X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!
Odpowiedz

Era dinozaurów :) dla wtajemniczonych!

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta tez bym sie wstrzymala te 3 muesiace z badaniem. Lepiej kase z badanua, ktore pewnie niewiele zmieni przeznaczyc na suple.
    I pamietaj tez o upalach jakie teraz sa, to baaardzo wplywa na armie.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😀
    Bunia a co Wy u męża stosowaliscie i jaka była historia, bo już nie pamiętam :( jejku Ty już zaraz będziesz tuliła maluszka :) ale ten czas leci... Imię macie wybrane ??

    U nas mijają właśnie 4 tygodnie diety i w sumie to mi to odpowiada, już nie mogę się doczekać powtórki badań... Mam nadzieję że będzie duża poprawa i że się uda mimo tych wszystkich Kirow itd....
    Zastanawiam się teraz czy iść do Paśnika czy do Malonowskiego....


    Z dobrych wiadomości dostaliśmy od rodziców dzialke, może w przyszłym roku o ile nie zmieni nam sytuacja to może zaczniemy myśleć o budowie, ale patrząc na koszty leczenia immuno i ew. IVF to chyba ta perspektywa się oddali... Może będziemy szukać pracy gdzie indziej i się wyprowadzimy. Teraz ciężko to wszystko przewidzieć.... AA no i zapisaliśmy się na siłownię !!! :D

    A teraz chwale męża, bo mi zrobił kolorowa sypialnie i pomalował ścianę na musztardę ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2019, 00:26

    Yoselyn82, nowa na dzielni, Malgonia, Achia, frezyjciada, reset, Lunaris, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 września 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza sypialnia sliczna :)
    Mam nadzieje ze dieta przyniesie oczekiwane rezultaty, choc pewnie po miesiacu moga byc jeszcze niezauwazalne. Tak czy inaczej kciukam.
    A co do lekarza, to czytalam jedynie o Pasniku. Mysle tez, ze ma taka renome, ze malo lekarzy zdecyduje sie podwazac jego decyzje o leczeniu.
    Wiem tez, ze po jednej czy dwoch wizytach w zasadzie nie trzeba do niego jezdzic bo wskazowli i recepty wysyla. Ale jak mowie o drugim nie mam zadnej wiedzy.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, nie załapałam się na zdjęcie sypialni (na słowo wierze, ze śliczna), ale ku pociesze chciam Ci ponownie napisać, ze u mnie tez Kirów implantacyjnych brakuje (znacznej większości), a Stasiu miał to w nosie i się zaimplantowal 😉
    Wiec czasami życie zaskakuje ❤️

    Nowa, czekam na meldunek w środę ❤️

    Frez, w przyszłym tygodniu natomiast wszystkie moje myśli powędrują do Was ✊✊✊

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 1 września 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, super ze się odezwałaś. Jejku, kiedy to zleciało! Chodzisz nadal do Milewicza czy masz innego prowadzącego?

    Iza, co to macie za dietę?
    Odnośnie Kirow i kariotypow się nie wypowiem, ale w czwartek jadę do Prokocimia na badania, wiec pewnie niedługo będę się zagłębiać w ten temat.

    Nie wiem czy w ogóle jest o czym pisać, ale siknelam dzisiaj na test, mialam jakis Jasmine, o czułości 10 i po kilku minutach pojawila się kreska, różowa, widoczna gołym okiem. Jestem pewna ze to jeszcze pozostałość po pregnylu (12 dzień), po owu dopiero 10-11 dzień. Wiem ze to kurcze bardzo wcześnie ale po trzech latach staran potrzebowałam po prostu zobaczyć jak wygląda druga kreska na teście ;)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 września 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 matko bosko. 12 dzien i wyrazna kreska to dovry znak. Wiem, ze Ty spore dawki tego bierzesz, ale ja i tak jestem pelna optymizmu.
    Masz testy na najblizsze dni? Bedziemy analizowac poziom sciemnienia kreski :)
    A najlepiej to wrzuc to zdjecie, zawsze chetnie ponakrecamy Cie, ze to nie moze byc zastrzyk ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 września 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By no to bosko, masz jakieś foto testu żeby nam pokazać?? :) Mam nadzieje, ze coś tam się zadziało ✊🏻

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 września 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa a kiedy usg? :-)

    By7 daj nam tutaj test a :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 września 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się właśnie na środę, kurde przełomowy moment dla mnie, strasznie się boje, chociaż tak jak wcześniej czułam ze coś może być nie tak, tak niby tera czuje, ze jest ok, mam nadzieje ze to nie jest naiwne i to usg mnie boleśnie nie sprowadzi na ziemie

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 przyłączam się do prośby o fotki testów i zaciskam kciuki za ciemniejaca krechę 😊

    Nowa, mam nadzieje, ze po środzie już odetchniesz na dłuższa chwile (bo stresy są na każdym etapie ciąży i po ciąży pewnie tez ;)) ✊✊

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 2 września 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, nic z tego... Dziś na takim samym teście tylko cień, do tego podbarwiony na różowo śluz. To by było za piękne żeby mogło się udać w pierwszym cyklu u nowego lekarza.
    Kilka łezek poleciało, ale trzeba znowu spiąć poślady. Póki co, jutro mam rozmowę w sprawie pracy, w czwartek Prokocim, dodatkowo jeszcze powtórka hormonow i AMH, eMek za tydzień powtórka seminogramu, wiec nie będziemy się nudzić :)

    Nowa, za Ciebie kciuki mocno zaciśnięte juz od dzisiaj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 08:53

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 września 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By 7 a wez powtorz za dwa dni. W koncu plamienie to moze byc objaw wszystkiego. Ja dalej trzymam kciuki.

    Nowa to byle do wizyty :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 2 września 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 dopóki nie ma @ to nie wiesz ;) i tak kciukam!

    Nowa powiem tak: "Kiedyś musi się udać!" czemu nie teraz? :) ja jestem pełna wiary w tego malucha <3

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 września 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7 mamy dietę z akademii płodności - ja stosuję razem z emkiem, bo jest smaczna i w sumie pasuje też dla mnie :) więc mu towarzyszę. Głównie chodzi o emka i poprawę wyników nasienia. Poza tym u mnie przy pozytywie też było plamienie i u wielu dziewczyn tez tak było :) więc nie puszczam kciuków ! Ja czekam na owulację, mam nadzieję że będzie w tym cyklu też trochę wcześniej.

    Cabrera trochę mnie pocieszylas :) jak tam się czujecie ze Stasiem ?
    Trzymajcie kciuki żeby mi się udało dodzwonić dzisiaj i zapisać do Paśnika.

    Nowa już zaciskam kciuki za wizytę !!

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 2 września 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza emek stosował: WitC1000, Lcarnityne, 2x1 fertilman plus, salfazin, flegamne 3x1, koenzym q10, witD, ashwagande, ascofer, magnez i folik
    Morfologia z 0 na 3% skoczyła w 3 miesiące. lepkość z +++ na + to takie. To najważniejsze dla nas parametry.
    Ogólnie większość wyników się poprawiła, stosował też dietę, ale nie jakąś specjalną, tylko po prostu zdrowe odżywianie plus bardzo przewiewne gacie :P ws topce mam wypisane najważniejsze paramerty z jego badań. Nie zdążylismy powtórzyć badania fragmentacji DNA, ale sądzę, że wynik też się poprawil

    Imienia nie mamy wybranego jeszcze, ale najbardziej pasuje nam Alicja lub Ola, ale to się jeszcze okaże :)

    By7 chodzę cały czas do niego, póki co nie mam już zapanowanych wizyt, jedynie na ktg, ale to robią położne, on tylko sprawdza i podbija. A Ty byłaś u niego na wizycie? Ja tam nie puszczam kciuków, powtórz koniecznie test

    Nowa, obyś odetchnęła po wizycie :) choć stresy pod koniec ciąży są praktycznie takie same jak na początku :P

    Izape_91, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 września 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia imiona bardzo ładne :)

    To praktycznie to co my stosujemy pokrywa się z Waszymi zaleceniami :) bardzo mocno wierzę,że wyniki się znacznie poprawia i że się uda ! Pokazywalam Wam bokserki jakie uszyłam emkowi ? Sklerozę już mam a nie chce mi się cofać, bo w pracy jestem i tak nie bardzo :p

    bc36a9955d9b.jpg

    nowa na dzielni, Cabrera, frezyjciada, Achia, Ochmanka, Malgonia, Lunaris, JustynaG lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 2 września 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin do Paśnika na 21 października, kolejny krok do przodu... kolejne badania i może coś będzie w stanie powiedziec.

    reset, Malgonia, by7mistake, Cabrera, Achia, Ochmanka, Rucola, nowa na dzielni, Lunaris lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 września 2019, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, chyba dobry wybór z Paśnikiem. Malinowski też jest/ bywa polecany, ale moim zdaniem jest bardziej kontrowersyjny w leczeniu, a z tego co słyszę to również w sposobie bycia albo raczej - obycia. Malinowskiego polecała mi koleżanka z 'reala' :P, ale na forum króluje Paśnik i znam sporo osób, którym pomógł albo przynajmniej wskazał problem.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 września 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza zanieś Doktorowi bokserki (są boskie <3). Jak zobaczy takie cuda to musi Was zajść w tą ciążę!

    Izape_91, Malgonia, Ochmanka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 3 września 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, tak, przeniosłam się do niego. Póki co jakiś plan na mnie ma, przynajmniej mam poczucie, ze coś się dzieje. Chodzisz na ktg na Sadowa?

    Iza, bokserki wymiatają! Co do Pasnika, znam go tylko z forum ale słyszałam chyba same dobre rzeczy :)

    Reset, jak się czujesz? 30 tydzień? Nie mogę w to uwierzyć, przecież dopiero co był Tlusty Czwartek;)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
‹‹ 872 873 874 875 876 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ