

    Cheresta jak tam??

    Bajka, tak, mam neoparin, mówił ze obojętnie jaka pora dnia ale właśnie kojarzę, ze mówiliście ze rano. Kurde boje się ze rano w pośpiechu może mi to kiedyś uciec, myślicie ze to duża różnica? Myślałam, żeby brać odwrotnie, rano tabletki, wieczorem zastrzyk. Wy wszystkie bierzecie hepe rano?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2019, 07:37

    Niercierpliwa v2.0, Cabrera, Malgonia, Angelika1313, Yoselyn82, Achia, summer86, Aga9090, Bocianiątko, mi88, moyeu, Rucola, Kaczorka, szona, reset, Lunaris, by7mistake, StaraczkaNika, JustynaG lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 lipca 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, temp mi tez podskoczyła o kreseczkę więc prog raczej nie spada a może mam nadzieje rośnie :)

    Angelika1313, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 lipca 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ja mialam problemy z luteina (o zastrzyku to jakos ciezej mi zapomniec ;) ) i zaczelam nosic dwie tabletki w torebce.
    Moze jak sie stresujesz to wez wsadz do bocznej kieszonki jeden zastrzyk w razie gdyby zdarzylo sie zapomniec, ale mysle, ze za kilka dni to juz Ci wejdzie w krew :)
    A kreska sliczna :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 26 lipca 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może dzisiaj jeszcze wezmę wieczorem a w weekend się przestawię, wezmę w ciągu dnia w sobotę i niedziele za każdy razem wcześniej, a od poniedziałku rano, zevy teraz na starcie nie wziąć za dużo pod rząd w ciągu 12 godzin :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 26 lipca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa ja tez brałam acard na noc a fragmin rano. A kreseczka ciemnieje :-)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 lipca 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, pięknie ciemnieje <3

    Ja w ciąży potrafiłam mieć koszmary, że gdzieś pojechałam i nie zabrałam Clexane i tak jak radzi Malgonia, czasem na wszelki wypadek nosiłam w torebce.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, nie mogę się napatrzeć na te twoje kreseczki ❤️

    Ja tez na początku brałam heparyne wieczorem, każdy zastrzyk z namaszczeniem, aż taz zapomniałam o wieczornym zastrzyku🤦‍♀️ i w ten sposób kolejna dawkę wzięłam rano ;)
    Generalnie lepiej brać rano, bo robiąc później kontrolnie profile krzepnięcia trzeba trzymać się określonej godziny od dawki podania...

    Ps. Ja się nie spotkałam z nieprzyjemnościami oddając przeterminowane leki do apteki...przyjmują je i już...a igły wrzucam do małego kartonika i jakiś nie mogę się zebrać, żeby je odnieść ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2019, 08:45

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 26 lipca 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, a Wy sprawdzacie krzepliwosc?
    W sumie to ja tak biore te zastrzyki, ale nic nie badam.. gdzies tam ufam swojemu Wronie ze jak cos, to mi zleci..

    Moja mala sie rozkopala z rana. Cale szczescie bo po wczorajszym stresujacym dniu mialabym kolejny. Wzielam na noc dodatkowy magnez, nospe i ogolnie juz jest ok, ale az sie wystraszylam, bo nawet jak cos robilam to mi sie takie nole brzucha nie zdarzaly.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 848 849 850 851 852 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ