X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape- Doczytałam Twój wpis, bardzo mi przykro, że tak sprawy się pokomplikowały...ale nie składaj broni. Do macierzyństwa prowadzi wiele dróg, wierzę,że znajdziecie Waszą. Na IG jest taka Zosia, dietetyk, Zosia odżywia. Ona była przypadkiem beznadziejnym, paru lekarzy, w tym profesorów mówiło jej, że nigdy w ciąże nie zajdzie, a jak zajdzie to będzie jakiś mega cud.i co? Dziewczyna jest w ciąży. Już pewnie za połową i napisała post, by nigdy nie mówić nigdy. Ja cały czas będę za Was trzymać kciuki, zebyscie znaleźli lekarza, który pomoże poprawic te wyniki,i żebyście mogli cieszyć się zdrową ciążą przez 9 m-cy
    Ściskam Cię baaardzo mocno <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 09:22

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po wizycie mam zalecenia na acard 1x dziennie, neoparin 1x dziennie i dupek 3x dziennie :). I mam z raz tylko sobie sprawdzić, czy beta rośnie i przyjść za 2 tygodnie :). W ogóle nie skasował mnie na tej wizycie, miłe, ale mam nadzieje że nie wynika z małej wiary w moją ciążę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 10:40

    Cabrera, Yoselyn82, Lunaris lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 lipca 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle, ze wynika z duzej wiary. Jeszcze zdazy na Tobie zarobic ;)

    P.s. nie przerazaj sie pierwszym zastrzykiem. Pierwsze 2-3 sa najgorsze, a potem nabiera sie wprawy.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej się boję tego proga, bo jak wyjdzie taki jak poprzednio albo (o zgrozo!) niższy to wiem, że będę się bardzo bała że znowu historia może się powtórzyć. Liczę na takie co najmniej 16 dla spokoju ducha, wtedy chyba łatwiej mi będzie zakładać, że zarodek silny i jest w odpowiednim miejscu

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2805c9773acb81femed.jpg

    Beta 22 :). Kurde ten prog znowu bez szału :/. Niby gin mnie uspokajał, że dla mnie naturalny jest niższy prog i nie ma możliwości, że poprzednio to prog coś zawinił bo by się o wiele szybciej ciąża zakończyła, ale nie podbudowuje mnie to :/. Fakt, że poprzednio był niższy i że badałam go dopiero przy becie 140, więc może rośnie, ale nooo, fasolku bądź tam silny proszę!

    Cabrera, Fozzie Bear, Achia, Siwulec, Aga9090, Angelika1313, Yoselyn82, Kaczorka, Ochmanka, Lunaris, emi2016, JustynaG, summer86 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa <3
    A progiem się nie przejmuj...masz dupka :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa tak bardzo Ci gratuluję! Straciłaś maluszka niedługo po mnie i to na tym samym etapie. Pamiętam, że strasznie przeżywałam, jak nas o tym poinformowałaś. Zwłaszcza, że byłam już wtedy w kolejnej ciąży (tylko o tym jeszcze nie wiedziałam 🙈).
    Mocno Ci kibicuję, żeby tym razem wszystko było dobrze! Proga podkoksujesz, jesteś obstawiona lekami, trzymam kciuki 😘

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa spokojnie. Prog moze Ci jeszcze z beta urosnac. Wylapalas ta ciaze szybko, za 3 dni moze byc juz ponad 20.

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło mamo, mam nadzieję. Tzn no tak sobie racjonalnie myślę, że faktycznie skoro się dopiero zagnieździł to aż tak ta beta nie wystrzeli. Sprawdzę w sobotę chyba sam przyrost, a dopiero przy jakiejś późniejszej becie jeszcze powtórzę tego proga, wcześniej już nie bo mnie to stresuje.


    Ps. Doktor mówił, żebym nie robiła tak jak w ulotce, tylko wycisnęła najpierw powietrze bo to nic nie szkodzi a mniej boli, że wie, bo kiedyś musiał brać :D. Robicie tak? Zrobię pierwszy po pracy w domu

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa, i jest napisane, że na wysokości pępka, ja tam mam ogólnie trochę mało skóry do złapania, lepiej jest niżej, tam jest za co chwycić :D. Trzymacie się tej wysokości, czy łapiecie za fałd, jak Wam wyjdzie, pod pępkiem też?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 13:26

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 25 lipca 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Aaaa, i jest napisane, że na wysokości pępka, ja tam mam ogólnie trochę mało skóry do złapania, lepiej jest niżej, tam jest za co chwycić :D. Trzymacie się tej wysokości, czy łapiecie za fałd, jak Wam wyjdzie, pod pępkiem też?
    Może być niżej, wyżej, bardziej w bok (praktycznie na boku), w udo. Ważne żeby to zrobić podskórnie, czyli chwytasz mocno fałd i wbijasz pionowo z góry na dół, tak żeby wylot igły był bliżej dolnej a nie górnej strony fauda. Tak przynajmniej mi tłumaczono. No i jest tak, że jsk się dziobie w jedno miejsce, to jest lepsze wchłanianie, więc dobrze znaleźć u siebie te najwłaściwsze miejsce i się go trzymać. Ja się szybko przerzuciłam na uda. Powodzenia! I jeśli przy zastrzyku pojawia się gorąco i szum w uszach to to nie od zastrzyku, tylko z nerwów i przejdzie po 2-3 razach ;)

    nowa na dzielni, mi88 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kciuki mocne za przyrosty :-) który masz dziś dc?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba 12 dpo :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa jesteś obstawiona lekami, teraz wszystko w rękach Najwyższego :) a wierzę, że On wie co robi i wysłucha naszych próśb :)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa, ja się wysokości nie trzymam, ale pęcherzyk zostawiam (z tego co wiem, to lepiej go zostawić)...ból w moim przypadku tak samo jak siniaki uzależnione są od dwóch czynników: ostrości igieł w danej paczce i miejsca wkucia (czasami trafi się jakieś naczynko i mimo, że nie boli jest siniak :/)

    Ale spokojnie, wprawisz się... ;)
    choć ja już mam tych zastrzyków serdecznie dość...zrobiłam ich już ok 200 o.O

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani w aptece skomentowała mój zakup " oooo, to się Pani nieźle nawkłuwa" ;P Chyba ogarnęła, po co mi to. Mam tylko nadzieję, że to pomoże i będzie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 16:56

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 25 lipca 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa kciukam żeby te zastrzyki trwały przez calutkie 9 miesięcy <3 jakkolwiek to brzmi :P

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty Cheresta w ogóle jak tam? :> :> :>

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 25 lipca 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    a Ty Cheresta w ogóle jak tam? :> :> :>
    Dziś 33dc, temperatura 36.93, żadnych plamien ani nic, trochę wrazliwsze cycki po bokach no i dziś myślałam że już dostanę @ bo brzuch mnie tak pobolewal. Ale jutro to juz sikne na test bo ileż można się zastanawiać no ... 🤪

    Lunaris lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 lipca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiadomo ze sikaj! Ja bym na ta fale wskakiwała!

    Zrobiłam pierwszy zatrzyj, zupełnie bez tragedii, tam gdzie mi się wydawało, ze będzie spoko od razu wyczułam ze jakaś twarda ta skóra i faktycznie w okolicy pępka weszło jak w masło ;). Dam radę (chociaż trudno mi sobie wyobrazić to codzienne wbijanie w to samo miejsce praktycznie)

    A pytanie techniczne - co robicie ze strzykawkami? Zbieracie i gdzieś w odpowiednie miejsce wywalacie czy do śmieci? Bo nie mam pojęcia gdzie jak nie do śmieci mam to wywalać :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2019, 19:04

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 847 848 849 850 851 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ