X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezik ❤️ Piękna jesteś, chlopaki tez cudne! :)

    To pytanie o potomstwo w rodzinie Iza jest naprawdę wkurzające, chociaż u mnie serio większa cześć jakoś tak w miarę poprawnie się pod tym względem zachowuje, już bardziej czasami jakiś przypadkowy daleki znajomy zagadnie coś na zasadzie: a Wy co, już 3 lata po ślubie, nie? A dziecko gdzie? - co mnie niesamowicie dziwi :P najczęściej młode matki są takie subtelne. Fakt, znam dużo dziewczyn które zachodzą po każdym jednym seksie bez zabezpieczenienia od razu, ale par starających się długo i bardzo długo tez znam sporo

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Izape przykro mi, że trafiłaś na takiego "lekarza", ale mam nadzieję, że chociaż termin u Paśnika się zwolni! A tak btw - jaka to półka z Ikei? Bo chyba podsunęłas mi pomysł ;)

    Frez- jaki pasztet? Toż Ty śliczna kobieta jesteś! I dzieci cudne ♥️
    Regał kallax albo coś w ten deseń już nie pamiętam nazwy :) mam w pracowni poukładane na nim materiały i chciałam je wrzucić do pudełek, ale się nie da, bo kupiłam za duże haha :p

    Jak tak się zagelbilam w temat to wychodzi na to że na 6 najważniejszych Kirow mam tylko 1 implantacyjny.... Chyba gorzej być nie może... :(((

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Przepraszam że jeszcze nie wrzuciłam foty- znowu trochę mnie życie wycięło z netu. Małgonia te leki mają terminy do 2021 w większości także spokojnie ;) poczekają na lepsze warunki atmosferyczne ;)

    Iza nie dziwię Ci się że jesteś rozczarowana -ja bym chyba napisała opinię panu dohtorowi... :/ uwielbiam takich specjalistów do których idziesz żeby się dowiedzieć że wie mniej niż Ty sama :/
    Na zdjęcie się nie załapałam :( gadanie olej, jak ludzie przestają pytać i komentować to oznacza że staracie się tak długo że wreszcie do wszystkich dotarło- pamiętam z autopsji, to chyba było gorsze niż te ciągłe " a u Was kiedy?" :(

    By7 KCIUKIIII :)

    Nowa super fajnie że już rodzice wiedzą :) macie dodatkowych kibiców. Niech brzuszek rośnie w siłę!

    Frezku jak zawsze śliczna kobitka z Ciebie <3 i słodziaki do wyściskania <3

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, może jednak te Kiry maja jakieś większe znaczenie, a co można z nimi w ogóle zrobić w takiej sytuacji kiedy ich brakuje?

    Ja właśnie byłam robić badania w ciąży i eM mi właśnie uświadomił, ze zrobiłam ładną wtopę, poszłam na badania krwi po zjedzeniu 4 mega słodkich nektarynek :P brawo ja, morfologia jeszcze chyba przejdzie, ale glukoza na pewno będzie do powtórki

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez, cuudowna z Was rodzinka <3

    Iza podczytuj wątek immunologiczny na ovu - terminy do Paśnika często się zwalniają - sama tak robiłam: zapisywałam się na dostępny termin i polowałam. Prawie zawsze zwalniało się coś wcześniej i wtedy ja mogłam oddać swój termin :)
    Ps. do niego oprócz Kirów warto mieć subpopulację limfocytów i cytokiny. Patrzył też na mutacje.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera, dzowniłam dzisiaj do Łodzi i w poniedziałek zaczną się zapisy na październik, więc jak dla mnie spoko, bo chciałabym w tym cyklu zrobić m.in. komórki nk i cytokiny dorobię co mi jeszcze brakuje, żeby pojechać z pełnym pakietem, ale nie liczę na cuda... Immunologia mnie przeraża.

    Szczerze powiedziawszy to opadłam trochę z sił, robię to wszystko bo tak trzeba, ale podskórnie czuję, że to się nigdy nie uda... Dobijają mnie te dojazdy wszędzie, cały urlop wybiorę na wizyty u lekarzy i badania. Mam już trochę dość. Sorki, że marudzę, ale obecnie dla mnie świat jest conajmniej beznadziejny i nic mi nie pasuje. Martwię się tylko jak długo jeszcze to potrwa. U mnie coś nie gra i u męża coś nie gra, zawsze coś będzie nie tak jak trzeba.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 28 sierpnia 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a gdzie masz marudzić jak nie tu? :) każda z nas to zna: "ile jeszcze?" jedni mają więcej pary do działania, inni mniej. Prędzej czy później każdego dopada gorszy czas. Zrób coś dla siebie w tym wszystkim- nie wiem czemu ale od razu pojawiła mi się myśl o studiach o których mówiłaś. Może to kolejny znak że trzeba je zacząć żeby trochę oderwać głowę- robić coś fajnego a w tle te wszystkie badania i inne rzeczy. Nie daj się zmorom pt" nigdy się nie uda" :*


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebralismy właśnie wyniki badań nasienia i czekamy do lekarza
    Wynik MSOME 0% prawidłowych 😭 jak to możliwe? Co teraz? Chce mi się ryczec 😢

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to jest bardziej dokładne badanie morfologii? Kurcze nie wiem, a eMem teraz bierze jakieś suple? Jak to morfo to może można łatwo podreperować? Daj znać co lekarz powie koniecznie

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To takie dokładniejsze badanie plemników w powiększeniu. U nas wyszło 0% plemników 1. kategorii czyli tych prawidłowych, za to 80% 4. kategorii i 20% 3.
    Stary dostał profertil na miesiąc po 2 tabletki na dzień i ma prowadzić "higieniczny tryb życia ". Lekarz sam się dziwił że przy morfologii ponad 7% i ogólnie niezłych wynikach ten MSOME taki dziadowy wyszedł :/
    Ja przez ten miesiąc mam brać eutyrox na zbicie prolaktyny i TSH. No i tabletki anty. Jeśli za miesiąc moje wyniki się poprawia to startujemy w kolejnym cyklu z ivf
    Lekarz nie zakłada, że nie znajdą się dobre plemniki. Gdyby jednak tak się stało to wtedy będą mrozic moje komórki i czekać na lepszy czas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2019, 05:12

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta znowu pod górkę :( przykro mi ALE na każdą górkę da się wejść! Coś tam się u Was zadziało i wierzę że doczekacie się maleństwa (albo i kilku). Lećcie z ivf, szkoda czekać. Ten jeden turbo pływak na pewno tam jest!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta, lekarz kazał stosować profertil tylko przez miesiąc i wynika po tym, że po tym miesiącu startujecie z ivf? Przecież sama spermatogeneza trwa conajmniej 72 dni, więc trzeba suplementacje ciągnąć przynajmniej te 3 miechy, żeby były efekty. My przy poprawianiu wyników teraz chcielibyśmy conajmniej te 4 miesiące supli i specjalnej diety dla emka znowu zrobić badania, czy to coś faktycznie daje. Może spróbujcie trochę dłużej z tymi suplami, żeby to miało sens?

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izulka dobrze prawi, ja wiem, że każdy miesiąc to wieczność, ale może warto to rozważyć, żeby maksymalnie zwiększyć szanse? Ewentualnie może skonsultować się z kimś innym? Sprawdzić czy nie ma jakiegoś innego, lepszego pomysłu?

    Ja dziś witam się w 1 dniu cyklu! Pierwszym od listopada 2017roku😱cyklu, który od razu spisuje na staraniowe straty, bo od 9 września będę z małym dinozaurem w szpitalu...

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez,chociaż Ci @ wróciła...ja czekam i czekam ... i cisza!
    Za tydzień mam wizytę u gina może mi coś powie

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna szczerze to jestem w szoku. Na tą ilość kp, które mamy, to myślałam, że jeszcze dłuuuuuugo czekać będę. Miałam iść do gin właśnie na dniach, ale tak zajęłam się ogarnianiem starszaka do przedszkola, że całkiem o tym zapomniałam. Testy owu robiły mnie w bambuko, więc zaprzestałam nałogowego szczania na nie. I tak żyłam z myślą, że póki będziemy tyle kp, to nie mam nawet o czym myśleć. Niestety mały nic nie chce jeść, za to cycusia to i co godzinę by mógł! Zupełnie jak noworodek!

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to wiem, bo nawet eMek pytał czy po tym miesiącu ma powtarzać badania i powiedziałam mu, że to bez sensu bo wymiana amunicji u faceta trwa około 3 miesiące. A lekarz powiedział, że ja przez miesiąc odbiorę eutyrox i ogarnę tarczyce i to się dobrze składa bo mąż przez ten czas się wzmocni profertilem

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie nie było tu, ale troszkę poczytywałam i przybyłan napisać do Izy - jak byś chciała to napisze Ci na priv nr do genetyka, który pracuje w Krakowie w szpitalu Jana Pawła. U nas to wyglądało tak, że miałam skierowanie do poradni genetycznej od lekarza rodzinego na NFZ ( tam chyba był jako powód podane poronienia, ale nie jestem pewna) Oczywiście terminów nigdzie nie było, ale dostałam do niego numer i telefonicznie po rozmowie wcisnął nas w terminie ok miesiąca na wizytę. Wizyta w szpitalu, na NFZ tylko tak jak pisałam, trzeba mieć skierowanie.

    Cheresta też uważam, że dłuższa suplementacja była by lepsza - i piszę to na naszym przykładzie :)

    Trzymam kciuki za Was wszytskie i postaram się częściej zaglądać :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia! Jak Ty się czujesz?

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez jak wieloryb w tropikach :P

    Odliczam już dni, wczoraj na wizycie dowiedziałm się ze główka nisko w kanale, i nie ukrywam, że wiąże z tym ogromne nadzieje, bo te upały mnie wykończą.

    swoją drogą, czy któraś z Was potrzebuje luteinę pod język? mam tego trochę, chętnie przekażę dalej :)
    Taka ze szczęśliwego cyklu to musi zdziałać cuda :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 11:12

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia to już chwila moment! :). A z upałami ma być chyba po weekendzie sporo chłodniej, nie ukrywam, ze te wyjątkowo na to liczę. Ja się dalej mało odzywam bo dalej czuje się bardzo średnio, dużo mnie mdli i się trochę mecze większość dnia. W środę mam kolejne usg, to będzie już raczej 9 tydzień, boje się dalej ale wydaje mi się, ze skoro się tak złe czuje to chyba jest dalej ok

    Cheresta niby się mówi, ze po 3 miesiącach suplementacji jest poprawa, ale moim zdaniem po miesiącu już tez jest różnica :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 14:45

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 871 872 873 874 875 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ